FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
eifeleprecos
17.04.18. 20:49
Kāzu datums: 18.08.2018
Jautājums. Vai Jums plānotas kādas īpašas geedzenu kastītes? 

man jau iegādāta, ideja skaidra, atliek īstenot, bet to jau tajā dienā. Ceru izdosies attēlu pievienot. kaut kas pavisam lidzigs domāts.

tagad iedomājos, kur tad liks to kastīti lidz bridim, kad vajadzēs ceremonijā vilkt tos gredzenus. Kā tas vispar notiek? Nav nejausmas :D
eifeleprecos
17.04.18. 19:22
Arī mums konkrēts kāzu auto vēl nav. Skaidrs, ka nekas netiks nomāts vai tamlīdzīgi. Par to domā liecinieks. 
vēl jau laiks ir.

šajās dienās bija baigais tracis par ielūgumiem. Jau iepriekš biju rakstījusi par situāciju ar saviem radiem un to, ka ziņas par notikumu aizgāja ātrāk par ielūgumiem. Nebiju plānojusi ielūgt brālēnus, jo sava mūža laikā nekas vairāk par lavdien un uzredzēšanos nav pateikts. Tomēr, manu brālēnu māte, kas ir mana tēva māsa, bija tik ļoti apvainojusies. Rezultātā ielūdzu brālēnus, tāpat jau bija it kā ierēķināti, bet viņu vietā būtu vēlējusies draudzeni ar vīru, bet viņi netiek. 
man topošais dusmīgs, saka, ka viņš viņus nepazīst utt., bet es visu laiku cenšos ieskaidrot, ka kāzas vispar ir notikums, kur vieni radi iepazīstas ar otra radiem, būs lieliska iespēja iepazīties.

visu šo putru ievārīja mana mamma, kura gan tagad centās glābt situāciju, bet diemžēl viss izvērtās vēl sliktāk
eifeleprecos
17.04.18. 19:14
Deja. Sāpīgs jautājums. Dziesmas ir-atliek skaisti kopā salaist. Bet pati deja - nav. Ar mūsu darba grafikiem grūti vispar atrast laiku kaut kādām deju nodarbībām :( es ar savu topošo tā isti nekad neesmu dejojusi. 
iepriekš pati esmu gājusi deju kursos, tur vienmēr mans partneris bijis galvastiesu garāks un problēmu nebija, bet ar topošo esam vienada garuma un ir grūti. Ļoti vajadzetu kādu pasniedzēju, kaut uz divām reizēm. 

varbūt varat kādu ieteikt Rīgā? 
turklāt pa vēl draudzīgākām cenām nekā pieejams 25€/par nodarbību (deju studijās u.tml.)
Ingaciite
17.04.18. 16:13
laura.saulite mums ir dziesma un deja top, grūti mums iet, bijām uz pirmo nodarbību, liekas, ja abi atsevišķi mākam dejot, tad tikko kā kopā, tā uzreiz nemākam :D
laura.saulite
17.04.18. 15:16
Kāzu datums: 24.08.2018
Kate K. mēs ar draugu bijām Sudraba namā, bet mums nekas nepatika un ja arī kaut kas iepatikās, tad par vienu gredzenu bija 750 eiro, kopā tie ir 1500 eiro par gredzeniem, īsti negribējās šādu summu atstāt. 

Ingaciite, dziesma mums ir un deja mums nav. :D Lēnām sākas panika, jo abi esam ar kreisajām kājām, viesiem mūsu pirmā deja varētu uzjautrināt, bet nu cerams, ka nē. Vienmēr jau var vienkārši nomīcīties uz vietas. :D
Kate K.
17.04.18. 11:35
Kāzu datums: 08.08.2018
Un par ziediem-mes ieluugumaa noraadiijaam,lai naak ar vienu baltu rozi,tad vismaz beigaas ir viens ,liels puskis,ko maajaas arii daudz vieglaak izvietot.
Kate K.
17.04.18. 11:34
Eifeleprecos,pakdies par ieteikumu,sonedeel iebrauksim paluukot.:) mums veel ieteica sudrabnamaa apskatiities.
Ingaciite
17.04.18. 09:28
Ir varbūt kāda, kas mācās dejot? Pie kādas dziesmas? 
laura.saulite
17.04.18. 08:22
Kāzu datums: 24.08.2018
Mums vēl arvien nav mašīna kāzām :D Mans topošais visu laiku apsola nokārtot to, bet vēl arvien nekā :D Laiks ir maza, nezinu ar ko viņš domā :/
Ingaciite
16.04.18. 14:30
Mums mašīnas dekorēšana, vīram, vedējtēvam (lieciniekam) piespraude, līgavas pušķis, falšais pušķis, ziedi vecākiem, viesu nama dekorēšana ietilpst vienā cenā un to darīs viens cilvēks. Dekoratore 8 no rīta sariktēs visus dekorus uz mašīnu un laiž prom uz viesu namu dekorēties :) Tā kā mans topošais vīrs ir veco auto fanātiķis, tad mums būs veca gada AUDI, kāds mums vienam draugam ir, viņš viņu tur kā relikviju, un sarunājām, ka uz kāzām viņš mums būs kā šoferis :) Bija no sākuma plānota volga, bet cilvēks kas mums bija viņu sasolījis mums vienkārši apčakarēja, lai neteiktu vēl skarbāk. Līdz ar to, sanāca kā sanāca, bet viss jau notiek tā kā tam jānotiek, tātad nebija lemts tā būt ;)
Kotibe
15.04.18. 11:56
Es domāju, ka mums pie kāzu auto nebūs nekas vairāk par, varbūt, lentēm pie spoguļa, jo mašīna pati par sevi gana skaista un iespaidīga
Di- Dī
14.04.18. 22:09
mēs arī ielūgumos norādījām:
- nedomājiet par dāvanas iegādi, būsim priecīgi, ja papildināsiet mūsu krājkasīti jauna auto iegādei;
-nedomājiet par ziedu iegādi, bet tos aizstājiet ar loterijas biļeti...
jo ļoti nevēlos daudz ziedus, vēl jo vairāk tāpēc, ka mums pašiem no viesu mājas līdz dzīvesvietai ir jābrauc mazliet vairāk kā 2 h (kādas tās puķes būs??? vnk.izmetamas!!!)
SaivaEinars
14.04.18. 08:42
Kāzu datums: 03.08.2018
.... laikam caur telefonu kaut kas notika - tik garu tekstu biju sarakstījusi un viss pazudis
SaivaEinars
14.04.18. 08:39
Ķirsītis. Es jau domāju ka es viena tāda
SaivaEinars
14.04.18. 08:38
Ķirsītis. Es jau domāju ka es viena tāda
Ķirsīts
14.04.18. 01:21
Dāmas kādi būs jūsu kāzu auto dekori? Man nekas no internetā atrastā līdz šim nepatīk, un vispār liekas, ka man pietiktu ar lentītēm ar pušķiem pie spoguļiem.
eifeleprecos
13.04.18. 20:19
Mums arī ielūgumos bija gan teksts, gan ilustracija par dāvanu aploksnē. Dāvana aploksnē vispar var radoši tam pieiet. Varianti daudz - nauda, davanu kartes, spa atpūta, biļetes utt. 
aplokšņu izmēri jau arī dažādi
eifeleprecos
13.04.18. 20:16
Kate.K iesaku aiziet uz veikalu Baltzelts (viens no veikaliem Duntes ielā t/c Sky&More) ļoti plaša izvēle un  arī draudzīgas cenas. Mēs savus gredzenus sūtījām tur. 15xarba dienu laikā gredzeni gatavi. 
par abiem gredzeniem sanaca apmeram 370€
Kate K.
13.04.18. 17:11
Iegāju te vietējā Golden Saga veikalā un tādibgredzeni ar sarkano un balto zeltu ar visu atlaidi sanaak 800 eiro...liekas drusku pa daudz tomeer. Meginasim meklet kko letaku.
Kate K.
13.04.18. 17:10
Mums arii ieluugumos noraadiita taada kaa bildite,ka daavanaa gribam naudinu celojumam kaa arii luugums daavinat tikai vienu baltu rozi,par cik pa dienu tie ziedu kleepji saviitiis un lieki teerinji vien viesiem.