FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
Kotibe
22.05.18. 08:23
kateins, zini, vispār neslikta ideja par to, ka katrs viesis pats var sev sajaukt dzērienu... jo pagaidām izskatās, ka no tā bārmeņa īsti nekādas jēgas nebūs :( tiekoties ar viņu viņš bija nu TIK kluss un kautrigs, nespēju iedomāties, vai tiešām uz mūsu kāzām pēkšņi atvērsies? :D
katiens
21.05.18. 23:37
Kāzu datums: 04.08.2018
Izklausīsies pēc baigās reklāmas, bet draugu kāzās bija bārmeņu komanda no Martandi. Protams, tas pasākums ar visu alko izmaksājis nez cik tūkstošus, bet tas man kā viesim bija wow. Katrs viesis apčubināts, īpaši dzērieni, parunājās, nu ļoti, ļoti patika.

Bārmeņa man pašai nebūs. Uz galdiem nebūs nekādas coca colas pudeles, tetrapakas vai zeļonās markas, bet tas viss tiks salikts uz atsevišķa galdiņa, kur katrs viesis var pats sev izvēlēties un saliet/sajaukt dzērienus. Tā arī bija vienās citās draugu kāzās - viss bija ok, neviens tur nenošmucējās. Kas gribēja - tas tāpat piedzērās :D Uz lielajiem galdiem būs vien dzērieni stikla karafēs - baltvīns, sarkanvīns, šņabis, kā arī suliņas/citronūdens.
Ehz_forshaa
21.05.18. 19:53
Man kāzās nebija, bet draugu kāzās bij bārmenis... no dzērieniem bij - rumkola. šņabis ar sulu, pina colada, bij arī kkas ar tekilu, bij arī šoti - atceros, ka dedzinājām B52 un vēl kkas bij... no bezalkoholiskajiem gan neatceros, ka bij kas īpašs... varbūt kāda sula ar sīrupu. 
Kotibe
21.05.18. 19:38
Meitenes, Jums kādai kāzās būs bārmenis? mūsu sarunātais šķiet galīgi nekāds, viss ar varu jāvelk ārā, no kokteiļiem piedāvā rumkolas un šnabi ar sulu.... par bezalko kokteiļiem ideju nav... sākam domāt, ka ar steigu jāmeklē cits... :(
eifeleprecos
17.05.18. 19:48
Kāzu datums: 18.08.2018
Sazinājos ar šuvēju. Mana kleita tuvojas finiša taisnei :) nākamajā svētdienā braukšu uz pēdējo provi, kur sīkumus vēl pielabos. Un uz jūnija beigām jau būtu gatava. Pèctam atliks izdomāt, kur līdz lielajai dienai noglabāt skaistumu. :) 

šonedēļ darbojos ar rāmja radīšanu priekš polaroid fotografiju izstādīšanas kāzu dienā svinibu vietā. 
Ingaciite
17.05.18. 14:42
He, man tā bija, kad braucu pie šuvējas ar savu strikto domu, par to kādu kleitu vēlos. Kad atbraucu, intereses pēc iekāpu vienā citā kleitā, kura uz to brīdi man iepatikās. Pirmais ko domāju: " es no kleitas ārā nekāpšu, tā ir mana". Un mana striktā doma kkur pazuda mākoņos, kad iemīlējos mugurā esošjā kleitā... Jā un tades kādu nedēļu laikam biju baigajā starā :) šīs ir superemocijas, ko nekad par naudu dzīvē nenopirksi, šitais paliek uz mūžu :)
laura.saulite
17.05.18. 13:07
Kāzu datums: 24.08.2018
SaivaEinars, es ļoti labi zinu Tavas sajūtas. Prieks, ka Tev viss ir izdevies un kleita ir tāda kādu tu vēlies. :)
Kad saņēmu savu kleitu arī visu dienu pēc tam priecājos un nevarēju neparko citu padomāt.
Tagad kleita stāv pie mammas, lai man visu laiku nebūtu vēlēšanās viņu ņemt ārā no skapja, apčamdīt utt., :D 
SaivaEinars
17.05.18. 12:47
Kāzu datums: 03.08.2018
Meitenes esmu tādā sajūsmā! Pasūtīju kleitu no ebay- uzšuva uz manu augumu. Un šodien saņēmu! Tā kleita ir tik skaista! Kā no salona- audums biezs un kvalitatīvs- mežģīne skaista un rūpīgi nošuta.... Nebija laika uzvilkt mugurā, bet pieliku sev klāt un izsatījās ka viss ir ideāli! Es gandrīz apraudājos- viss tas stress, kas bija īsi pirms maksāšanas, kad maksā par kaķi maisā un visi murgi, kas ir bijuši pēc tam ir atmaksājies- ieguvu kleitu kādu biju izsapņojusi! Nevar vairs nokoncentrēties darbam - tāda sajūsma. Grūti aprakstīt tās sajūtas :D

man dekoratore un floriste arī ir vienā personā- kaimiņiene un draudzene- viņa saka, ka vēl nav skaidrs par puķu cenām, tādēļ precīzu ciparu pateikt nevar, bet 500 tie nebūšot :D tad pēc jūsu cenām skatoties domāju, ka maksimālais varētu būt 250 apmēram...

par mašīnu- dabūjām melnu veco Čaiku par 300eur+degviela - man jau tas liekas dārgi, bet nu jāņem būs- pie tik skaistas kleitas nevar braukt ar mūsu škodu :D

Lai Jums visām viss izdodas un izdodas iegūt visu to skaistāko!
Es šodien visus mīlu :D :D :D

LLauvene
17.05.18. 08:52
Manu pušķi, līgavaiņa piespraudi un mašīnas rotājumus veidos krustmāte, kas ir floriste, tāpēc tas būs par velti
Pili rotās dekorātore, kur gala summu vēl joprojām nezinu :/
Tieši tas pats - mašīnas vēl nav, jo līgavainis tik atrunājas, ka visu paspēsim :D
laura.saulite
16.05.18. 14:41
SaivaEinars, mums nebūs dekorātors, bet būs tikai florists, kas sagatavos mums līgavas pušķi, piespraudes līgavainim un vedējam, mašīnas dekorāciju un uz mūsu galda dekorāciju, izmaksās ap 150 eiro.
Pārējās dekorācijas mēs veidosim paši, un dienu iepriekš mēs brauksim dekorēt. 
Mašīna mums nav un tas man rada stresu, jo topošais vēl arvien neko nav sarunājis :D

katiens
16.05.18. 14:39
* Florists un dekorators vienā personā ir sākot no 400 eiro (Mums būs divas lēdijas). Pagaidām vēl nezinu gala summu, kas mani dara nedaudz bažīgu. 
* Kāzu auto mums būs tikko atjaunotais un skati izgājušais Hippiebus.lv ķiršu krāsas Volkswagen busiņš. Cena 300 eiro.
* Nevaru padalīties ar kāzu kleitas foto, jo kleitas vienkārši vēl nav. :D 

eifeleprecos
16.05.18. 13:37
Man dekorators/flofists vienā personā izmaksās 250€ 
SaivaEinars
15.05.18. 15:32
Kāzu datums: 03.08.2018
Sveikas.

Vēlos pajautāt - cik Jums izmaksā florists (ar dekoratoru)- man tas ir viens un tas pats cilvēks un daudzas dekorācijas taisam paši.
Otrs- kādas jums būs mašīnas uz kāzām un cik tās izmaksā.
Trešais- varbūt kāda jau var padalīties ar bildi kāda izskatās kāzu kleita?
Kotibe
15.05.18. 08:52
Kate.K, daba rada karameles ir +/- eiro par vienu, atkarīgs no noformējuma un kas iekšā!

Es vakar beidzot noskatīju divas reālas mežģīnes kleitai.. tagad nevaru izšķirties starp romantiskāku ar ziediem vai modernāku ar vijumiem.. :D šuvēja arī īsti neko nesaka, bet man no pinteresta kāzu kleitām jau galva sāp :D
Kate K.
15.05.18. 08:23
Kāzu datums: 08.08.2018
Meitenes,kas sūta karameles-cik izmaksā viena?
Kate K.
15.05.18. 08:23
Kāzu datums: 08.08.2018
Es pirku Bonni,maksaja 300!
Kotibe
13.05.18. 18:20
katiens man vēl nav kleitas! ar steigu jāpērk vai tomēr vēl ceru atrast audumu un šūt. Budžets - līdz 300 eiro
katiens
13.05.18. 02:45
Čau, dāmas! Kur jūs pirkāt kāzu kleitu, kā arī - cik tā izmaksāja? Man vēl pašai nav iegādāta, bet pēdējais laiks to vūtu darīt :D
belly
12.05.18. 22:16
Kāzu datums: 25.08.2018
spozasaule nebiju manījusi tavu komentāru, kur minēji karameles no Daba rada. Arī mums būs šīs karameles, kurām piesiets klāt būs kartīte ar vārdu - tas kalpos gan kā galda karte, gan mini "dāvaniņa". Par garšu/krāsu vēl nezinām. Bet visticamāk, kā būs ar ķiršu garšu - sarkanās karameles. Vai arī redzēju tagad viņai reklāmā bija ieliktas karameles ar zelta gabaliņiem (?).. mums der arī tāds variants :)

Mēs dabūjām uzvalku - jūūhūūū!
Ehz_forshaa
11.05.18. 23:42
Meitenes, pamanīju reklāmu, ka RIMI kkad tagad visiem dzirkstošajiem vīniem 30% atlaide. Varbūt kādai noder!
+, ja kādai iekrīt vārda diena vai dzimšanas diena, iespējams, vēl pa virsu 15%.