FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
eifeleprecos
27.02.18. 20:50
Kāzu datums: 18.08.2018
Mums plānotas minimalas dekoracijas. Principā būs stikla pudelītes dažāda izmēra, kurās ielikti dzelteni ziedi. Vēl būs arī stikla burcinas ar led lampiņām iekšā. Vienigi tagad domāju vai vispar redzes, ka tur kas spīd. (Ideja -burciņas piepildit ar zaļām sūnām un tajās ieripināt LED lampiņas)

Gar malām kaut kur būs vāzes ar viesu dāvinātajiem ziediem. Ārā uz terases arī plānotas burcinas, kas dekorētas no ārpuses ar lina^mežģīņu lentām, kur kādās arī dzelteni ziedi. 

ir tā, ka ar galda dekorācijām neko dikti laikam aizrauties nesanāks, jo no viesu nama ēdinātājiem sapratu, ka tur atnes ēdienu un tur atstāj uz galda, tik vien kā viesmīle nomaina silto galdu pret auksto.  
Kotibe
27.02.18. 17:30
SaivaEinars prieks, ka kāds mani atbalsta par galda celiņiem :D floristei tas šķita galīgi garām... :D jauka doma par mazākām vāzītēm, bet man kā reiz jau sagādātas lielās vāzes, ehh :D
SaivaEinars
27.02.18. 14:57
Kāzu datums: 03.08.2018
Kotibe es, iedomājoties kā izskatās, arī nesaskatu, ka celiņš pāri apaļajam galdam būtu kas slikts un ja kas, var arī darīt tā,ka celiņu liek starp šķīvjiem... Ja tev nebūs ēdiens, tad gan var sakombinēt smuku kompozīciju - pielikumā bilde ko uz ātro atradu- visu sakārto aplītī un būs smuki (manuprāt). Varbūt vienkārši neliec vienu pušķi, bet sadali mazākos un pa vidu tāds kā bildē svečturītis ar mazajām svecītēm, kuras nav arī obligāti jādedzina- dekoram.
pika.sniega
27.02.18. 13:32
Kāzu datums: 18.08.2018
Man gan nebūs svinības, bet es jau domāju par dekorācijām ceremonijas vietai un uzkodu galdam. 
Es izmantošu sapņu ķērājus noskaņas radīšanai, gribētos izmēģināt uztaisīt, bet laikam vēl par ātru, kur tad pus gadu to glabāšu pēc tam :D 
Kotibe
27.02.18. 13:19
SaivaEinars mums līdzīgs stils, rustic kopā ar "smalko", tikai bez latviskajām zīmēm :) mums ēdiens un pudeles uz galda nebūs (silto atnesīs, uzkodas pēc tam kā zviedru galds būs, pudeles pie bārmeņa), tāpēc tieši uztraucos, lai nav par pliku galds.. gribēju likt celiņu pāri, bet mani atrunāja, ka nebūšot labi, ka sanāk, ka celiņš ir tikai diviem cilvēkiem zem šķivjiem. Man gan tas nešķiet tik būtiski, bet nu ok :D

šodien pasūtīju mežģīni kāzu kleitai, uhuuu... :))
SaivaEinars
27.02.18. 12:44
Kāzu datums: 03.08.2018
Laikam tas tagad daudzām modē- uz koka ripām puķītes :D Man arī būs- ideja mums ir smalkais stils apvienojumā ar lauku/ latvisko stilu.
Man būs garais galds- balts galdauts uz galda, pa vidu (laikam tomēr tālākajā malā) josla ar rupjo lina audumu virs kura koka ripiņas ar burciņām un ziediem, latviešu etnogrāfiskajām zīmēm. Pārāk piebāzt negribas, lai paliek vieta arī ēdieniem un šķīvjiem :) Es domāju, ka vajag apmēram uzmest uz lapas to galdu ar izmēriem un tad varēsi apmēram saprast cik lielu to koka ripiņu likt uz galda- varbūt uzliec lielāku un divas vāzītes/burciņas- (kas nu tev būs) ar ziediem, varbūt kādu plāksnīti ar jūsu ģimenes simbolu blakus.
Mums sveces nebūs nekur- tikai trīs mums priekšā.
Par saldumu galdu vispār esmu piemirsusi :D bet noteikti kaut kas tajā pašā stilā. Varbūt viesu dāvinātie ziedi tiks sakārtoti kaut kur vēl- jāpārrunā ar floristi/dekorātori.

Jautājums- Ģimenes karogs- jums būs? Kur pasūtīsiet, ja būs? Uz zīda laikam īsti negribētu- neies stilā, bet uz smalkā lina varētu būt smuki- kāds zin, kur tādus taisa?

 
Kotibe
26.02.18. 19:54
Meitenes, vai jau domājat par telpu rotāšanu un galdu noformējumu? 
Man visu laiku šķiet, ka man visa ir par maz.. uz galdiem (apaļajiem) būs centrā ziedu pušķis uz koka ripas. Un viss.. mani cenšas pārliecināt, ka vasarā svečturus nevajagot. Bet gribas vēl kaut ko. Citu galdu (saldumu galdam, piemēram) būs foto rāmīši ar attiecīgiem uzrakstiem tematiskiem. 
Kas jums padomā? Padalieties! 
Maismel
26.02.18. 09:58
Kāzu datums: 18.05.2018
Mums ar gredzenus taisis Arvis Kotins
laurensija2018
24.02.18. 21:36
Kāzu datums: 18.08.2018
Sveikas, hei man tāds prieks, ka jūs jau tik tālu tikušas, es gan kavējos, bet martā katrā brīvdienā ķeršos klāt saviem darbiņiem.

Es kleitu šūšu, jo salonus izstaigāju un neatradu tādu kādu esmu iedomājusies.

Gredzeni nezinu vēl kā rīkoties, ir mums sakrāts zelts vai iet, lai uztaisa juvelieris, vai pirkt gatavus, bet noteikti standarta, jo vedēji mūs pat pierunāja uz parastajiem, viņiem ir ļot smuki gredzeni ar ailītēm un viņi saka, ka tagad arī sanāk dzīvot vairāk attālumā kā kopā, jo vedējmāte vairāk pa Rīgu un vedējtēvs vairāk pa laukiem pa savu biznesu un medības un zveja.
Kotibe
23.02.18. 20:27
eifeleprecos mums būs pavisam vienkārši gredzeni, un cena būs līdz 600 par abiem gredzeniem (atkarīgs no svara, kāds beigās sanāks), mums būs no viena zelta un bez akmeņiem. Bet draugam būs diezgan masīvs, pasmags gredzens. Man patīk, ka gredzenus viņš taisa pilnībā ar rokām, viņi ir tiešām kalti, nevis izlieti formītē. Tas ir gan izturībai, gan arī vnk man šķiet vērtīgāk, labāk, grūti paskaidrot :) 
Melisa
23.02.18. 15:36
Kāzu datums: 18.08.2018
Kotibe Grūti pateikt, pēdējā gada laikā ir mainījies viedoklis par  to, kādu kleitu gribu, neizslēdzu, ka mainīsies arī atlikušajā laikā līdz kāzām. Bet ceru, ka rīt uzmērot pāris kleitas iegūšu kādu skaidrību, jo IR bail atlikt uz pēdējo. Par gredzeniem runājot - mums juviliera portfelī iepatikās gredzeni, kur pusīte no dzeltenā zelta un pusīte no baltā. Manam gredzenam pa vidu neliels briljants. Abi gredzeni kopā maksā ap 1000 EUR, bet tā kā mums bija savs zelts, tad nācās šķirties tikai no 500 EUR.

eifeleprecos Mums ir ap 50 viesiem, pie tam, savstarpēji nepazīstami, kā dēļ izvēlējamies par labu pasākuma vadītājais. Viņai ir padomā dažādas aktivitātes un mēs vairāk pasakām ko jā un ko nē. Pie tradīcijām īpaši nepieturos, bet baltu šķīvi sitīsim, pušķi metīšu, līgavainis metīs kājas lentīti, vecāki aizdedzinās mūsu ģimenes sveci. Vadītāja vakara sākumā iepazīstinās savā starpā viesus, pēc tam vakara gaidā būs spēle, kur viesiem jāatbild uz jautājumiem par jauno pāri. Šobrīd aktīvi meklējam dziemsu pirmajai dejai. Mičošanu gan negribu.

Liecinieki ir precēts pāris, mums labi draugi - domājam viņiem uzdāvināt SPA atpūtu. Omēm pa puķu podiņam un vecākiem vēl neesam izdomājuši. Bet noteikti kaut ko simbolisku.
 
eifeleprecos
23.02.18. 15:27
Kāzu datums: 18.08.2018
Kotibe kādās cenās apmēram svārstās pie tā juveliera Arvja Kotina?
Kotibe
23.02.18. 15:22
eifeleprecos mēs laikam sūtīsim gredzenus, arī pie Arvja Kotina. Man tik krāsa jāizdomā. Es arī it kā gribu balto zeltu, jo nēsāju sudrabu, bet vēl neesmu droša..
mums divatā būs tikai bildēšanās, vairāk nekas īpašs nav plānots. 
No aktivitātēm - kamēr mēs bildēsimies, viesiem būs ekskursija pa muižu un pikniks ar uz ugunskuru ceptu jēru.
Vakarā nekā baigi special nebūs. 
eifeleprecos
23.02.18. 14:57
Kāzu datums: 18.08.2018
Kādas aktivitātes un tradīcijas plānotas Jūsu skaistajā dienā? 
Ko Jūs plānojat dāvināt lieciniekiem/vedējiem un vecākiem?
eifeleprecos
23.02.18. 14:53
Kāzu datums: 18.08.2018
Mēs šobrīd meklējam gredzenus. Vieni dikti iepatīkās, bet cena tikai par vienu bija 900eiro. Diemžēl, budžets neļauj lidināties mākoņos. 

Gribētu baltā un sarkanā zelta apvienojumu. Musm abiem īsti nepatīk standarta zelta krāsa. Pati zeltu nevalkāju, jo kaut kā slikti jūtos, ja tas man ir ķēdītes formā vai tamlīdzīgi. Esmu sudraba cilvēks, bet sudraba gredzenus kā laulību gredzenus nevēlos, tādēļ priekšroka baltajam zeltam. :) 

 
Kotibe
23.02.18. 14:34
Melisa tiešām domā, ka kleita pārstās patikt? Nebūs bail uz pēdējo brīdi iegādi atstāt?
Kādi Jums ir gredzeni? es visu laiku svārstos starp balto un rozā zeltu.
Melisa
23.02.18. 14:03
Kāzu datums: 18.08.2018
Sveikas, meitenes!

Man arī kāzas 18.augustā. Pirmdien uzrakstījām iesniegumu dzimtsarakstu nodaļā, līdz ar to tagad viss ir norezervēts un sarunāts. Tagad rakstu tekstu ielūgumiem, kurus tuvākajā laikā arī izdalīšu, satiekoties klātienē - tāpēc kāds laiks paies kamēr visus apbraukāsim. Un līdzīgi kā jums jāizdomā kā pārliecināt viesus nedāvināt ziedus, jo uzreiz pēc kāzām braucam prom.

Rīt iešu mērīt kleitas Avotu ielā, jo gribu saprast vai vispār ir reāli atrast gatavu kleitu manam augumam un vai izdosies ierakstīties paredzētajā budžetā. Vedēja gan cenšas atrunāt no kleitas pirkšanas tagad, jo pašai sava klieta pēc 2 mēnešiem vairs nepatika...

Gredzenus mums uztaisīja šeit jau pieminētais juvelieris Arvis Kotins - kvalitatīvi un salīdzinoši lēti. :)
Kotibe
23.02.18. 09:12
laura.saulite es reiz saņēmu ielūgumu, kkur bija rakstīts apmēram tā - mūsu mīlestība zied sārtās krāsās, tāpēc priecāsimies no Jums saņemt ziedus mūsu mīlestības krāsā! 
viktorijagib
23.02.18. 08:48
Kāzu datums: 18.08.2018
Mēs plānojam ielūgumus līdz aprīļa beigām visiem atdot,  kas nav Latvijā, tad tiem nosūtīt pa pastu. Mēs arī rakstījām ielūgumus, lai viesi nedavina ziedus. 
laura.saulite
23.02.18. 08:08
Kāzu datums: 24.08.2018
Par ielūgumiem, es otrdien vai trešdien jau pasūtīšu, kamēr būs gatavi vēl nedēļa. Līdz ar to martā domājam visiem izdalīt un tie, kas nav Latvijā, tad tiem nosūtīt pa pastu. Es tikai tagad nezinu vai ielūgumā rakstī, ka ierašanās ir jāapstiprina līdz 1.jūlijam vai 1.jūnijam labāk. 
+ Mēs vēlamies, lai mums dāvina ziedus sarkanā krāsā. Bet nezinu kā to noformulēt, lai citiem neliekas dīvaini :D Vieni draugi teica, lai neliek vispār, bet pasaka ar vārdiem, kad atdos ielūgumus. :)