FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
eifeleprecos
26.07.18. 16:47
Kāzu datums: 18.08.2018
laura.saulite Nu gan Tev varens mēnesis - vienos priekos :)
kristaaash_
26.07.18. 17:42
Kāzu datums: 03.08.2018
Man sāk parādīties uztraukums... :D sestdien jau vecmeitu ballīte un nākamnedēļ (3.augusts) kāzas!! :) vēl pēdējie sīkumi jāizdara, nu mēs būsim iekļávušies 12 tūkstošos - o -ouuu. Līgavainis jau nopūšas vien.. :D bet nu kā ir tā ir, ko darīt ja gribas skaistas kāzas :)
Ehz_forshaa
26.07.18. 23:16
Meitenes, padalīšos, kā gāja man... nedēļu! pirms kāzām topošais vīrs savā vecpuišu ballītē salauza atslēgas kaulu! :D Un tur tiešām nebij variantu - līdz kāzām sadzīs, jo bija tikai 5 dienas palikušas! Pietam vēl labo... :D Visu nedēļu staigāja roku iekāris kaklā, pakustināt nevarēja... BET - mēs gan valsi nodejojām, kaut gan vienu roku viņš pacelt nevarēja, gan VIENREIZ viņš mani pacēla uz rokām :D, kad bija jāsit šķīvis! :) Pēc tam gan sekoja operācija un rehabilitācijas posms... 
laura.saulite
27.07.18. 08:59
Kāzu datums: 24.08.2018
Ehz_forshaa, auč, tas gan ir traki. :O Tāpēcm mums būs gan vecpuišu ballīte, gan vecmeitu ballīte 3 nedēļas pirms kāzām, nākamo nedēļu, ja nu gadījumā es aiz sava tizluma sevi satraumēju un džekiem sutkas jāatsēž. :D Tas mums tāds pavisam melns joks. :D
Pirmo reizi es paniku paķēru kad kristaaash_ rakstīja, ka jau vecmeitu ballīte ir bijusi un tulīt, tulīt jau kāzas. :D Es tāda KOOOO???? Bet pēc tam es attapos, ka Tev kāzas ir tad, kad man ir tikai vecmeitu ballīte, tad mazliet nomierinājos, 3.nedēļu starpība. Bet tagad saprotu, ka tāpat 24.augusts ir pavisam tuvu. :D    
eifeleprecos
27.07.18. 11:50
Es joprojām besos par savu zilo roku.. sākot no elkoņa līdz plaukstai viss zils un tieši rokai ārējā mala ;( :( : ( :( smērēju visādas heparīna ziedes, bet pagaidām nekā... :(
eifeleprecos
27.07.18. 11:51
Meitenes! Kāds Jums būs līgavas pušķis? No kādiem ziediem? 
dižkleita
27.07.18. 12:20
Kāzu datums: 18.12.2017
eifeleprecos- man būs rokā turams ar kātiņiem kapsulā. Ziedi- frēzijas un rudzupuķes :)
laura.saulite
27.07.18. 13:44
eifeleprecos, man būs kas šāds. Pievienoju bildi. Šis pušķis jau ir tās floristes taisītais, tā kā viņa priekš manis ar uztaisīs ko šādu. :) 
laura.saulite
27.07.18. 13:57
Meitenes, par cik esmu viena no pēdējām augusta līgaviņām, tikai 24.augusts, priecāšos, ja tās meitenes kurām ir pavisma drīz jau īpašā diena pēc tam arī padalīsies ar savu skaisto dienu, kā Jums ir gājis. :) Palasīju jūlija disukusiju, tur dažas meitenes jau aprakstīja savu dienu, pilnīgi skudriņas skrien un nevaru sagaidīt šo īpašo dienu. :) :) :)
Ehz_forshaa
28.07.18. 22:43
laura.saulite jā, bija forši :D bet nu nebij varianti, viņš Latvijā bija tikai nedēļu pirms kāzām... ļoti negribēja nekādas ballītes, bet puiši tomēr pa kluso noorganizēja. Protams, ka ar salauzto kaulu ballite nebeidzās :D Viņi turpināja visas izklaides, kas ieplānotas un tik nākamajā rīta zvana man vedējtēvs un sāk stāstīt... pazīstot viņus, teicu, ka nav īstais laiks jokiem... kad atbrauca mājās pa pusei zils, vairs nebija smieklīgi nemaz. Nākamajā rītā 9:00 mums bija pirmā deju nodarbība, bet tā vietā mēs sēdējām traumpunktā. 
Tāpēc jā!! Ja ir iespēja, ballīti labāk rīkot 2-3 nedēļas iepriekš!! :)
belly
29.07.18. 16:09
Kāzu datums: 25.08.2018
Man izmisums - paredzētās kurpes tomēr nevilkšu uz kāzām, jo nenormāli spiež šai karstumā.Jāmeklē jaunas, bet nav ne jausmas kur lai meklēju. :(

Kā arī īzmēģinājuma frizūra bija pilnīgs "čau" un nu jāatrod citu frizieri - cik reāli atrast vispā rkādu tik īsu laiku pirms, vēl pie tam sestdienā... :(

Un tad vēl pilns ar sīkumiem, kas jāizdara...

Varbūt kāda drukāja pati savus ielūgumus un zin, kur ieteikt izdrukāt? Man vajag izdrukāt dienas plānu,ko dalīt viesiem, bet vietējā tipogrāfija nedrukā uz tāda papīra kā man vajag. Viņi drukā tikai uz plānā papīra - kā mājās pati varu izprintēt. Bet man vajag uz biezāka papīra, kā ielūgumiem.

Rīt eju pakaļ kleitai :)

Vēl tik daudz jādara - jātiekas ar ēdinātājiem, jāsagatavo dāvaniņas viesiem, glāzes vedējiem, jāsapērk dāvanas vecākiem, jātiekās vēlreiz ar dekorētāju un vēl otru meitenei, kas taisīs pušķi un visus sīkumus, jāsaprot sēdvietu plāns - vēlreiz, jo daži nav apmierināti ar pašreizējo sev iedalīto vietu... - visiem jau neizdabāšu tāpat...  Jānopērk tērpi otrai dienai, otrās kurpes jāiegādajas (bet vēl jadabū vispār arī "pirmās"), un vēl un vēl... Kur, lai tam atrod laiku?
Man jau panika sākas - tik daudz jādara, bet laiks strauji paliek ar vien mazāk.

Nākošajā nedēļā līgavainim vecpuišu ballīte. Man vēlāk - 18.08.

Ceru, ka kāzās nebūs šitāds karstums, kā šīs dienas visur. eh...
dižkleita
29.07.18. 16:31
Kāzu datums: 18.12.2017
Ehh, belly, es tevi saprotu par to sēdvietu plānu. Ieliku tajā ļoti daudz laika un pacietības, bet pēc tam sākās no dažiem komentāri, ka negrib sēdēt blakus mazāk zināmiem cilvēkiem, vai arī, ka grib savu ierasto kompāniju blakus. Beigās sadusmojos un pateicu, ka vienu dienu var paciesties un sēdēs tā, kā es to gribu. Galu galā- kāzās jāiepazīstas ar jaunajiem radiniekiem , nevis ierastajā kompānijā jāpļāpā visu vakaru, nemaz nedzirdot pusi apkārt notiekošā. Vēl viens tetris ir guļvietu plāns..
laiks taaaa skrien, tik ātri pienāks tā mūsu lielā diena! Piektdien atvedu kleitu mājās, nevaru sagaidīt,
kad varēšu uzvilkt. Man kā kurpju maniakam ir sapirkti 5 pāri, tagad tik galu galā jāizlemj, kuras vilkt uz ceremoniju :D
kristaaash_
29.07.18. 16:57
Heeeeei visām!!! Esmu mājās no superīgās vecmeitu ballītes!!! Vienkārši raudāt varētu aiz laimes! Ahhhhh!!!! :) :) :)
No paša rīta Make-up, tad fotosesija skaistajā Kuldīgā (esmu no Kuldīgas), tad šādi tādi uzdevumi, tad neko nenojaušot aizbraucām uz "Usma Spa".tur arī palikām un nakšņojàm. Tad bija tur 2h izbrauciens ar jahtu, + iekštelpās baseins +pirtis.. Tad vakariņas turpat restorānā. Tas pustumsas peldes ezerā. Tad atkal daži uzdevumi. No rīta brokastis (zviedru galds) un visbeidzot šodien (29.07) riktīgi sāka līt kā ar spaiņiem, bet mēs braucām ar laivām. Un ahh, viss tik superīgi! Esmu tik ļoti excited. Nu vienkārši,trūkst vārdu. Un tās bildes, amazing! Mums visām bija kautkas balts..un man, lai atšķiros - puķu stīpiņa matos un plīvurītis. 

Nu tad, sāku gaidīt to īsto, lielo dienu! :)
Kate K.
29.07.18. 22:28
Kāzu datums: 08.08.2018
Palikusi tikai pusotra nedēļa, bet mums velaizvien nav dāvanu vecākiem....vispār nekas nekur neiekrīt acīs.
kristaaash_
29.07.18. 22:52
@Kate K - mums bija tāpat, līdz kautkā internetā uzgāju vīna / šampanieša kastes. Ar iegravétu jūsu izvēlētu tekstu & datumu. Un nopirku interesantu vīnu - pieneņu. 
Var pačekot www.skaistaskazas.lv
Cerams noderēs :)
eifeleprecos
29.07.18. 23:12
belly es savus ielūgumus drukāju copy pro- tur ļoti atsaucīgi cilvēki strādā
Ehz_forshaa
29.07.18. 23:25
belly - kurā pilsētā Tu meklē druku? 
un par sēdvietu plānu... kā visi zin, kur sēdēs, ka izsaka pretenzijas? Man sēdvietu plāns bija gatavs 2 dienas pirms kāzām, precīzāk 1 dienu un 1 nakti :D Viesi atbrauca un uz vietas redzēja, kur sēdēs, kur gulēs un viss! Nekādas "es gribu", "negribu". 
Liku, kā pati uzskatīju par pareizu! 
kristaaash_
29.07.18. 23:41
...es tieši arī par to iedomājos, kā tas ir..pirms kāzām pasakat kur kas sēdēs? Pirmo reizi ko tādu dzirdu..
 Ieradīsies viesu namā un tad uzzinās, un ja jau ļoti nepatiks, varēs ar kādu samainīties, man jau nav TIK ĻOTI svarīgi lai kāds sēž tur kur es viņus būšu apsédinàjusi, nu protams izņemot vedējus, vecākus..kuri ir tuvu jaunlaulātajiem!
mart_art
30.07.18. 00:14
Kāzu datums: 11.08.2018
Meitenes, vai kadai ir zinama laba makeup/frizuras meistare?
Biju uz izmeginajumu, bet nebija 100%. Frizura laba, bet makeup nepatika... :/
+kur jus perkat alkoholu?
kristaaash_
30.07.18. 07:54
Mēs pirkām Dzērieni bez uzcenojuma! Daudz lētāk nekā kautkadá rimi ar visām atlaidēm! :)