FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
Ingaciite
30.05.18. 09:58
Kāzu datums: 18.08.2018
Tik mazas? :D ak jē, nu tad es nezinu... kā tev sokas ar visu pārējo? :)
laura.saulite
30.05.18. 09:55
Kāzu datums: 24.08.2018
Ingaciite, es šajās burciņās nevaru pilnīgi neko iebēr :D Viņas ir aptuveni 1,5 cm lielas. :D pilnīgi nekam nederīgas. :D
Es nezinu ko lai daru, varbūt jāpameklē kādas idejas vēl kkur, man vajag ko ļoti lētu. 
Ingaciite
30.05.18. 09:52
Laura, ieber tajās mazajās pudelītēs smiltis, ir tak veikalos nopērkamas visādās krāsās tās dekoratīvās smiltis, ko parasti mičošanā izmanto, kad bārsta krāsu pēc krāsas un tad izveidojas tāds kā zīmējums. Sapildi tādas, būs krāsaini un skaisti :) Es laikam kkā tā apspēlētu to situāciju ;)
laura.saulite
30.05.18. 08:51
Sveikas!
Ai man iet traki, es arī skatos, ka iestājies mazliet klusums.
Vakar mums bija pēdējā reiz laulību kursiem baznīcā, man likās ļoti jaukas un vērtīgas nodarbības. :)
Es tagad esmu uz pauzes ar to, ko lai liek uz galda viesiem pie galda kartēm, nu tā kā dāvaniņu viesiem. Es pasūtīju no ebay pudeītis, bet šis bija tas gadījums, kad bildē ir savādāk un dzīvē pilnīgi, kas cits. Tajās pudelītēs neko nav iespējams ielikt, viņas ir super mini. 
Tagad nesaprotu, ko ātrumā uztaisīt. Vispār nav idejas. varbūt kāda var ko ietekit? Pavisam nedārgu, jo man ir daudz viesi, un negribētos, lai tas štruntiņš uz galda ir ļoti dārgs. 
Nākamnedēļ tikšos ar floristu, tagad saņēmu dizaina darbiņus/drukas failus no dizaineres, kas pēc tam būs kā uzlīmes uz pudelēm, amatu piespraudes utt., tādi mazie loriņi. 
Tagad visu laiku sēžu un domāju vai tiešām viss būs izdarīts? Nevaru saprast, liekas, ka esmu aizmirsusi kaut ko ļoti svarīgu, kas būtu jāizdara laicīgi. :D 
Ingaciite
29.05.18. 14:54
Baigais klusums te iestājies. Ceru, ka tas ir klusums pirm vētras :D Kā jums visām sokas?

Mēs beidzot dabujām vīram uzvalku, tieši tādu kādu gribēju un sapņoju. Abi esam priecīgi par šo pirkumu :) Tad arī jau ar vadītāju izrunāju visas lietas par dienas scenāriju kā arī ar ēdinātājiem izrunāju ēdienkarti un visu par kūkas garšu, izskatu un niansēm. Jūtu, ka lēnām jau tuvojas beigas tam, kas bija jāizdara man, tad paliks tikai gaidīšanas un neko nedarīšanas laiks :)

Venīgi, ka esmu diezgan stresaina, no tā man neizmukt, kā jau vadītājai teicu, es pirms ekskursijām pa naktīm negulēju, kur nu vēl pirms kāzām :D
rutuxs
28.05.18. 23:04
Kāzu datums: 20.02.1993
kristine.loreka
Pajautā Raitim Bērziņam. Viņu var sameklēt facebook.
Ehz_forshaa
28.05.18. 20:55
Kotilbe - Johnatan SpA (ceru, ka pareizi uzrakstīju)
Kotibe
28.05.18. 13:50
Meitenes, vai varat ieteikt kādu spa vai ko līdzīgu, kur aizbraukt nākošajā dienā ar jauno vīru? Tā kā mainu uzvārdu, tad laikam jau derēs tikai Latvijas robežās
kristine.loreka
26.05.18. 13:53
Jau uzrakstīju. Diemžēl jau aizņemts.
Ehz_forshaa
25.05.18. 20:51
kristine.loreka - Jums populārs datums, bet uzjautājiet Edgars Grundšteins - mēs bijām ļoti apmierināti.
kristine.loreka
25.05.18. 17:57
Meitenes, esmu izmisuma!
esam pardomajusi par video kazas, tomer velamies.

Vai kada zin kadu meistaru kas mums kazu diena varetu uztaisit video?
Ingaciite
25.05.18. 10:43
Man arī visu laiku rādās murgi, vēl nekad neesmu redzējusi, ka beidzot apprecos, vienmēr ir kkāds šķērslis, kas neļauj to izdarīt :D 
Vienreiz redzēju, ka topošais aizmirsis gredzenus mājās, es sūtu viņu pakaļ, tad vienreiz, ka fotogrāfs nav, tad aizmirsts tas un tas. Vienreiz redzēju sapnī, ka aizbraucam uz viesu namu un tur tāds garš garš galds, nu tāds uz tūkstots personā un tam galdam pa vidu vien bleķa bļoda ar šašliku, un viss, nekā cita nav, pat ne padzerties :D nu vnk fenomenāli :D vienmēr pastāstu savējam, viņš jau protams smejām, a man smiekli vispār nenāk :D
pika.sniega
25.05.18. 10:01
Mums gan būs tikai ceremonija + apm. 2-3h pec tam tur pat uzkodas un šampis, bet mēs ielūgumus pagaidām esam iedevuši tikai radiem un vedējiem. Nākamnedēļ iedosim svarīgākajiem draugiem, un pārējiem kā sanāks. Mums īsti nebūs tāds pasākums kuram būtu nepieciešams ilgi gatavoties no viesu puses. Nu ja arī nevarēs kāds ierasties nepārdzīvosim. :) 

Man jau sāk rādīties murgi. :D Vienu nakti sapņoju ka līgavainis ir nokavējis lidmašīnu, un nu ir kāzu diena, viesi sanākuši, es vēl neesmu kāzu kleitā,  bet man saka Tev būs jāprecās ar viņu un norāda uz pamatskolas klasesbiedru, ar kuru ne šīm kāzām ne man nav nekāda sakara. Es sāku šausmīgi raudāt un kliedzu, es neprecēšos, es neprecēšos.. :D  Un bija tāda histērija, teicu ka precēšos tikai vienreiz mūžā, un nu man liek precēties ar kaut kādu fermeri. Nēēēēēēē. :D :D Pamodos visa piere slapja- spriedze. :D 
Ingaciite
25.05.18. 09:54
Katiens- negruzies, es savus arī tikai vakar sāku izdāvāt, jo aizvakar tikai dabuju :D
Ehz_forshaa
25.05.18. 06:11
katiens - tas nav par vēlu! Negruzies :) 2 mēneši pirms kāzām ir ok! Ja būtu 2 nedēļas, tad tā ir cita runa.
katiens
25.05.18. 00:28
Kāzu datums: 04.08.2018
Mums te viss tā ir ievilcies ar ielūgumiem, ka tikai rīt būs gatavi. :( Sākām jau martā, bet aizvilcies līdz teju jūnija sākumam...Daudzi jau mani paspējuši nogruzīt, ka tik vēlu ielūgumi ( kāzas 4. augustā). Gribējās kā labāk un laicīgāk - sanāca kā vienmēr :D
belly
24.05.18. 20:23
Kāzu datums: 25.08.2018
Mums nebūs bārmenis. Būs galds ar visa veida alkoholu, uzdzeramajiem, kafiju utt un katrs pats ies ņemt ko viņam vajag,

Par dekorācijām - mums varētu būt, ka izmaksās līdz 450eur + vēl kādi ap 100eur mans pušķis un piespraudes....

Par mičošanu - man nav iebildumu ne pret ko īsti laikam, ja neskaita pašus mičotājus. Kad vedēji jautāji, ko negribam, tas bija pirmais, ko pateicām - nekādus mičotājus, suitu sievas vai vēl ko tādu... nē, nē...
Bet vispār jāpaskatās varbūt citās grupās, ko tur meitenes raksta :)

Mēs beidzot sākām dalīt ielūgumus. :)

par auto - tas mani galigi neuztrauc - mums apkārt daudziem ir smukas mašīnas, tā kā aizņemties jau būs no kā. Bet pa lielam droši vien būs mums savējā. Nedomāju, ka mašīnai kāzu dienā ir īpaša nozīme :)

kristaaash_
22.05.18. 22:58
Kāzu datums: 03.08.2018
Sveikas! Padalieties, lūdzu, ar idejām mičošanai :)

Paldies jau iepriekš, lai skaists gatavošanās laiks!
Ehz_forshaa
22.05.18. 15:40
laura.saulite - pastāstīšu kā mums gāja ar kāzu auto - bija viss sarunāts caur paziņām un beigās - dienu pirms kāzām, izrādījās, ka tas foršais auto netiek... kkāda tehniska problēma! Un beigās vnk zvanīju paziņam, kam ir forša, liela mašīna un tiešā tekstā jautāju vai vēlas būt goda viesis un šoferis manās kāzās ar visu auto! Par laimi, viņam nebija dižu plānu un viss izdevās. Mums bija superīgs melns MB džips! Ja nebūtu ticis viņš, tad būtu turpinājusi zvanīt visiem pēc kārtas. 
Mēs gan negribējām nekādu - Volgu, žiguli vai kko citu tādu super puper. Vnk skaistu, glaunu auto - kur ir pietiekami vietas mums ar vedējiem un manai kuplajai kleitai :) Un par naudas dāvanu - Tev vēstule!
laura.saulite
22.05.18. 08:40
Es arī esmu bijusi pasākumā, kur bija bārmeņi no Martandi. Tiešām tiem puišiem cepuri nost, ļoti jautri, atvērti un katrs viesis apčubināt. :) Bet tas gan bija koorporatīvais pasākums. :D Un cik zinu viņi it nemaz nav lēti.
Mums būs viss pa prasto, uz galdiem pa vīna pudelei, baltais un brūnais. Kas ko vēlās, lai arī sev uzjauc. Mēs uz šo vispār neiespringstam. 
Es vēl arvien vairāk besos par kāzu mašīnu. 
Mums vispār augusts būs traks mēnesis. :D Man māsīca precas nedēļu pirms mums. Kā sāksim tā divas nedēļas no vietas svinēsim. :D 
Meitenes varbūt kādai ir idejas kā var smuki iesaiņot naudu jaunajam pārim? Man par to nebija jāsatraucas, bet ja tagad jāiet uz citu kāzām, tad nevaru izdomāt kā smuki iesaiņot naudiņu.