FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
belly
10.02.18. 11:31
Kāzu datums: 25.08.2018
kamēr visu izlasīju, jau vairs neatceros, kādas tēmas tiek apspriestas :D

par gredzeniem - mums ir savs zelts, un ir arī, iespējams, juvelieris. Līgavaiņa ome un opis uzdāvināja mums savus laulības gredzenus, lai pārkausējam sev. Viņi dzīvoja ilgā laulībā, visu mūžu bija kopā (līdz viens no viņiem aizgāja viņsaulē), tāpēc tas liekās tāds jauks žests. 

Vedējiem plānojam dot 400eur. Paši bijām vedēji 2x un ar tādu summu mums pietika, lai forši visu sagatavotu priekš jaunā pāra. Pietika. Bet, ja pietrūks, iedosim vēl klāt.

Par dāvanām vecākiem un vedējiem - neesam domājuši. Bet mēs kā vedēji abas reizes saņēmām romantisku atpūtu divatā (viena vēl nav izmantota, gaidām pavasari). Vecākiem, zinu ka dāvināja vieni - personalizētas krūzītes - katram vecākam bija uz krūzītes jaunā pāra bērni'bas bilde + kopbilde, ja nemaldos. un vēl kaut ka sklāt, tik neatceros. Otri dāvināja rāmī savi kopbildi. 

Es personīgi laikam negribēšu dāvināt bildes rāmjos, vai kaut ko neizmantojamu...

Par viesiem ar bērniem. Mums sanāk daudz bērni - vesels galdiņš būs atsevišķi bērniem + ir doma noīrēt piepūšamo atrakciju. Bet ir tādi pāri, kas nav tik tuvi (piemēram, darba kolēģe) un negribētos, ka viņi ņem līdzi savu bērnu, jo mums uzreiz tas ir papildus izdevumi. Un ir vairāki tādi... Bet manuprāt, ir ļoti stulbi nodalīt bērnus no ģimenes. Mums pašiem ir bērns un man tas būtu aizvainojoši. Pirms gada bijām arī uz kāzām uzaicināti un ielūgums bija adresēts tikai mums abiem. Nebija jau nekas tiešā tekstā teikts - bez bērna.. bet vēlāk uzdeva jautājumu - jūs jau bērnu atstāsiet mājās, ne? Man bija tā diezgan nepatīkami. Mēs arī nebūtu ņēmuši līdzi, pat, ja būtu "ļauts" ņemt līdzi - mēs gribējām divatā aiziet.. bet nu tāpat nepatīkami. Lai gan, es pati esmu šobrīd situācijā, ka ir atsevišķi cilvēki, ko negribu, bet saprotu, ka tas ir komplekts un nedrīkst dalīt. Laikam tāpēc, ka pati piedzīvoju to sajūtu -  negribu citam likt tā justies.
Kas attiecas par pāriem - es uzskatu, ka ir jāaicina abi no pāra, nevis jādala. Te man arī ir piemērs - draudzene bija uzaicināta uz sava brālēna kāzām, bet viņai neļāva ņemt līdzi otru pusīti, neskatoties uz to, ka viņi gandrīz gadu jau bija kopā. Viņai bija ļoti nepatīkami būt tajās kāzās, jo visiem bija otrās pusītes, izņemot viņai - visi čupojās, viņa sēdēja viena, pārīši dejoja, viņa sēdēja viena pie galda... Pēc viņas stāstītajām sajūtām es saprotu, ka ir ļoti nesmuki dalīt pāri un nemaz to nedarītu.

kamēr sarakstīju šo, jau aizmirsu par ko vēl tika runāts :D
laurensija2018
09.02.18. 21:57
Kāzu datums: 18.08.2018
Kotibe, manas kolēģes pat pamanīja, un jautāja kas noticis gredzenam, 
Baltais zelts pēc mana novērojuma ir smalks, trausls kas prasa ikrīta uzmanību
Kotibe
09.02.18. 19:34
laurensija oho, paldies par atsauksmi. Es nobijos no baltā zetlta un beigās pasūtīju tādu pašu, kā līgavainim - no rozā zelta
laurensija2018
09.02.18. 18:05
Kotibe un dižkleita n pārejās meičas, man ir saderināšanās gredzens baltais zelts ar svarowski. no augusta mēneša jau vienu reizi paciemojās pie juveliera, tās meitenes kuras dzīvo pilsētā un kurām ir mierīga dzīve var nesatraukties viss būs ok.
Jo es savu gredzenu sabeidzu saimniecībā graudaugiem ķīmiju taisot, protams bija cimdi, bet iespējams uzšļakstēja pilīte un rezultāts nav patīkams , izskatās pēc vecas bižutērijas
laura.saulite
08.02.18. 13:09
Kāzu datums: 24.08.2018
dižkleita, kad mēs braucām, veikalā bija atlaide tieši gatavajiem laulību gredzeniem - 20%, pēc izmērtiem mums arī viss derēja perfekti. 
Ar atlaidi viņi maksāja 613 eiro, bet mums bija diez gan daudz vecais zelts, kas man pašai bija un vecāki vēl sadeva. Līdz ar to mums par gredzeniem sanāca samkasāt 237 eiro, jo viņi uzpērk veco zeltu par 20 eiro gramā. :) Bet es vēl iešu vēlāk pie viņiem iegravēt mūsu datumu un manā gredzenā iestrādāt arī brilijanta akmentiņu, kas arī nemaksā kosmosu. Pats akmens, ja nemaldos bija 40 vai 45 eiro, 5 eiro iestrādāt un 7 eiro sertefikāts.:)
dižkleita
08.02.18. 12:37
Kāzu datums: 18.12.2017
laura.saulite Ja nav noslēpums, cik samaksājāt par gredzeniem? Mēs arī vēlamies baltā un sarkanā zelta gredzenus. :)
laura.saulite
08.02.18. 12:00
Ausaine, Man dekotrātors veidos līgavas pušķi, piespraudi līgavainim un vedējam, aproci vedējātei, mašīnas dekors un ziedu kompozīcija uz galda viesu namā, kopā izmaksās ap 150 - 170 eiro, viss atkarīgs, ko un kā ar floristu sarunāšu. 
Mēs ielūgumos norādīsim, ka vēlamies, lai dāvina sarkanas krāsas ziedus un tad man būs viens cilvēks atbildīgais, kas pēc tam viesu namā saliks ziedus uz galdiem, ja tas vispār būs nepieciešams. 

Kotibe, Mēs nopirkām janvārī  Vigorius veikalā divu zeltu gedzenus. Ar balto un sarkano zeltu, es ceru ka viss būs labi, jo es neesmu dzirdējusi nekādas sūdzības, par balto zeltu. :)
Kotibe
07.02.18. 13:24
Meitenes, vai kādai ir pieredze ar baltā zelta gredzeniem? Tiešām paliek dzeltenīgi un reizi gadā jānes pie juveliera?
Ausaine
06.02.18. 11:21
Kāzu datums: 20.07.2018
Sveikas!Varat padalīties, cik jums izmaksā florists - dekorators?paldies
laura.saulite
06.02.18. 08:56
SaivaEinars, mēs dosim saviem vedējiem 500 eiro, un es domāju, ka viņiem ir jāiekļaujas šajā budžetā. 
Bet mēs esam arī pateikuši, ko mēs vēlamies, respektīvi, kam ir jābūt, un par atlikušo viņi var izpausties. 
SaivaEinars
05.02.18. 20:06
Kāzu datums: 03.08.2018
Cik jums ir paredzēts budžetā priekš vedējiem nauda (visiem atribūtiem)?
Gubcis
05.02.18. 13:23
Kāzu datums: 11.12.2017
Kādās atsauksmes par DJ Mareks Našenieks? Līdz šim ir atrasta tikai viena negatīva atsauksme par šo cilvēku, kas arī nāk no šejienes.
Kotibe
03.02.18. 17:54
SaivaEinars, jā, man līdzīgas sajūtas.. reizēm vispār uznāk tāds emocionāls sagurums.. lai gan laika vēl daudz, bet laikam zemapziņā tāds stresss visu laiku sēž! Es pat sapņus gandrīz katru nakti par kāzu tēmu redzu :D
Šodien biju otro reizi kleitas skatīties. Laikam šūšu, jo salonu cenas man skopums maksāt. Tikai es joprojām nevaru izšķirties, vai gribu kleitu ar īsām vai garām rokām... :((
laurensija.kalniņa
02.02.18. 20:19
Mums pirmà deja sastàvès ni 3dziesmàm sakopotàm. Mès dejojam deju kolektívà un tad mums skolotàja palídzès visu salikt pa plauktiñiem ar deju
Grace's secret
02.02.18. 19:51
Kāzu datums: 28.07.2018
Sveikas! Vai kada varetu ieteikt DJ Liepājas pusē? Viesi nebus daudz (ap 30), bet būtu jauki ja man nebūtu jāsatraucas par mūziku savā kāzu dienā. Meklēju interneta, bet neko sakarīgu neuzgāju.
SaivaEinars
02.02.18. 16:15
Un vēl satraukums par pirmo deju. Ļoti gribas kaut ko foršu, nebijušu, skaistu un neizgāzties :D Dziesma laikam beidzot būs izvēlēta, tikai jāsameklē cilvēks, kurš var uzlikt horeogrāfiju un iemācīt...
SaivaEinars
02.02.18. 16:13
Jums arī ir saviļņojums? :D
Vienu brīdi man pēkšņi iezogas tā sajūta it kā būtu jau nākošā diena un viss sapnis baltajā kleitā ir pagājis- tad tādas skumjas nedaudz iezogas un tad atkal saviļņojums :D
Es laikam traka palikšu kad nāks pavisam tuvu tas brīdis :D :D :D
SaivaEinars
02.02.18. 16:07
pika.sniega mans līgavainis teica, ka neprecēsies ātrāk kā kad viņam būs 40 gadi :D iepazināmies, kad mums bija 20 gadi un turpmākos 6-7 gadus turpināja to apgalvot (tas nekas ka jau 2 bērni ), bet redz- pagāja 10 gadi kopā, kad esmu pielauzusi, jo es teicu, ka es precēšos jauna un pats vainīgs, ja līgavainis nebūs viņš :D :D :D tas tā caur joku, bet dzīvē viss var mainīties, lai arī ko tas cilvēks saka. Citreiz tā ir aizsargreakcija pret kaut ko, kuru var salauzt :D
pika.sniega
02.02.18. 14:27
rutuxs 
Nevis līgavainim bet tam otram dēlam ģimenē- viņa brālim. 
Tas bija domāts,ka mēs esam pagaidām vienīgie bērni savās ģimenēs kas ko tādu plāno darīt. Pārējiem, brāļiem nevienam tas nav svarīgi, un nekas neliecina ka viņi to kādreiz plānos to darīt. Viena drudzene jau ar to ir samierinājusies. :D 
Līdz ar to  mūsu vecākiem tās būs pirmās un iespējams vienīgās bērnu laulības. :) 
dižkleita
02.02.18. 13:04
Kāzu datums: 18.12.2017
Mana mamma saka, lai netērējam naudu un ja vēlamies, lai dāvinam ko simbolisku,pagaidām ir doma dāvināt krekliņus vai dvielīšus ar apdruku "Sievasmāte/sievastēvs" vai ko tamlīdzīgu. Galvenais, ka tiešām zinu, ka tas nav tikai teksts, jo mammai pret kāzām kā tādām ir visai skeptiska attieksme, viņa protams neiebilst, ka mēs precamies, nebūt ne, tikai smejas, ka otrreiz neprecētos :D Kāzas arī apmaksājam paši. Vedējiem gan vēl nezinu- vai atpūtu divatā, vai arī dvielīšus ar apdruku un vēl ko skaistu klāt. :)