FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
līgaviņa18
20.02.18. 10:16
Kāzu datums: 18.08.2018
Sveikas, līgaviņas!
Šodien tieši zvanīju un jautāju par šo izziņu. Ja laulības ir pirmās un ja abi esat no vienas valsts, tad jādodas uz jebkuru dzimtsarakstu nodaļu un jāizņem izziņa. Izziņa derīga 6 mēnešus un 1 dienu. Vēlākais, kad izņemt izziņu, lai tā būtu derīga ir 1 mēnesi un 1 dienu iepriekš, citādi laulību nevarēs reģistrēt konkrētajā datumā, ja termiņš būs īsāks. Līdzi derīga pase abiem un bankas karte, jo jāsamaksā valsts nodeva - 14 EUR.
Jauki palasīt kā jūs visas gatavojaties lielajam notikumam. Varam dalīties savās izjūtās un tas, manuprāt, ir superīgi, jo neviens cits tik labi neizprot līgavu satraukumus, vēlmes, idejas un visu citu kā līdzīgi domājošās.
Ceru, ka jums viss virzas uz priekšu kā plānots. 
Jauki dienu vēlot,
Laura
pika.sniega
20.02.18. 09:46
Vai kāda jau bijusi rakstīt iesniegumu dzimtsarakstu nodaļā? Kādai informācijai ir jābūt līdzi un cik jāmaksā, iesnieguma rakstīšanas dienā? 
SaivaEinars
16.02.18. 11:56
Kāzu datums: 03.08.2018
Es plānoju braukt nakošajā sestdienā mērīt kleitas - izbaudīšu to visu uz savas ādas
laura.saulite
16.02.18. 08:19
Kāzu datums: 24.08.2018
SaivaEinars, Jā laikam jau tā ir. Salonā kur mērīj kleitu nebijas apakšsvārki ar lielu riņķi un es teikšu, ka lielākuarī nevajag. Negribas, lai ir ļoti kupla kleita. 
SaivaEinars
15.02.18. 12:51
Laura.saulite nav tā, ka kleitas kuplumu regulē ar apakšsvārku riņķu diametru ? Ja gribās kuplāku, apakšā jāpārvelk lielākus riņķus- ja kleitas garums atļauj.?
pika.sniega
15.02.18. 12:21
Vabūt varat  man palīdzēt? 
Sveiki! Meklēju ģitāristu (kas spēlē un dzied līzīgi kā video, kas piemērots laulībām :) ) 18.08.2018. , aptuveni pus h pirms laulību ceremonijas, pašai ceremonijai un 2h, max 3h pēc tās. Laulību ceremonija plkst.11.
Tātad aptuvenais laiks no 10.30-14.00/15.00. Liepājas/Priekules apkaimē. Pēc ceremonijas vairāk kā fona mūzika, kamēr bauda šampanieti un iemūžina brīnišķo dienu.
Ceru, ka atradīsies kāds. Varbūt ir arī kāds, kas jau ir aizņemts šī datuma vakarā, taču no rīta vēl var iepriecināt mūs un mūsu veisus. :) Priecāšos par ieteikumiem. :)
laura.saulite
15.02.18. 10:14
Kotibe, Par cik kāzu salons Arfa ir vienīgais salons kur esmu biju, tad es vēl nezinu, varbūt šo sestdien pavisam kaut ko citu ieraudzīšu. Bet man ir arī budžets kuram es pāri negribu samaksāt, tie ir 600 eiro. Bet pagaidām, jā man liekas tā kleita ir īstā, es visu laiku skatos bildēs kā es izskatos un ar visu to ka par mazu man viņa bija mērot :D es domāju ka tā būs mana. 
Kotibe
15.02.18. 09:17
Vai Jūs esat pārliecinātas, ka Jūsu kleitas tiešām būs īstās?.. man ik pa laikam uznāk šaubas.. :D it sevišķi, ja bildē ieraugu kaut ko citu :D
Kotibe
15.02.18. 09:15
laura.saulite ļloti skaista, eleganta kleitiņa! :) un cena pieņemama!
laura.saulite
15.02.18. 08:32
Kotibe,
Es atradu šo kleitu precos.lv kāzu kleitu katalogā, un pavisam spontāni izdomāju aizbraukt uzmērīt, jo vispār šo sestdien man ir plānā iet uz šādiem saloniem avotu ielā, bet es domāju ja man nekas cits nepatiks es braukšu uz to salonu un pasūtīšu.
Kleitu katalogā vari apskatīt, Salons Arfa un 706 kods, kleita 400 eiro. Man gan viņa bija par mazu, jo uz vietas bija tikai 38 izmērs, bet man ir nepieciešams 40 izmērs, tā kā ja es ņemšu, tad es uzreiz pasūtīšu arī bez garās šleipes un jostiņa būs vienkārši balta. Un dzīvē viņa neizskatās tik kupla kā ir bildēs,  tā ir A silueta kleita ar mežģīni un atlasa audumu, kopā ļoti smaga :D

Ehz_forshaa
14.02.18. 23:48
laura.saulite   nu varbūt arī īstā :D 
Kotibe
14.02.18. 21:34
laura.saulite man jau izklausās, ka būsi atradusi savu īsto kleitu :)) apsveicu! padalies, kāda fasona?
es šodien biju pie šuvējas, izrunājām detaļas! Sāksim jau laicīgi šūt

laura.saulite
14.02.18. 15:53
Ehz_forshaa, Es laikam gribu domāt, ka kleita tieši būs īstā :D Es braucu skatīties tieši to, un viņu uzmērīju arī pirmo, pēc tam man arī palika slikti, bet mamma un māsa teica, ka citas varu nemērīt :D Pēc tam kad nomierinājos, sāku mērīt citas kleitas un it kā viss kā nebijis un, kad es otro reizi uzmērīju to pirmo kleitu, man atkal noreiba galva. :D Tad mēs smējāmies, ka būs tā īstā. Bet es ticu, telpā nebija gaisa un viņa man ļoti stingri savilka, kā arī kleitas paraugs nebija mans izmērs, kleita bija mazliet par mazu. 
Ehz_forshaa
14.02.18. 14:48
laura.saulite

varbūt zīme, ka tā kleita nebija īstā? 
Bet ja nopietni, iespējams tiešām bijāt ļoti saviļņota, gaisa trūkums, varbūt par ciešu Jums savilka, kkādas smaržas apkārt utt. 

Iesaku atslābt, līdzi ņemt ūdeni vai šampi :D un bez stresa izbaudīt šo pasākumu :) 
laura.saulite
14.02.18. 09:00
Liels paldies, meitenes! :)
Ar mani sestdien notika kas dīvains, biju uz pirmo kāzu kleitu salonu mērīt kleitas un man palika slikti, noreiba galva un viss gribējās ātrāk tikt ārā no kleitas :D
Vai kādai vēl tā ir gadījies? Meitene bija ļoti saprotoša viņa teica, ka es tāda ne pirmā ne pēdējā. Viņiem ļoti bieži tā gadoties. Jautāja vai neesmu stāvoklī, bet kas nav tas nav. :D Tagad man ir bail šo sestdien iet uz citiem saloniem mērīt, nezinu vai man atkal tā negadīsies. Salonā meitene norakstīja visu uz to , ka varētu būt liels stress un organisms arī novājināts.
Es negribu, lai man ir slikti savā kāzu kleitā :D
Ehz_forshaa
13.02.18. 23:19
laura.saulite uzjautājiet majaskukas.lv, vini mums veda uz Cesim no Siguldas. Kuka bija loti skaista un garda.

Par veshanas uzticeshanu draugiem - ir loti jauzmanas, protams atkarigs arii no kukas izmera, izskata..., bet var sanakt smuce. Tas no pieredzes.
spozasaule
13.02.18. 13:56
Kāzu datums: 30.08.2018
laura.saulite ja nav iespējama piegāde, es Tavā vietā sarunātu kādu no tuvākajiem radiem vai draugiem, lai pirms došanās uz ceremoniju, aizved kūku uz viesu namu. Man arī paredzētas dažas organizatoriskas lietas, ko uzticēšu māsai vai brālim. Es pati brālim kāzās daudz ko palīdzēju, un tas nepavisam netraucēja baudīt skaisto dienu :) 
dižkleita
13.02.18. 12:17
Kāzu datums: 18.12.2017
Mēs pasūtīsim kūku pie vienas mājražotājas. Tikai jāvienojas par noformēumu :)
SaivaEinars
13.02.18. 12:09
Mums ir paveicies - torti mums ceps draudzene, piegādās un uzdāvinās - vienīgais būs jāaizbrauc vienoties par to kādu gribam
laura.saulite
13.02.18. 10:34
Meitenes, vai Jūs jau zināt, kur pasūtīsiet savu kāzu kūku?
Es jau esmu tuvu izmisumam, jo man gribētos lai man ir ar piegādi, viesu nams nav tālu no Rīgas, kādi 35 km tikai. 
Bet cepējas, ar ko esmu sazinājusies, piegādi neveic. Vai varat man kaut ko ieteikt?