FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
Di- Dī
01.06.18. 22:07
Kāzu datums: 18.08.2018
mmm... Gulbene- mana dzimtā pilsēta... Uz doto brīdi- tik pāris reizes gadā aizbraucu vecākus apciemot :(
Jau n-to laiku dzīvoju Jūrmalā, bet kāzas svinēsim Liepājā...
Kotibe- man arī pilnībā vēļ nekā nav no Tava uzskaitījuma... un vēl... un vēl... un vēl. Jo pilnībā visas dekorācijas gatavojam paši  :) un par visu domājam paši, jo nav īsti, kas palīdzētu :(
dižkleita
01.06.18. 16:31
Kāzu datums: 18.12.2017
Ooo, mums arī Gulbenes pusē :)
Kotibe
01.06.18. 15:10
laurensija mums Gulbenē :) kur jums?

mums darāmo darbu saraksts vēl ļoooti garš... nav kleita, kurpes... nav izrunāta ēdienkarte, galdu izvietojums... nav dāvanas vecākiem... un vēl visādi miljons citi sīkumi!
laurensija2018
01.06.18. 14:44
Sveikas ar darbiem esmu galīgi pazudusi.....
sākas stresiņš iezagties manī, jo darbu vēl daudz, un otrs ka atalgotais darbs arī ir ar papildus dienām jāstrādā.
Jaukās līgaviņas kurā LV plašumā Jums būs kāzas? Varbūt ar kādu sanāks sasveicināties garām braucot ......
Ehz_forshaa
01.06.18. 12:28
tādā burkā var kko līdzīgu Mohito vai boli. 
Maisiņus par labu cenu var nopirkt Tessi, tik nezinu vai nebūs par lielu.
Di- Dī
01.06.18. 11:53
jana.precos tāda stila maisiņus var nopirkt Jāņa Rozes grāmatnīcā (vismaz es tur pirku).
Otrā dienā mums alus būs mazās muciņās, bet pirmajā dienā gribētos kādu kokteili uzmeistarot :D
jana.precos
01.06.18. 11:43
Di-Dī mums būs tieši tada stikla burciņa ar krānu, bet tur būs alutiņš alus dzērājiem, iespējams plānojam nākamajā dienā to uzlikt.
Par viesu dāvaniņām, mums būs foto rāmītis ar jau mūsu kāzu dienas foto rāmīti, ko viens cilvēks mums attīstīs un uzreiz kā ieradīsimies viesu namā pasniegsim kā pateicību. Un uz galda būs šerberts ar lentu apsiets (nezinu vai visi ēd, tik laikam nav higēniski, ka nav maisiņā) vai labāk šokolēdes bumbiņas maisiņā. Kur tādus caurspīdigus maisiņus mazus var nopirkt?

Di- Dī
01.06.18. 11:09
Sveikas, dāmas :)
Mums arī viss ir kaut kā apstājies- saprotam, ka laiks vairs ir palicis ļoti maz... un kopīgo brīvdienu skaits- vispār minimums :(
Vai kādam plānojas kaut kas šāda stila pudelēs? Varbūt variet padalīties- kādus kokteiļus plānojiet tādās pildīt? Vairāk gan interesē alko kokteiļi, bet var būt arī bez alko ;)
Ingaciite
31.05.18. 09:23
Nu man, piemēram, tā arī būs uz šķīvja nolikta galda karte ar viesa vārdu, klāt pielikt atslēgas piekariņš no koka ar mūsu iniciāļiem un otrā pusē uzraksts ''Paldies'' un ''love is''' kožļenīte :)
laura.saulite
31.05.18. 08:22
Kāzu datums: 24.08.2018
Ehz_forshaa, bija man bilde, bet es izdzēsu, bet ja es atcerēšos vakarā mājās nobildēšu un ielikšu domu biedru grupā, lai var pasmieties :D
belly, paldies par idejām, es noteikti izskatīšu, jo ātri jāsāk ko domāt. :)
katiens
31.05.18. 02:09
Kāzu datums: 04.08.2018
Dāmas, paldies, ka nomierinājāt mani kāzu ielūgumu sakarā. Esmu jau tos saņēmusi no kaligrāfes, kā arī jau lielākā daļa ir nodota viesiem. Šodien došos lūkot kleitu. To do liste man vēl gana liela: * Apģērbs man un līgavainim; * Gredzeni; * Floristi (jāsarunā viss utt). * Jāmācās pirmā deja; * Īpašā deja ar vedējiem; * Izmēģinājuma meikaps un mati, bet vispirms kleita jānoperk; * Līgavas aksesuāri; * Jāsataisa viesu grāmata; * Jānopērk dāvanas; * Jānopērk sveces galda dekorēšanai, mičošanai lāpas vai garās brīnumsvecītes; * Mičošanas aksesuāri jānopērk; * Jāpasūta nomā lampiņu virtenes un vāzes; * Jāpadomā varbūt beidzot par diētu :D lai kāzās var atkal pierīties
dižkleita
30.05.18. 23:44
Kotibe- pagaidām man doma par “ Mazā bilžu rāmītī” 
Kotibe
30.05.18. 23:17
Meitenes, vai varat padalīties ar idejām, kāda mūzika jums skanēs, ejot pie "altāra" (iekšā baznīcā, zagsā vai ceremonijas vietā?)
belly
30.05.18. 22:51
Kāzu datums: 25.08.2018
Par dāvanām - varbūt var salasīt kādu tēju un sabert kādā tūtiņā (vai nopirkt un izdalīt mazos daudzumos - ar piparmētru lietas reti var nošaut greizi). Vai nopirkt kaut kādas sveramas konfektes (piemēram riekstus šokolādē vai ko tādu un sasiet mazās dāvaniņās. Var mazās šokolādites un nomainīt iepakojumu uz kādu sev kāzu tematikā pieskaņotu. Var nopirkt varbūt kasti ar tām "love" košļenēm un salikt katram blakus vārda kartiņai. Var nop piemēram sveramos zefīrus, piemēram pa vienam katram "iesaiņot" un nolikt - gaisīgs kārums piestāv kāzām. Varbūt kaut kas no dārza... 
eifeleprecos
30.05.18. 22:42
Es esmu pavisam atslābusi no tā visa. Biju uz kleitas priekšpēdējo provi. Viss pārējais apstājies. 
mazliet apnicis, ka tas viss tikai man jadomā, jāplāno.
Ehz_forshaa
30.05.18. 16:15
laura.saulite - Tev ir kāda bilde ar tām pudelītēm? 
dižkleita
30.05.18. 11:36
Un atradu šeit katalogā arī savu kleitu :)
dižkleita
30.05.18. 11:35
Sveikas! Es laikam esmu pavisam atslābusi, nedomāju ne par ko, lai gan darāmā nežēlīgi daudz. Jātaisa dekorācijas, bet pagaidām liekas par ātru, lai nekrāj putekļus kaut kur stūrī. Mēs ar floristi arī neesam vienojušās par izmaksām, viņa pastāv uz to, ka precīzi varēs pateikt tikai pirms pašām kāzām, bet nu orientējoši uz 250eur par pušķi, līgavaiņa piespraudi, mašīnas dekoru, baznīcas dekoriem un viesu nama dekoru. Kāzu murgi piemeklējuši arī mani, tāpēc brīžiem vairs pat prieka nav. Saplānojām visus darāmos darbus un sapratām, ka nedēļa pirms kāzām būs viena liela skriešana un braukšana pa Latviju.. 
par alko- lasu jūsu daudzumus un domāju, ka mums būs krietni par maz.. šampi uz 50cilvēkiem paņēmām vien 2 kastes (pirmajam tostam), 25 pudeles vîna un 20l šņabis
Ingaciite
30.05.18. 10:41
Pa lielam jā, tikai ir lietas, kur ir nenoskaidrotas izmakas, floriste drusku klusē, tā pat arī dažas citas instances, bet tas ir sīkums, jo visu esmu rupji rupji ierēķinājusi, ceru ka nauda tomēr neaptrūksies :D Ar alko ir tā, man ir aptuveni 20 l baltais un kādi 30l viskijs, 50 pudeles šampis un 15 pudeles vīns (50viesi), man pašai visu laiku liekas ka būs par maz, pirms kāzām noteikti vēl skatīšos kāda būs situācija, varbūt kko jāpiepērk klāt :) 

Vēl man mazliet vēl jāievelk elpa uz to, ka jāgaida koka sirsniņu piekariņi, mana viesu grāmata , kas būs kā koka tēlā, kur visi atstās pirksta nospiedumu, un amatu medaļas, tas viss ir jāpagida, jo vēl precīzi nezinām viesu skaitu.. :) 

laura.saulite
30.05.18. 10:36
Kāzu datums: 24.08.2018
Ingaciite, ar visu pārējo šķiet viss virzās labi uz priekšu. Vienīgi kāzu auto sagādā vēl mazas galvas sāpes, bet topošais teica ka būs, tātad būs. :D Nevajag katru pusgadu atgādināt! :D
Vienīgais lielais pirkums kas mums vēl priekšā ir alkohols. To mēs visu laiku atliekam. Bet arī mūsu aprēķini ar topošo nesakrīt, es rēķinu kā vajadzētu, bet viņš saka,stipri par maz. :D
Visu laiku eju cauri sarakstam, un liekas, ka viss ir un viss ir saplānots/izdomāts, kas vēl būs vajadzīgs. 
Kā pašai? Viss ir?