FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
Kate K.
28.06.18. 11:25
Kāzu datums: 08.08.2018
Vai jums ir zināmi,vai varbūt esat pašas bijušas kādos foršos spa tepat LV,vai tuvajās kaimiņvalstīs?Es nekad neesmu braukusi uz tādiem,bet vedējiem dāvināsim un domājam,kuri ir tiešām feini un nemaksā kosmosu. Esmu dzirdējusi tikai par Siguldas Ezeriem.
Kotibe
28.06.18. 12:01
mums arī spa aktuāli... gribam paši kaut kur nākošajā dienā aizbraukt :)
laura.saulite
28.06.18. 13:44
Kāzu datums: 24.08.2018
Nu man mammai atkal ļoti patīk šādas lietas, tāpēc nespēju viņu neiepriecināt.
Protams, kad būsim baznīcā un pasniegsim vecākiem ziedus, tad viss ko teikšu tiks izdomāts uz vietas, tas liekas mazliet personīgāk. Bet pie galda vajadzētu kādu dzejolīti :D

Par spa es varu ieteikt Piena Muižu, Lieliskadavana.lv ir piedāvājums par 82 eiro divām dienām. Dāvināšu šo vedējiem, par ieguldīto darbu, ko viņi būs paveikuši. Meklēju arī citus variantus, bet tos nepavilks mans maciņš :D
dižkleita
28.06.18. 23:21
Kāzu datums: 18.12.2017
Jā, lieliskadavana.lv var nopirkt izdevīgus piedāvājumus. Paši nopirkām atpūtu Lietuvā, lux numuriņš, vakariņas, brokastis, spa par 90 eur, atpūtīsimies pēc kāzām :) nevaru vien sagaidīt! :))
kristaaash_
28.06.18. 23:39
Kāzu datums: 03.08.2018
Padalaties ar idejām, ko jūs dāvināsiet vedējiem, un ko - vecākiem? :)
eifeleprecos
28.06.18. 23:44
Kāzu datums: 18.08.2018
Kurā brīdī tā runa priekš vecākiem jāsaka?

mums dekorācijas nebūs daudz, bet sastāvēs no stikla pudelēm ar svecēm, puķēm, kā arī būs betona svečturīši. Izklausas drošivien baisi, bet ir skaisti un kaut kas savādāks. 

tagad meklēju,kur nopirkt spuldžu virtenes (attēlā) nomāt nevēlos,bet aliexpress rāda, ka atsūtītu ap 20.08, bet tas jau par vēlu. 
dižkleita
28.06.18. 23:50
Kāzu datums: 18.12.2017
Eifelprecos- mēs teiksim pēc mičošanas, kad dāvināsim dāvanas :) 
vecākiem dāvināsim kociņus, lai var iestādīt dārzā,vedējiem spa :)
eifeleprecos
29.06.18. 07:59
vai Jums jau ir kurpes kāzām? es jau pavasarī pasūtīju un dabūju tādas kā gribēju. cik pa māju pastaigāju tik likās ērtas, bet tagad noriskēju un pastaigāju pa āru. Labajai kājai viss ok - tiešām ērtas. Bet kreisajai reāli spiež, pat nezinu ko, lai dara. Šodien līdz darbam atnācu, vakarā iešu mājās atkal ar tam kurpēm. kaut kā jau jāievalkā, savādāk, kur es dabūšu tādas vietā. 

kā pastiept vai vieglāk ievalkāt kurpi?
laura.saulite
29.06.18. 08:13
Mēs vecākiem dāvināsim no skaistaskazas.lv jau pasūtītas šampanieša kastes ar mūsu vārdu un uzvāda gravējumu, iekšā labs porsseco. + vakar atradu ļoti skaistus kāzu foto albumus, doma ir tāda, ka mums būs pirmskāzu foto sesija un saliksim tur iekšā dažas bildes no šīs foto sesijas, bet pēc tam izgatavosim bildes no kāzām, kuras viņi varēs salikt klāt iekšā šajā foto albumā.
Vedējiem mēs dāvināsim šo spa atpūtu Piena muižā. :)

Par runu vecākiem, mums būs pie galda, un pēc tam pēc mičošanas mēs teiksim paldies un dosim dāvanas. 
laura.saulite
29.06.18. 08:15
Par kāzu kurpēm, man jau ir, nopirku tajā dienā, kad pasūtīju arī kleitu. Kurpes ir ērta, laba man zināma firma, bet tik un tā ir mazliet grūti, jo ikdienā nenēsāju augstpapēžu kurpes. Kad bijām dejot, es ar viņām dejoju, nu teikšu 30 min padejosu un kājas ļoti sāpēja :D Man ir mazliet bail, kā būs, bet man noteikti būs arī baltas balerīn kurpītes ko pārvilkt, kad vispār vairs nevarēšu izturēt. 
Ingaciite
29.06.18. 09:33
Es savas kurpes nopirku jau februārī, tieši tādas kādas gribēju, smuki sarkanā krāsā.. Velku viņas katru reizi dejojot deju, lai nesabojātu velku pa virsu bahilas. Esmu jau ievalkājusi kārtīgi :)
kRista
29.06.18. 09:40
Kāzu datums: 07.07.2018
Eifelprecos,sveika!

Vakar tieši šādas virtenes redzeju Riga Plaza maximā. Manuprāt pat atlaide bija,ja pareizi atceros.
Ingaciite
29.06.18. 09:43
Vecākiem esam iegādājušies baltus dvieļus un viņiem virsū ir iešūti mūsu iniciāļi, kāzu datums. Par vedējiem vel nezinu, mums tādu nav. Mūsējie izpilda pienākumu dzimtsarakstu nodaļā parakstīt papīrus kā liecinieki un viss, pa lielam pat nezinu vai viņiem kaut kas ir jādāvina :)
belly
29.06.18. 11:08
Kāzu datums: 25.08.2018
Vakar uzrakstīju garu penteri, bet skatos, ka nav pievienojies mans komentārs :D

mēģināšu īsumā:

1. dekorācijas - tās mums atkarīg vēl no galdiem. Jāpaskatās, kā viesus sēdināt, ja viss būs ok, tad ņemsim apaļos galdus - uz ko arī ceru, un tur dekori būs piecžuburu svečturis augstais ar ziedu kopozīcju. Līdzīgi kā attēlā. Bet, ja būs garie galdi, tad gan jādomā citas dekorācijas. Bet Mums dekorētājai skaisti padodas darbiņš līdz ar to mani īpaši neuztrauc un es nelaužu galvu par dekorācijām. Krāsas ir pateiktas, ziedi arī vēlāmie, idejas izrunātas... :) būs ok :)

2. Par kleitu - nākošonedēļu jāzvana šuvējai un jāiet saīsināt garumu. Es zināju, ka nevaru neko pirkt bez laikošanas. Tāpēc nevarēju iet šūt. No tā visvairāk baidījos - ja uzšūs un nepatiks? Jo reizēm, mērot kleitas veikalā, likās - wow, šī ir superīga, bet uzvelku sev un nav. Un  brīžos kad 40.zimēra cilvēkam iedod 34. izmēru un pasaka - varam pasūtīt uz jūsu izmēru - liekas - ta snekam neder. Jo uz manu izmēru varbūt vairs nebūs smuki kaut kur - izskatīsies jau savdāk. Nu varbūt vienkārši baidos riskēt... bet, jā, es jau sen zināju, ka nekad nevarēšu sev šūt kāzu kleitu.

3. Mums pie galdiem nebūs nekādas runas vecākiem, vedējiem, mēs sveiksim un teiksim paldies pēc mičošanas. Un arī bez nekādiem dzejoļiem utml.Pagaidām mums ir izdomātas dāvanas priekš omēm, opjiem. Vecākiem un vedējiem vēl nav. Bet vedējiem droši vien kādu dāvanu karti atpūtai. Mums bija forša pagājušājā gadā uzdāvināta kā vedējiem - "Romantiskiem mirkļiem" no davanuserviss.lv. tur bija diezgan daudz dažādu piedāvājumu, ko paši varējām izvēlēties, kas mums interesē. Bija atpūta siespējas viesnīcās - Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, dažādos restorānos vakariņas, u.c. lietas, kā piemēram fotosesija, deju stundas utml. + feini bija tas, ka derīguma termiņš bija gadu, nevis piemēram tikai 3 mēneši. Domāju, ka tādu arī dāvināsim vedējiem.

4. par dienas plānu - mums viss ir pārsteigums. Ko vedēji būs sagatavojuši tas būs pārsteigums. Nemaz negribam zināt tagad, kas būs. pat nedomājam. vienīgi, ko izrunājām ar vedējiem - noteikti nekādus dzejoļus un 7tiltus nē. Vienu var simboliski, bet 7 - nē, nē. Tas ir, mūsuprāt, veltīgi iztērēts laiks - jo tas aizņem tiešām daudz laiku, tā diena tā jau ir īsa. Kā arī visiem ir mazliet apnicīgi un nogurdinoši.

5. Kurpes man ir. Bet visu laiku domāju - varbūt vajag citas? :D man ir tumši sarkanas, uz zemu papēdi zamšādas. Bet man gribās uz lielu, augstu papēdi. Tik nekur nevaru dabūt tādas. Bet neiespringstu īpaši uz kurpēm.
Man liekas, ka es vispār uz neko vairs neiespringstu. Un nezinu vai tas ir labi vai slikti :D
belly
29.06.18. 11:15
papildinājums 4. punktam - manuprāt ne visiem, bet viesiem tie 7 tilti ir nogurdinoši. labāk to laiku veltīt kam citam. Kā arī man ir svarīgi, lai fotogrāfam un video ir kur izpausties (kā jau fotogrāfa līgavai - zinu fotogrāfu pieeju šādām lietām un nozīmīgumu :D ).
Kā arī vedējiem vēl teicām , ka negribam nekādus mičotājus, kopienas utml.

p.s. Mietenes, silti iesaku jums piekodināt vedējiem - fotogrāfiem ar 10min laika nepietiek, lai varētu izpausties skaistos darbos :) - tas tā, tīri pēc pieredzes :) - protams, arī tajās 10min var safotogrāfēt kaut ko smuki, bet tur tiešām vajag vairāk laika :)

pika.sniega
29.06.18. 12:37
belly 
Es kleitu gan uzmērīju salonā 1 izmēru mazāku kā man vajadzētu (nevarēja aiztaisīt), bet salonā neļāva fotogrāfēt un internetā kleita atrodama tikai uz 34 izm modeli. :) 
Bet ja es to kleitu būtu vienkārši ieraudzījusi internetā diez vai iedomātos, ka man tāda varētu patikt un piestāvēt. :)
eifeleprecos
29.06.18. 13:24
Kas tie par saloniem, kur neļāva bildēt. es izstaigāju visus Avotu ielas salonus un no katra man ir bildes ar kleitām, kuras laikoju. taču tāpat neviena nepatika.
belly
29.06.18. 14:10
pika.sniega - lūk tieši tāpēc ir grūti, manuprāt uzšūt kaut ko. Tu nezini kāda būs sajūta uzvelkot to kleitu mugurā, kad būs gatava - vai tāda pati kā jebkuru kleitu vai tieši otrādi - TĀ īpašā sajūta. Protams, katrai savs, es tik spriežu pēc sevis - man viss ir jāredz vizuāli, ka ir ok un tad varu pirkt. Jo veikalā jau arī iedod it kā skaistu kleitu, piemēram tikai ar korsetes veidu, bez rokām. Man tāda neder, man vajag lai pie padusēm ir piesgts. Uzreiz redzot, ka vienkārši plika augša man neder, pieliek klāt mežģīni un saka - te varam piešūt piedurkni, pleciņu, lencīti utt - bet tad tā jau ir pavisam savādāka kleita un ir grūti iztēloties, vai tad man patiks. Redz par to runāju - man vajag gatavu produktu par ko esmu gatava maksāt, nevis iztēloties kaut ko un tad mēģinat pie tā tikt. Bet katrai jau savs - manuprāt tās meienes, kuras izvēlās šūt kleitu pie šuvējas ir drosmīgas :) Cita lieta protams, ka uzmēra kleitu  - viss der, bet cena sit pa kabatu. Tad aiziet tādu pašu uzšūt lētāk. tas ir nedaudz savādāk.

eifeleprecos - avotu ielā gan salonā Jūlija, gan Bonni neļauj fotogrāfēt. Bet man, kad savējo kleitu biju atradusi, ļāva tikai to bildēt. Un Bonni redzēju, ka arī citai līgvai ļāva nobildēt "vienu no kandidātēm".
pika.sniega
29.06.18. 14:18
Uz avotu vietas neļāva laikam Amelia fotogrāfēt , bet kad pateicām no kurienes esam atbraukušas vienu favorīti atļāva nobildēt. Jūlijā atļāva fotogrāfēt. 
6.septembrī neatļāva. 
Belly, jā kleita bija par dārgu mūsu ieplānotajam budžetam, tāpēc to uzšūt sanāca lētāk, vēl nezinu vai viņā finālā izskatīsies identiska, bet ļoti stirpi līdzīga gan. :) 
Di- Dī
29.06.18. 17:48
Es nevienu kāzu kleitu neesmu mērījusi. Sameklēju internetā bildi, kura it kā patika vislabāk... un meklēju šuvēju, kura var sakombinēt kleitas pamatmodeli ar manu ideju.