FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
Kotibe
15.03.18. 14:58
Mums arī ceremonija brīvā dabā. Būs labs laiks. Es zinu :D
pika.sniega
15.03.18. 14:39
Kāzu datums: 18.08.2018
Man būs tur pat pie baznīcas, centīšos dabūt kādu cilvēku no turienes kur uzkodas sūtīšu, lai visu sakārto un izdara kamēr notiks ceramonija. Es neesmu pieļāvusi domu, ka varētu līt lietus, jo man ceremonija būs baznīcā, bet zem klajas debess. Domāju, ja nāks tuvāk un tādi laikampstākļi būs iespējami sapirkšu caurpīdīgos lietussargus, lai gan arī varētu izmantot to baznīcas daļu, kura ir zem jumta, bet domāju ka reālāks risinājums varētu būt lietussargi. :) 
Un ja būs paredzēts lietum būt, lai jau, es domāju ka šo dienu tādi sīkumi nespēs sabojāt, vēl skaistākas bildes, vairāk emociju. :) 
SaivaEinars
15.03.18. 14:25
Kāzu datums: 03.08.2018
Jautājums par kuru tagad sāku domāt- tās kuras precēsies baznīcā- kur jums būs pirmais tosts un uzkodas? Pie baznīcas ārpusē? Kas to visu sagatavos un ja gadījumā līs? Kāda ir jau šo lietu izdomājusi?
dižkleita
15.03.18. 14:10
Kāzu datums: 18.12.2017
Mēs cenšamies iekļautied budžetā līdz 4000, pagaidām it kā viss ir ok. Ietaupām, pasūtot dažādas dekorācijas un smukumlietas ali. Fotogrāfu arī ņemam tikai uz ceremoniju un nelielai fotosesijai, nevis visai dienai. Gredzenus netaisījām pie juveliera, bet gan pirkām Polijā, kur protams tās cenas krietni demokrātiskākas. Lielākās izmaksas kā jau visām- ēšana un viesu nams. Alkohols pat tik dārgi nesanāk, nu vismaz tā nejūtās, jo pirkām laicīgi, akcijām, pirms tika paceltas cenas :D
Līgavas pušķi metīšu! Mums būs tāds pārsteigums neprecētajām- mans pušķis būs "sadalīts" vairākos mazos pušķīšos, kad metīšu, atsiešu savienojošo lentīti un tad tas pušķis tiks vairākām- kā arī paliks man. ;)
Sākumā likās, ka neko daudz no vedējiem neprasīsim, taču tagad sanāk, ka vedēji iesaistās ļoooti daudz, pilnīgi sirdsapziņas pārmetumi, ka mūsu dēļ viņiem papildus galvassāpes.
SaivaEinars
15.03.18. 09:59
Mēs centīsimies iekļauties 5 000 (gredzeni mums izmaksāja kopā zem 300, kleitai plānoju 100-150 pasūtīt no ebay vai tamlīdzīga veikala, dārgākais ir ēšana uz 50 cilvēkiem 1000 + vēl alkohols tikpat 1000, viesu namu nevajag, jo mums skolas zāle ir par velti ar palikšanām klasēs (esmu jau bijusi uz šādām kāzām un bija ļoti forši), deja un fotografēšanās pilī un pils dārzā mums par velti - vispār daudz tādas lietiņas, kur mums stāv eņģelis klāt :D izskatās, ka arī kāzu mašīnu no muzeja varēs sarunāt pa lēto vai par barteri).
Par pušķi visu laiku domāju, ka metīšu kopiju, bet tagad pēc jūsu komentāriem toč padomājot ka viņš mētāsies.... vai man to vajag...
laura.saulite
15.03.18. 08:31
Kāzu datums: 24.08.2018
Es arī domāju mest pušķi, par cik man nav interese kaltēt savējo, tad es metīšu īsto. Māsai bija kopijas pušķis, tagad viņas īstais karājas laukos, nezinu, man negribas tērēt vēl lieku naudu kopijas pušķim. It kā jau nav dārgi pasūtīt mazāku kopijas pušķi, bet tomēr, tāpat viņš karāsies nevienam nevajadzīgs īstais. Un nākot tuvāk nauda noderēs visam kam citam. Jau tagad jūtu, ka būs grūti ar finansēm. :D

Ja nav noslēpums, kāds ir jūsu budžes īpašajai dienai? Man pagaidām iet stipri pāri tam cik biju gatava tērēt, tāpēc tagad meklēju visu uz ko ietaupīt. :D Negribēju tērēt vairāk par 8 000 eiro, bet man izskatās ka būs visi 10 :/ Bet mums dārgākais ir ēdināšana, kopā ir 80 viesi ar visiem bērniem. Bet es jau zinu, ka daži iespējams no viesiem nebūs. Vienim draugiem, brālēns arī precās 24.augustā :D 
Kotibe
15.03.18. 07:59
Es domāju mest savu pušķīti, pagaidām gan vēl neesmu izdomājusi, vai īsto, va kopiju. Laikam jau jāmet īstais.. kaltēti ziedi man ne visai patīk 
Elfa
14.03.18. 23:42
Rutuxs, paldies, tur jau skatījos, bet nederēs no Siguldas - svinam citā Latvijas pusē. (: Galvenokārt drīzāk domāju, varbūt kādai ir personīgā pieredze, cik lielu telti vajag un cik ērti tas vispār ir.

Eifele, līgavas pušķa mešana būs, draudzenes pieprasa. :D Tikai nezinu, ko ar to pušķi darīt, ja oficiālā ceremonija būs iepriekš; laikam jau jāpasūta jauns / kopija uz šo pasākumu.
eifeleprecos
14.03.18. 19:04
Kotibe - nebūt nav tā, ka nebūs it ne kā. Būs kopbildes ar viesiem un visticamāk pirmais tosts lādā skaistā vietā paceļam uz viesu namu. Mums viss ļoti tuvu, tādēļ viss tiek kompakti plānots. Tad viesi dodas uz viesu namu, bet mēs ar lieciniekiem un fotogrāfu uz liecinieku izvēlēto maršrutu. 

taču nekadas ekskursijas vai izklaides nav plānotas. Gribējām mīlestības rituālu kopā ar viesien, bet saimniecība jau rezervēta. 

mičošana - tā sagādā galvassāpes. Gribētu, bet īsu un netradicionālu. Par mani būtu skaidrs - nekada priekšauta un aubes, visticamāk skaistums no La Crown. Vīram vēl jāpadomā. 
lūgšu lieciniekiem padomāt kreatīvas idejas. Tapat ari nekadas folkloras dziesmas nevelamies, mes tik ļoti neesam tik tautiski. 

kā jums ar līgavas pušķa mešanu - būs??
rutuxs
14.03.18. 16:43
Kāzu datums: 20.02.1993
Elfa
14.03.18. 15:30
Liels paldies par viedokļiem un pieredzi!
Njā, mēs jau esam folkloras kopu, vanadziņu/aubi un kājas lentu atmetuši kā idejas, tāpēc kas cits jādomā. :D Ļoti gribējās laist gaisā papīra laternas (tik skaisti izskatās un svinības notiek vietā, kur to var darīt), bet nepatīk ideja, ka piesārņo dabu un kaitē - kaut kur jau tās laternas tik un tā nosēžas. Varbūt jāizdomā kas ar brīnumsvecītēm, arī skaisti foto izskatās. Vai arī jāliek vedējiem, lai šo izdomā (bet man liekas, ka neizturēšu nezinot, esmu ļoti plānojošais cilvēks :D ). Ehh, man vispār jāizdomā, kā uztaisīt kādu romantisko rituālu/ceremoniju ballītes laikā, jo oficiāli laulība tiks noslēgta ārzemēs vairākas dienas pirms tam.

Vai šeit ir kāda, kas īrēs vai ir īrējusi telti pasākumam ārpus telpām? Mums sliktu laikapstākļu gadījumā telpās varētu mazliet pietrūkt vietas, doma, ka vajadzētu ārā papildu telti vai nojumi gadījumam, ja līst, bet nav ideju, cik lielu un cik tas vispār maksā. Vēl liekas, ka teltīs parasti ir liels bezgaiss. Bet vispār jau jācer, ka būs labs laiks. (: 
laurensija2018
14.03.18. 13:51
sveikas, mums mičošana būs sagatavota no vedēju puses, zinu to, ka negribam nekādus salūtus vai ko tamlīdzīgu, iespējams būs dzintara pulvera mešana, sirds dedzināšana, vainadziņa noņemšana un ājas lenta, paldies teikšana visiem,
laura.saulite
14.03.18. 10:55
Kotibe, protams, Tev taisnība, tas ir galvenais, rituāls. Bet to biju domājusi, ka parasti pēc mičošanas var pateikt paldies un iedot dāvnau vedējiem un vecākiem. Jo pēc mičošanas viņi var ievilkt elpu, nu tas ir manā gadījumā, jo mičošanu mums vedēji vadīs. Līdz ar to ātrāk viņiem teikt paldies es jēgu nerezu. Protams, es ticu, ka viņi visu dienu saņems paldies no mums, jo es nezinu, ko viņi mums ir sagatavojši, bet mutiski. :D
Tā pat arī vecākiem, pie galda droši vien teiksim kādus pateicības vārdus, bet pēc mičošanas pasniegsim viņiem dāvanas :) Nu tā es to biju domājusi. 
Praktiski man ir tā, es zinu, ka baznīcā mums ir jābūt 13:00 :D un to ka viesi ierodas viesu namā 18:00, ko visu pārējo ir ieplānojuši vedēji es nezinu. 
Kotibe
14.03.18. 10:26
laura.saulīte - kāpēc saki, ka mičošana ir iespēja visiem pateikt paldies?.. man tas vairāk saistās ar rituālu, kurā meiteni/puisi ievada sievas un vīra kārtā 
laura.saulite
14.03.18. 08:42
Elfa,
Mičošana man sagādāja lielas galvas sāpes, kad biju vedējmāte māsai. Es ļoti daudz un ilgi meklēju dažādus fortmātus un kā un kāpēc vispār tā mičošana ir nepieciešama.
Es domāju, ka sanāca smuki, mums vienā pusē bija puiši, otrā meitenes, līgava gāja gar meitenēm un līgavainis gāja gar puišiem. Tādā veidā simboizējot, ka viņi oficiālie iesoļo sievas un vīra statusos. Domāju tekstus, dzejoļus, kāpēc un ko teikt, visas aubes, priekšauti, nodevām plīvuru un kājas lentu. Tagad atceros, mičošana man bija vislielākais izaicinājums. 
Bet 2016 gadā es biju kāzās, kur bija folkloras kopā, tas bija lieliski, man tik ļoti patika kā viņi jauno pāri nomičoja, bija jautri, smieklīgi, aktīvi. Ja man būtu liekas finanses es noteikti savās kāzās gribētu šo kopu, lai nomičo mūs. Bet mēs diemžēl nevaram 300 + rekvizīti, atļauties, jo tie kurus mēs gribētu tā maksā, it kā nav daudz uz visa fona, bet man jau tā visas manas vēlmes iet pāri budžetam :D
Man liekas ka mičošanai vajadzētu būt, vienalga kādā formātā, jo tā ir iespēja pateikt visiem paldies. :) Es vispār esmu ļoti uz tradīcijām. Zinu, ka daudzas meitenes nevēlas sev kāzas ar tradīcijām un tā, bet mums atkal tieši ļoti gribas, lai ir viss. :)

SaivaEinars
13.03.18. 20:54
Mums ceremonija sāksies 13:00 un plānojam svinību vietā būt ap 18:00 - pa vidu būs tilti un pirmais valsis pilī un fotografēšanās pils dārzā ar visiem viesiem un tad viesi uz viesu nun mēs fotografēties tālāk- viņiem pa to laiku varbūt kāds selfijuzdevums būs vai svinību vietā kādas atrakcijas un fotostūrītis.
Par mičošanu arī nav ne jausmas- to ļaušu domāt vedējiem :D
Kotibe
13.03.18. 18:32
Elfa mums, visticamāk, būs folkloras kopa mičošanai
Elfa
13.03.18. 16:01
Prieks redzēt, ka te tik plaši notiek sarunas. :) Vai kāda varētu padalīties, ko domājat darīt mičošanā? Līdz šim neesmu bijusi nevienās kāzās, kur ir ievērota šī tradīcija, un īsti nesaprotu, cik tradicionāli vai moderni gribētos to darīt.
Kotibe
13.03.18. 10:56
eifeleprecos jums pa vidam nebūs nekādu atrakciju/pasākumu, nezinu, kā lai nosauc? :) (starp ceremoniju un viesu namu)
eifeleprecos
12.03.18. 18:39
Mums ceremonija būs pl.16.00 Viesi viesu namā ierodas uz pl.18. Mes ar lieciniekiem uz kādiem 18:30 un uz 19 domajam pie galdiem ...