FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
Ingaciite
09.07.18. 16:23
Kāzu datums: 18.08.2018
Man arī būs baltas garās zeķes.. Un es arī nezināju, ka zeķubiksēm ir jābūt, bet vispār man vienalga par to, kas ir pieņemts un kas nav. Es dzīvoju savu dzīvi un daru kā es gribu :D
Ehz_forshaa
09.07.18. 21:52
Man bija garās zeķes, jo zeķubikses vnk besī :D Bet tās tik ātri saplīsa, ka vēlāk biju bez..
laura.saulite
11.07.18. 14:25
Kāzu datums: 24.08.2018
Zinu, ka bieži uzdots jautājums, bet kā Jums iet?
Mūsu aktīvās diskusijas mazliet norimušās. Kādas Jums ir sajūtas? Citām ir palicis nu jau mazāk kā mēnesis, man vēl mēnesis ar astīti. Liekas ka tagad lēnām mani sāk pārņemt savā ziņā miers, lai gan vēl tik daudz kas ir jāizdara. Bet bijām pagājušā nedēļā atkal uz viesu namu un  saprartu, ka viss tiešām ir tā kā es vēlos un skaistāku vietu mēs nevarētu atrast. :) 
Tagad mēs ar līgavaini esam tā kā samainījušies vietām. Viņam sākās stresiņš :D Es palieku mierīgāka, lai gan protams, iekšēji ir tādas īpatnējas saūtas, bet nevaru teikt, ka sliktas, tieši pretēji satraucoši priecīgas. :) 
Mums bija pirms kāzu fotosesija, es šo fotogrāfi zināju jau no māsas kāzām, bet tagad arī līgavainis apstiprināja, ka fotogrāfe mums ir superīga, ļoti spēja atbrīvot. :) 
pika.sniega
11.07.18. 14:57
Varbūt kāda var padalīties, kur nopirkt vislētāk atlasa/satīna/mežģīņu/organzas lenītes? Vajag ļoti daudz, diez vai no ebay vēl paspētu atnākt.. 
Ehz_forshaa
11.07.18. 15:05
pika.sniega - brauciet uz tessi bāzi Mūrnieku ielā, ir gan dārgākas (kvalitāte labāka), gan lētākas (dekorācijām derēs). Ļoooti lēti!
laura.saulite
11.07.18. 15:50
pika.sniega - es vēl varu ieteikti Raibs Gar Acīm, viņiem var pasūtīt gan mājas lapā, gan viņu veikaliņos. ;)
belly
11.07.18. 22:34
Kāzu datums: 25.08.2018
Ko nozīmē obligāti jābūt zeķbiksēm? :)  Man jau liekas, nekas nav obligāts :) viss ir tik obligāts, cik paši obligāti to gribam :) 

Es arī domāju par zeķēm... zeķubiksēm noteikti nē... bet šķiet, ka es nevilkšu tādas. Vispār - atkarīgs no kurpēm. Jo kurpes, kuras bija plānotas vilkt, man tagad liekas, ka spiež. Pastāvēju viņās kamēr mērīju kleitu pie šuvējas un man jau nogura kājas un nospieda. Tāpēc gribu pirkt citas. Domāju pirkt ar purngalu vaļā. Ja nopirkšu tādas, tad nevilkšu ne zeķes ne zeķbikses.

Man it kā viss mierīgi, bet  brīžam jau sāk vairāk tās domas pievērsties tam, kā jūtos - un tad liekas, ka sāku satraukties :D
Patīk, ka līgavaianis sāk vairāk pievērsties. Viņš jau visu laiku iesaistījās, bet tagad vairāk izrāda iniciatīvu. :)

Jums būs kaut kādi zvēresti vai solījumi ko teikt vienam otram? :)

Un kā jums ar vecmeitu ballītēm? ir jau kas zināms? :)
Di- Dī
11.07.18. 22:41
Par savu vecmeitu/ vecpuišu ballīti tik zinu to, ka apvienosim kopā ar Summer Sound pasākumu (kā vakara noslēgumu, kur satiekas visi vienkopus)... jo mēs katru gadu dodamies uz šo festivālu.
zemenite94
12.07.18. 00:12
Sveiciens visiem! Varbūt kādai ir kāda dziesamas par jauno pāri,kur ierastais teksts aizstāts ar jaunā pāra vārdiem?
laura.saulite
12.07.18. 08:20
belly, ar obligāti es šajā gadījumā biju domājusi pēc etiķetes :D Bet būsim reālas, mūsdienās nekas tiešām nav obligāts. Man vienkārši būs zeķes kājās, jo savādāk es kurpēs nevaru pastaigāt, man noberž ļoti ātri. :) Tas ir tāpat kā es ar mammu cīnos, es vedējmātei pateicu, ka negribu mičošanā nekādas aubes, ka gribētu kādu smuku vainadziņu, bet mamma uzstāj, ka vainags ir tikai neprecētai meitai un aube ir sievai. :D Bet es šausmīgi negribu sev galvā neko tādu. 
Mamma vakar man pateica - kā tu precies baznīcā, tad visam ir jābūt pēc tradīcijām. Mana atbilde uz to bija, ka kristiešiem nav vispār tādas tradīcijas, kā mičošana :D (Es īsti nezinu, neesmu arī nekāda ļoti ticīgā) Mičošana ja nemaldos vispār ir pagāniskā tradīcija, bet es varbūt kļūdos. Manis pēc mičošana varētu nebūt vispār. 

Par vecmeitu/vecpuišu ballīti mums abiem vispār nav nekā zināms, zinām tikai to ka mums būs vienlaicīgi vienā nedēļas nogalē, viss pārējais mums ir noslēpums. :) Un vēl es zinu ka vecmeitas un vecpuiši darīs visu, lai mēs tajā dienā nesatiktos :D 

Kariii
12.07.18. 11:14
Sveikas meitenes,

vaikāda ir bijusi pieredze citās kāzās, vai svinībās ar ziepju burbuļiem  - vai no tiem uz kleitas nevar palikt pleķi ? 
eifeleprecos
12.07.18. 16:17
Sveikas! 
Palēnam tuvojas. Par dažām dienām vairāk kā mēnesis atlicis līdz īpašajai dienai. Bija jau iestājies miers, bet tagad sāk atkal parādīties nemiers. 
Bijām uz tikšanos ar savu nolīgto fotogrāfi. Riktīgs sirdsmiers- esam uz viena viļņa, būs super. Apvienosim idejas no abām pusēm. Vēl arī satikāmies ar kāzu kūkas meistari - vienojāmies par veidu utt. Būs mums divas kūkas.. viena mums un vedējiem, otra - viesiem. Abas vienotā stilā, bet dažāda izmēra. Simboliski sagriezīsim mazo kūciņ.
Tuvākās nedēļas laikā satiksimies vēl ar DJ un vakara vadītāju, lai izrunātu detaļas par svarīgo dienu. 
Biju uz kleitas pēdējo provi. Awesom! Tik ļoti patika. Protams, mazliet bažas par to vai mācēšu staigāt tik garā kleitā, jo ikdienā valkāju kleitas tikai līdz celim un neviena gara nekad nav bijusi. 
Aktīvi mēģinu iestaigāt kāzu kurpes. Pa istabu šķita ok, bet tad es izgāju ārā garāku gabalu un līdz asarām ar vienu kāju.. pasūtīju tādas pašas jaunas, bet lielāku izmēru. Tomēr esošas paklapēju ar āmuriņu un purngalā iebāzu papīru samērcētu šņabī, izskatās, ka ir padevušās un vairs tik dikti nespiež. ahh.. nekas būs man divi pāri smuku kurpju (dzeltenas)
Par deju - izlēmām, ka dejosim, bet ne viesu namā. Deja būs kā pārsteigums starpposmā. Paši veidojam .. dziesmu izvēlējāmies jau pagājušā gada augustā, tad nu pie tās arī paliekam. 
Veidoju viesu grāmatas netipisko variantu, tas būs vecs loga rāmis nokrāsots kāzu krāsā, kurā savilktas stieplītes uz kurām ar smukumknaģīšiem piespraustas fotogrāfijas..zemāk esošās jau būs (mūsu bildes), bet no augšas viesi varēs karināt savējās, ko būs uzņēmuši ar turpat blakus stāvošo polaroid fotoaparātu. Izlēmām, ka iegādāsimies nevis nomāsim. Noma mūsu variantā šķita neizdevīgs variants, jo tad pēc kāzām jāiespringst visu atvest atpakaļ uz Rīgu.. 
Pa vakariem lēnu garu gatavoju  dekorācijas - svečturus priekš terases..

pika.sniega
12.07.18. 16:36
Varbūt kāda var ieteikt kur iegādāties skaistas vīrīešu kurpes pelākā krāsā?  
Internetā jēdzīgu bildi nevaru atrast. bet iespējams ko līdzīgu kā bildē?
Meklējam laikam gan ādas, nevis zamšīgas, bet priecāšos ja padalīsieties, iespējams ko līzīgu būsiet redzējušas. :) 
pika.sniega
12.07.18. 16:37
Šāda tipa pelēkas būtu super. 
spozasaule
12.07.18. 16:54
Kāzu datums: 30.08.2018
pika.sniega mēs pelēkas kurpes nopirkām Eiropas apavos Alfā. Ne gluži tādas, kā attēlos, bet vairāk klasiskas, šņorējamas. 
kristaaash_
12.07.18. 22:21
Kāzu datums: 03.08.2018
Hei -hei! Pēdējās dienās sāku just, ka ir spriedzīte starp mani, vīra mammu un manu mammu.. Par mičošanu. Uzticēju to visu vīramātei! Tā jau viss okei, pateicām ko gribam un ko ne. Un ka negribu nekādas aubes, par vainadzińu esmu PAR! Aiziet tagad runas par to ka vajag aubi, es saku ka nē, bet nu manas vēlmes jau tiks respektētas. Tālāk man ir jāizdomā kur plīvuru liks, vīra māte teica ka pūrā atstāj? Es nesaprotu šīs lietas :D un kurā brīdī es ieceļu "jauno pāri"...?!?!? 

Runājot par vecmeitu ballīti..tieši šodien atnāca ielūgums. Zinu tikai : cikos man būs pakaļ un kā jāģērbjas un vēl to,bla paliksim kautkur pa nakti un tas viss norisināsies divas dienas (jopćik) :D 

kristaaash_
12.07.18. 22:27
Kāzu datums: 03.08.2018
+ vēl to, ka katra meitene metās naudu 80,-eur. Prasīja vai esmu ar mieru arī kautko iedot, teicu ka protams. Jo tas taču ir man domāts, gribu lai ir forši :D :) tad nu tagad katrai sanāks 60. Akkungs,jau nevaru sagaidīt, tāds satraukums iekšā . vēl jāatrod apģērbs priekš ballītes! 

Man ir visātrāk kāzas -3.augusts? Vai kādam varbūt 1.,2.? Vai arī 3.? :))
Kate K.
12.07.18. 22:38
Kāzu datums: 08.08.2018
Man ir dažas dienas pēc tam:)
Kate K.
12.07.18. 22:41
Kāzu datums: 08.08.2018
Šo 6dien ir vecmeitu ballīte:)

Par pašām kāzām es visu jau biju izdomājusi un rezervējusi jau ļoti sen, bet tagad ir drusku stresiņš,jo nesanāk daudzkur aizbraukt apskatīt lietas,jo tad nu veselība sašķobās,tad mazo nav kur atstāt u.t.t. Bet kopumā jau palikuši sīkumi.

Mičošanā man būs bainadziņš no kristāliņiem un pērlītēm,man ļoti patika. Gribēju,lai ir tāds saglabājams un varu pēc tam likt kā kaklarotu,matu stīpu.Aube galīgi nepraktiski manā gadījumā. Varbūt vēl priekšautiņu pasūtīšu,bet ar tad tādu,ko vēlāk varēšu siet ikdienā.
eifeleprecos
13.07.18. 08:10
Runājot par vecmeitballīti.. kaut kas man tur top, bet tā kā meitenes nav no vienas lokalizācijas vietas, tad esot grūti vienoties par vietu. Es gan izmetu ideju, ka, lai nu paliek vien pie Rīgas apriņķa, jo izdevīgāk ir vienai atbraukt uz Rīgu nevis septiņām braukt uz Valmieru. 
Esmu izteikusi visu, ko nevēlētos savā v-ballīte, ļoti ceru, ka meitenes būs ņēmušas vērā. Domāju man patiks, lai vai ko būs izdomājušas. 

pika.sniega par vīriešu kurpēm kaut ko līdzīgu redzēju Mans Drēbju skapis.
Sestdien tieši brauksim pirkt apavus topošajam. Mums nepieciešamas zilas kurpes.