FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
pika.sniega
23.02.18. 07:52
Kāzu datums: 18.08.2018
Es jau fotogrāfu un video mekleju laikam par veselu mūsu datumam, bet  beigās atradu no Rīgas, foto un video katrs 250€ plus ceļš.  Man 7h nolīgti abi divi. 

Par 6.deptembri, tur kleitas zem 4 ciparu skaitļa laikam ka nebija vai nu ļoti tuvu tam, vismaz tas kuras es pielaikoju. Bija arī 1,5k. Nu nav lēts salons. :) un nav arī tur standarta kleitas . :) 

Par ielūgumiem domājam uz aprīli visiem atdot un kam nevar atdot- izsūtīt. Maijs esot pēdējais brīdis , bet arī par cik mums nav standarts, tad nekādus mega atvaļinājumus tur nevienam nevajag ieplānot jo tās ir tikai dažas stundas. Dāvanas parasti nedāvina tādas kāzas un puķu vieta lūgsim ko citu, jo mēs jau pēc tam uzreiz ceļojumā, un no tam puķēm nebūs jēga :D nobildēsimies un izmetis pēc tam āra mamma. :D kamēr atbrauksim būs jau novītušas, turklāt pat nezinātu kur viņas likt, jo kamēr būsim ceļojumā kādam , visticamāk mammai manis būs jāpieskata mūsu mājdzīvnieki, un tas nozīme ka pie mums tas nemaz nevarētu turēt, jo savādāk kaķis izpaužoties varētu arī kaimiņus appludināt :D
Ehz_forshaa
22.02.18. 23:19
belly

Lieliska izvēle - Edgars ir superīgs cilvēks un video operators! Vismaz man mūsu video nu ļoooooti patika :) 
Ehz_forshaa
22.02.18. 23:18
eifeleprecos

par starplaiku, pirmo tostu utt..

Mans ieteikums (no pieredzes) - uztaisiet fotosesiju ar vedējiem pirms ceremonijas (visi vēl svaigi, skaisti). Mums bija ~ 1,5-2 h un tad devāmies uz dzimtsarakstu nodaļu. Kāpēc? tieši tādēļ, lai pēc ceremonijas nav ļoti jākavējas un jāliek viesiem vieniem nīkt.
Ceremonija ar visu sveikšanu būs ~ 40min, atkarībā cik daudz viesu. Pirmo tostu varat uztaisīt turpat Valmieras dzimtsarakstu nodaļā un nobildēties ārā uz trepēm (vienu radinieku kāzās tieši tur bija kopbilde) - ļoti skaisti. Tad viesi dodas uz viesu namu, iekārtojas numuriņos utt. (noorganizējiet nelielas uzkodas, kādu dzērienu), iespējams tur būs jau vakara vadītājs, kas aicinās viesus sagatavoties jūsu sagaidīšanai, varbūt atstājiet viesu grāmatu, vēl kādu uzdevumu... Paši pa to stundu aizbrauciet vēl pabildēties, jau kā vīrs un sieva ar gredzeniem pirkstā :) Un uz 18:00 būsiet jau arī klāt ;) Ja vajag vēl kādu info - droši jautā ;) 
eifeleprecos
22.02.18. 22:02
spozasaule ar tiem ar kuriem tiku sazinājusies 400-900€ ampluā. 
Varat sazinaties ar Emīls Spungis (Facebook) viņam 270-300€ par 4-7min garu galarezultātu. 

Taču visi lielākie un dārgākie profesionāļi jau uz augusta sestdienām varetu būt aizņemti. Kas zin. 

Mēs video gribējām, bet summas jau tur apgrozas Ai Ai Ai.. tam nauda īsti nepietiktu, nemīt vērs visus pārējos  izdevumus. 
Nolemu pamēģināt ielikt sludinājumu, ka meklēju video operatoru, kurš var būt amatieris, students vai vienkārši hobijs, vai profesionālis, kam nepieciešams papildināt portfolio. Izdevās atrast šādu cilvēku. Abām pusēm labi. Viņam portfolio papildijnajuns plus jauna pieredze, mums video :) 

ir tomēr vēlme arī kustībā iemūžināt to dienu, kaut vai tikai labākos mirkļus. Bildes būs skaistas. Un video ari noteikti tāds bus.
spozasaule
22.02.18. 21:53
Kāzu datums: 30.08.2018
Kādas ir aptuvenās cenas video operatoram?
Si Si
22.02.18. 20:37
Belly... kas ar E.Rūsi, viņš ir manā sarakstā ko izskatu, par vakara vadītāju. Ir bijusi traka pieredze?? Pastāsti, lūdzu. 
belly
22.02.18. 19:19
Kāzu datums: 25.08.2018
Video operators mums būs E.Grundšteins :)
belly
22.02.18. 19:18
Kāzu datums: 25.08.2018
Kādas cenas bija kleitām salonā 6.septembris? Man patīk kādā stilā kleitas viņiem ir (facebook publicētās), gribu saprast, vai varu atļauties tur iet :)

Kas attiecas uz vakara vadītāju - meitenes, lūdzu neņemiet E.Rūsi. Visticamāk nožēlosiet.
Kotibe
22.02.18. 18:42
mēs gan precamies divas dienas ātrāk :D bet plānojam izsūtīt uz marta beigām/aprīļa sākumu
paldies par vadītāja ieteikumu, paskatīšos
eifeleprecos
22.02.18. 17:34
Kad Jūs, kuras precas 18.08.18 sūtīsiet ielūgumus? 
eifeleprecos
22.02.18. 17:31
Mums paveicās satikt vakara vadītāju par 250€ Kaspars Pudniks, pēc tikšanās un pirmās sarunas šķita jauks cilvēks, kas spētu novadīt vakaru, kur ir dažāda vecuma ļaudis. Pēc kāzām varēšu sniegt savu atsauksmi. 
Bet runājot par vakara vadītāju honorāriem - jā, prasa daudz. Bet ticu, ka ari zem 300€ var atrast brīnišķīgus cilvēkus, kam patīk to darīt un uz to tikai nepelna. 

Tapat ar tiem video filmētājiem- tādas astronomiskas summas tur apgrozas. 
Kotibe
22.02.18. 16:40
laura.saulīte es arī biju šokā.. nu, nesaprotu es, kā var gribēt viens cilvēks par dienas darbu nopelnīt 500 eiro.. nav tā, ka nenovērtēju vadītāja ieguldījumu, bet tas cipars man šķiet tomēr neadekvāts
laura.saulite
22.02.18. 16:12
Kāzu datums: 24.08.2018
Kotibe, oho es nezināju, ka visi tik daudz prasa :O Es pajautāšu man draudzenei kāzās bija vadītājs, cik viņš prasīja. 
Par cik mums visu vadīs vedēji, tad es par kāzu vadītājiem neesmu interesējusies. 
Kotibe
22.02.18. 14:33
laura.saulite līdz šim man tikai viens ir peidāvājis par 300, citiem 500 un uz augšu.. ar visu to, ka mums nevajag ne izpirkšanu, ne mičošanu... vajag sirsnīgu cilvēku ar plašu sirdi un lielu muti :D varbūt kāda var ko ieteikt?
laura.saulite
22.02.18. 14:28
Kāzu datums: 24.08.2018
Kotibe, palaidu garām par arkas un āķu īri, Man jau liekas ka cena ir pat ļoti ok. Es īsi nezinu :D
Vakara vadītāji ir dārgi, bet es domāju, ka līdz 300 eiro noteikti var atrast pat ļoti labus vadītājus. Pakaties FB domubiedru grumā - Viss kāzām, viņi tur paši piedāvā savus pakalpojumus.;)

Kleitu man šūs Ingrida Bridal. Es biju pie viņas salonā, kur uzmērīju dažādus variantus kleitām un viņa šūs tieši manam augumam. Līdz ar to man nebūs jāpāršuj jau gatava pirkta kleita. :) Jo visas ko mērīju citos salonos būtu jāpāršuj pēc tam. 
Kotibe
22.02.18. 14:23
Man ir šuvēja no Gulbenes. Uzticos viņai, bet vienalga baile, ka pati līdz galam nezinu, ko gribu :D
es jau iepriekš jautāju.. par arkas un āķu īri - 60 eiro bez rotājumiem, kā jums šķiet, ir ok cena?

vēl man aktuāls jautājums par vakara vadītājiem. Ir reāli arī pa 300 kaut ko atrast? tās cenas mani reizēm šausmina :D
pika.sniega
22.02.18. 12:33
Man draudzene šūs kleitu. Viņai tas būs izaicinājums, bet esmu pārliecināta ka rezultāts apmierinās mūs abas :) 
eifeleprecos
22.02.18. 12:00
Es šuju Valmierā pie pazīstamas :) Facebook var paskatit (SB stila grupa). Ļoti prasmīga šuvēja :)
viktorijagib
22.02.18. 11:37
Ja, nav noslēpums pie kurām šuvejam jus šujat? Es vakar satiekos ar šuveju un viņa mani ta iedvesmoja, ka tagad vēl vairāk gribu tieši šut kleitu. Vienīgais, vienalga ir bailes, a ja nepiestāvēs vai kaut kas nepatiks. 
eifeleprecos
22.02.18. 11:02
Meitenes! Vai Jūsu kāzās arī būs videooperators, kas filmēs un pēcāk veidos īsfilmu ar labākajiem mirkļiem?