FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
laura.saulite
13.07.18. 09:10
Kāzu datums: 24.08.2018
kristaaash_ - lasot ko esi uzrakstījusi es jau paķēru sirds trieku :D Es domāju kāāāā, vai tad tik maz laiks man ir palicis? :D Bet tad es sapratu, ka man ir 3 nedēļās pēc tevis un vecmeitu ballīte man būs tieši tajā nedēļas nogalē, kad Tev kāzas. :) 
Par plīvuru runājot, man ir divi plīvuri, viens būs ko es atdošu jaunajam pārim, bet tas kas man būs, paliks man pūrā. To ko dosim jaunajam pārim plīvuru es dabūju pilnīgi jaunu, ļoti skaistu no vienas meitenes, iemainot pret šampanieša pudeli. :) 
belly
13.07.18. 20:15
Kāzu datums: 25.08.2018
Es par savu vecmeitu balliti vēl ezinu neko. Man ir 18.augustā. Topošajam 4.augustā  :)

mēs arī neko nezinām. Tik viena man nejauši izspļāva kādā krāsā būs visām kleitas. Man tā kā dota izvēle krāsai, tad nu pasūtīju, gaidu kad un kāda atnāks :)

bet es arī nemaz negirbu zināt neko pirms ballītes kasun kā būs, gribu pārsteigumu :)

mums trešdien būs gredzeni gatavi.  :)

Un jaunajam pārim mičošanā liksim plīvuru to, kas man būs vecmeitu ballītē. Ja man nebūs tad liksim to, kurš man sagalbājies no kāzām, kad mūs iecēla jaunajā pārī :)
eifeleprecos
14.07.18. 10:46
Kāzu datums: 18.08.2018
Šodien Mans drēbju skapis sāk gāzt riņķī. Beidzot nopirkām topošajam kurpes. 
eifeleprecos
16.07.18. 15:53
Vai Jums viesiem būs sagatavoti kādi uzdevumi? Kas tos taisa un pēc tam uzdos, ja būs?
kristaaash_
16.07.18. 20:08
Kāzu datums: 03.08.2018
@eifeleprecos mums nebūs nekādi uzdevumi, vakaru vadīs vakara vadītājs un būs kādas spēles, ne klasiskās bet visādas inčīgas, paļaujos uz vadītāju :)) vienīgais uzdevums bija vedējiem (mūsu gadījumā vairāk - lieciniekiem), bija jāsagatavo jautājumi vienai spēlei, kurus nedrīkstam zināt tagad :D
Ehz_forshaa
17.07.18. 08:49
Mūs viesiem bija sagatavots "selfju konkurss" ar dažādiem inčīgiem uzdevumiem.
eifeleprecos
17.07.18. 12:08
kristaaash_ Kas Jums būs vakara vadītājs?  

Vakardien tikāmies ar savu vakara vadītāju, izrunājām nianses un arī uzzinājām ko darīs un kāda tipa spēles, konkursus vadīs.. pēc stāstītā jau vien sapratām, ka būs feini. Jautrība garantēta. 
kristaaash_
17.07.18. 14:27
Kāzu datums: 03.08.2018
@eifeleprecos - būs grupa "Dziļi Violets" ar Nauri Brikmani priekšgalā..un Nauris arī būs vakara vadītājs! Baidos jau kā viņš šīs abas lietas apvienos, bet esmu dzirdējusi daudzas atsauksmes, ka esot bijis baaaaigi laba! Tāpēc TICU un CERU, ka būs viss čikiniekā :) 
Ingaciite
18.07.18. 08:52
Nu ko, šodien ir 18.jūlijs, kas nozīmē ka mēnesis līdz lielajai dienai. Ak kungs cik ātri skrien laiks. Man 4 augustā vecmeitas, tā pat arī manējam vecpuiši :) straujiem soļiem viss jau padarīts, atlikušas tikai nianses.. :) Kā jums visām?
eifeleprecos
18.07.18. 12:27
Jā, mums arī no šodienas sākas pēdējā laika atskaite. 
Man vecmeitu ballīte būs 11.augustā (nedēļu pirms lielās dienas).
Šķiet, ka pa lielam viss it kā ir. Lai gan gan jau ka daudz kas arī nav. Mums nekādi neizdodas satikties ar lieciniekiem/vedējiem, lai izrunātu visu. Pa whatsapp tādas lietas īsti nevar nokārtot. 
dižkleita
18.07.18. 12:36
Kāzu datums: 18.12.2017
Ak jel, tiešām tikai mēnesis! :)) Visas lietas +/- ir nokārtotas, detaļas izrunātas, atliek tikai pēdējās dienas skrējiens visām rotāšanām. Biju arī uz make up un frizūras izmēģinājumu, būs forši.
Drudžaini mēģinām atrast laiku kāzu dejai, līdz pusei esam tikuši. Es ļooooti ceru, ka kāzās nebūs tik liels karstums, savādāk izkusīšu
Kate K.
18.07.18. 13:11
Kāzu datums: 08.08.2018
Man jau rit finiss kāzām:)sestdien bija vecmeitu balle,riit kleitai korigesana un tad jau jagaida lielā diena:)
Ingaciite
18.07.18. 13:19
Kate.K pastāsti kā tev gāja vecmeitās?! :)

Man otrdien būs finish kleitai, tad varēšu jau laikam ņemt uz māju :)
eifeleprecos
18.07.18. 15:56
dižkleita - kurā datumā būs lielā diena? 
dižkleita
18.07.18. 18:40
Kāzu datums: 18.12.2017
eifeleprecos- 18.08., nezinu kāpēc cits datums uzspiedās, kad reģistrējos :D
Kate K.
18.07.18. 23:12
Kāzu datums: 08.08.2018
Mums bija salīdznoši pa mierīgo,jo es negribēju neko traku. Par spīti tam meitenes mani uzsēdināja uz moča:D Bet bija forši,tāds izaicinājums manām bailēm,bet puisis,kas veda,bija ļoti normāls un brauca ļoti labi:)

Tad meitenes bija sagatavojušas skaistu piknika vietu pie ezera,izbraucienu ar laivām,fotosesiju. Tad laidām uz tiltu.kur bija jāpilda daži uzdevumi un tālāk jau uz vienu citu ezeru,kur arī bija šādi tādi uzdevumi un jānobildējās ar puišiem formastērpos,jāatbild uz jautājumiem par līgavaini u.t.t. Bija jābrauc uz jūru pēc tam,bet laikam visas bija jau sašampojušās un tā arī neaizbraucām:D Bet kasryums visu dienu bija nereāls.
belly
19.07.18. 22:32
Kāzu datums: 25.08.2018
Šodien bijām Depo, domājām apskatīties tas stikla glāzes. Meklēju pie plastmasas traukiem, kā šeit tika minēts , bet tur nebija. Viens plaukts gan bija pilnīgi tukšs un to pārkārtoja. Pie stikla traukiem viena šampanieša glaze maksāja 1,35€ - nu to summu nemaz nesanāk pielīdzināt plastmasas glāzēm, ja man vajag ap 60gb. 
Tagad nezinu ko darīt.

vakar saņemam savus gredzenus - man ļoti patīk :)

mums vēl tik daudz kas, šķiet, jāizdara, bet reāli  neko vairs negribas darīt. Nu jau gribas, lai tas viss ir garām :D

laura.saulite
20.07.18. 08:06
Kāzu datums: 24.08.2018
belly, es Tevi jūtu. :D Man arī vēl tik daudz, kas ir jāizdara, bet vairs negribas neko, gribas, lai tā diena ātrāk pienāk un ir miers. :D
Ar savu tpošo pa veikaliem vispār nav iespējams pastaigāt, viņš velk savu seju un gājiens uz veikalu beidzas ar strīdu. :D Man jāsaņemas un viena diena jāvelta vienai pašai un jāaiziet jāsapērk visi sīkumi, kas ir palikuši. 
Ehz_forshaa
20.07.18. 11:17
belly - mēs savas glāzes pirkām cenu klubā, ir iepakojumā pa 12 gab, tādas pat bija arī jysk.
p.s. cenu kluba un jysk lapā neatradu, bet rekur ir, tādas pašas http://superselection.lv/lv/sampaniesa-glazes-155-ml-12-gab
eifeleprecos
20.07.18. 13:10
Mēs pavasarī K-Senukai veikalā nopirkām stikla šampanieša glāzes 30gb par 17eiro. (katra bija 0.56centi laikam). Skatījos mājaslapā, ka tieši šis piedāvājums vairs nav pieejams. Bet varbūt ir vērts aizbraukt uz Arkolat (Mūkusalas iela 72, pretī Riga Plaza) tur ir ļoti plašs glāžu piedāvājums, kā arī tur ir pieejamas plastmasas glāzes. 
https://arkolat.lv/lv/veikals/glazes-un-karafes/sampaniesa-glazes?sortBy=price_asc&productsPage=1&articlesPage=1