FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
Sidžaa
03.10.17. 12:26
Kāzu datums: 24.08.2018
Sveika! Domāju, ka labi noder šis https://www.precos.lv/lat/planosanas-riki/darbi/
Veiksmi darbos :)
laura.saulite
20.09.17. 08:51
LLauvene,
Sveika, arī es esmu noslēgusi līgumu tikai ar viesu namu un iemaksājusi avansu.
Fotogrāfe un muzikanti atzīmēja tikai datumu un norēķināsimies mēs vai nu pāris nedēļas pirms, vai kāzu dienā. :)
Par pārējo neesmu vēl neko domājusi, tagad meklēju dekoratorus, kas varētu sagatavot dekorus kāzu galdam, mašīnai un pušķi līgavai un piespraudi līgavainim. :)

LauRe
19.09.17. 14:58
Kāzu datums: 25.08.2018
LLauvene
ar viesu namu slēdzu līgumu un veicu pirmo iemaksu! Muzikants neprasīja neko tikai pierakstīja datumu, jo pirmās 5gadiem spēlēja masas kāzas un bija loti pagodināts, kad zvanīju un vaicāju vai varēs spēlēt arī manas kāzas :) 
LLauvene
19.09.17. 11:56
Pazuda viss mans teksts :D jūs visur veicat priekšapmaksu vai devat rokas naudu paiesakot viesu namu, vadītāju utt?
LLauvene
19.09.17. 11:54
Sveikas meitenes
LauRe
12.09.17. 20:30
Kāzu datums: 25.08.2018
Sveikas :) es ar pievienojos augusta līgavām - rīt zināšu precīzu datumu vai nu 18.08. vai 25.08. ja rīt iepatiksies viesu māja kuru esam noskatījuši tad paliksim pie 18.08.18 Ja nē tad brauksim uz pirmo viesu namu kuru apskatijām un būs 25.08.18

Esam :
*Atraduši vedējus- precīzāk uzrunājuši un vini ir teikuši JĀ :) mūsu gadījumā precēts pāris, jo tā liekas pareizi kaut kā. 
* viesu namu ( rezervēts viens, bet ceram tomēr ka rīt tiksim pie sapņu viesu nama :) )
*uzsākatas sarunas ar mācitāju jo ceremoniju gribam baznīcā.
* uzrakstīts jau mūziķiem - gaidu atbildi :) 
Maismel
12.09.17. 14:08
Mums veljoprojām nav vakara vadītāja :( Gribejam Rasimu, bet, protams, aiznemts. Varbut kādai ir kādi ieteikumi?

laura.saulite
06.09.17. 09:37
Sveikas,
Vai kāda var man ieteikt dekoratorus - kāzu floristiku? Tas ko es vēlos ir līgavas pušķis, piespraude līgavainim, mašīnas dekorēšana un ziedi,ko likt uz jaunā pāra galda ar svecēm, par saprātīgām cenām. 
Es laikam par ziediem neesmu gatava lielas naudiņas maksāt. 
Vairāk es īsti arī neko negribu, jo mums kāzas būs burgundijas/bordo krāsā un mēs esam vienojušies, ka vēlamies, lai viesi dāvina sarkanas rozes, un pēc tam man jau ir sarunāts cilvēks, kas saliks šos ziedus viesu namā. 
Ļoti gaidīšu ieteikumus, paldies! 
Ehz_forshaa
30.08.17. 23:10
k.kitija 
Mums kāzas filmēja Edgars Grundšteins - ļoti patika. Gan viņa izturēšanās kāzu dienā, gan komunikācija, gan rezultāts. // Es ļoti negribēju pārlieku samākslotu un ar specefektiem. Svarīgi bija redzēt tās dienas sajūtas.
Ehz_forshaa
30.08.17. 23:07
kRista Par make-up noteikti iesaku mēģināt. Super meistare ir Gita Šildere. Vēl varu ieteikt arī Monta Wolf. Abām ir pilnīgi dažāds stils, bet kvalitāte izcila.
Maismel
25.08.17. 18:26

Pagaidām esam palikuši pie otrā varianta ar 30+ bērni, svinēšanas vieta ar tik smuka, ka grēks atteikt 
Tagad atliek tik vēl atrast kāzu vadītāju un Dj, tad lielās lietas būs izdarītas
Maismel
25.08.17. 18:25
laura.saulite
jā, piekrītu, ka domas vēl mainīsies daudz, daudz reizes
k.kitija
25.08.17. 16:54
Kāzu datums: 11.08.2018
Līgaviņas, padalaties ar video operatoriem? Liekas, ka visus esmu jau izpētījusi, varbūt kāds palaists garām..
laura.saulite
25.08.17. 15:49
Maismel, kā laba aternatīva varētu būt, ka svinīgajā daļā uzaiciniet vieus, maza foto sesija ar visiem kopā, šampanietis, kādas uzkodas un tālāk Jūs doataties tikai ar vedējiem un sviniet savu dienu.
Galvenās ir Jūsu velmes. :)
Bet, idejas mainīsies vēl daudzas reizes. 
Es ļoti vēlējos mazas kāzas, tikai tuvākie, bet arī tikai finansiālu apstākļu dēļ, bet draugs mani pārliecināja, ka mēs visu varam sakrāt un samaksāt, jo mums arī vecāki ir teikuši, ka vēlas palīdzēs mazliet ar finansēm. Tā nu mums būs lielas kāzas ap 80 viesiem. Un lai cik dīvaini tas nebūtu, tieši Līgavainis man uzstājas, ka vēlas lielas. :D Parasti man liekas, ka tieši Līgaviņa vēlas lielas kāzas. :) 
Lai skaisti! Diena ir Jūsu. 

Di- Dī
23.08.17. 17:14
Kāzu datums: 18.08.2018
Sveiciens visām līgavām :) 
Lasu un priecājos/apskaužu, cik jūs visas čaklas :D
Es šodien sāku meklēt iespējamo svinību vietu, jāsaka godīgi- gandrīz nereāli atrast, jo viss jau rezervēts... :(
kRista
23.08.17. 12:15
Kāzu datums: 07.07.2018
Maismel,kāzu lielums ir atkarīgs no vairākiem faktoriem. Pirmais( un droši vien arī galvenais) finanses. Cik esat gatavi tērēt savām kāzām.Otrs-kas jums pašus uzrunā vairāk? Klusas,mazas  svinības,tikai ar vedējiem vai lielas kāzas ar kuplu radu un draugu pulku. :)  
Mēs izdomājām,ka vēlamies lielas kāzas.Ka vēlamies dalīties šajā priekā ar draugiem un radiem. Nu tā pa riktīgo,lai ir-baznīca,balta kleita,visas tradīcijas,dejas līdz rītam utt :) Mūsu sauklis varētu būt-ja svin tad svin :) 
Bet katram savs un jāvadās pēc savām iekšējām sajūtām :) Ja vēlaties klusas un mazas kāzas-dariet tā :) un būs skaisti jebkurā variantā :) Mēs par to,ka galvenais,lai paši jūtaties  lieliski un šī diena ir jūsu izsapņoto sapņu  piepildījums :)

Jums viss izdosies :) 

Maismel
22.08.17. 20:04
Meitenes - kā jūs sapratāt, kādas tieši vēlaties savas svinības? Mēs te mētājamies un nekādi nevaram saprast. Sākumā gribējām tikai ar vedējiem, tad tomēr tas likās tā savtīgi un negodīgi pret tuviniekiem un nolēmām par labu mazām svinībām ap 30 cilvēku. Norezervējām vietu, kāzu organizatoru, fotogrāfs arī ir, bet... tagad atkal sēžam un domājam, ka varbūt labāk tomēr tikai paši... 
pinkuminka
16.08.17. 15:36
Kāzu datums: 17.08.2018
Jā, esam sākuši jau visu plānot un rezervēt. Šobrīd jau ir rezervēta svinību vieta & ēdinātāji, baznīca, mūziķi, vakara vadītāji, fotogrāfs un video operators. Atlikuši tikai sīkumi :)
katiens
14.08.17. 00:52
Kāzu datums: 04.08.2018
Sveikas! Gatavoties sākām jau nedēļu pēc saderināšanās (2016.gada novembris). Nelēmām par labu šim gadam, jo tomēr jāsakrāj naudiņa, lielas finanses nepieciešamas. Mūsu datums būs 04.08.18. Pašlaik esam ieslīguši čila periodā, jo viss lielais ir sarunāts, parakstīti līgumi jau 2017.gada sākumā. Mums jau ir - viesu nams, vakara vadītāja, muzikanti, floriste, kāzu kūkas cepēja, fotogrāfs, kāzu video cilvēks, ēdinātāji, vizāžiste. Ir lemts par labu kāzu ceremonijas vietai, atliek tikai sazvanīt. Lai visām skaists un prieka pilns gatavošanās laiks! :)
k.kitija
13.08.17. 19:12
Kāzu datums: 11.08.2018
Jā, esam sākuši plānot jau laicīgi, visu sākām jau maijā, lai nebūtu vilšanās, ka kāda no mūsu izvēlēm jau rezervēta. Kāzas notiks 11.08.2018. Rezervējam jau svinību vietu. Fotogrāfs jau zināms, tikai viss jāsarunā, mūziķi arī jau zināmi. Šobrīd skatos edinātaju, viesu nama piedāvātais šķita nesamērīgi dārgs, līdz ar to, cerams, ka drīzumā ko atradīšu! :)