FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
Brī
24.11.17. 23:22
Kāzu datums: 14.08.2018
Heijā, meitenes! Mūsu datums plaānojas būt 14.08.18.  (Tāda nestandarta diena). Bēēēēēt ar to plānošanu iet kā iet ( vairāk jau neiet :D)  Skatijāmies viesu namus un pagaidām doma ir par Mauriņiem. Bijām skatīties arī "dzīvajā", pagaidām  tā kā patika,bet nekas rezervēts vēl nav :/
Kotibe
24.11.17. 17:07
Meitenes, kurām vienas dienas pasākums, kur atradāt piemērotas telpas? Restorāni?
Elfa
24.11.17. 13:39
Sveikas, izskatās, ka es arī pievienojos šai grupai. :)
Precīzs datums vēl nav nolikts, jo pati ceremonija notiks Dānijā, bet tur tikai trīs mēnešus iepriekš var pieteikties uz datumu. Pēc tam plānojam ballīti Rīgā - vienas dienas pasākumu bez nakšņošanas. Pašlaik pievilcīgākais šķiet 25. augusts. 
Es pievienojos tām, kas neko daudz vēl nav sākušas darīt. Plānoti ap 30 - 35 viesi, telpas noskatītas, bet vēl neesam par visu vienojošies; "vedēji" (nav precēti, pat ne attiecībās) uzrunāti; par mūziku zinām, ka būs varbūt DJ, varbūt playliste, bet noteikti ne muzikanti.
Mums arī pārdomas par dienas scenāriju. Tā kā reģistrācija notiks citā dienā nekā ballīte un stipri mazākā cilvēku skaitā, domājam, ka varbūt vajadzētu noorganizēt kādu neoficiālu "ceremoniju" arī Rīgā, ar draugiem un radiem, bet nav vēl uzradusies piemērota ideja. Tāpat arī nesaista liela daļa tradicionālo pasākumu (vārti, trauku plēšana, līgavu zagšana, pirmā deja utt.), bet kaut ko jau vietā vajadzētu, lai nav vienkārši ballīte. Par to pašlaik galvenās pārdomas.
eifeleprecos
23.11.17. 20:55
Kāzu datums: 18.08.2018
Sveikas, meitenes! 18/08/18 cik tālu esat tikušas ar plānošanas darbiem? 

Man pamats ir rezervets(vadītājs, fotogrāfs, viesu nams, ēdinātāji, DJ, dekoratore/floriste, make-up/matu meistare) ielūgumu padarīšana procesā- tiek izvēlēts dizains un veidots makets. kleita- šuvēja ir un audumi ir, palēnām tiek čubināts talak. 

Kas vēl? Ā netiekam skaidrībā vai mēs gribam un vai mums vajag mičošanu. 

Mums vispār plānojas nestandarta kāzas. Kā arī oficiāli tikai lidz pusnaktij, pec tam mini afterparty ar draugiem. 

Kas vel tāds aktuāls būtu? Varbūt esmu ko svarīgu aizmirsusi? 
Si Si
17.11.17. 13:02
Sveikas Līgavas
Kotibe
15.11.17. 19:03
Sveikas,līgaviņas! Izskatās, ka es arī esmu augusta pulciņā :) Es esmu vienīgā, kam pagaidām nav rezervēts nekas? :D nākamnedēļ brauksim skatīties divas vietas, ceru, ka viena būs īstā :)
Mums plānojas vienas dienas kāzas, bez gulēšanas. Ko jūs sakāt par tādu scenāriju?...
Padalaties, kur svinēsiet, kur būs ceremonijas? :)
Un kādas krāsas jums būs? Es domāju par bordo un zaļajiem toņiem :)
belly
06.11.17. 21:53
Kāzu datums: 25.08.2018
Montina, te foto ar koku. Es tur maziņa maliņā gatavojos mičošanai  :D
Dzīvē gan iespaidīgāks.
belly
06.11.17. 21:47
laura.saulite - Mēs savu dziesmu jau esam izvelējušies arī jau gadus 2 atpakaļ :D
Tikko iznāca jaunā Prātas Vētras dziesma "Tevis dēļ", tieši braucu uz darbu, kad pirmo reizi to atskaņoja pa radio - klausījos un domāju - forša dziesma, varbūt derētu pat kāzām....
Pagāja diena un redzu virsrakstus un komentārus, ka dziesma būšot nākamās vasaras kāzu deju favorīte. Tad domāju - nē, es gribu savu īpašo dziesmu. Pēc tam runājām ar līgavaini, viņš arī bija klausījies un mēģinājis iztēloties to dziesmu kā pirmo deju... viņš arī domāja, ka negrib tādu, jo arī vārdi tur bija kaut kas par aiziešanu. Tad nu vienbalsīgi paliekam jau pie savas sen izdomātās versijas. :)
Šodien darbā pa radio sāka skanēt mūsu dziesma un man uzreiz sirds sāka straujāk sisties - tādai sajūtai jābūt, tādai, kas aizkustina, tā kā nešaubīgi - tā būs mūsu.
belly
06.11.17. 21:40
Santha - idejas var mēģināt pasmelties Pinterestā. Es gan tur nesmeļos idejas, jo man jau sava vīzija ir skaidra, bet daudziem noderot idejas no turienes.

belly
06.11.17. 21:37
Pienenīte - mums plānojas būt apmēram ap 65 viesiem (tai skaitā 5 cilvēki apkalpojošais personāls, kam protams, arī ir vieta pie galda ierēķināta, ap 8-10 bērniem (neskaitot 4 zīdaiņus) un pārējie pieaugušie . Un tie ir tikai tuvākie mums.

belly
06.11.17. 21:34
Montina - Saldus pusē, Šķēdē, ir viesu nams "Pavasari" ar lielu dižozolu. Ja pareizi atceros, šķiet bija 600gadus vecs. Mēs, kad bijām vedēji, pie tā koka taisījām mičošanu :)

Dobelē ir pilsdrupas. Tik man jau šķiet, ka tur varētu būt sarežģīti taisīt kāzu ceremoniju, jo jāsaskaņo ar domi un par cik ir iecienīta tūristu un vietējo pastaigu vieta, kā arī kāzinieku pieturvieta - jārēķinās, ka varētu arī būt sveši cilvēki apkārt... bet nu tas jau kā ašiem - traucē tas vai nē.... :)

Pienenīte
06.11.17. 15:46
Meitenes jautājums: cik lielas kāzas jums būs?( viesu skaits) un kādu budžetu esat sev nosprauduši ?:)

Pienenīte
06.11.17. 15:34
Sveikas Līgaviņas, pievienojos augusta bariņam un visticamāk populārākajam datumam 18.08.18 :))
Mums ir jau viesu nams, mūzikanti, fotogrāfs, ēdinātāji :))
 Lai visām skaists gatavošanās laiks.:)

kristīne93.precos
03.11.17. 12:16
Kāzu datums: 10.08.2018
Sveikas līgavas un jaunās sievas! :)
Sakiet vai jums bijai,vai varbūt būs kāzās bārmenis? Ja jā,tad sakiet kur atradāt kādus kontaktus?
Atrodamies Cēsu pusē, un diezgan švaki iet ar bārmeņa meklēšanu. Varbūt varat kaut ko ieteikt?

Santhaa
02.11.17. 16:00
Sveikas, skaistās dāmas! 

Sirsnīgi sveicu visas ar tuvojošos skaisto notikumu :)
Esmu kāzu plānošanas procesā, sakiet lūdzu, kur jūs smeļaties idejas? kā jūs izvēlaties, kam uzticēt dekorēšanas darbus- vai izmantojat kādas aģentūras? Kur meklējat? 

Gribētos tam visam atdoties, tikai nezinu kur/kā meklēt. 
Ehz_forshaa
01.11.17. 08:32
Un mīļās līgaviņas, ja kādai ir kādi jautājumi, da par jebko - rakstiet droši PM. 
Esmu jau laimīgi precējusies 2 gadus, esmu pabijusi vairāk kā 10 kāzās... savām kāzām organizēju, meklēju un pasūtīju visu pati - dekorācijas, ielūgumi utt. Protams, ka pa šo laiku ir daudz kas mainījies, bet tā kā aktīvi sekoju arī kāzu aktualitātēm, tāpēc centīšos palīdzēt :) Arī par vecmeitu ballītēm... ;) 
Ehz_forshaa
01.11.17. 08:23
k.kitija  varu ieteikt kāzu muzikantus Valters un Valters un Laika upe.
Kate K.
27.10.17. 16:08
Kāzu datums: 08.08.2018
eifeleprecos-mums ir līdzīgi-visur viss ir iemaksāts,itkā viss iet uz priekšu,bet kkur dziļi sirdī visu laiku liekas,ka varbūt nevajag-varbūt vnk ceremonija ar viesiem,šampanietis,uzkodas,kuuka un paldies visiem-mēs tālāk dodamies bildēties un prom ceļojumā:) 
Kate K.
27.10.17. 16:02
Kāzu datums: 08.08.2018
Mums arī kāzas nākamā gada 8.augustā un arī šis datums ļoti populārs un sākām visu pieteikt vasarā. Šobrīd mums ir viesu nams,ceremonijas vieta,mācītājs,vakara vadītāja,fotogrāfe,muzikanti,floriste pieteikti,ielūgumu makets šobrīd top:) 
Maismel
26.10.17. 14:18
Kāzu datums: 18.05.2018
laura.saulite
Tā kā mums būs netradicionālas kāzas, tad nebūs ne dejas, ne mičošanas