FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
dižkleita
24.01.18. 14:19
Kāzu datums: 18.12.2017
Mums arī sanāk daudz bērnu, tāpēc teicām, ka vēlams bez bērniem. Uz svinīgo ceremoniju-jā, bet uz viesu namu nē, jo ne tikai sālīti sanāk, bet arī vecākiem nekādas atpūtas, visu laiku jāseko ko tie bērni dara. Pašiem arī ir bērni, pirms viesu nama tie tiks aizvesti pie mūsu vecmammām, viņas arī neiebilst, ka tā :)
SaivaEinars
24.01.18. 13:58
Kāzu datums: 03.08.2018
Piemetināšu, ka mums draugiem visiem ir vismaz 2 bērni (daudziem ir pat 3) tā kā visus bērnus aicināt būtu sālīti, jo uzmetot saraks'ta sanāk vairāk pēc skaita kā pieaugušie :D
SaivaEinars
24.01.18. 13:57
Kāzu datums: 03.08.2018
Kā jums ar bērniem ceremonijā un pēc tam? It kā paredzēts, ka pieteiksim, ka bez bērniem pasākums, bet jautrākais ir tas, ka mums pašiem ir 2 bērni, kuri būs obligāti visur līdzi. Rezultātā- kā to visu noorganizēt, lai bērni vakarā nesēž blakus, jo viņiem ir garlaicīgi? Budžets ir cik ir un īsti nav plānotas izmaksas bērnu stūrītim un izklaidētājam........ Palīdziet ar pieredzi un idejām.....
laura.saulite
24.01.18. 13:41
Kāzu datums: 24.08.2018
Kotibe - viņai ir salīdzinoši dārgas kleitas, bet var atrast arī kleitas, pa labu cenu. Ir jāseko līdzi, viņai ik pa laikam ir atlaides. Pēdējās bija 20-21.janvārī kleitas no 90-400eur. Es ļoti ceru ka februārī arī būs kāda nedēļas nogale tāda. :)
LauraP
24.01.18. 13:34
Varbūt iemest aci šeit : https://www.facebook.com/tiluclothing/ ;
Pati domāju painteresēties, kādu tilla balto kleitiņu nopirkt.
Kate K.
24.01.18. 12:15
Kāzu datums: 08.08.2018
Šobrīd ir labas cenas,beeeet budžets paredzēts šobrīd citām lietām tādēļ laikam sanāks pirkt pa dārgo.
Kate K.
24.01.18. 12:14
Es arī pamazām sāku domāt par kleitu,bet arī zinu,ka vēlos ar piedurknītēm. Beeeet neesmu gatava izdot kosmosu, tāpēc Jūlijā,vai Ingrida Bridal nebūtu man pa kabatai:D
Kotibe
24.01.18. 10:46
laura.saulite kādas tur apmēram cenas? 
laura.saulite
23.01.18. 14:52
Kotibe, 
Paskatis Ingrida Bridal kleitas, viņa šuj visu pēc tavām vēlmēm, kā arī aizejot ātri vien tev domas mainīsies par to ko Tu patiesībā gribi. Man māsa arī bija iedomājusies, ka grib konkrēta tipa kleitu, bet beigās, ļoti ātri piemeklēja kleitu paviasam savādāku. Es tieši pie viņas domāju iet. Un pie viņas tu apskati modeļus, ko viņa piedāvā un pēc tam viņa šuj speciāli tavam auguma un tev nav jāņem konkrēts modelis, ja tev kaut kas nepatīk kleitā, tad viņa to labo. :)
Kotibe
23.01.18. 14:04
laura.saulite man abos salonos, kuros bija, teica, ka kleita jāpērk tieši tā, ko mēru - pēc pasūtījuma neko nešujot, tik šuvēja var pielabot, ja ko vajag :)

pēc ceremonijas uzkodas domāju, ka vajag, jo, ja ir viesi, kas braukuši tālāku gabalu, negribas, lai nākas "paciesties" bez ēšanas. Neēdis cilvēks ir īgns cilvēks :D

Man tagad dilemma par kleitu. Gribu ko vieglu un gaisīgu, bet - ar piedurknēm! (komplekss par savām rokām) varbūt kāda var padalīties ar idejām?
LauraP
23.01.18. 13:15
Sveikas! 
Diezgan mierīgi un klusām, sarosamies, sarosamies, padalamies ar idejām, iespaidiem un pieredzi! 
Man personīgi šobrīd ir problēma ar kāzu muzikantiem. Esmu gatava izskatīt jebkuru piedāvājumu, šķiet visi jau ir aizņemti vai pārāk dārgi. Atvēlamā summa ir ap 700 eur. 

Vēl atliek tikai zvanīt baznīcai, no kā man ir bail, kad uzzināju, ka noskatītās baznīcas mācītājs cilvēkus ārpus savas draudzes nevēlas ņemt. 
dižkleita
23.01.18. 11:22
Kleita man arī jau ir, arī ieraudzīju fb, aizbraucu piemērīt un uzreiz arī nopirku, iemīlējos kleitā uzreiz! :D pēc ceremonijas mēs gan neplānojam cienāt viesus, īsti neredzu jēgu, var taču paciesties dažas stundas bez ēdamā..
laura.saulite
23.01.18. 09:20
Kotibe - es domāju doties kleitas medībās februāra vidū, bet tas arī pēdējais brīdis, kad to darīt, jo parasti, ja šuj uz Tevis tad saka, būs gatavs pēc 3 mēnešiem. Māsai arī pasūtījām kleitu februāri un beigās viņai bija gatava viņa tikai jūlijā. 
Es vienkārši tagad cītīgi strādāju pie tā lai man būtu - 5 kg, bet būsim reāli, līdz februāra vidum man nesanāks :D lai gan šobrīd ļoti labi veicas un no kopējiem 9kg ko gribēju pazaudēt līdz februārim - 4 jau ir nost, tātad vēl 5 palikuši :D
lemeon - es arī vienu brīdi domāju par Coo Culte, jo viņai cenas mazliet pievilcīgāka nekā kāzu kleitām :D bet man ir otrās dienas kleita no Coo Cultes, ko es pirku 2 gadi atpakaļ uz māsas kāzām. Izdomāju ka vilkšu to pašu, jo liekas naudas izmest otrās dienas kleitai man negribas. 

Par uzkodām neko daudz nedomāju pēc ceremonijas, kondetorejai Drusti ir ļoti garšīgas mazas vecrīgas un siera bumbas.
No katra pa 1,5 kg smuki kādā groziņā salikšu un lai cienājas, garšīgi, vienkārši un ātri. :) un šampanieti droši vien arī plastmasas glāzēs, man draudzeni kāzās tā bija, neizskatījās tik traki un ļoti ērti. 
lemeon
23.01.18. 00:38
Kāzu datums: 18.08.2018
Kotibe - jā tad, ir cita lieta :) es kleitu nopirku jau pag.gad jūlijā :D ieraudzīju FB, nākamajā dienā aizbraucu uzmērīt un nošvīkāju karti 15 min laikā :D Pirku par 170 eur jaunu Coo Culte veikalā. Man parasti CC kleitas galīgi neiet pie sirds, jo visas izskatās vienādas, bet tā ir pavisam citāda :) priecājos, ka paguvu nopirkt pēdējo modeli, jāatrod tagad tikai miesaskrāsas apakškleitiņa, kāds naktskrekls vai kas tamlīdzīgs :) 

Ķirsīti, sakritība vai nē, bet es arī šodien domāju, ko lai pie šampanieša pēc ceremonijas dod uzkost un cik daudz, jo mums viesu namā arī būs sagaidīšanas uzkodas viesiem, kamēr mēs ar līgavainim braukāsim apkārt :D
Ķirsīts
22.01.18. 23:42
Sveikas, dāmas ik pa laikam palasu, ko šeit rakstāt, bet, laikam, vēl ofiiāli neko neesmu ierakstījusi. 

Man kā reiz šobrīd ar domas lidinās par uzkodām un pirmo šampi, likās forši būtu uztaisīt viesiem vieglu pikniku pēc ceremonijas, pirms dodas apmēram stundu garā braucienā uz viesu namu. Tik nezinu, ko lai izvēlas par ēdieniem/uzkodām, jo ja viesu namā būs sagaidīšanas uzkodas, tad vakariņas, vai nebūs vis diena vienā ēšanā? Tapēc domāju, ko lai izvēlas kam tādam.

Meitenes par glāzēm, šobrīd ar visiem pārvākšanās darbiem, saprotu, ka man nav vietas tai kastei ar glāzēm, līdz ar to man ir apm 30 vienādas šampja glāzes, ja kādai aktuāli, dodat ziņu, varētu pārdod.
kenijs
22.01.18. 20:03
Sviki! Vai kāds var ieteikt galda klājējus un ēdināšanu Kūldīgas pusē!
būtu vēlams ar pārbaudītām vērtībām.
Ieprieks saku paldies
Kotibe
22.01.18. 13:55
lemeon, mums kāzas ne tuvu nenotiks Rīgā. Es labāk nopērku un neķeru kreņķi, saplīsīs vai nesaplīsīs, nekā vedu no/uz Rīgu :) 

meitenes, vai jums jau ir kāzu kleita? es biju divos salonos, uzmērīju, bet nu cenas kodīgas.. protams, mana kļūda, ka laikam nosaucu pārāk lielu budžetu - jo man deva mērīt kleitas, kas bija pat dārgākas, solot atlaidi, lai iekļautos budžetā :D 

vai varbūt šūsiet? 
lemeon
22.01.18. 03:14
Kotibe, kādēļ pirkt glāzes, ja var par kapeikām iznomāt arkolatā vai gemosā? :)
Kotibe
20.01.18. 21:23
tikko apskatījos, ka, ja pērkam lietuvas ikea šampja glāzes, sanāk padsmit eiro dārgāk, kā te uz vietas nopirkt plastmasas... :) tad nu tuvākajā laikā jau jāpasūta glāzes, lai atved :) un būs stikla :) kas pa ceļam vedot mājās, saplīsīs, tas uz laimi :D pārējās jau izdomājām - 6 mums,6 maniem vecākiem, 6 drauga vecākiem... gan jau izdalīsim :)
Kate K.
19.01.18. 19:25
Bet palīgi noteikti atrastos:) Varbut varat pie katras glaazes piesiet ziimiti ar miilju citaatu un lai glasze paliek kaa pieminja viesim? Vel ir tie stikla markieri-varbut uzrakstat ko jauku,vai pasi uzzimejat un tad nebuus jalauza ar galva,kur likt glazes:D