FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
kristine.murane
29.06.18. 17:48
Kāzu datums: 04.08.2018
Par davanam vecakiem un vedejiem izvelejamies Foto Albumus ar personalizetu uzrakstu uz vaka no Elli & Hugo. 
Pasutijam savu kazu albumu un viesu gramatu no Elli & Hugo and vini ir tik skaisti ka neko labaku vairs nevaru atrast/isdomat. 
laurensija2018
29.06.18. 20:00
Kāzu datums: 18.08.2018
man kleitu šuj un izmaksas kleita un apakšsvārkiem ir 370 eiro
katiens
30.06.18. 11:48
Beidzot arī man ir atkal sanācis laiks te padzīvoties. :D 1. DEKORĀCIJAS Tas pagaidām ir lielākais nezināmais. Esam nomā pasūtījuši dažādu formu (trijstūri, piecstūri utt) svečturus+ domājam arī par lampiņu virtenēm. Paši taisīsim sešstūra veida arku. Plāns, protams, ir grandiozs, bet tad jau redzēs, kas ar šo visu.
katiens
30.06.18. 11:49
Šausmas, es sarakstīju no mobilā tik lielu penteri, bet pievienojās tikai maza daļa. Dusmas. Vēlāk kompītī sarakstīšu atkal.
belly
30.06.18. 19:56
Kāzu datums: 25.08.2018
Katiens - tas iespējams tāpēc, ka ieliki kādu smaidiņu no telefona un pēc tā mēdz apraut tekstu. Agrāk citā portālā man tā bija un tad atkodu, ka tur tā vaina bija - mājas lapā saprogramēta tā... 

Meitenes, kādai nav ideju kur var izīrēt šāda tipa galdu, tikai priekš 4 vietām un tādu galdautu?
belly
30.06.18. 19:56
Kāzu datums: 25.08.2018
Galdauts -  zelta.
Ehz_forshaa
01.07.18. 15:48
Di-Dī - varbūt uz nomu pieejami Ingrida Bridal? 

laura.saulīte - es savām kāzām sākumā arī biju domājusi meklēt dzejoli, bet tad sapratu, ka daudz mīļāk būs vnk paldies! Un tā mēs ar vīru vnk pateicām paldies vecākiem par visu, ko mūsu labā darījuši :) mazāk stresa, rokas arī netrīcēja...:) 

Dāvanas - vedējtēvam bija divas biļetes uz Prāta Vētras koncertu, vedējmātei dāvanu karte uz SPA, vecākiem fotorāmīši ar bildi no kāzu dienas.
Kotibe
01.07.18. 20:38
belly tādu gliteru zelta galdautu tieši šodien redzēju vienā lv nomas lapā, tik kurā, hmm... neatceros
galdi gan tādi nav manīti :(
Kate K.
02.07.18. 14:08
Kāzu datums: 08.08.2018
Kur juus atradaat,vai tikai meklesiet kaazu kurpes? Biju aizbraukusi uz Alfu,bet neko vispar neatradu savai gaumei piemerotu. Asos majaslapaa gan atradu,bet bail suutiit nemeerot.
Kate K.
02.07.18. 14:11
Mes suutiijaam viesu gramatu no cimpa rimpa,turpat arii sienas pulksteni vedejiem. Vel vedejiem bus spa,vai kas tamlidzigs. Par vecaakiem nav ne jausmas,ligavainis saka,ka pietiks ar ziediem,bet nu nezinu gan. Kko gribetos.
Kotibe
03.07.18. 00:36
Kate K man ir kurpes no Tamaris, bet laba izvēle un cenas bija arī Si Si store (var sameklēt fb viņus)
Ehz_forshaa
03.07.18. 10:42
Kate K no ASOS sūti droši, rezervei vari ņemt divus izmērus un tad vienu nederīgo sūtīt atpakaļ. Man derēja uzreiz no pirmās reizes, esmu pirkusi gan kāzu kurpes tur, gan ikdienas valkāšanai.
pika.sniega
03.07.18. 11:42
Es kurpes biju nolēmusi meklēt Rīgā, nemaz nesāku meklēt pilsētā, jo te nekad neko navar nopirkt. Vienu dienu nākot no tirgus iegāju ecco veikalā, pēc tam eiropas apvos apskatīt, vai nav kādas kurpes topošajam kas varētu patikt. Netīši iegāju NS king un nopirku sev Maco Tozzi kurpes vēl pietam uz atlaidēm bija un neticami ka 40 izmers bija pieejams. :D  Uzmēriju un nopirku. :) Nav nekādas šikās, bet varbūt vēl pielikšu bantītes vai kaut ko, ja liksies ka vajag. Kāzu krāsā ir, un tas jau man ļoti patīk, tonis nedaudz atšķiras, bet kurš gan to pamanīs, nokrāsa ir īstā un ir labi :))
Ja Rīgā ieraudzīšu ko labāku varbūt nopirkšu, jo šīs ar atlaidi 25eur tik maksāja, bet vismaz ir kāds variants.
Par cik baltas kurpes īsti negrbēju, tad ieraugot šīs uzreiz sapratu ka man viņas vajag. 
Lai gan esmu diezgan gara, un max papēdi gribēju 8cm, šīm sanāk 9cm. Atbrauks topošais tad uzmērīšu un redzēšu vai nebūšu par garu :D 
Kate K.
04.07.18. 13:10
Paldies meitenes!
Si si store uz manu izmēru nebija tonis īstais, bet es paskatīšos vel. Padomāšu par asos,tur atradu tieši ksdas domāju ņemt:)
eifeleprecos
04.07.18. 21:40
Vai te ir kāda, kurai kāzās būs DJ nevis muzikanti? 
Kā ar mūzikas izvēli? Paši iesniedzat dziesmu sarkastus vai kā? 
Tā kā mums ar līgavaini ir diezgan atšķirīga mūzikas gaume, tad ir grūti izlemt par atskaņojajām dziesmām. 
Vai ēšanas laikā vispār nepieciešams kas? Domāju, ka fonā jau var skānet kaut kas Chill lounge vai instrumentālais.

Ehz_forshaa
04.07.18. 23:42
Mums bija gan, gan... DJ pats lika pēc saviem ieskatiem un sekojot publikai.
Viens no variantiem, ir atpūtas stūrītī iekļaut kartītes, kur viesi var ierakstīt savu TOP 3 un tad siis dziesmas atskano.
kristaaash_
06.07.18. 17:48
Kāzu datums: 03.08.2018
Sveikas! Šodien man darbā starp kolēģiem sacēlās gandrīz vai tracis par tēmu - vai līgavai kāzu dienā jāvelk ir Zeķubikses, es taka īsti pat tādu domu neapsvéru,jo būs apavi ar vaļā purnu (zinu ir arī zeķbikses bez purniem, bet tad kāda jēga...) 
Jo vairākums man apkārt saka, ka IR JĀVELK OBLIGĀTI...
eifeleprecos
06.07.18. 19:07
kristaaash_ par zeķubiksēm, tā esot pieņemts, ka kāzās un bērēs esot obligāti jāvelk. Taču laiki iet uz priekšu, ja vēl kleita gara un vaļējas kurpes, tad domaju, ka nevajag. 
Man bus laiviņas ar ciet purngalu. Apsveru domu par zeķēm, bet kas zin varbūt ievīkšķīšos arī zeķubiksēs. 

Kate K.
08.07.18. 21:55
Es iisti nebiju domajusi par zekbikseem,jo tomeer vasara itkaa..... ja izlemsu par,tad tikai zekes garaas. Man skiet,ka ja sleegtaa kurpe,tad taa zekbikse ir ok,bet ja zandelveidiiga kurpe,tad ne visai gliiti....Atkariigs arii,kaada stila,noskanjas kaazas buus-ja klasiskas,ar svinibu vietu kaadaa muizaa,vai pilii,vai glaunaa viesu namaa,tad zekbikses vareetu buut vajadziigas peec etiketes,bet ja boheemiskaa garaa,tad jau nevajag. Nemaz nezinaaju,ka zekbikses skaitaas "obligaatas",hihi.
laura.saulite
09.07.18. 08:40
Kāzu datums: 24.08.2018
Par zeķubiksēm runājot, es arī biju dzirdējusi, ka obligāti it kā ir jāvelk, bet es noteitki nevilkšu, man būs garās zeķes, jo tiešām ir vasara un būs karsti. 
+ man ir slēgtās kurpes , līdz ar to es nemaz nevaru bez zeķēm, jo man parasti noberž kājas, ja zeķītes nav kājās slēgtajās kurpēs. Bet vaļējās kurpēs es domāju ka noteitki nevajag vilkt ne zeķubikses, ne zeķes. Es domāju, galvenais, lai tev pašai patīk un ir ērti.