FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
Ingaciite
04.04.18. 09:36
Kāzu datums: 18.08.2018
Di-dī mēs vēl neesam neko pasūtījuši, šobrīd tas ir tikai domu līmenī :) Vēl ar topošo neesam līdz galam pat sarunājuši vai vispār tiešām tās būs tās dāvanas.. Bet ir jau daudz alternatīvas- Zarumi, Ideju šarms facebookā, gan jau ka vēl var atrast :)
Di- Dī
29.03.18. 17:34
Ingaciite- es arī iedomājos par dvieļiem... Ja nav noslēpums- kur sūtījāt vai pirkāt?
Elfa
29.03.18. 17:00
Melisa, liels paldies, uzrakstīju viņiem par torti!

Mums vēl tāda situācija, ka kāzu dienā tuvai draudzenei (kas, protams, ir viesu sarakstā) ir dzimšanas diena, nejauši tā gadījās. Tagad domājam, kā mazliet atzīmēt arī to - droši vien domājam sagatavot viņai torti ar svecītēm un kādā piemērotā brīdī apsveikt, bet citādi to neuzsvērt.
Kate K.
29.03.18. 15:49
Kāzu datums: 08.08.2018
Mums vedēji arī drīzāk kā liecinieki,bet tāpat domājam dāvināt kko,piemēram Cipruses šķīvjus un kopīgu atpūtu spa varbūt,vai kādu masāžu. Vecākiem vēl nezinam.
laura.saulite
29.03.18. 10:08
Kāzu datums: 24.08.2018
eifeleprecos, Jums būs DJ?
Es ietektu Jums sagatavot jau iepriekš kādu listi ar dziesmām, kas pašiem patīk un nodot to DJ, es domāju, ka viņš vadoties pēc Jūsu ieteiktajām dziesmām saliks klāt arī savas.
Domāju, ka līdz pusnaktij, var salikt kādas mierīgās dziesmas, gan latviešu, gan ārzemju. AC/DC pie galda sēžot, laikam nebūtu labākā izvēle (lai gan man arī ļoti patīk viņu mūzika un vispār roks) :D Ja Jums ļoti patīk šāda mūzika, tad pietaupiet to ballītei pēc 00:00.
Vismaz es darīšu tā, ka sagatavosim sarakstu ar dziesmām, ko vēlamies, lai muzikanti nospēlē. Un pēc mičošanas, tad jau skatīsiemies cik ilgi muziknti vēl būs un mums būs līdzi sava aparatūra un mūzika no spotify, esmu jau sākusi veidot play list. 
Ingaciite
29.03.18. 09:31
Di- Dī- par dāvanām, mums nebūs vedēji, bet gan liecinieki, iespējams, ka viņiem neko, tīri varbut katram simboliski pa vīna pudelei, viņi nav pāris, tamdēļ jādomā, kas un kā, bet to mēs vēl izdomāsim kārtīgi. 
Vīra vecāki ir vecāka gada gājuma cilvēki (vienkārši cilvēki), tamdēļ viņiem plānojam dvieļus ar personalizētiem uzrakstiem. Maniem vecākiem varētu dāvināt, kādu aktīvu atpūtu, piemēram, Līvu akvaparka dāvanu karti, bet arī sliecamies par personalizētu dvieli un pirts cepuri :) nu kaut ko no tās puses. 

Labprāt paklausītos arī citu domas, ko un kā lāno darīt, varbūt var nočiept kādu ideju :D
eifeleprecos
28.03.18. 20:21
Jautājums.
vai te ir kāda, kurai būs DJ nevis muzikanti?

nevaru saprast kāda mūzika jāspēlē, piemēram, laika posmā pie galda, ieturot svinīgo maltīti. Saprotams, ka laikam jau tāda, kas mums patīk, bet diezvai kaut kāds AC/DC iederēsies šajā laikā (kā piemērs). 
varbut kaut kādi lounge instrumentālie gabali?

patiesībā es vispar uzskatīju, ka pietiktu ar spotify pleilisti pievienotu tumbām, bet paļāvos uz vedējiem un topošo, ka nepieciešams dj, jo muzikantiem fiziski vietas nepietiek. 

Par pēcpusnakts mūziku viss skaidrs, jo tā mums ir neoficiālā daļa. Iespējams daļa viesu taoat nepaliks uz to, jo pamatā ir plānots līdz pusnaktij. 
laura.saulite
28.03.18. 08:27
Di- Dī, mēs dāvināsim vecākiem personalizētas vīna kastes no skistaskazas.lv + dāvanu karti kādā restorānā. 
Vedējiem es domāju arī kādu piemiņas lietu, vēl īsti neesmu izdomājusi ko tieši, varbūt arī to pašu vīna kasti un vēl es gribētu uzdāvināt kādu spa atpūtu vai katram pa masāžai bet tad redzēs kā mums ar finansēm būs, ko varēsim atļauties. :)    
Di- Dī
27.03.18. 22:11
Sveiciens visām :) Ko jūs izdomājāt kā dāvanu vedējiem un vecākiem? Man ir dažādas domas, bet nekā īpaši orģināla... Varbūt kāda var padalīties ar savu ideju?
Melisa
27.03.18. 15:53
@Elfa Es kāzu torti pasūtīju Irlavas konditorija IKU AMSA (vari atrast facebook, konditorija atrodas Tukuma novadā).  Viņiem ir ļoti gardas un skaistas kūkas. :)
Ingaciite
27.03.18. 11:34
Arī es taisos savā kleitā pavadīt visu ballēšanās laiku, tomēr vienreiz uzvilkšu un neesmu ar mieru pēc mičošanas viņu vilkt nost, es to sapratu jau pirmajā dienā, kad sāku plānot kāzas :)
Ingaciite
27.03.18. 11:32
@eifeleprecos man atkal ir koši sarkanas kurpes :D arī plānoju ievelkāt pa mājām :)    
laura.saulite
27.03.18. 08:22
eifeleprecos, kad mičoju māsu ar viņas vīru, viņi arī nevēlējās sēdēt klēpī vecākiem. Mums bija pavisam vienkārši, visur bija sadegtas svecītes, viņi sēdēja krēslā, tautasdziesma, atdevām plīvuru ar līgavaiņa piespraudi, pušķa mešana un kājas lentas mešana, un tad pateicības vārdi vecākiem. Nekas daudz, ātri un bez sāpēm :) Vienkārši cik noprotu pēc mičošanas jaunais pāris ir tā kā oficiāli, oficiāli vīrs un sieva. Kad biju vedējmāte bija ļoti grūti sapast kam tas ir vajadzīgs, bet beigās sanāca ļoti jauki un sirsnīgi. 
Par kleitu es domāju, ka ballēšos līdz rītam savā kleitā, tā teikt vairs jau nebūs iespēja viņu uzvilkt :D Bet ja paliks grūti viņā tad es noteikti būšu sagatavojusi, ko pārvilkt. Varbūt tie būs tilla svārki ar skaistu blūzi, vai arī kādu kleitiņu mūsu toņos, to es vēl nezinu. Bet laikam tie būs svārki, jo nākamā dienā mans topošais vīra kungs pateica, ka vēlas, lai mums ir krekli ar vīrs un sieva uzrakstiem. Man šī doma ne īpaši patīk, bet nevaru ignorēt arī viņa vēlmes. :D
eifeleprecos
26.03.18. 23:42
Biju pie šuvējas uz kleitas piemērīšanu un detaļu apspriešanas. Nevaru jau sagaidīt, kad būs gatava, tagad jau tik skaista. Tāds prieks. 
līdz tam uztraucos vai manas koši dzeltenais kurpju tonis saderēs ar kleitas krāsu, bet ideāli. 
pienācis laiks, kad pa māju jau sāku staigāt kāzu kurpēs, lai ievalkātu. Man pēdas cimperlīgas uz apavu maiņām, tādēļ jāievalkā.  

kā jums ar kleitu maiņu kāzu vakarā/naktī vai plānojat mainīt ampluā pēc pusnakts vai kleitā līdz rītam?

eifeleprecos
26.03.18. 23:30
Gandriz visiem esam iedevuši jau ielugumus, vel tikai daži palikuši bez. Domāju, ka tuvākajā laikā sabīdīsim. 

pagaidām viss apstājies. Tik vien kā esmu izskaistinājusi šampanieša glāzes mums kā jaunajam pārim. 

Domājam par mičošanu - vajag vai nevajag (?) Gribam vai negribam.. 
runājām ar lieciniekiem, tie bija izdomājuši, lai mičošanā būtu iesaistītas mammas. Tā ideja tiek noraidīta, jo viena no mammām kategoriski ir atteikusies jebkāda veida aktivitātē piedalīties. Uzspiest jau nevar. Paši arī negribam tā teikt sēdēt klēpī mātēm utt. 
varbut ir vēl kādi citi veidi kā pāriet un piedzīvot to mičošanu?
nekādas folkloras grupas  arī nebūs.
laura.saulite
26.03.18. 16:31
Mēs ar ielūgumus jau esam saņēmuši un esmu sajūsmā, negaidīju, ka būs tik skaisti un tie kas jau ir saņēmuši no mums, arī teica, ka laikam līdz šim skaistākais ielūgums, kas ir saņemts :)
Tagad mums priekšā ir trīs piesātinātas nedēļas, brauksim pie visiem radiem un draugiem, jau plānojam kad un ar kuriem vislabāk tikties. 
Ingaciite
26.03.18. 16:03
Mēs šobrīd esam izsūtījuši tikai ziņu watsappā ''SAVE THE DATE'', ar tekstu, lai azņem datumu utt., ielūgumus plānoju sūtīt ap maiju vai jūniju
Kate K.
26.03.18. 15:31
Aa un ieluugumi mums ir gatavi,jau pirmajiem esam iedevusi. Visu daraam laiciigi,taa kaa muusu kaazu diena ir darba diena.
principaa viss ir gatavs,gaidu,kad saaksies siltais laiks,lai varam aaraa taisit dekoraacijas,samekleet iisto mežu fotosesijai:)
Kate K.
26.03.18. 15:29
Es pirms tam izstaigaaju gandriz visus Avota ielas salonus un iegaajaam peedeeja,kuraa tad arii savu kleitu atradu. Ir taa,ka kleita ir loti skaista,bet es nevarejubizveeleeties starp to un velvienu,bet domaju,ka izveeleejos pareizo:)
Ingaciite
26.03.18. 14:51
Par kleitu- esmu uzšuvusi savu kleitu pie izslavētās Ingas Ezergales, esmu ļoti apmierināta, pa starpai viņa ir ieguvusi diezzgan lielu popularitāti ar baltic wedding expo, domāju, ka tāda kleita ko uzšuvu nākamgad drošvien maksās pie viņas 3 x dārgāk, dēļ izslavētā vārda :)