FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
laura.saulite
06.08.18. 08:16
Kāzu datums: 24.08.2018
Uj, mēs gan alko esam sapirkuši uz 800 eiro, diez gan daudz, tagad liekas, ka mazliet būsim pārspīlējuši.
Es tagad esmu tik ļoti pozitīvu emociju pārņemta. Man bija satriecoša vecmeitu ballīte, mana mīļās meitenes bija tik forši pacentušās. :) Vēl arvien sāp seja, jo visu laiku smaidīju un vēl arvien smaidu. Man bija mazliet perversa (tas laikam nebūtu īstai vārds, vairāk erotiski :D), mazliet ekstrēma kā arī romantiska ballīte. Es esmu tik ļoti priecīga. Tik man vecmeitu ballīte lika mazliet padomāt par to, kāzās ir jābauda katrs mirklis. Man tā diena tik ļoti ātri paskrēja, domāju, kāzu diena vēl ārtrāk paskries. 
Tikko bija sestdiena plkst. 10:00 un tagad jau ir pirmdiena. Īsumā man atbrauca pakaļ ar moci, kādas 30 min izvizināja, tad bija zvērests, bildēšanās , pirmais tosts, tad man bija kopā ar meitenē strip plastikas deju nodarbība, tagad man ir dāvana topošajam. :D Tālāk visādi uzdevumi, šampis, tad man bija lidojums ar deltaplānu 15 min, nu tik superīgi un baudāmi tas bija, fotosesija Cenas tīrelī, un tad jau devāmies uz viesu namu un visas varēja atpūsties, pirts, spēles. Uhhh, tagad visu atceros un smaids man nepazūd. Esmu tik priecīga.Meitenes, kam vēl VB ir priekšā, izbudiet no visas sirds, un ļaujieties visam, ko meitenes ir izdomājušas likt darīt. 
dižkleita
07.08.18. 01:04
Kāzu datums: 18.12.2017
Wuuuhuuu, saņēmu ielūgumu uz vecmeitu ballīti, nedaudz lidinos pa gaisu! :D uztraukums aug augumā, laiks skrien vēja spārniem, burrvīgi! :)
LLauvene
07.08.18. 22:17
Es arī esmu saņēmusi savu ielūgumu :)) Sāk tuvoties mazais stresiņš, visu laiku ir doma prātā, ka būšu kaut ko palaidusi garām vai kaut ko aizmirsusi :D
eifeleprecos
09.08.18. 16:14
Kāzu datums: 18.08.2018
Man arī sāk parādīties ziņas par vecmeitu balliti, kas notiks šo sestdien. Gaidu, jo gribas uzzināt, ko nu meitenes bus izdomājušas. 
Un kāzu diena arī tuvojas (nākamā SestDiena) esam patīkami satraukti. 
Tikai reāls besis, ka kāzās plānotie izmantojamie ziedi šajā karstumā ir gandrīz nobeigušies ;( 
nezinu - būs bez ziediem jāiztiek- tādus kā vēlējāmies aug mūsu dārzā un īsti veikalos vai bāzēs tādas tieši nepārdod. Un vispār biju ziedu bāzā un konstatēju, ka ļoti dārgas puķes vispār. 
Labi viesi sadavinas, tos izmantos zāles dekorācijās. Bet mans līgavas pušķis.. tas karajas uz jautājuma zīmes. 
Di- Dī
09.08.18. 17:51
Kur var iegādāties siksnu baltā krāsā? It kā jau elementāra lieta, bet daudzās vietās jau izpirktas :D
Un vēl- kur atradāt garās, baltās zeķes??? Zeķubikses negribu.
Ehz_forshaa
09.08.18. 23:00
Di-Dī es sūtīju zeķes no aliexpress, bet apskati yourdayparty.com, tur škiet bija
pika.sniega
10.08.18. 08:05
Man arī rīt būs ballīte tomēr. 
Zeķes es pirkšu vai nu vovā, tagad nedaudz savādāk saucas, vai ari veļas pasaulē. Gribu plānas, kādi 8/10 den. 
eifeleprecos
10.08.18. 18:05
Sveika. Kaut kur bija foršs sarakstiņš ar lietām, kuras vajadzētu paņemt līdzi kāzu dienā (plāksteri u.tml).. biju saglabājusi, bet esmu pazaudējusi :( 
Kate K.
11.08.18. 12:15
Kāzu datums: 08.08.2018
Nu ko,meitenes,lai jums visaam viss izdodas!

Mūsu diena ir pagājusi,bija skaisti:))
Protams,bija neskaitaami ČP,nedega kam jaadeg,negaaja kam jaaiet u.t.t.,bet taa tam visam jaabut!
Izbaudiet so dienu:)
Prieks92
12.08.18. 14:35
Kāzu datums: 21.09.2018
Meitenes, kuras jau sievas statusā sirsnīgs Jums sveiciens no septembra līgavas..:) Lasīju Jūsu diskusijas un protams arī citu mēnešu arī, prieks par katru no Jums.:) 
Varbūt kāda, var padalīties ja nav žēl ar savu dziesmu play listi, kas Jums skanēja. Paldies..:)
laura.saulite
13.08.18. 08:20
Prieks92, Sveika! Tu vari man personīgi atsūtīt savu e-pastu vēstulēs, es Tev atsūtīšu savu playlisti, ko esmu izveidojusi savā youtube kontā, protams, tur nav visas, ko esmu lejupielādējusi, tikai daļa un citas es vispār beigās neņemšu, bet vari paskaīties vai Tev kas patīk no šīm dziesmām. ;)
Man vēl lielā diena tikai priekšā, nākamnedēļ, bet jūtu, ka satraukums jau sāk darīt savu. :D
Rokas trīc, bet ne tik ļoti kā varbūt bija vēl pirms laika, tagad smejos par savu topošo. :D Tagad viņš nabags ir stresā.     
laura.saulite
13.08.18. 08:24
Kate K. - Man ir liels prieks par Tevi, apsveicu Tevi no visas sirds. :) Cik atceros no savas māsas kāzām, tad mums arī bija visādi ČP, bet laikam jau nekad īsti nekas nenotiek 100% kā ir plānots, tā tam ir jābūt un galvenais, lai tas netraucē izbaudīt Jūsu dienu.
Galvenais, lai nav tā kā vienai meitenei ir gadījies, ka viena organizatore ir savākusi visu naudu, nevienam nav samaksājusi un uzmetusi, lasīju FB un šausminājos, cerams, ka šim jaunajam pārim arī viss atrisināsies. 
eifeleprecos
13.08.18. 09:32
Nu ko, meitenes! Mana vecmeitu ballīte ir godam aizvadīta. Meitenes bina pacentušās. Sākums pie manis dzīvoklī, kur notika uzkodas un šampanietis, līdz sekoja arī pirmais pārsteigums, ieradās vizāžiste, kurai bija uzddvms mani uzgrimmēt. Tas bija wow... paralēli meitenes pašas krāsojās un pēc tam viena otrai matus taisījām..
pec tam mank kaut kur veda, izradījās uz Bastejkalnu, kur gaidīja fotogrāfs un bija fotosesija..
tālāk  ceļi veda uz konditoreju, kur mums bija meistarklase - cepām eklerus, vecrīgas un cupcakes. 
izrādījās, ka bija paradzeta stunda, bet viss ievilkās 2,5h - šajā punktā man sāka sàpēt ļoti mugura, jo nebija kur piesēst, man bina grūti tik ilgi nostāvēt (dēļ šī aspekta bail par kāzu dienu)
tālāk bija fotouzdevumi pa V-Rīgu. 
vakara noslēgums bija Avotu ielas Ezītī, kur arī bina zverests un jauka pasēdēšana.

man ir vis vis foršākās vecmeitas 

eifeleprecos
13.08.18. 09:34
Tagad ir 5 dienas līdz lielajak dienai. 
pēc vecmeitu ballītes pieredzes -kāzu dienā nedzeršu alkaholu. :)
laura.saulite
13.08.18. 10:07
eifeleprecos, es arī pēc vecmeitu ballītes sapratu, ka nedzeršu alkoholu, varbūt kādu glāzi šampi, pie pirmajiem tostiem un viss. :) 
dižkleita
13.08.18. 12:45
Kāzu datums: 18.12.2017
Jā, vecmeitu ballīte garām, bija forši, baļļuks gan izvērtās daudz garāks, kā sākotnēji domāts :D
Līdz lielajai dienai pavisam maz, bet esmu beidzot atslābusi un ļaujos visam, kas notiek, uztveru visu tā pozitīvi! No šampja dzeršanas gan kāzās neatteikšos, saprātīgos daudzumos, protams, bet tāpat- svinēšu un baudīšu visu, kas notiek! :))
Gigi.l
14.08.18. 15:02
Kāzu datums: 17.08.2018
Sveikas meitenes. Prieks par jums visam. Apsveicu tas meitenes kuras jau precejusas. Mums bus sarakstisanas dzimtsarakstu nodala, ar lieciniekiem ta teikt pa kluso. Apdzerbs ligavainim un man sagadats. Gredzenus pagasnedel nopirkam. Pedejie pirkumi ari sagadati apavi man un ligavainim.
eifeleprecos
14.08.18. 23:27
Līdz kāzām 3 dienas. Kāzu dejas principā īsti nav....
Kate K.
15.08.18. 12:45
Kāzu datums: 08.08.2018
Mums arii nebija,vnk dejojaam un izbaudiijaam:)
jana.precos
15.08.18. 16:23
Meitenes  palīdziet ar padomu,es vēlos iecelt mičošanā jauno pāri, savus tuvus draugus kuri vēl nav precējušies, bet ko lai viņiem pasniedz? Savu matu rotu negribu dot, jo bus no dzivajiem ziediem,  mazums kā ņems ārā man no matiem vēl izjuks visa frizūra, ko varētu vīrietim pasniegt?