FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu mēnesis

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

M
Maismel 18.07.17. 11:45 | Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
l
laura.saulite 07.12.17. 08:54 | Kāzu datums: 24.08.2018

Sveikas!
eifeleprecos, es uzskatu, ka nav visam jābūt līdz galam saskaņotam, Jūs piemēram izvēlaties krāsu kā akcentu un tad vadies pēc krāsas, nevis pēc ielūguma dizaina. Tas, ja ielūgumā būs puķes, nenozīmē, ka visur ir jābūt puķēm. 

Mums ar topošo vīru krāsas izvēle un noformējums nesagādāja problēmas. Līgavainim mīļākā krāsa ir sarkanā, bet imola red tonis, tad mēs nonācām pie kopsaucēja, ka tonis mums kāzās būs sarkanais, bet tas būs karmīna vai masala tonis. Es nepārdzīvotu, ja akcentā būtu koši sarkans tonis :D Lai man piedod, ja kādai būs koši sarkans akcents, bet man tas liekas, maliez krieviski. 
+ mans līgavainis ir liels patriots, tāpēc lēmums par karmīna toni arī likās pat pašsaprotami, jo mēs vēlamies kāzas ar visām latviskajām tradīcijām, mičošanā, mēs gan neesam vēl vienojušies, bet vēlamies piesaistīt folkloras kopu, bijām vienās kāzās, kur mičoja šāda kopa, tas kopā bija ļoti jautri, smieklīgi un arī sirsnīgi. 
Ielūgumus mēs pasūtīsim pie Annas Kandes, viņa taisa tieši to ko es visu laiku esmu vēlējusies. Es ieraudzīju vienu dizainu un sapratu, ka gribu tieši to. Mums ielūgumā arī būs ziedi, bet tas nebūs kā galvenais akcents. Ziedu motīvs mums būs vēl tikai fotobūdiņas bildēs un pateicības rakstos. Mums būs arī dažādi akcenti ar latvjurakstiem. 

Mēs arī nesteidzamies ar ielūgumu sagatavošanu. Februārī iesniegsim izziņu baznīcā no dzimtsarakstu nodaļas, tad arī pasūtīsim, kad būs mums visi laiki precīzi zināmi. 

Lai skaists šis laiks! :) Galvenais bez liekām raizēm. 

D
Di- Dī 06.12.17. 08:39 | Kāzu datums: 18.08.2018

Sveikas! :)
Kāzu ielūgumi man nesagādā problēmas, jo sen jau esmu izdomājusi kādus vēlos. Nesen atradu dāmu, kura (par ļoti adekvātu cenu) var realizēt manu ideju. Tiesa gan- vēl ielūgumi nav uztaisīti un atsūtīti (it kā bija runa, ka vēl laiks ir pietiekami un ielūgumi varētu būt gatavi līdz Ziemassvētkiem). Bez ielūgumu teksta. To gan pati rakstīšu un veidošu, jo vēl īsti neesam sarunājuši visu ar mūsu izvēlētās svinību ceromijas vietas īpašniekiem.

eifeleprecos 05.12.17. 20:54 | Kāzu datums: 18.08.2018

Meitenes! 
Kā un kad Jūs sapratāt kādu vēlaties savas īpašās dienas noformējumu, piemēram, svinību vietā un ielūgumos? 

Man šobrīd steidzīgi jāizvēlas ielūguma makets, lai var paraugu sataisīt un tad februārī vien ierakstīt pareizo informāciju (ja nu kas mainīsies laikos)

Tomēr tā kā man nav pilnīgi nekādas nojausmas kāvispār viss izskatīsies un kā būs, tad jūtos samulsusi. 

Man piedāvāja puķainu noformējumu. Taču, ja es saņemtu tādu, tad iedomātos, ka arī pašas kāzas būs puķu bagātīgas, vai arī skatoties bildes, kur ir gan ielugumi nofotografēti un pašas kāzas, tad parasti ir diezgan iespaidīgi viss. Varbūt man tikai tā liekas. 
Laikam es visu pārāk dziļi ņemu. Man no visām pusēm piestāsta pilnu galvu kam ar ko jābūt saskaņotam, ka vispār vairs neko nesaprotu.

Idejas?

Varbūt ziniet, kur online var dabūt bezmaksas paraugus jeb veidnes? Papīrus tad gādātu pati un tipogrāfiju arī sarunātu.

S
SaivaEinars 01.12.17. 10:53 | Kāzu datums: 03.08.2018

Info līgavām!

Draudzene vakar bija Rīgā uz Avotu ielas (tur esot daudz salonu) salonā nopirka kleitu pa 270Eur. Viņa teica, ka tagad līdz 20. decembrim ir lielas atlaides. Pārdevēja teica, ka pēc tam tādas kleitas maksāšot uz 600-800Eur.
 

l
laurensija.kalniņa 30.11.17. 18:08 | Kāzu datums: 18.08.2018

Liigaviñas kuras plàno tàdu lietu kà amatu dalíšanu, padalaties ar atribútiem priekš amatiem....

M
Maismel 29.11.17. 15:20 | Kāzu datums: 18.05.2018

Mums ir sarunāta baznīca, norezervēta svinību vieta, fotogrāfs, vakara vadītājs, Dj, auto un kleitas šuvēja, dekorators.  Pagaidām vairāk ar neko nedaram, par ēdamo, ielūgumiem un visu citu sāksim domāt un darīt februārī.

S
SaivaEinars 28.11.17. 23:16 | Kāzu datums: 03.08.2018

laurensija.kalniņa Bauskas pusē.

Kura jau ir sarunājusi floristus/dekoratorus- cik tas prieks jums izmaksās? Mani tas arī ieinteresēja- neesmu ar savējo vēl par cenu runājusi.
 

l
laurensija.kalniņa 28.11.17. 20:40 | Kāzu datums: 18.08.2018

SaivaEinars kurà pusé jums buus kàzas. Jums ir ĺoti liidziigs staasts muuseejam, tikai meitiñas pietrúkst....

S
SaivaEinars 28.11.17. 15:08 | Kāzu datums: 03.08.2018

Elfa mums bija tā, ka pirmais bērns pieteicās neplānoti pēc gandrīz 2 gadu kopdzīves. Tad es skaļi un skaidri pateicu ka precēties netaisos nekādā gadījumā, jo negribēju, lai visi domā, ka precamies bērnu dēļ. Kad puikam bija jau gadiņš mani bildināja, bet finansu situācija bija kā bija un viss ievilkās. Kad puikam bija 3 gadiņi, piedzima meitiņa. Nu meitai jau nesen nosvinējām 4 gadu jubileju un beidzot viss dzīvē tā sastājies pa plauktiņiem, ka varam atļauties sev uzrīkot normālas kāzas neņemot kredītu (kas man arī bija svarīgi). Un teikšu tā, ka mūsu starpā apbrīnojamā kārtā (lai arī kā ir gājis šos 10 gadus un cik reizes jau esmu gribējusi aiziet) ir stipra mīlestība un nu jau ticu, ka ar šo pieredzi varēsim visu pārdzīvot.
Jauniem precēties ir forši dzirkstelītes dēļ, galvenais man liekas neieciklēties uz to, ka pēc kāzām viņš/viņa izmainījās - tā nav- mēs abi esam izmainījušies par 360 grādiem arī nebūdami precēti :D

Mums vedēji vakarā novadīs pirmo tostu un mičošanu. Spēles un vakaru izkrāšņos paši mūziķi. Esmu bijusi viņu vadītajos vakaros- ideāli :)
 

E
Elfa 28.11.17. 14:41

Si Si, man tieši tāda pati situācija un pārdomas - ļoti negribas vadītāju, bet negribas arī, lai tā būtu parasta ballīte tikai ar ēšanu un dzeršanu. Tajā pašā laikā negribas arī lielu daļu tradicionālo tradīciju (daudz ko negribas, bet nezinu, ko gribas :D ). Mums abi vedēji ir ļoti aktīvi un komunikabli cilvēki, tad plānoju no viņiem noskaidrot, vai nebūs ar mieru novadīt kādas aktivitātes. 

Jūsu komentāri par to, kā jāprecas jauniem, iedvesmo, man tikai 23. Kopā gan esam vairāk nekā piecus gadus, tā ka nav arī ļoti negaidīts lēmums.

Kotibe 28.11.17. 10:12

Si Si, es Tev jau atbildēju citā tēmā, bet domāju, ka vakara vadītāju vajag gan, vai vismaz kādu vakara scenāriju... ja vien nav tādi ļoti aktīvi viesi, kas paši teiks tostus, runas utt, lai nesanāk tikai sēdēšana pie galdiem.
Kur jums notiek svinības? mēs arī gribējām tikai restorānu, bet sapratām, ka mums viesi no pārāk dažādām lv malām, un nebūtu smuki nepadomāt par naktsmājām vai mājās nokļūšanu

S
Si Si 28.11.17. 09:07

Sveika līgavas, esam rezervējuši restorāna telpas, fotogrāfu un izskatās ka florsite arī ir atrasta. Bet lielākās galvas sāpes mums sagāda vakara plāns. Mēs negribam tradicionālās kāzas, gribam ballīti sev un ciemiņiem un nenormāli negribu vakara vadītāju, bet laikam saprotu, ka mana galva nav ideju pilna,lai sadomātu jautru vakaru, kuru īsti neviens nevadīs. Kā arī 600-800€ par vakara vadītāju man ir žēl tērēt. Nezinu, itkā jau restorāns un paši tuvākie, bet kaut kā kau tie 40 cilvēki jāizklaidē. 

Kotibe 27.11.17. 22:23

SaivaEinars es arī tagad saprotu, ka vajadzēja precēties, kad tikko iemīlējušies bijām :D tagad jau gan pašiem, gan daudziem draugiem bērni, vairs nevar tādu tusiņu taisīt, jādomā par praktiskām lietām daudz... kur kas paliks, kā tiks mājās utt :)
mums arī pazīstama floriste, par darbu prasa 300 eiro... diez, tas maz vai daudz?...

l
laurensija.kalniņa 27.11.17. 22:14 | Kāzu datums: 18.08.2018

Sveikas liigavinas. Jums gan daudz viss jau sagatavots. Man saacies stresa posms, jo vedêjpàris tomér atsakàs vadít visu kàzu norisi, esot sabijuśies mazliet, tàkà buus jaameklee kaazu vadítàjs. Varbút kàda var man ieteikt Madonas- Reezeknes -Jèkabpils apgabalus . Kà arí kàzu muzikanti... no grupas buus tikai puse, jo otrai pusei arii tajaa dienaa buušot uz kaazaam.

S
SaivaEinars 27.11.17. 21:25 | Kāzu datums: 03.08.2018

Mums kaimiņiene un arī laba draudzene ir floriste, kura arī kāzās ir uzaicināta parūpēties par noformējumu, bet gribas jau pašai sagatavot materiālus, lai nav pēdējā brīdī viss jāpērk un viss jāuzkrauj viņai, jo nu tomēr lai vai draudzene, bet samaksāt jau tāpat vajadzēs- tomēr tas viņas darbs. Ticu, ka viņa ar visu būtu ar mieru palīdzēt :) 
Vispār par visu šo procesu ir dalītas jūtas, jo no vienas puses- gribas visu to meiteņu sapni izsapņot ar filmu cienīgu romantiku, bet no otras puses- mēs kopā jau esam 10 gadus un mums ir divi bērni- tās attiecības jau sen ir citā līmenī. Gribētos laikam tomēr, lai mēs būtu apprecējušies kamēr vēl tās rozā brilles ir uz acīm :D 

Kotibe 27.11.17. 21:01

SaivaEinars tad jau noteikti ir vērts piesaistīt kādu dekoratoru :) man atkal ideju ir ļoti daudz un būtu arī vēlme pašai visu darīt, bet mums ir maza meitiņa, līdz ar to laiks ir tik, cik viņš ir.
Mēs tēmējam uz Gulbenes pusi, bet tur nav īpaši liela izvēle, plus mēs plānojam vienas dienas pasākumu, tā kā neliksim viesiem nekur tālu braukt...

S
SaivaEinars 27.11.17. 20:49 | Kāzu datums: 03.08.2018

Kotibe
Mēs laulāsimies Bauskas pusē- Lielvircavas baznīcā (ja kāds piezvanīs mācītājam :D )
Mēs izdomājām precēties šī gada sākumā- gribējām paspēt šī gada augustā, bet viss sakrita tā, ka sanāca daudz šķēršļu un pārcēlām uz 2018. gadu- līdz ar to- diezgan daudz laika bija padomāt par svarīgākajām lietām. 
Par cik man no mākslinieciskā un radošā nav nekā, tad ir diezgan lielas problēmas ar ielūgumu noformēšanu, kā arī ar telpu noformējumu un visu pārējo- man pat nav ne jausmas cik daudz un kas ir vajadzīgs :D
 

Kotibe 27.11.17. 20:31

SaivaEinars, kurā pusē Jums svinības?
Mēs joprojām neesam tikuši skaidrībā ne ar svinību, ne ceremonijas vietu...

S
SaivaEinars 27.11.17. 20:01 | Kāzu datums: 03.08.2018

Sveikas!
Mēs plānojam kāzas 03.08.2018.
Kāzas būs baznīcā- bet vēl neesam zvanījuši mācītājam un sarunājuši visu.
Muzikanti ir, ēdinātāji iespējams arī- vēl nav devuši gala atbildi, fotogrāfs ir, vieta ir un ideja kā viss izskatīsies lielos vilcienos arī ir.
Tagad jau galvā ir juceklis, jo tik daudz visādu sīkumu kas ir saputrojušies kopā- ielūgumi, kleita, gredzeni (vismaz bijām veikalā un noskaidrojām vajadzīgos izmērus). 
Vai kāda taisās pasūtīt kleitu no ebay, ali vai wish- vai vēl kādu šāda tipa veikalu?

E
Elfa 25.11.17. 10:47

Kotibe - jā, mums attālam paziņam ir bārs/kafejnīca, kur domājam īrēt telpu, bet vēl nav līdz galam nokārtots. Tā kā paziņa un telpas nav lielas, tad nesanāk dārgi, vismaz salīdzinot ar izmaksām, kuras te redzu minētas par viesu namiem. Mazliet gan bail, ka tajās telpās būs par maz vietas, tāpēc varbūt jādomā kaut kas cits.

Vai kādam ir pieredze ar šādu telpu īrēšanu? Vai kādas zāles rezervāciju restorānā? Gribētos kaut cik saprast tirgus vidējās izmaksas. (:

Man vispār kaut kā sajūta, ka vēl ir ļoti daudz laika un paspēs mainīties gan idejas, gan risinājumi. :D Bet gan jau ar 35 cilvēkiem un ceremoniju citā valstī ir cits priekšstats nekā ar 90 cilvēkiem un pilnām divām dienām šeit.