FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
Kate K.
20.07.18. 13:11
Kāzu datums: 08.08.2018
Vakardien biju pielaikot kleitu,uzvilku vien 10 minūtes un biju cauri slapja,vnk tecēju...esmu jau šausmās,kā būs izturēt visu dienu.
eifeleprecos
20.07.18. 13:14
Kāzu datums: 18.08.2018
Man patiesībā arī jau viss ir līdz kliņķim. 
Rīt no rīta braucu pakaļ kleitai. Samaksāšu un kleita ir mana. Tāds prieks. Topošais arī ir nokomplektēts. 

Man arī paveicās, ka laicīgi "atnāca"  kurpes kāzām. Kaut kad rudenī biju pasūtījusi, bet galīgi neveicās ar iestaigāšanu, spieda. Pasūtīju identiskas tikai izmēru lielāku un tagad ideāli. 

Es pat nezinu, kas vēl ir nepieciešams. Vajadzētu kādu sarakstu, kur atzīmēt, kas ir jau izdarīts un gatavs un tad, lai redz, kas pāri paliek. 
eifeleprecos
20.07.18. 13:16
Ja augustā būs tāda pati tveice kā tagad, tad esmu priecīga par savām īsajām piedurknēm kleitai. Taču žēl topošā. Viņš vakar vakarā uzmērīja visu štāti kopā un 5min laikā izkusa. 
Bijām neprātīgi un kurpes viņam pirkām uz dullo, bet ideāli esam ar toni notrāpījuši. 

Klau vai Jūsu topošie žaketes kabatiņā liks to lakatiņu vai kas nu tas tur skaitās. Un kur īsti ir jāsprauž tie ziedi vīrietim?
laura.saulite
20.07.18. 15:39
Kāzu datums: 24.08.2018
Oj, par karstumu es ļoti satraucos, jo es diez gan slikti panesu to. Tagad arī priecājos ka kleita ir ar īstām rokām.
Vakar mums radās doma, ka topošajam nopirksim vesti, ja gadījumā ir tik karsti, tad lai viņš var staigāt bez žaketes. 
Mums žaketē ir iestrādāts jau tas lakatiņš, bet viņu iestumsim kabatā dziļāk un pie kabatas spraudīsim klāt to pušķīti, kas viņam būs.. :) 
eifeleprecos
20.07.18. 17:09
Uzticama laika ziņu vietne vēsta, ka augusts nebūs tik tveicīgs kā tagad jūlijs. 
https://www.accuweather.com/en/lv/riga/225780/month/225780?monyr=8/01/2018 ;
adresē gan Rīga. šī ir daudz precīzāka vietne nekā gismeteo
Kotibe
20.07.18. 22:25
Meitenes, par kāzu vadītājiem (vakara vadītājiem), ja jums tādi ir - cik bieži tikāties? cik daudz informācijas no jums izprasīja?
bišķi uznāk stresiņš, ka esam tikušies tik vienreiz...
kristaaash_
21.07.18. 09:52
Kāzu datums: 03.08.2018
@Kotibe - mēs ar vakara vadītāju arī tikāmies tikai vienu reizi! Izrunājām visu, visu. Gan par spēlēm - kādas gribam, kādas nē ... nu būtībā mēs apmēram izstastijam ko vēlamies/nevēlamies mūsu kāzās! Viņš visu scenāriju pierakstīju sīkumu sīkumos. Vadītājs arī organizē sagaidīšanu pie viesu nama kad ierodas jaunais pāris, bet to detaļās nestāstīja, lai mums ir pārsteigums. 
Bet pēc tā viņa scenàrija izskatās ka būs ļoti jautri un forši :)

Es domāju, ka nevajag uztraukties, galvenais lai jūs zināt ko viņš darīs, kāds būs vakars un tā, lai vadītājam viss ir skaidrs (cikos, kas un kā). Man ir tā kā vakara vadītājs un grupa ir 2in1. Līdz ar to viņam ar grupu nekas atsevišķi jàsaskaņo nav, bet varbūt ja ir atsevišķi cilvēki, tad jāsatiekas abiem lai arī izrunātu. Bet nu vai tas ir nepieciešams, to gan nepateikšu, jo tas nebūs mans variants :)

Lai veicas!
Kotibe
21.07.18. 13:08
kristaaash, mēs satikāmies un izrunājāmies, es nosūtīju uz epastu arī dienas plānu, bet scenāriju es neesmu redzējusi no viņu puses... pieļauju, ka būs daudz improvizāciju, jo viņi aktieri :D laikam jau vienkārši jāastlābst un jāļaujas pārsteigumiem :D
eifeleprecos
22.07.18. 07:49
Kotibe - sanak, ka mēs divreiz esam tikušies ar vakara vadītāju. Pirmo reizi, kad vienkārši iepazīties un parunāt, iepazīties ar piedavājumu, lai izvērtētu, jo plānā bija vēl divi kandidāti. Taču palikām pie pirmā ar ko tikāmies, jo bija sarežģīti saplānot tikšanās laikus ar pārējiem. 
Tagad nesen tikāmies otreiz, lai pārrunātu nianses. Nodevām kontaktālruņus u.tml. Īsumā pastāstīja savu darbības veidu un mums patika. Bus labi.
Kotibe
22.07.18. 11:20
eifeleprecos, paldies, mazliet nomierināji mani :) mēs arī plānojam vēl vienu reizi īsi pirms kāzām satikties. 
Di- Dī
22.07.18. 19:51
Dāmas- kur var iegādāties sniegbaltas klasiskā stila vīriešu kurpes? 
Kate K.
22.07.18. 21:39
Kāzu datums: 08.08.2018
Man ir garās piedurknes kleitai,bet nu vieglas mežģīņu,bet jāteic, ka nedomāju,ka ir vairs 30 grādos atšķirība,īsas tās rociņas,vai garas:D
kristaaash_
22.07.18. 22:36
Kāzu datums: 03.08.2018
Līgaviņas...padalaties ar idejām, ko vilksiet mugurā otrajā dienā?! 
Mēs pagaidām esam palikuši pie tās idejas, ka man būs balta kleitiņa līdz celim,tāda vienkārša, bet tai pat laikā mazliet svinīga (tā pati man būs āri vecmeitu ballītē, jo ir white outfit). Un jaunajam vīram - balts t-kreklińš un attiecīgi bikses ja aukstāks laiks vai šorti, ja būs karsts laiks. 
Kautkā vienu brīdi tā sāku domāt vai tā ir laba ideja otrajā dienā vilkt baltus apģērbus?
Man jau taka īsti vienalga, domāju tā būtu skaisti..tā gaiši.. :)
laura.saulite
23.07.18. 08:27
kristaaash_ - man līgavainis ļoti gribēja t-kreklus ar uzrakstiem vīrs un sieva. Tas bija vienīgais, ko viņš pateica, ka noteikti grib, nevarēju atteikt. Tāpēc vedēji mums parūpēsies par šiem krekliem. Līgavainim būs šorti, mēģināšu atrast bordo krāsā, jo tā ir mūsu kāzu krāsa un man būs tilla svārki bordo krāsā no Grieta_lv. :)
No sākuma domāj kleitu vilkt, kas man būs vecmeitu ballītē, bet tad topošais pateica par krekliem, ka ļoti vēlas un viss bija jāatceļ :D   Paskatījos laika prognozi un 24.augusts pagaidām ir 23 grādi un pārsvarā saulains un mākoņains, es jūtos laimīga :D Jo +30 es nespēju panest. Man vecmeitu ballītē būs +30, mēs cepsimies. :D Nezinu kur likties. Dzīvojam 5.stāvā ar rīta sauli un es vienkārši mokos. Labi ka ir lauki, kur pie mājas ir upe, tad vismaz pa brīvdienām, var kaut kur paslēties un atveldzēties. 
pika.sniega
23.07.18. 09:21
Bijām nedēļas nogalē akrapolē un atrdām tikai vienas gaiši pelēkas kurpes, bet viņas bija no zamšīgajām un jau ar neiztīrāmām svītrām. Tagad esmu panikā, kur lai atrod glītas gaiši pelēkas kurpes.. 
Ja kāda no jums ir redzējusi, vai zin kur nopirkt, lūdzu, lūdzu padalieties. 
Ja neko neizdosies atrast, laikam būs jāņem melnas, tad ar melnu jostu un melnām aproču pogām varbūt nebūs tik traki. :( 
Di- Dī
25.07.18. 20:47
pika.sniega mēs arī bijām Akropolē un neko neatradām. Nejauši iebraucām Alfā. Tur bija... neteiktu, ka plaša izvēle, bet bija. Mēs pat atradām (ilgi meklētās) kurpes baltā krāsā.
eifeleprecos
26.07.18. 12:20
Man atgadījusies liela šaize. 
Biju pie draudzenes un gribēju palīdzēt izķemmēt suni (haskijs), tas vēl jauns un gribēja traki rotaļāties, rezultātā sakošļāja manu roku. Tai vakarā pēcc tam bija tikai švīkas un uzpampusi āda kā jau mēdz būt. Bet tagad no aizvakardienas parādījušies zilumi. Un nu mans viss kreisais apakšdelms ir klāts ar zilumiem. :( :( :( izskatās baisi - zili melna roka. 
Aptiekā nopirku hematomu uzsūcošo ziedi (Lioton). 
Es ļoti ceru, ka līdz kāzām sadzīs :D labākajā gadījumā līdz vecmeitu ballītei 11.08. 

nevaru sev piedot kāpēc tieši es gāju to suni ķemmēt un tieši tad. un neapstājos pat tad, kad sapratu, ka neizdosies savaldit to rezgali. 

Viena roka kā sista izskatās, otrā ir tikai 3 zobu kodieni un izskatās tā it kā būtu narkomāne :D
Ingaciite
26.07.18. 13:02
Sveikas meitenes. Kā jums visām klājas? Man liekas, tikko varēju teikt ''wuuhuu 3 mēneši līdz kāzām'', tagad ''o-ou 3 nedēļas tikai palikušas'' :D Aizvakar atvedu mājās savu superīgo skaistuli- manu kāzu kleitu :) atstāju pie draudzenes mājās, jo viņai nav dzīvnieku :D man ir veseli 3 :D:D:D

Pa lielam- par vadītāju, esam tikaušās apmēram kādas 4 reizes, šodien tiekos beidzamo reizi pirms kāzām :) Izrunāšu visus sīkumus, lēnām jau apskaidrojas doma kas un kā maksā, būšu iekļāvusies iekš 6,5 tūkst. :) Sākumā cerēju ka būs tikai 4 :D Bet nu labi ka vēl tā... Ceru ka izmaksas vairs neaugs.. Nu jau atlicis tikai pasūtīt galda kartes, izdomāt viesu izkārtojumu pa sēdvietām, gultu sadalījumu... Un vēl daži sīkumi :) neticami, ka nākamnedēļ jau vecmeitu ballīte.. ak kā laiks tuvojas..
laura.saulite
26.07.18. 13:23
eifeleprecos, man ir līdzīgi. :D + es vēl nesen nokritu. Man celis ir sapampis un zils, labi tas štrunts, zem kleitas neredzēs, vairāk satraucos, lai saites nesāp, jo kritiens bija pamatīgs un kāja grūti lokās. Bet es māsai smējos, es sāku traumēties, tas nozīmē, ka drīz jau kāzas :D Es savādāk nemāku. + Man ir kaķis, kas dzīvojās tagad pa laukiem, paņēmu viņu rokās un viņš saskrāpēja rokas un ieskrāpēja kaklā, Mežonis palicis. :D Vairs neaiztikšu savu mīluli. 
Ar plānošanu ir neliela trauksme iekšā, nespēju noticēt, ka nu jau mazāk kā mēnesis atlicis. Pa lielam viss ir sadarīts, tikai daži sīkumi ir jāsapērk un jāsataisa dāvaniņas viesiem pie galda kartēm. 
Šonedēļ ir vecmeitu ballīte manai māsīcai un nākamnedēļ ir mana ballīte. Wuhuuu, būs jautras tuvākās divas nedēļas nogales. Un Pēc tam māsīcai ir kāzas un uzreiz nākamajā nedēļā ir manas kāzas. :D Mēs jau iesmējām, ka būs mums mazs ģenerālmēģinājums. 
eifeleprecos
26.07.18. 16:46
Jā. Laiks sāk ritēt arvien straujāk. Man ar šad un tad piezogas panika. Ir sajūta, ka esam par kaut ko aizmirsuši, bet nesaprotu, kas tas ir..