FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
dižkleita
30.07.18. 09:23
Kāzu datums: 18.12.2017
Nu man bija tā, ka gatavs sēdvietu plāns palika uz galda, atbrauca ciemiņi un ieraudzīja, tad arī sekoja komentāri..
alkoholu pirkām Dzērieni bez uzcenojuma, šampi pirkām maximā, kad bija dzirkstošajiem vīniem 30%atlaide :)
pika.sniega
30.07.18. 10:00
Kāzu datums: 18.08.2018
belly
Es Tevi pilnībā saprotu. Man arī vēl darāmā diezgan.
Līgavainim kurpes, aproču pogas, zeķes vajag.
Kleita vēl tikai top, lai gan šuvēja pagaidām atpūšas Eiropā. :D 
Man pašai jānopērk zeķes, vedējiem dāvanu (laikam pirksim dāvanu romantiskiem mirkļiem un tad lai paši izvēlas kur grib doties) , vecākiem dāvanas par kurām arī īsti vēl nav nojausma. 
Gredzni kaut kad drīz būs gatavi. 
Plīvurs jāsavāc, vēl dekorācijas jāpabeidz taisīt. Šodien brauksim uz baznīcu piemērīt jau esošas dekorācijas, lai zinām ko darīt tālāk. 
Vēl tik daudz organizatoriskas lietas,ārprāts, un tas karstums atņem tik daudz enerģijas.

Tām kurām kāzas baznīcā, vai līgavainis jūs gaidīs pie altāra?  Kas jūs vedīs baznīcā? 
dižkleita
30.07.18. 10:47
Kāzu datums: 18.12.2017
pika.sniega Mani līgavainis gaidīs pie altāra, baznīcā ievedīs tētis :)
eifeleprecos
30.07.18. 11:06
Mums šķiet ir tā, ka vairāk trūkst nekā ir. 
Nav: alkahols (pat ne minimums), dekorācijas, apakšveļa zem kleitas, dāvanas vecākiem. 
Priekš vedējiem pasūtījām dvieļus ar uzšuvumiem (vedējmāte/vedējtēvs), vārdus nelikām, jo ar vārdiem jau jebkurš var uzdāvināt. 

Ko, lai uzdāvina vecākiem? Manējiem ir tā, ka tētis ir ar kustību trauc., līdz ar to no mājas nekust ārā, līdz ar to nekādu atpūtu vai ceļojumu vai koncert/teātr biļetes nevar dāvināt, tad tikai mammai atsevišķi vienai. 
Topošā mammai izdomājām, ka mums vakara vadītājs nodziedās dziesmu veltītu viņai. 

tas karstums.. esmu galīgi jau beigta.. atkal sākas visādas stresa "slimības"
nākamnedēļ sākas atvaļinājums.. tad ceru visu pabeigt iesākto. (rāmi viesu bildēm un novēlējumiem, burciņ-svečturus) 
vēl daudz darāmā.. 

laura.saulite
30.07.18. 12:33
Kāzu datums: 24.08.2018
Ou, es klausos, ka neesmu vienīgā ar daudz darbiem. Tiešām karstums ļoti atņem spēkus. 
pika.sniega - mani arī līgavainis gaidīs pie altāra un vedīs baznīcā tētis. 
Vecākiem mēs dāvinām šampanieša kasti no skaistaskaza.lv :) Lasīju, ka vēl viena meitene arī ir pasūtījusi šādas + mums vēl būs fotoalbumi, kas ir mūsu kāzu krāsā ar mūsu vārdiem. Sākumā esam salikuši mūsu pirmskāzu fotosesijas bildes un pēc kāzām viņi varēs likt mūsu kāzu bildes. :) 
Vedējiem mēs dāvināsim atpūtu Piena muižā divatā. 
pika.sniega
30.07.18. 12:52
Mums ar tiem vecākiem tā dārgāk sanāk, jo abiem mums viņi ir šķirti un maniem vecākiem vēl abiem ir otras puses.
Mēs arī domājām ka albumi ir super ideja, bet ka pareizina ar četri cipars normāls. Tagad domājama vecākiem ko citu. Un mani vecāki nedzīvo LV līdz ar to dāvanu kartes utt. atkrīt. Topošā vecāki atkal vairāk pa laukiem un tādas dāvanu kartes visdrīzāk plauktā vien paliktu. 
kristaaash_
30.07.18. 16:32
Kāzu datums: 03.08.2018
Esmu bikiņ priecīga - jo piektdien nesola tika karstu vairs.. Bet cerams ka nebūs arī negaiss :D :o
Ceremonija sākas tikai 16:00, tad drošvien arī vairs nebūs tik karsti. 

Man vēl pēdējie sīkumi -
•jāsagaida kad atsūtīs galda kartes, kokteiļu karti, guļvietas plānu, dienas programmiņas.
•Pirms kāzām kādu dienu jāuzvelk vēl kleita kopā ar mammu un vedejmāti, lai piešaujas siet korseti. 
•mamma vēl šuj kāju lenti 
•jānodod viss nepieciešamais dekoratorei. 

Tas arī viss!! Veiksmīgu plānošanu arī jums, meitenes! 
belly
30.07.18. 22:00
Kāzu datums: 25.08.2018
Protams, ka nevienam iepriekš speciāli neteicu par sēdvietu plānu. Tā nu sanāca, ka biju ciemos pie radiem, runājam par kazām un man jautāja, kur esmu iedalījusi vietu viņiem, tad arī pateicu.  Būtu arī stulbi neteikt un turēt ka baigo noslēpumu. Bet nu kaut ka atrisināsim. 

Sodien dekoratore uzrakstīja ka viņai neesot tik daudz tie piecžubura svečturi, lai tos saliktu uz visiem apaļajiem galdiem. Jādomā ka citādāk dekorēt.

man vispār visu laiki notiek kaut kas ne tā kā gribets\ plānots. Šodien, piemēram, biju pēc kleitas. Šuvēja šuva arī plīvuru. Man bija līdzi manas radinieces plīvurs aizmests iepriekš - kā paraugs garumam, krasai, fasonam. Iepriekšējā reize bija par garu, sarunājam ka nogriezis īsāku. Šodien īpaši nepievērsu uzmanību viņam - jo mēs tā taču sarunājam.. atnāku mājas un skatos ka plīvurs dikti garš. Nav nogriezts vajadzīgajā garuma. Ka arī audumam krāsa ir baltāka nekā biju radījusi...  bet ko nu vairs... 

mašīnu bijām domājusi ņemt savējo kāzu diena. Mums viņa skaista ļoti.... bet pa brīvdienām tika apskādēta :(

kas būs vēl rit.... eh.
Kotibe
30.07.18. 22:54
Meitenes, kādus ziedus plānojat pušķiem un dekorācijām? Man panika, ka viss būs izkaltis un pārziedējis... :(
laura.saulite
31.07.18. 08:24
Kotibe, man būs rozes, eikalipts, orhideja, dālijas, es pilnībā uzticos savai floristei. Viesu namā mums būs dekorācija tikai uz jaunā pāra galda, no tiem pašiem ziediem. Bet uz viesu galdiem saliksim sadāvinātos ziedus, jo ielūgumos bija rakstīts par sārtajiem ziediem. 

Belly, es jūtu Tev līdzi, man arī jo vairāk tuvojās, jo vairāk notiek kaut kas ne tā. :D Galvenais turies, un viss nokārtosies ;)
Kotibe
31.07.18. 09:00
laura.saulite, es arī paļaujos uz rozēm un dālijām, ka vismaz tām būtu jābūt :D mums plānā arī zaļumu vītnes, jāskatās, kas uz to brīdi būs zaļš :D nolūkojām jau, ka mājās, piemēram, korinšu krūmiem varētu galotnes apgriezt :D
laura.saulite
31.07.18. 09:37
Nu jā rozes jau man liekas ir visās sezonās pieejamas :D Žēl man nav nekā tāda kam nogriezt kko. :D Tā jau es būtu priecīga. :D 
pika.sniega
31.07.18. 10:09
Mēs ar brauksim ar savu auto, neredzu jēgu tērēt tik lielu naudu uz auto, ja pašiem ir normāls auto. Nav no tiem svaigākajiem, bet eh.. 
Vakar aizbraucām uz vietu kur pēc ceramonijas paredzēts pirmais tosts un uzkodas. Skāde- visi kastaņi sačervelējušies brūni. Un kas vēl būs līdz kāzu dienai.. Lieta kuru nav manos spēkos mainīt.
Biju plānojusi tur skaisti kokos salikt lentas un blakus galdu ar uzkodām. Labi, vietu pārcēlām dažus metrus uz priekšu kur ir liepas. Jācer ka pēc 20dienām nebūs nobirušas lapas arī tām.. Bet kastaņi vienalga ir pa ceļam. Vietējā radošā personība man ieteica karināt lentas tāpaat, tikai svinību vietu pārcelt tālāk, jo lentas novērsīšot uzmanību no kokiem. Ah... Pilnīgi nezinu ko iesākt..

Šorīt facebook izlasīju nelabu atsauksmi par vakara vadītāju. Es ļoti ceru, ka tām, kurām būs šie vakara vadītāji nekas nenoies greizi. Samaksāt tādu naudu un beigās nekā. Traki. 
pika.sniega
31.07.18. 10:16
Par puķēm man būs frēzijas, lizantes, varbūt alstromērijas. Rozes tikai nepieciešamības gadījumā, bet kopumā diezgan liels pušķis un ar kātiem. Es floristei uzticos, pazīstama, līdz ar to pateicu kādos toņos un pārējais jau paliek viņas ziņā. Vienīgais, ko lūdzu bija ja var, lai iztiek bez rozēm. :) 

Mašīnai būs vēl dažas citas puķes, galvenais lai toņi ir, jo mums daudz jābrauc, tad lai iztur ceļu. :D 

Pušķi esmu pasūtījusi, bet ieraudzīšu to tikai kāzu rītā pie altāra, kopā ar topošo kuru nebūšu redzējusi kopš iepriekšējās vakara. 

Tas laiks tik ātri skrien, bet cerēsim ka viss būs ok. Man laikam arī tomēr būs vecmeitu ballīte. Kaut ko meitenes tur runā. :D 
Kotibe
31.07.18. 12:21
Jā, daba šogad ātri "nozied" :( diezgan bēdīgi! 
hmm, labi, ka ierunājāties par pušķu kātiem :D man jāpiesaka floristei, ka man ar kātus vajag...

mēs arī brauksim ar savu auto - precīzāk, brālis mūs vedīs ar savējo - jo arī negribējās šai pozīcijai tērēties...

par vadītājiem lasīju šodien fb diskusijas... nu, hvz... daudz jau laikam arī nospēlē savstarpējā komunikācija...
eifeleprecos
31.07.18. 18:02
mums ar problēmas problēmai galā. vedējmātei (kura nu būs 8.grūtniecības mēnesī) meklējam kleitu.. 
ir ieteikumi, kur līdz 18.08. iegādāt? vēlams ne 100os eiro
Kotibe
31.07.18. 19:07
eifeleprecos, varbūt var iznomāt fb kādu no cooculte kleitām?
eifeleprecos
31.07.18. 20:38
Kotibe - piedāvāju, bet viņa nevēlas nomāt, uztraucas, ka varetu kas notikt (aizķert utt) noma pati lēta,bet drošības nauda esot paliela.. nu vienvārdsakot, noma atkrīt
eifeleprecos
31.07.18. 20:39
Mums sēdvietu plāns vēl nav, jo nezin vēl kā galdus likt.. 
laura.saulite
01.08.18. 08:21
eifeleprecos, iesaku paskatīties veikalā 9menesi.lv tur ir ļoti skaistas kleitas un noteikti var iekļauties līdz 100 eiro. ;) 
Es jau biju saplānojusi kā pie galdiem sēdēs viesi, bet te man pēkšņi pasaka, ka ieradīsies vēl viens cilvēks, un man atkal bija jāpārplāno, bļāviens, tas tādas galvas sāpes sagādā. :D