FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
laura.saulite
26.10.17. 09:54
Kāzu datums: 24.08.2018
Mīļās līgaviņas, vai Jums jau ir izvēlēta dziesma pirmajam valsim?
Mēs nevara izvēlēties starp divām dziesmām: Intaru Busuli - Miglas rīts un John Legend - all of me.
Abas ir ļoti sarežģīti izdejojamas, bet skaistas.
Priecāšos, ja padalīsities ar savām domām. :)
Kā arī Jūs esat domājušas par kādu dziesmu mičošanai, vai bez tās iztiksiet?
Montina
25.10.17. 14:48
Kāzu datums: 03.12.2017
Sveikas meitenes, 
esmu iestājususies šodien šajā lapā, lai lūgtu padomus par kāzu ceremoniju vietām, vēlos ceremoniju dabā:
1. Pie kāda liela dižozola
2. Pie ūdens
3. Pilsdrupās. 

Tikai jautājums, kur varētu būt šādas vietas ceļā no Rīgas, braucot uz Kaķeniekiem, Anneniekiem, Bikstiem- Saldus? Varbūt pie Dobeles kaut kur?

Būšu ļoti priecīga, ja kādai ir kāda ideja vai zināma vieta. 

BBride
22.10.17. 21:19
belly nosūtīju jums vēstuli
belly
22.10.17. 10:51
Kāzu datums: 25.08.2018
BBride jums vēstule.
k.kitija
20.10.17. 15:31
Kāzu datums: 11.08.2018
Meitenes, vai varat ieteikt patiešām labus mūziķus? Un kāzu dekorētāju (floristu), kas neprasīs kosmosa ciparu? 
dignx
12.10.17. 09:43
Kāzu datums: 04.08.2018
Paldies @belly par dalīšanos ar info! No dzeltenajām kurpēm gan mani tur nevienas līdz galam neuzrunā (arī jau, protams, sava pinterest ideja ir par to, ko gribu). Bet nu teorētiski jau vēl ir laiks meklēt :)
belly
11.10.17. 19:29
Par kurpēm runājot - par cik mums kāzās bordo krāsa būs dominējošā, tad gribēju kurpes šādā krāsā, jo baltas liekās nepraktiskas un 1x lietojamas.... vismaz man. Tad nu googlē noskatīju, kādas gribu, viņas gan ir tādas nestandarta priekš kāzām, bet ilgi meklēju, pētīju un vienas atradu. Bet nekādi nevarēju atrast mājas lapu, kur tādas nopirkt. Bilde bija no pinterest.. un ej un atrodi pēc vienas bildes tagad, kur var nopirkt tādas. Bet nu krustu šķērsu meklējot atradu. Kurpes gan vēl joprojām gaidu, nav atnākušas... Sazinājos ar adminiem, atbildēja, ka katras kurpes tiek taisītas ar rokām atsevišķi, tāpēc esot ilgāk jāgaida... Tā nu joporjām gaidu :D
Skatos, tur arī ir dzeltenas kurpes, nav daudz, bet paskaties, varbūt kaut kas iepatīkas.. .. fsjshoes.com

​Kad saņemšu savējās, tad varēšu dot atsauksmi par kvalitāti...
​Ja nu man manis izvēlētās nebūs priekš kāzām īsti piemērotas, tad esmu tur pat jau noskatījusies baltas (tomēr...), būs jāsūta tās. :D
dignx
11.10.17. 12:02
Kāzu datums: 04.08.2018
Sveikas!
Es arī augusta līgavu pulciņā :) Laulāsimies 4.augustā, Rīgā un svinēsim netālu no Cēsīm.
Šobrīd dikti aktuāls kurpju jautājums - gribu dzeltenas un šobrīd, protams, Rīgā atrast vasaras apavus nešķiet reāli. Varat ieteikt kādus interneta veikalus kurpju iegādei? @belly kur Tu savas kurpes pasūtīji?
laura.saulite
11.10.17. 10:39
eifelprecos - 28 viesi, manuprāt, tas nav daudz. :) Kad precējās mana māsa mums bija viesi ap 45.gab., un tad es biju vedējmāte un šajās kāzās es 50% no viesiem īsti nezināju (un viss bija uz maniem pleciem, gan plānošana, gan vadīšana un organizēšana no A-Z), bet diena tik pavadīta ļoti jauki. Es pat teikšu, visi apkārtējie cilvēki likās pat vienaldzīgi, vismaz man, jo lielāko dienas daļu mēs tāpat vedēji bijām kopā ar jauno pāri, tikai mēs četri. Protams, Tev pašai ir jāsaprot, ko tu vēlies, jo var skaisti un mierīgi nosvinēt kāzas arī ar viesiem, tikai pati saproti, kas priekš tevis ir balagāns un kas nav. Ja Tu nevēlies, tad saki vedējiem, ka tiltus utt., nevēlies, neko tādu, kas pievērstu lielu uzmanību.
Man personīgi, kāzas plānojas ap 80 cilvēkiem, bet tā arī ir mana topošā vīra vēlēšanās, jo es piedāvāju mazas kāzas. 
Bet viesu skaits nav tas, kas mani satrauktu, mani vairāk satrauc tas, vai es par daudz nejaukoš vedēju plānošanā, jo esmu totāls kontrolfrīks, es jau esmu uzrakstījusi skeletu scenārijam, ko un kā un cikos :D Pat lietās, kas būtu jādara vedējiem. 
Galvenais, nedariet to, ko paši nevēlaties un tici man viesi šajā dienā ir otrā plānā, tu pat nepaspēsi īsti pievērst viņiem uzmanību. 

Atbildot laurensija2018 - Mēs esam no Rīgas un esam atraduši ļoti skaistu vietu 35 km no Rīga, Daugmalē, viesu nams - Mežbrenči :)

laurensija2018
11.10.17. 09:57
Kāzu datums: 18.08.2018
Meitenes, no kuras Latvijas puses esiet un kurā pusē domājat svinēt savu īpašo dienu?
Maismel
10.10.17. 20:17
Kāzu datums: 18.05.2018
eifelprecos - man līdzīgi, uzmanība uztrauc un negribas, līdz ar to nolēmām, ka ceremonijā tikai mēs, mūsu vecāki un vedēji un tad visu atlikušo dienu tikai mēs ar vedējiem un tad pašā vakarā pasēdēšana ar ģimeni un tuvākajiem draugiem. Kad līgavainis ar šitam piekrita, visss uzreiz salikās par plauktiņiem un šaubas par to vai vajag vispār svinības izzuda, būs diena tikai mums un vakarā ģimeni un draugus ar satiksim jau nepiespiestā atmosfērā :) 
belly
10.10.17. 16:24
@eifeleprecos kā jums plānojas tas pasākums? gribat paši veidot savu kāzu dienas plānu vai to darīs vedēji? Ja to darīs vedēji - tad jums nav ko daudz iespringt, tik jāizrunā pirms, ko noteikti negribiet... kaut ko kopīgi varat paplānot. tādiem klasiskiem variantiem internetā idejas pa pilno...
Mums šobrīd ir doma tāda, ka iztiksim bez tiltiem un visas klasiskās padarīšanas... Mēs uz to esam "atskatījušies" un gribam sev kaut ko pavisam savādāk. tā teikt - ārpus rāmjiem. Vedējiem gan tas būs grūtāk - izdomāt kaut ko savādāku, bet kopīgi domāsim. Protams, atstājot viņu ziņā kaut kādus pārsteigumus. Bet vispār pa lielam doma skaidra.

Redzi, tu jau pati saki priekšā sev, ka tev tas viss ir balagāns, līdz ar to, jādomā alternatīvas. Bet nu daudz atkarīgs no vedējiem...
eifeleprecos
10.10.17. 10:18
Kāzu datums: 18.08.2018
Sveikas, dāmas! 
Mums kāzas būs 18.08.18. rezervēts jau ir - viesu nams, ēdinātāji, fotogrāfs, DJ, vakara vadītājs, šuvēja, dekorators. Kad šī gada jūlijā izlēmām par konkrēto datumu, tad bijām tik lielā sajūsmā un kritām avantūrā to visu organizēt un rezervēt. Tagad šis pamatskelets ir, bet šobrīd iezzogas šaubas un bailes par to visu pasākumu. 
Rezervācijām lielākoties jau ir iemaksātas drošības naudas, kas personīgi mani attur kaut ko atcelt. 

Ir tā, ka es no sākta gala biju par mierīgo sarakstīšanos un formālām svētku pusdienām ar vecākiem. Tomēr līgavainis teica, ka šādai dienai taču esot jābūt īpašai un vajag plašākā lokā. Ar vecākiem uz restorānu vēl paspēs aiziet. Tā nu padomāju un piekāpos, lai gan nav jau arī tā, ka to nevēloējos nemaz. 

Esmu no dabas kautrīgs cilvēks un visādos masu pasākumos un lielās kompānijās jūtos ļoti kūtra. Taču tajā dienā visi skatīsies uz mums - man no tā bail. 
Ik pa brīdim iezzogas doma- varbūt jāatceļ, tomēr ietaupītos tāda nauda. 
Vai nu es esmu galīgi apjukusi vai joprojām šaudos no vienas domas uz citu. 

Tā jau pašas kāzas pat neplānojas dikti milzīgas.. kopā ar mums abiem, vedējiem un 3pakalp.sniedzējiem kopējais cilvēku skaits =35. Būtībā kādi 28viesi plānoti. (lielāko daļu sastāda mani radinieki, kopējie draugi un pāris līgavaiņa radi) - tā kā man  principā nebūtu jāsatraucas un jājūtas neērti. Visi savējie, neviena nepazīstama nebūs. 

Rezumē. Pamatpakalpojumi rezervēti. Nav skaidrības par scenāriju, mičošanu un vēl kaut ko, kas tur vēl vispār nepieciešams tam "balagānam". 
Vai var uztaisīt šo skaistu dienu tiešām skaistu ar odziņu, bet tā, lai tā nav viena liela izrāde viesiem un apkārtējiem pilsētas iedzīvotājiem, un, lai nav balagāns???!!!! 

Vajadzētu palīdzīgu roku scenārijam - ak, kā šis vārds asociējas ar izrādi :(
Labāk - dienas plāns :)
laima
09.10.17. 13:09
Kāzu datums: 03.08.2018
Sveikas!
Pievienojos pulciņam, kāzas būs 03.08.2018.
Kāzas paredzētas lielas, ap 85 cilvēkiem.
Lasu Jūsu jau izdarītos kāzu plānošanas darbus un mani pārņēmis stress, jo pati plānošanā neesmu tikusi ne uz pusi tik tālu. 
Principā visas kāzu vēlmes vel ir domu līmeni. Vienīgais, kas līdz galam ir rezervēts un avanss iemaksāts ir svinību vietai. Ir skaidrs, kuru muzikantu rezervēsim, kas veidos make up, kurā baznīcā vēlamies laulāties. Tomēr visas pārējās vēlmes vel ir neskaidras :(

belly
07.10.17. 12:29
Sveiki!
​Pievienojos augusta līgavām. Mūsu datums - 25.augusts :)
Skatos, ka dažas jau ir prātīgi izdarījušas un svarīgāko rezervējušas - malači :)
​Mums patiesībā jau sen , vēl pirms mani bildināja, bija zināmas jau kāzu krāsas, viesu nams, ēdinātāji, fotogrāfs, muzikanti... Mēs jau zinājām pirms kādiem 3 vai pat 4 gadiem, ko gribēsim savās kāzās. Tā kā tā lielā meklēšana izpalika. Tā kā divu gadu laikā esam gājuši arī vedējos diviem pāriem - daudz palīdzējām ar gatavošanos un pakalpojumu sniedzēju meklēšanu - daudz ko  iepazinām un paliekam tik un tā pie savām pirmreizējām vēlmēm :)
Mans līgavainis ir kāzu fotogrāfs, līdz ar to ļoti daudz redzējis, dzirdējis, pieredzējis un attiecīgi no tā arī kopīgi esam atraduši "savējo". Un tieši tāpēc arī zinām, cik ļoti laicīgi viss jārezervē. 18.augusts ir ļoti populārs datums - var just, jo ir pieprasījums...
Tā kā no lielajiem darbiem mums ir rezervēti - vedēji, viesu nams, fotogrāfs, video operātors, muzikanti, ceremonijas vieta, dekorētāja, vakara vadītājs, ēdinātāji.
Muzikantiem mums bija 3 varianti. Man ļoooooti gribētos tos, kas mums sarakstā ir nr.1, bet nu cipars galā sanāk pārāk liels, tāpēc izvēlējāmies no sava saraksta muzikantus nr.2. Patīk jau abi varianti :)
​Vēl svārstījos par kāzu ceremonijas vietu, bet sakontaktējoties ar vienu no izvēlēm, sapratām - tā ir īstā! Pārējais viss bija nešaubīgs. Ko gribējām to dabūjām.  :)
​Vēl atradu kāzu kurpes un pasūtīju - gaidu, kad atnāks, kuru katru dienu jābūt...
​Gredzenu kastīti esam izvēlējušies - jāpasūta vēl. Esam izdomājuši kādas būs visiem viesiem uz galda pateicības dāvaniņas ar viņu vārdiem, kur katram jāsēž (tā teikt 2in1)... Zinam, kādas dekorācijas apmēram gribētu, zinu kādu kāzu kleitu gribētu apmēram, sēdvietu plāns arī jau tikpat kā sastādīts... Viss notiek! :)
Sidžaa
03.10.17. 12:26
Sveika! Domāju, ka labi noder šis https://www.precos.lv/lat/planosanas-riki/darbi/
Veiksmi darbos :)
laura.saulite
20.09.17. 08:51
LLauvene,
Sveika, arī es esmu noslēgusi līgumu tikai ar viesu namu un iemaksājusi avansu.
Fotogrāfe un muzikanti atzīmēja tikai datumu un norēķināsimies mēs vai nu pāris nedēļas pirms, vai kāzu dienā. :)
Par pārējo neesmu vēl neko domājusi, tagad meklēju dekoratorus, kas varētu sagatavot dekorus kāzu galdam, mašīnai un pušķi līgavai un piespraudi līgavainim. :)

LauRe
19.09.17. 14:58
LLauvene
ar viesu namu slēdzu līgumu un veicu pirmo iemaksu! Muzikants neprasīja neko tikai pierakstīja datumu, jo pirmās 5gadiem spēlēja masas kāzas un bija loti pagodināts, kad zvanīju un vaicāju vai varēs spēlēt arī manas kāzas :) 
LLauvene
19.09.17. 11:56
Pazuda viss mans teksts :D jūs visur veicat priekšapmaksu vai devat rokas naudu paiesakot viesu namu, vadītāju utt?
LLauvene
19.09.17. 11:54
Sveikas meitenes