FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
Kate K.
13.01.18. 10:18
Kāzu datums: 08.08.2018
Pirms diviem gadiem taisijām jūlija beigās vcmeitu ballītei pieturu lavandu laukos un tur viss bija pilns ziediem,pat vēl augustā.
dižkleita
12.01.18. 22:05
Kāzu datums: 18.12.2017
Es arī pasūtīju ielūgumus internetā un esmu vairāk kā apmierināta, tiešām skaisti! Ja nav vēlēšanās izgrūst lielu naudu, varat apsvērt domu pasūtīt gan ielūgumus, gan galda kartes! :) ar kūku man arī sākas problēmas, sākumā likās, ka viss izlemts, tagad jau sāku pārdomāt
Kotibe
12.01.18. 21:21
Es ielūgumus pasūtīju no Ali :D šodien saņēmu un esmu vairāk kā apmierināta. Veikšu dažus uzlabojumus tik. 
Kūku arī sūtīsim pie vietējās meitenes, ir doma par vienu lielāku, kur ielikt cake topper un tad katram viesi mazo mini cupcake.

Ceremonija mums laikam būs ap 15, tad 19 pie galdiem. 
belly
12.01.18. 20:33
Kāzu datums: 25.08.2018
Un kā jums ir ar ielūgumiem?
Pašas taisīsiet vai sūtīsiet kaut kur?
Es esmu tik apmulsusi tajā visā, ka vairs pat nezinu, ko gribu - man patīk tik daudz veidu!!!! Vismaz ar līgavaini abiem gaume sakrīt - būs vieglāk izvēlēties.
Bet pie kā lai pasūta?
belly
12.01.18. 20:20
Mēs pagaidām paliekam pie tās pašas ceremonijas vietas. Sazinājāmies vēlreiz ar to pārstāvi, izsktās, ka nebūs tik traki, kā sākumā bija domāts, tāpēc pagaidām atstājam to pašu ceremonijas vietu. Domāju kaut kādā marta sākumā brauksim skatīties uz vietas, kas tur kā ir. Ja nebūs tomēr ok un noies greizi, tad ir plāns B.

Cikos jums ir doma taisīt ceremoniju?

Un kāda tipa kūkas domājat sūtīt?
Man jau atkal gribās kaut ko ne pārāk tipisku, bet viss adursies droši vien gan pret naudu, gan iespējām.. Nezinu vai mūsu "galā" kādam ir pa spēkam tādu pagatavot :D
laura.saulite
11.01.18. 08:38
Kāzu datums: 24.08.2018
Madzis,
Man iesniegums baznīcai ir jau uzrakstīts un nodots, bet izziņu no dzimtsarakstu nodaļas var aiznest uz baznīcu pievienot pie iesniegumu ne ātrāk par 6 mēnešiem, jo izziņa vienkārši nebūs derīga, ja ātrāk viņu izņems. 
Mums kāzu datums ir 24.08., tas nozīmē ka sākot ar 26.februāri varam iet izņemt izziņu, lai viņa ir derīga līdz 25.08., ne ātrāk, bet vēlāk gan droši var iet. Ja Jums baznīcā ir viss saunāts, tad nav stresa, var arī jūnijā izņemt izziņu no dzimtsarakstu nodaļas. 
Mēs sakārtosim visu līdz galam jau februāra beigās, marta sākumā, lai varu pasūtīt ielūgumu, jo man gribās, lai no sākuma visas formalitātes ir sakārtotas, viss ir kārtībā un tikai tad, turpināt iesāktos darbus.

Uz doto brīdi mums jau ir - gredzeni, viesu nams, muzikanti, fotogrāfs, fotobūda, ielūgumus mums arī ir skaidrs, kas gatavos, floriste. 

Vienīgi man ir problēmas atras kāzu kūku, kur paūtīt, jo es gribu, lai man ir ar piegādi, bet pagaidām visur, kur esmu uzrakstījusi, piegādi nepiedāvā, un mums viesu nams nav tālu, tas ir pie Rīgā, Daugmalē.
Varbūt kāda var ieteikt kādu kūkas cepēju, kas arī piegādā?
madzis
10.01.18. 19:16
Sveikas :)  Arī mums šis ir tas lielais gads, kad esam izdomājuši salaulāties :)  Esam rezervējuši viesu namu, bet to jau pat izdarījām nākamajā dienā pēc saderināšanās un jau bija uz jautajuma zīmes vai vinš būs brīvs. Arī baznīca pēc lieliem pūliņiem sarunāta, muzikanti sarunāti un kūkas cepšana sarunāta :)

Lasu par iesniegumu baznīcā un mazliet apjuku - mums teica ka mēnesi iepriekš labāk atnest vai es kaut ko esmu sajaukusi ? Tas ir tas pats, kas dzimtsarakstu noadaļā vai vēl kāds cits?

laura.saulite
10.01.18. 15:37
belly, es atcerējos, ka es savai māsai rīkoju fotosesiju Vircavas muižā, tur tiešām ir ļoti skaisti, īpaši uz rudens pusi, jo māsai kāzas bija 28.08., ja vēlies varu PM atsūtīt Tev kādu bildi. Vircava tieši braucot uz Eleja pusi. 
Te ļoti aptuveni var apskatīt - http://www.visit.jelgava.lv/apskates-objekti/pilis-un-muizas/item/85-vircavas-muiza
Cerams, ka palīdzēs un ātri atradīsies jaunu vietu!
belly
10.01.18. 11:04
Laura.saulite bija rezervēts Elejas tējas namiņš. Bija domāts, pie tā namiņa rīkot ceremoniju, iekšā nē...
Bet nu vairs jau neko... 
spozasaule
10.01.18. 08:48
Kāzu datums: 30.08.2018
Sveikas, meitenes! 
Arī es pievienojos augusta pulciņam :) 
Vai kāda vēlas padalīties ar savām idejām par ceremonijas vietu pie dabas? Varbūt man radīsies iedvesma par mūsu ceremonijas vietu. Biju izsapņojusi ceremoniju lavandu laukā, bet izrādās, ka lavandas zied tikai jūlijā un tiek nogrieztas jau jūlija beigās. 
laura.saulite
10.01.18. 08:22
belly, tās gan ir ļoti nepatīkamas ziņas, kurā vietā Jums bija rezervēta ceremonijas vieta? 
Diemžēl, Kurzemi un Zemgali es īsti nepārzinu, tālāk par Jelgavu nevaru iedomāties nevienu vietu. 

P.S. es arī vēlētos padalīties ar informāciju meitenēm, kas meklē laulību gredzenus. Mēs pagājušā nedēļā sestdien izmonājām aizbraukt uz dažiem juvelieru veikaliem, tīri apskatīties, kas ir piedāvājumā un ar pirmo atradām savus gredzenus. Varu ieteikt veikalu Sarkandaugavā Vigorius, mēs gredzenus ņēmām jau gatavos, tieši bija mums piemēroti izmēri, baltā un sarkanā zelta gredzeni, mums izmaksāja 600 eiro abi kopā, viņiem tieši tagad ir -20% atlaide, tā viņi mums būtu izmksājuši pie 800 eiro. Pāredvēja ļoti laipna un apkalpoja mūs par visiem 100% :)
belly
09.01.18. 21:26
Piektdien saņēmām ziņu, ka mūsu rezervētajā ceremonijas vietā ap to laiku būšot vērienīgi remontdarbi, tāpēc mums jāapdomā, vai mēs vēl gribam tur taisīt kāzu ceremoniju.  Protams, ka mēs negribam, ka blakus kaut kādi traktori, viss saraksts un puspliki veči strādā fonā... Tad nu esam spiesti meklēt ko citu vietā.  Tagad vairs nezinu pat ko lai izdomā. Gribam izbraukuma ceremoniju, pie dabas. Varbūt kādai kas iesakāms? Rajoni varētu būt no Kurzemes līdz Zemgales vidum.... 

Tāda škrobe - viss tik forši jau bija sākts plānot...:(
Kotibe
05.01.18. 08:27
Meitenes, kurām aktuāls gredzenu jautājums, pareklamēšu - 
facebook var atrast juvelieris Arvis Kotins, viņam tagad akcija - visu janvāri, pasūtot laulību gredzenus, viņš dāvina sieviešu gredzenam briljantiņus par velti :) Varbūt kādai noder 
Kotibe
02.01.18. 19:29
dižkleita mums stipri līdzīgi scenāriji, arī man ar vīra radiem nav tās pašas, pašas labākās attiecības, jeb, teiksim tā, nu nevarētu es iedomāties mazas kāzas, kur tikai mani un topošā vīra vecāki. Sanāktu mazliet pastīvi, manuprāt. 
Alkoholu kāzām pērkam jau tagad, piemēram, Rimi no šodienas litrs Jameson pa nepilni 15 eiro :)
Man ielūgumi pasūtīti, gaidu, kas atnāks.. turu īkšķus, lai skaisti :D
Dekorāciju stipri daudz nekādu nebūs, jo pati vieta ļoti skaista :) vairāk paļaujos uz to, ka galvenā dekorācija būs ziedi
dižkleita
02.01.18. 17:52
Kāzu datums: 18.12.2017
Sveikas! Mūsu lielā diena būs 18.08.18. Būs ap 60 viesiem, daži teica, lai laulājamies tikai šaurā lokā, taču man ir visai pabriesmīgas attiecības ar topošā vīra vecākiem, tāpēc nolēmu rīkot plašākas kāzas, lai puse no viesiem nav cilvēki, kuri man īsti nepatīk. Mēs esam rezervējuši viesu namu (ēdināšanu arī viņi nodrošina), muzikantus, fotogrāfu un baznīcu. Esmu izdomājusi ko gribu/ negribu, līdz ar to no vedējiem nekas daudz prasīts netiek :) Ielūgumi un galda kartes arī man jau ir pasūtīti (pareizāk sakot- jau gatavi), kleita un uzvalks arī mums jau ir, nolēmām, ka labāk iegādāsimies tagad, nekā "kāzu sezonā" ar dubultu vai pat trīskāršu uzcenojumu. Par cik budžets ir ierobežots, daudz lietiņas, piem.dekorus, pasūtīšu aliexpress, neredzu jēgu pārmaksāt, to pašu pērkot šeit.
Kur jūs domājat pirkt alkoholu kāzām un kādu? :)

Di- Dī
12.12.17. 09:40
Kāzu datums: 18.08.2018
Sveikas, dāmas :)
Par kleitu neesmu vēl īsti izlēmusi... ja šūšu- viss ok. Ja pirkšu gatavu- tik un tā nesīšu pie šuvējas, lai mazliet pāršuj (iešuj kleitā akcentus, kurus vēlos).
Neesmu vēl interesējusies- kadas ir vidējās izmaksas, ja šuj kleitu pie šuvējas...
laura.saulite
11.12.17. 13:49
laurensija2018,

Esmu 100% pārliecināta, ka došos pie Ingrida Bridal, jo viņa šuj tieši tavam augumam kleitu.
Man māsai bija viņas kleita, man ģimenes draudzenei bija viņas kleita un abām ir ļoti labas atsauksmes.
Kvalitāte un serviss augstākajā līmenī. :)
Domāju ka došos tik februārī meklēt kleitu, jo gribas, lai visi dokumenti no sākuma ir sakārtoti un ielūgumi gatavi. 
Maismel
11.12.17. 12:06
Kāzu datums: 18.05.2018
laurensija2018

šūšu - jau pasūtiju laiku pie šuvējas/dizaineres
laurensija2018
11.12.17. 10:25
Lindinnnaxo    Tev jāpasteidzas ar rezervācijām, ja lielas kāzas, tad mazliet sagādā grūtības ko sameklēt.

meitenes, ko domājat par savām kleitām? pirksiet? sūtīsiet? šūsiet?
Lindinnaxo
07.12.17. 18:42
Sveikas meitenes! Pievienojos šeit pavisam nesen, mūsu kāzas plānotas 18.08.18. un jau sāku apjukt ar ko sākt, ko darīt:D