FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
Maismel
30.01.18. 09:23
Kāzu datums: 18.05.2018
spozasaule
​Apskati Ķoņu dzirnavas
Kotibe
30.01.18. 09:06
Par viesu izklaidēšanu - mums lielākā daļa ir vietējo, un tieši ierēķināsim mazliet laika, lai tiem, kam mazie, ja ir vēlme, var pēc ceremonijas aizvest omēm atdot auklēt (zinu, ka būs vairāki pāri, kas tā darīs :) ) bet esam paredzējuši arī izklaidi viesiem, kamēr paši brauksim bildēties

Par kleitu un korseti - salonā, kad biju mērīt, man ļoti patika tā sajūta, kad kārtīgi savilka korseti :D tāpēc gribētos savai kleitai arī tādu 

spozasaule kurā LV pusē jums plānots pasākums? mums par ceremonijas vietu arī sanāca maksāt daudz dārgāk, nekā biju domājusi... 
rutuxs
30.01.18. 08:19
Kāzu datums: 20.02.1993
spozasaule
Ja nav lavandas, varbūt derētu virši. Mežā, kad zied virši.
spozasaule
29.01.18. 22:32
Kāzu datums: 30.08.2018
Es joprojām meklēju ceremonjas vietu. Šai pozīcijai nebiju plānojusi tik lielas izmaksas, kādas prasa pāris aptaujātās vietas. Jau iepriekš prasīju, bet varbūt varat padalīties ar savām ceremonijas vietām?
spozasaule
29.01.18. 22:30
SaivaEinars Ja visi viesi ir vietējie, tad var dot "bīvo laiku", jo tajā tikpat labi var līdz mājām aizbraukt. Bet ja ir arī tādi, kas atbraukuši uz svešu pilsētu, domāju, ka vajadzētu gan kādu izkaidi. Zinu kāzas, kurās viesi ir nogarlaikojušies, jo jaunais pāris aizkavējas uz vairāk stundām nekā plānots. Es noteikti domāšu kādu nodarbi brīvajā laikā. Vēl gan nezinu ko :) 
Kotibe Es līdz kleitai gan vēl neesmu tikusi, bet, ja šuj pie šuvējas, tad noteikti var iztikt bez korsetes, jo šūs uz auguma. Es tieši skatos uz tādiem modeļiem, kas ir bez korsetes :)   
Kotibe
29.01.18. 14:15
Meitenes, tās, kuras šuj kleitas, kā šuvēja tiek galā ar korsetes daļu? Īsti nezinu, vai manai ir pieredze ar tādām lietām.. vai ir opcija iztikt bez? vai nopirkt gatavu?
Kate K.
29.01.18. 13:44
Kāzu datums: 08.08.2018
Mums arii draugiem ir daudz berni,bet mes nenoraadisim ieluguma,ka bez berniem,jo es laikam pati drusku apvainotos,ja man butu uzaicinajums uz kaazaam,bet bez beerna. Tomer mes esam gimene un tas ir muusu leemums,vai nemt ,vai nenemt beernu lidzi. Tas butu tapat,kaa noraade naakt bez otras puses. Bet tas irtikai mans viedoklis:) Mums ir draugi,kas nebems mazos lidzi un taadi,kas nems,bet edinataji jau isti lidz 6gadiem neskaita pie galda kaa eedaju un tad lidz 12 gadiem nem puscenu,vismaz mums. Citadi nekadas lielaasbizmaksas es nesaredzu. Vecaki pasi var padomaat,ka aizklaidet savus mazos. Mes drosvien aizvedisim sava deelina mantas un viss.
SaivaEinars
29.01.18. 13:17
Kāzu datums: 03.08.2018
Mums ceremonija sāksies 13:00 un arī tagad domāju kā tas viss tālāk notiek. Ceremonija ar visu fotogrāfēšanos baznīcā varētu ilgt 1-1,5h apmēram ja? tad tilti, iespējams pietura Rundāles pilī un mēs laižam fotografēties un viesi uz skolu. Tad teorētiski viesi varētu sākt rasties skolā ap 17:00 un uz 19:00 pasniegtu silto. Jautājums- vai viesiem vienkārši dot brīvo laiku tās 2h vai ko likt viņiem darīt līdz brīdim kad mēs ierodamies? Kādi jums plāni?
laurensija2018
26.01.18. 23:13
Kāzu datums: 18.08.2018
ceremonija mums sākas 14.00 un svinību vietā būsim 19.00 attālums ir apmēram 30km
būs 3pieturvietas ar uzdevumiem, viena vieta ar fotogrāfēšanos( tikmēr viesi būs atpūtas vietā ar izklaidēm) un vēl ir divas pagaidām jau zināmi vārti kas arī laiku prasīs.
dižkleita
26.01.18. 17:19
Kāzu datums: 18.12.2017
vai, nezinu kāpēc,bet daļu teksta norāva..
Tātad pēc tam viesi dodas uz viesu namu un pilda dažādus uzdevumus,gatavojas mūsu sagaidīšanai, kamēr mēs turpat netālu nedaudz pafočējamies (apmēram 30-40 min). Pēc fotosesijas braucam pie viesiem un baļļuks var sākties :) 

dižkleita
26.01.18. 17:13
Mums ceremonija ar sveikšanu paredzēta stundu, tad bez visādām uzkodām braucam uz svinību vietu, kas atrodas 30min attālumā, bet nu rēķinām stundu, jo tilti u.c izdarības
Kotibe
26.01.18. 14:40
dižkleita, padalies, cik ilga jums ceremonija un kas notiek līdz viesu namam?
Mums ceremonija būs izbraukuma, tad šampis, uzkodas, bildēšanās ar viesiem. Un tad mēs vēl braucam bildēties. Es rēķinu kādas 4-5h... par daudz?? (mums no ceremonijas līdz foto vietai diezgan jābrauc, tagad domāju, varbūt nevajag un meklēt kaut ko tuvāk?)
dižkleita
26.01.18. 14:11
Mums ceremonija 16.00 un viesu nams 19.00, visam laika jāpietiek, pēc aprēķiniem ;)
Kotibe
26.01.18. 14:07
Meitenes, cikos jums ir plānotas ceremonijas un pēc tam cikos viesu nams? Mums pagaidām ceremonij - 14 vai 15, domāju, cikos būtu normāli pie galdiem, lai paspējam gan sabildēties, gan arī paliek laiks pēc vakariņām līdz mičošanai.
Kā būs jums?
laurensija2018
25.01.18. 16:01
Sveikas, lasu par bērniem kuri būs kāzās.
manas domas, ja vecāki ņem līdzi savas atvasītes uz šādu pasākumu, tad arī vecāki domā ko un kas pieskatīs bērnus.
manam puikam ir 3 gadi pirmo reizi viņš uz kāzām bija 4.mēnešos bija līdzi baznīcā un jaunlaulāto mazajā ceļojumā(ņēmām līdzi jo bija atkarīgs no mammas piena), bet vakarā kad jau nokļuvām viesu mājā, atbrauca pakaļ opis un pieskatīja, es pēc mičošanas braucu mājās samīļoju un pabaroju un braucu atpakaķ uz pāris stundām un otrā dienā bērns bija ar mums visu dienu kopā.
zinu to ka mums kāzās 4pāri noteikti atstās bērnus mājās, kā pārejie darīs nezinu vēl
pika.sniega
25.01.18. 15:23
Sveikas! 

Mums laulības arī būs 18.08.2018., datumu jau zināju gandrīz kopš attiecību sākuma, nu tad, kad sapratu, ka tiešām šis reiz būs mans vīrs.
Bildinājumu saņēmu 2016.g., tad nu sāku domāt ka varbūt tomēr 2017.g. rīkot, līdz sapratu-nē, ja reiz prātā bija  18.08.2018. tad tā tam arī jāpaliek.
Ilgi domājām par formātu. Baznīca- tas bija skaidrs, taču gribējās arī kādu dabas pieskārienu. Idejas un domas bija daudz, taču pārsvarā tā īsti mūsu pilsētā vai tuvākajā apkaimē to nevarēja realizēt. Līdz atradām to, kas uzrunā. Pats dīvainākais, ka mēs dzīvē to dosimies apskatīt tikai šosvetdien, bet tā pat jau man ir skaidrs, ka šī būs mūsu īstā vieta šim sapņu piepildījumam. 
No sākuma bijām iecerējuši aicināt visus radus, draugus un taiīt palielas kāzas uz viesiem 80. Tad kad atdūrāmies pret to, ka grūti atrast šādas ietilpības viesu namus visu skaitu samazinājām līdz 50. Un tad mēnešus 3-4 mani no iekšas grauza domas par to, cik tur būs saspīlēta atmosfēra.
Vecāki šķīrušies mums abiem, un nav uz īsti draudzgas nots. Ja tie vēl šos svētkus mums nebojātu, tad domāju ka vecvecāki gan uzkurinātu pamatīgu jandāliņu ar šīm viņu vecajām "sāpēm" kādas grādīgas glāzītes iespaidā. Domājot par to, kā atrisināt šo iespējamību saspīlētām situācijām, kā arī par to, ka negribam visas šīs mičošanas un tiltus utt. tradīcijas, izlēmām taisīt tikai ceramoniju un uzkodas +šampis+ kūka. Ar viesiem tur pat pie laulību ceramonijas pavadīsim apmēram 2-3h, pēc tam fotosesija, iespējams vēl kaut kur ar lieciniekiem, un nākamajā dienā aidā uz Grieķiju. :) 

Pagaidām ir rezervēts mācītājs un ceramonijas vieta, foto un video pakalpojumi. Nākamnedēļ norezervēsim ceļojumu,būs arī jāapstaigā restorāni un jāuzklausa viņu piedāvājumi par uzkodām. Un brīvdienās braukšu mērīt kleitas, lai saprastu kas man piestāv un ko es īsti gribu. :) 
SaivaEinars
25.01.18. 14:20
Kāzu datums: 03.08.2018
Mums nebūs viesu nams- tā kā topošais vīrs ir skolotājs, tad mums atļauj svinīgo taisīt skolas lielajā zālē un ja nepieciešams, dos klases, kur izguldīt (blakus ir studentu kojas, kuras arī būs atvērtas mums nepieciešamības gadījumā). Mums maksimums ir 50 pieaugušie. Ja ņemam ar bērniem, tad pieaugušie jāsamazina līdz 30, jo bērni ir 1-13 g.v.. (bērni sanāk 36 kopā uz 30 viesiem). Vieni saka, lai taisa bez, otri saka, lai taisa ar- stūrī ieliekot galdu ar zīmuļiem. Bet zinu, ka tik daudz bērnus vienā vietā noturēt nevar ilgi un tā pārvērtīsies par bērnu ballīti :D
Mūsu bērni būs klāt, jo mums arī iespējamās aukles būs uzaicinātas :D
spozasaule
24.01.18. 19:45
Meitenes, kuras saka, ka sanāk sālīti ar bērniem, jūs esat painteresējušās sīkāk par izmaksām jūsu rezervētajā vietā? Kad mēs meklējām savu īsto viesu namu, daudzi piedāvāja diezgan lielas atlaides bērniem. Dažos viesu namos bērniem līdz skolas vecumam vispār neņem samaksu par ēdināšanu, citi ņem 30% apmērā, citi rēķina viena pieaugušā cenu uz 3 bērniem utml. Protams, ja bērnu ļoti daudz, tāpat tā summa salasās.
spozasaule
24.01.18. 18:58
SaivaEinars manuprāt, bērnu stūrītim nekāds lielās izmaksas nevarētu rasties. Rotaļlietas var aizņemties no tuvākajiem draugiem/radiem, kuriem pašiem ir bērni. Tāpat droši vien atradīsies kādas galda spēles. Kā krāsojamās "grāmatas" var izmantot izprintētas lapas, google piedāvā ļoti plašas iespējas :) Tāpat var ierosināt vecākiem, lai bērni ņem līdzi savas mīļākās mantas utt. Zinu, ka daži nomā iepūšamās atrakcijas, es gan pagaidām šādu domu neapsveru. Protams, viss atkarīgs vai telpas atļauj šādu prieku.
Vēl var palūgt vakara vadītājam (ja tāds paredzēts) novadīt kādu spēli, kas būtu piemērota bērniem, ja viņi savā rotaļu stūrītī būs ļoti sagarlaikojušies. 
Kotibe
24.01.18. 16:29
Mums arī ir meita, kas būs visu dienu līdzi. Līdz ar to nav arī variants atstāt, jo visi cilvēki, kas varētu būt potenciālās aukles, būs ielūgti :) Par bērniem īpaši nevienam neko neteiksim  - lai paši domā... jo mums visi ir līdz 3 gadi, līdz ar to pašiem vecākiem būs jāizklaidē :) domāju vienīgi paņemt līdzi kādu mantu grozu, zīmuļus, papīru utt, lai var mazie padarboties.