FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
laura.saulite
11.05.18. 08:12
Kāzu datums: 24.08.2018
Es pateikušu godīgi, es Jūsu sarakstus nelasu, lai nekristu panikā :D
Man arī it kā viss ir, bet sākot vairāk domāt, saprotu ka daudz arī nekā nav. :D
Man vislielākās galvas sāpes sagādā kāzu auto, jo topošais grib kaut ko greznu, bet neko nedara, lai mašīnu sarunātu. Mums tagad maija beigās jātiekās ar floristu, bet mašīna vēl nav. Nezinu ko darīt.
Es ar no ebay esmu pasūtījusi stkla burciņas 100 gab., nu es ļoti ceru, ka viņas atnāks veselas, ka nebūs saplīsušas. :D
Lasu, ka ļoti daudz pasūtat no ali un ebay, neesmu tā skatījusies neko tur, bet izklausās, ka ir vērts paskatīties kaut ko dekorācijām. 

eifeleprecos
10.05.18. 19:58
Kāzu datums: 18.08.2018
Galvassapes sāk parādīties par organizatoriskajiem jautājumiem sakarā ar viesu transportu. Ir tā, ka pēc ceremonijas plānojam doties uz vietu, kas ir 17km attālumā, tur būs kopbildes, mūsu fotosesija un pirmais tosts.
Liela daļa ir Rīdzinieku un daļa bez auto un bez tiesībām. Līdz Valmierai iespejams brauks ar vilcienu vai autobusu vai kā savadak, bet talāk.. japalauza galva
eifeleprecos
10.05.18. 19:53
Mičošana joprojām miglā tīta. 
kāzu dejai vispār neesam pieķērušies. 
kāzu auto arī lidz galam nav, bet par to vairāk liecinieki domā. 
dekorācijas arī tikai idejiskā līmenī, bet tālāk nekas nevirzas, ja neskaita stikla burciņu dekorēšanu mājās.
kleita top-plānoju runāt ar šuvēju, lai tomēr pieliek arī rociņas vismaz līdz pusaugšdelmam.
apakšveļa un rotas nav.
eifeleprecos
10.05.18. 19:49
Es arī visu ko gaidu vēl no Ali. Domāju tagad vai vajag kaut ko vēl sūtit. No ebay pasūtīju peldošās sveces. 

ir sagādāts vēl papildus - dažādas led virtenes, gredzenu kastīte, caurspīdīgs lietussargs (aliexpress)

par tām pildspalvām. Sūtīju IdejuDruka.lv plaša izvēle un labas cenas 
Minčuks
10.05.18. 18:02
Kāzu datums: 11.08.2018
Kamēr vēl ir laiks, tad steidzu visu vajadzīgo sūtīt no ALI - satīna, organzas lentītes, rotājumus, gredzenu kārbiņu (nu ļoooooti skaista) , dekorācijas (pomponi, just married uzraksts, LED gaismas 3*3m, dažādas mežģīnes utt.). Max vēl līdz maija beigām - jūnija sākumam var kko sūtīt, ja vajag kaut ko.
belly
10.05.18. 15:54
Kāzu datums: 25.08.2018
Es arī vienu nakti sapņoju, ka nākošajā dienā kāzas un kleita man nav un nevar dabūt arī. :D

Kotibe
10.05.18. 15:51
Uij, nu migrēnas ir tiešām mega nepatīkama lieta :( man arī paliek vieglāk tikai tad, ja izvemjos... ir bijis arī tik traki, ka sāk tirpt viss ķermenis un jāsauc ātrie! bet nu ne jau kāzu dienā :D viss būs labi! galvenais - ticēt un iekšēji pozitīvi noskaņoties :)

lasu jūsu sarakstus un lēnām pārņem panika :D
mums tik daudz kā vēl nav...
pirmais - mana kleita... un, tā kā esmu mājās ar mazo, pat nezinu, kad tikšu skatīties...
vēl nav mičošanai nekā
viesiem un vecākiem dāvanas

viss pārējais ir sarunāts, bet nav līdz galam izdarīts, piemēram, ir izdomāts ceremonijai altāris, bet nav uztaisīts utt... es kaut kā noskaņojos, ka ar jūniju aktīvi jāķeras visam klāt, šķiet, ka varēs visu mierīgi pagūt, lai gan šonakt murgoju, ka ir kāzu rīts, bet mums pat puse no darbiem nav paveikti :D tpu tpu tpu
belly
10.05.18. 15:02
Kāzu datums: 25.08.2018
Skatos uz jūsu sarakstiem un saprotu, ka man laikam daudz vēl nav nekā...
Uz šodienu mums ir jau sadarīts:

Viesu nams 
Muzikanti 
Vakara vadītājs 
Fotogrāfs 
Video 
Ēdināšana 
Dekoretaja 
Ielūgumi - jāgaida vēl tikai kad mums atsūtīs.
Make up pieteikts 
Kurpes man 
Ceremonija rezervēta, bet man iesniegums vēl 
Kūkas cepeja - garšu testēsim jūnijā līgavaiņa dzimšanas dienā  
Auto +\- izdomāts - vai nu mūsu vai no draugiem paņemsim mašīnu 
Gredzenu kastīte ir.  

Nav vēl :
Uzvalks/kurpes /aksesuāri līgavainim 
Alkohols 
Apģērbs otrai dienai 
Dāvanas vedējiem / vecākiem - joprojām nezinu ko...
Gredzeni 
Rotas man 
Dēlam apģērbs 
Apakšveļa 
Rītam halāts 
Viss otrai dienai - dzeramie 
Par glāzēm pirmajam tostam jāizdomā 
Dāvaniņas viesiem - kas būs apvienots ar galda karti.
Kleita jānes vēl šuvējai.
Karogs nekāds nebūs, mums zāle un galds būs grezns... Nav vajadzīgs papildus vēl ko likt aiz muguras. 

Es savu kleitu pirku arī Bonni.
Nevaru atrast nekur bildi. No telefona izdzēsu lai nav jāskatās visu laiku un neapnīk  :)

Par raudāšanu - man droši vien būs asaras acīs ceremonijas laikā un brīdī kad iešu pie altāra.
spozasaule
10.05.18. 14:51
Kāzu datums: 30.08.2018
Kā mazās dāvaniņas izvēlējāmies Daba Rada karameles uz kociņa, kas kalpos arī kā galda kartes. Ļoti plaša izvēle un var pielāgot kāzu tematikai/krāsai. Mums iekšā karamelē būs iestrādāts lavandas ziediņš :) 
Kate K.
10.05.18. 12:04
Kāzu datums: 08.08.2018
Par viesu daavanaam-laikam nekas originals-domaju mazinaas,mini burcinaas sapildiit medu,apsiet ar lenti ar galda karti un viss,bet varbut domas mainiisies.
Kate K.
10.05.18. 12:03
Kleitai man pēdējā laikošana būs 22.jūlijā,tieši divas nedelas pirms kāzām,lai nepieciesamibas gadijumaa varetu vel surbtur ienemt. Bet taa man jaapiesuj garaas mezginu piedurknes kleitai un citas kraasas tills apaksaa,lai iegutu drusku toni citu. Savu kleitu atradu Bonni salonā.
Kate K.
10.05.18. 11:59
Man atnàca stikla kàrbiña gredzeniem,kobsuutiju no aliexpress-biju loti skeptiska,bet atnaaca vnk fantastiska,tiiik skaisti:))
pika.sniega
10.05.18. 10:44
Meitenes man arī ir galvassāpju problēma! Ir vienas zāles kas ne vienmēr palīdz.. Cerēsim ka šajā dienā viss būs ok.
Aizvakar arī visu dienu mocījos, sanāca aizmigt un pēc diendusiņas likās ka jau būs labi , bet nekā, man labi paliek tikai tad kad izvemjos. Un izraisīta vemšana nepalīdz. Kad organisms pats visu izgrūž ārā, aizvakar tikai ap 9. vakarā tad arī paliek labi. Tas ir briesmīgi vēl jo vairāk kad jūti ka jau sāp, bet kaut kas ir jāapēd negribot, jo savādāk var ieilgt uz vairākām dienām.. :( 
Ceru ka ceļojumā un šajā dienā mani tas nepiemeklēs. :) Šī iemesla dēļ arī gadus 3 vairs nelietoju, tāpat sūdīgi, negribas vēl papildus mocīt organismu.. :( 
laura.saulite
10.05.18. 10:37
Kotibe, man tieši arī ir vestibulārā migrēna ar trauksminības pazīmēm. :( Ka pēc galvas reiboņu lēkmes un sliktās dūšas sākas stipras galvas sāpes un īpaši man tas ir izteikti, kad mazliet vairāk satraucos, vai nokļūstu smacīgā bezgaisa telpā. Bet zāles es dzeru, turpināšu noteikti visu vasaru dzert, darīšu visu, ko man ārsts ieteica, man tagad labāka atpūta no visa ir aizbraukt uz laukiem un partavēt dārzu. :D Lai gan man kādreiz riebās to darīt :D
Man ir jāiemācā par visu mazāk satraukties, nervozēt, jāiemācās visu ņemt vieglāk, tā man ir problēma, jo es ļoti daudz pārdzīvoju par sīkumiem un es sevi uzvelku no nekā. Grūti ir arī tas, ka ģimene mani savā ziņā nesaprot, pasaka, lai vnk beidzot stresot, bet tas ir ļoti grūti. :D Zinu ko nozīmē organizēt kāza, man visu gribas zināt, kontrolēt un mana māsa vedējmāte ar par to besās :D

Par kleitu paldies. :) :) :) Pati es esmu ļoti priecīga, telefonā ir bildes, visu laiku skatos un nevaru sagaidīt, kad varēšu uzvilkt. Mana cerība ir tāda, kad biju uz pēdējo pielaikošanu, es arī biju satraukusies un palika mazliet slikti, bet kad biju kleitā, visas reizes aizmirsās, aizmirsu, ka palika slikti :D, cerams kāzu dienā arī tā būs. 

Kotibe
10.05.18. 10:21
laura.saulite ļoti skaista kleita Tev būs, eleganta :) 
ļoti ceru, ka Tava veselība Tevi nepievils un Tev būs fantastiska kāzu diena! Mani arī mazliet uztrauc, lai no lielā uztraukuma nesākas migrēna! bet es cenšos domāt pozitīvi, ja nu kas, pie rokas būs zāles, un man kaut kā šķiet, ka organisms taču sapratīs, cik mums šī diena svarīga :D
laura.saulite
10.05.18. 08:40
Par raudāšanu es Jūs visas tik ļoti labi saprotu. Es arī citreiz iedomājos par to dienu un nobirst man kāda asariņa. Bet es vairāk satraucos par to, ka man varētu palikt slikti, man ir diez gan smagas problēmas ar veselību un man kaut mazliet vairāk satraucoties, paliek slikti un reibst galva. Bet es ļoti ceru, ka sviļnojums un laimes sajūta ņems virsroku un man slikti nebūs šajā dienā! Es jau kopš februāra cīnos ar šo problēmu, bet brīžiem liekas viss bezcerīgi. 

Kotibe, mana kleita ir no Ingida Bridal jaunās kolekcijas, Selena, šūta tieši manam augumam.

Par dāvaniņām viesiem, par cik mums būs 80 viesi, es meklēju, ko ļoti nedārgu, redzēju ideju par mēģenēm ar kafijas pupiņām iekšā, mums būs maziet savādākas pudelītes ar korķi, kur iekšā būs iepildīta sarkanā tēja un klāt piesietas klāt galda kartes. 
Minčuks
10.05.18. 00:36
@eifeleprecos tieši jau no vakardienas čekoju par pildspalvām - ideja laba . nezinu ko teiktu draugs.
eifeleprecos
10.05.18. 00:02
Mums ir tā, ka pats pirmais pēc datuma nolikšanas bija suvenīru(dāvaniņu)pasūtīšana jau pagājušā gada augustā. Pildspalvas ar mūsu iniciāļiem un kāzu datumu. Pildspalvas vienmēr noderīga liega. Noderes ari vakara gaitā. 
eifeleprecos
09.05.18. 23:57
SaivaEinars mēs K-senukai nopirkām vairākas kastes ar stikla šampanieša glāzēm (gabalā bija 0,59eiro centi) 
plastmasas glazes gemosā redzēju pa 2,50 apmeram un tikai 6 gb iekšā laikam, sanak dārgi. Skaistak stikla glāzes.
Minčuks
09.05.18. 22:37
Lieki piebilst, ka 1 dāvaniņa un galda karte 2in1 būs mini burciņas ar medu .