FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
belly
06.11.17. 21:47
Kāzu datums: 25.08.2018
laura.saulite - Mēs savu dziesmu jau esam izvelējušies arī jau gadus 2 atpakaļ :D
Tikko iznāca jaunā Prātas Vētras dziesma "Tevis dēļ", tieši braucu uz darbu, kad pirmo reizi to atskaņoja pa radio - klausījos un domāju - forša dziesma, varbūt derētu pat kāzām....
Pagāja diena un redzu virsrakstus un komentārus, ka dziesma būšot nākamās vasaras kāzu deju favorīte. Tad domāju - nē, es gribu savu īpašo dziesmu. Pēc tam runājām ar līgavaini, viņš arī bija klausījies un mēģinājis iztēloties to dziesmu kā pirmo deju... viņš arī domāja, ka negrib tādu, jo arī vārdi tur bija kaut kas par aiziešanu. Tad nu vienbalsīgi paliekam jau pie savas sen izdomātās versijas. :)
Šodien darbā pa radio sāka skanēt mūsu dziesma un man uzreiz sirds sāka straujāk sisties - tādai sajūtai jābūt, tādai, kas aizkustina, tā kā nešaubīgi - tā būs mūsu.
belly
06.11.17. 21:40
Santha - idejas var mēģināt pasmelties Pinterestā. Es gan tur nesmeļos idejas, jo man jau sava vīzija ir skaidra, bet daudziem noderot idejas no turienes.

belly
06.11.17. 21:37
Pienenīte - mums plānojas būt apmēram ap 65 viesiem (tai skaitā 5 cilvēki apkalpojošais personāls, kam protams, arī ir vieta pie galda ierēķināta, ap 8-10 bērniem (neskaitot 4 zīdaiņus) un pārējie pieaugušie . Un tie ir tikai tuvākie mums.

belly
06.11.17. 21:34
Montina - Saldus pusē, Šķēdē, ir viesu nams "Pavasari" ar lielu dižozolu. Ja pareizi atceros, šķiet bija 600gadus vecs. Mēs, kad bijām vedēji, pie tā koka taisījām mičošanu :)

Dobelē ir pilsdrupas. Tik man jau šķiet, ka tur varētu būt sarežģīti taisīt kāzu ceremoniju, jo jāsaskaņo ar domi un par cik ir iecienīta tūristu un vietējo pastaigu vieta, kā arī kāzinieku pieturvieta - jārēķinās, ka varētu arī būt sveši cilvēki apkārt... bet nu tas jau kā ašiem - traucē tas vai nē.... :)

Pienenīte
06.11.17. 15:46
Kāzu datums: 18.08.2018
Meitenes jautājums: cik lielas kāzas jums būs?( viesu skaits) un kādu budžetu esat sev nosprauduši ?:)

Pienenīte
06.11.17. 15:34
Kāzu datums: 18.08.2018
Sveikas Līgaviņas, pievienojos augusta bariņam un visticamāk populārākajam datumam 18.08.18 :))
Mums ir jau viesu nams, mūzikanti, fotogrāfs, ēdinātāji :))
 Lai visām skaists gatavošanās laiks.:)

kristīne93.precos
03.11.17. 12:16
Kāzu datums: 10.08.2018
Sveikas līgavas un jaunās sievas! :)
Sakiet vai jums bijai,vai varbūt būs kāzās bārmenis? Ja jā,tad sakiet kur atradāt kādus kontaktus?
Atrodamies Cēsu pusē, un diezgan švaki iet ar bārmeņa meklēšanu. Varbūt varat kaut ko ieteikt?

Santhaa
02.11.17. 16:00
Sveikas, skaistās dāmas! 

Sirsnīgi sveicu visas ar tuvojošos skaisto notikumu :)
Esmu kāzu plānošanas procesā, sakiet lūdzu, kur jūs smeļaties idejas? kā jūs izvēlaties, kam uzticēt dekorēšanas darbus- vai izmantojat kādas aģentūras? Kur meklējat? 

Gribētos tam visam atdoties, tikai nezinu kur/kā meklēt. 
Ehz_forshaa
01.11.17. 08:32
Un mīļās līgaviņas, ja kādai ir kādi jautājumi, da par jebko - rakstiet droši PM. 
Esmu jau laimīgi precējusies 2 gadus, esmu pabijusi vairāk kā 10 kāzās... savām kāzām organizēju, meklēju un pasūtīju visu pati - dekorācijas, ielūgumi utt. Protams, ka pa šo laiku ir daudz kas mainījies, bet tā kā aktīvi sekoju arī kāzu aktualitātēm, tāpēc centīšos palīdzēt :) Arī par vecmeitu ballītēm... ;) 
Ehz_forshaa
01.11.17. 08:23
k.kitija  varu ieteikt kāzu muzikantus Valters un Valters un Laika upe.
Kate K.
27.10.17. 16:08
Kāzu datums: 08.08.2018
eifeleprecos-mums ir līdzīgi-visur viss ir iemaksāts,itkā viss iet uz priekšu,bet kkur dziļi sirdī visu laiku liekas,ka varbūt nevajag-varbūt vnk ceremonija ar viesiem,šampanietis,uzkodas,kuuka un paldies visiem-mēs tālāk dodamies bildēties un prom ceļojumā:) 
Kate K.
27.10.17. 16:02
Kāzu datums: 08.08.2018
Mums arī kāzas nākamā gada 8.augustā un arī šis datums ļoti populārs un sākām visu pieteikt vasarā. Šobrīd mums ir viesu nams,ceremonijas vieta,mācītājs,vakara vadītāja,fotogrāfe,muzikanti,floriste pieteikti,ielūgumu makets šobrīd top:) 
Maismel
26.10.17. 14:18
Kāzu datums: 18.05.2018
laura.saulite
Tā kā mums būs netradicionālas kāzas, tad nebūs ne dejas, ne mičošanas
laura.saulite
26.10.17. 09:54
Kāzu datums: 24.08.2018
Mīļās līgaviņas, vai Jums jau ir izvēlēta dziesma pirmajam valsim?
Mēs nevara izvēlēties starp divām dziesmām: Intaru Busuli - Miglas rīts un John Legend - all of me.
Abas ir ļoti sarežģīti izdejojamas, bet skaistas.
Priecāšos, ja padalīsities ar savām domām. :)
Kā arī Jūs esat domājušas par kādu dziesmu mičošanai, vai bez tās iztiksiet?
Montina
25.10.17. 14:48
Kāzu datums: 03.12.2017
Sveikas meitenes, 
esmu iestājususies šodien šajā lapā, lai lūgtu padomus par kāzu ceremoniju vietām, vēlos ceremoniju dabā:
1. Pie kāda liela dižozola
2. Pie ūdens
3. Pilsdrupās. 

Tikai jautājums, kur varētu būt šādas vietas ceļā no Rīgas, braucot uz Kaķeniekiem, Anneniekiem, Bikstiem- Saldus? Varbūt pie Dobeles kaut kur?

Būšu ļoti priecīga, ja kādai ir kāda ideja vai zināma vieta. 

BBride
22.10.17. 21:19
belly nosūtīju jums vēstuli
belly
22.10.17. 10:51
BBride jums vēstule.
k.kitija
20.10.17. 15:31
Kāzu datums: 11.08.2018
Meitenes, vai varat ieteikt patiešām labus mūziķus? Un kāzu dekorētāju (floristu), kas neprasīs kosmosa ciparu? 
dignx
12.10.17. 09:43
Kāzu datums: 04.08.2018
Paldies @belly par dalīšanos ar info! No dzeltenajām kurpēm gan mani tur nevienas līdz galam neuzrunā (arī jau, protams, sava pinterest ideja ir par to, ko gribu). Bet nu teorētiski jau vēl ir laiks meklēt :)
belly
11.10.17. 19:29
Par kurpēm runājot - par cik mums kāzās bordo krāsa būs dominējošā, tad gribēju kurpes šādā krāsā, jo baltas liekās nepraktiskas un 1x lietojamas.... vismaz man. Tad nu googlē noskatīju, kādas gribu, viņas gan ir tādas nestandarta priekš kāzām, bet ilgi meklēju, pētīju un vienas atradu. Bet nekādi nevarēju atrast mājas lapu, kur tādas nopirkt. Bilde bija no pinterest.. un ej un atrodi pēc vienas bildes tagad, kur var nopirkt tādas. Bet nu krustu šķērsu meklējot atradu. Kurpes gan vēl joprojām gaidu, nav atnākušas... Sazinājos ar adminiem, atbildēja, ka katras kurpes tiek taisītas ar rokām atsevišķi, tāpēc esot ilgāk jāgaida... Tā nu joporjām gaidu :D
Skatos, tur arī ir dzeltenas kurpes, nav daudz, bet paskaties, varbūt kaut kas iepatīkas.. .. fsjshoes.com

​Kad saņemšu savējās, tad varēšu dot atsauksmi par kvalitāti...
​Ja nu man manis izvēlētās nebūs priekš kāzām īsti piemērotas, tad esmu tur pat jau noskatījusies baltas (tomēr...), būs jāsūta tās. :D