FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu mēnesis

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

M
Maismel 18.07.17. 11:45 | Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
belly 01.08.18. 17:47 | Kāzu datums: 25.08.2018

Par vakara vadītājiem - mums būs foršs džeks.

bet es arī facebook lasīju atsauksmes par citiem. īstenībā grūti tā tikai pēc atsauksēm vadoties izvēlēties vadītāju, jo gaumes ir tik dažādas. Šādi pēc atsauksēm draudzenes kāzās tika izvēlētēs vadītājs... beigās šausminājāmies. Ceru, ka jums nevienai viņš nav pieteikts. Ē.R. - saīsinājumā. Ja kādai ir, tad iniciāļus atpazīs.
Mums mūsu vadītāju ir nācies redzēt jau, kā vada pasākumus, tāpēc jau zinām kāds cilvēks un kāds stils... zinam, ko gaidīt attieksmes ziņā un izpildījuma ziņā. Nu nezinām kas un kā būs, bet zinām, ka viņš ļoti feini, forši māk visu vadīt un cilvēks ir savā vietā :)


laura.saulite - par neparedzētiem viesiem.. man vakar zvana ome un prasa, kur māsīcai ielūgumus, viņa prasot. Es pilnīgi šoku ķēru. es to māšicu atceros pēdējo reizi ka bērnībā vispār redzēju tik, gadiem nav redzēta un uz ielas iespējams pat nepazītu. nekomunicējam.... Ome jau gaidīja, kad teikšu, lai nāk.. bet nu tā tās lietas mūsdienās vairs nenotiek. un tad ivņa uzzināja, ka man būs plīvrus.. tad viņa šoku laikam paķēra - viņai ir ārkārtīgi vecmodīgi uzskati un tā kā mums ir bērns, viņa uzskata, ka plīvuru nevaru likt :D

m
mart_art 01.08.18. 20:56 | Kāzu datums: 11.08.2018

Meitenes, vai jums kadai bus ceremonija dabaa? Un ja jaa, ko darisiet, ja lis lietus? :(

D
Di- Dī 01.08.18. 21:08 | Kāzu datums: 18.08.2018

mart_art mums būs ceremonijas vieta dabā.
Nemaz tādu domu nepieļaujam, ka varētu līt :D :D :D vel jo vairāk tāpēc, ka zaksā (pieprasītā datuma dēļ) mums vieta nav paredzēta...

laurensija2018 01.08.18. 22:21 | Kāzu datums: 18.08.2018

sveikas, esmu jau ar palielu drudzi galvā, sirdī utt
man iet visādi, pirmais man neiedos atvaļinājumu, sakara ar darbinieku trūkumu
un man iet līdzīgi kā Bellai, man tikai visu vīra māte, tā arī grib visu radu saietu uztaisiit muusu kaazaas, 
mums daudz ka vel nav, ne gredzenu, ne uzvalka ne bērns apģērbts, ne man kleitas, ne otrai dienai apģērbs

K
Kate K. 01.08.18. 22:26 | Kāzu datums: 08.08.2018

Neķer krenķi-man kāzas ir nākamtrešdien,bet nav miljoniem lietu izdarīts un līgavainis šobrīd ir slimnīcā, tā kā Tev vēl ir daaaudz laika:D

pika.sniega 02.08.18. 07:58 | Kāzu datums: 18.08.2018

Mums ceramonija būs vasaras baznīcā.
Nu lietus nebūs tajā dienā, vismaz dienas pirmajā pusē tiešām. Tas galīgi nebūtu smuki, tik daudz līgavām būtu jāsalīst ceramonijas laikā. Mums arī paredzētās uzkodas pēc ceramonijas ir brīvā dabā, tā kā  visam jābūt ok. :D

Mums ceramonija sākas diezgan agri , ja rēķina to, ka līdz ceramonijas vietai jābrauc nedaudz virs stundas. Un 11.00 jau sākās pasākums. :) 

 

pika.sniega 02.08.18. 08:01 | Kāzu datums: 18.08.2018

Daudz kas nav, jā. Pasūtījām alkoholu , vēl jāsāk noprecizēt viesu skaits un tad jāpasūta arī kūka. Mums arī daudz kas nav, un līgavainim tagad sanāca čp darbiņā un nu jau šodien sākas 2. mēnesis kā nav darba, nākamā alga tik oktobrī būs. Bišķiņ ar naudām arī čābīgi, bet gan jau, gan jau būs labi :D
 

d
dižkleita 02.08.18. 08:03 | Kāzu datums: 18.12.2017

Man vecmamma ir apvainojusies par to, ka neesam ielūguši kaut kādus, viņasprāt, tuvus radiniekus (kurus es pēdējo reizi satiku pirms daaudziem gadiem) ,esot nesmuki tā šķirot radiniekus, kurus aicināt, kurus ne, pat 2 nedēļas pirms kāzām nevar rimties! 
Kad bijām apspriest ēdienkarti, līdzi bija arī vīramāte, viņa manis izvēlēto ēdienu lūdza pārveidot tā, kā viņai garšo, pat ja man tā ne visai patīk, bet nu labi...mīļā miera labad...
un jaukākais, pirmskāzu stress dara savu un mēs ar topošo jau vairāk kā nedēļu praktiski nesarunājamies, kas būs ar mūsu deju, kā mēs to pagūsim iemācīties- nav ne jausmas
aaaa, jā, par plīvura likšanu es arī dabūju dzirdēt, ka tas nav pareizi, jo mums ir bērns, bet nu to es galvā neņemu :D

l
laura.saulite 02.08.18. 08:25 | Kāzu datums: 24.08.2018

Ārprāts es lasu un šausminos :D Man laikam tik traki nav, kā Jums dažām meitenēm. Man ir ļoti paveicies ar vīra māti, viņa ir pavārs, bet par ēdienkarti visam piekrita, ko es teicu un arī mana mamma piekrita. Es vairāk jūtu līdzi manai māsai, kas ir vedējmāte, mūsu mamma noteikti viņu tramdīs visu laiku, atceros kā bija man, kad biju vedējmāte viņai.
Par plīvuru man neko neviens neteica, bet man mamma visu laiku uzstāj, ka mičošanā man ir jābūt aubei galvā :/ Bet es tik šausmīgi negribu, es gribu vienkāršu ziedu vainadziņu, bet viņa visu laiku uzstāj, ka vainags ir tikai vecmeitai. Tā mums ir atrasts vidus ceļš tagad, būs man lakats un vainags. Lai nav tā atsegtā galva :D
Tas negaidītais viesis mums bija ielūgts, bet viņš jau kopš ielūguma saņemšanas mums teica, ka nebūs, jo viņš ir armijnieks un viņam tieši tajā laikā ir nometne un es saprotu, ka armijā Tevi nekur nelaiž, ja ir nometnes, ļoti stingri tagad tur viss. Bet pagājušā nedēļā saņēmu ziņu, ka viņš tomēr varētu ierasties, tā kā ar to es jau kkur zemapziņā rēķinājos, ka tā varētu būt.
Man ir palicis nopirkt pāris lietas amatiem, nomazgāt pudeles un uzlīmēt mūsu uzlīmes uz tām, vedējiem dāvana jānopērk, bet es jau zinu ko pirkšu un sataisīt dāvaniņas viesiem uz galda. Man būs tillā ietītas konfektes kā bērnībā (tādas kā tabletītes, nežēlīgi garšo man :D) un aizsiets ar lentīti + galda karte kā birciņa klāt. Tad vēl dziesmas jāsaliek flešā muzikantiem, un jņopērk uzdzeramie un ūdnes nākamai dienai + alus/sidrs starta galdam. :) Tas laikam arī viss. 

belly 02.08.18. 22:24 | Kāzu datums: 25.08.2018

Es šo omes vēlmi noignorēšu :D

Nopirkam glāzes - bet viņām uzlīme virsū uz kājiņas apakšā. Ņemot nost paliek nedaudz līme. Ka lai vieglāk viņu noņem ?

sodien tikāmies ar ēdinātājiem. Viss būs ļoti garšīgi - pārbaudītas vērtības :)
bijam arī aizbraukuši uz viesu namu apsaktīt visu vēlreiz. 
Nu jau sāk skaidrāk viss palikt.
 :)

m
mart_art 03.08.18. 02:48 | Kāzu datums: 11.08.2018

Meitenes, ir kadas idejas davanai vedejiem? Apsveru spa diviem vai davanu karti restorana... kads ari davina naudu? Naudina vieniem noteikti noderetu, bet gribas kaut ko romantiskaku uzdavinat ari. 

pika.sniega 03.08.18. 07:40 | Kāzu datums: 18.08.2018

Mēs plānojam dāvanku karti, tik vēl nevaram izlemt vai biļešu serviss/ biļešu paradīze un tad paši iet uz sev intresējošu pasākumu un bauda kultūru, vai tomēr to komplektu kur paši pēc tam var izlemt kuru no piedāvātajām atpūtām izvēlēties.  

l
laura.saulite 03.08.18. 08:10 | Kāzu datums: 24.08.2018

belly, pamēģini tās kājiņas pamērcēt kādas 30 min ziepju ūdenī, vajadzētu nonākt. Mums ir tulīt jāsāk tīrīt pudeles, bet pudelēm šis nederēs variants, jau mēģināju. Man topošais strādā ar mašīnu detaļām un viņš teica, ka paņems brake cleaner, ar to vajadzētu dabūt nost. :D
mart_art, mēs vedējiem dāvināsim atpūtu piena muižā no lieliskas dāvanas, man liekas jauks varinats, jo viņiem ir divi bērni, tad varēs pabaudīt divvientulību. 

kristaaash_ 03.08.18. 08:44 | Kāzu datums: 03.08.2018

Mēs vedējiem šo! Likās forši :) 
http://www.hotelezeri.lv/lv/offer/5

eifeleprecos 03.08.18. 09:27 | Kāzu datums: 18.08.2018

jo tuvāk, jo vairāk viss kaut kas sāk neiet kā vajag. taisot dekorācijas, strādājot ar karstās līmes pistoli, netīšām dabūju 2.pakāpes apdegumu uz plaukstas. nedzīst tā kā vajadzētu :( labi vismaz, ka milzu zilumi sāk pazust no rokas.. 
nezinu kādēļ, bet es satraucos par sīkumiem.. esmu jau pamanījusies sastrīdēties ar topošo (par sīkumiem).. :D kāzu deju joprojām neesam sākuši mācīties (tikai ievadu esam izdomājuši)
____________
uztraucos par savu vedējmāti, viņa šajā karstumā galīgi nomocījusies (jo ir jau 8.gr.mēnesī).. ļoti ceram, ka 18.08. tāds karstums vairs nebūs.. laika ziņas pagaidām prognozē +23 grādus mākoņains un saulains. 
_____________
par dāvanām - tā kā man vedēji ir precēts pāris jau ar diviem bērniem un trešo tagad gaida - tad mēs īsti nezinam, ko uzdāvināt, domāju, ka tagad tikai simboliski.. un tad, kad nu būs trešais pievienojies un tā.. tad uzdāvināt, piemēram, fotosesijai dāvanukarti vai ko tādu. 
tagad uz sitiena mums pašiem švaki ar finansēm, ir tik, lai nodrošinātu visus maksājumus visiem iesaistītajiem un vēl alk.jāpērk..vēl šis tas..dāvanām dārgām neatliek nauda. gaidam ziemu, kad tie atpūtas piedāvājumi paliks lētāki. 
______________
kaut kā tā.. 
____ ā vecmeitu ballīte būs 11.08 .. no mana draudzeņu pulciņa divas jau atkritušas - vienai jāstrādā, otra ārzemēs tajā dienā.. nu neko.. vismaz uz kāzām būs abas :)

l
laura.saulite 03.08.18. 09:45 | Kāzu datums: 24.08.2018

eifeleprecos, viss ko es varu novēlēt Tev turies! Man ar traumām iet kaut kā līdzīgi. Celis vēl arvien klemē un pagājušās brīvdienās dabūju milzīgu zilumu uz kreisās rokas, māsīcas vecmeitu ballītē, rīt mani ir pašai vecmeitu ballīte, redzēs ar kādām traumām atgriezīšos :D 
Mums arī no sākuma likās ka būs galīgi traki ar naudām, vecāki pateica, ka palīdzēs apmaksāt ēdināšanu, tad nu tagad mums ir miers. 
Man jau ir šausmīgi grūti šajā karstumā, nevaru iedomāties, kā ir tavai vedējmātei :/

l
laura.saulite 03.08.18. 12:08 | Kāzu datums: 24.08.2018

Starp citu, sveicu jau pirmās līgaviņas, kuras vakar aprecējās un kuras šodien precās! Novēlu laimi un saticību, un mūžīgu mīlestību! Rūgts! :* Tas mēnesis ir klāt un šodien pieķēru sevi pie domas, ka ir parādījies tāds satraukums, kas nav par nepadarītajām lietām, bet gan par to, ka tā diena ir pavisam tuvu! 
Visām meitenēm skaistu šo mēnesi! :) :) :)

pika.sniega 03.08.18. 13:02 | Kāzu datums: 18.08.2018

Visām traumas, man uz kājāma arī daži zilumi, bet kleita gara, tad neko neredzēs. :D Bet Jāņos netīšām norāvu nagu kreisai rokai, tagad nags tik līz pusei izaudzis. Laikam neko nerarēs uz kāzām uzlikt, bet labi ka nav kreisai rokai. :(

K
Kate K. 05.08.18. 12:23 | Kāzu datums: 08.08.2018

Man k'ajas st'ivas,taa diena tuvojas,bet veel daudz,daudz darbini!!!

eifeleprecos 05.08.18. 21:10 | Kāzu datums: 18.08.2018

Mēs šodien sapirkām šampanieti un vīnu. Simboliskā daudzumā. Esam laikam izlecēji, jo esam viesus nobrīdinājuši, ka alk nebūs pieejams, ja dikti vēlas, tad ņem līdzi pēc savām vēlmēm.