FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
eifeleprecos
27.06.18. 09:32
Kāzu datums: 18.08.2018
Iestājusies panika :( 
Sarunātie ēdinātāji ir izgaisuši. Tagad pāris esmu apzvanījusi un visi kā viens uz to datumu ir aizņemti. 
laura.saulite
27.06.18. 09:56
Kāzu datums: 24.08.2018
eifeleprecos,
Jums viesu nams nepiedāvā ēdināšanu? :( Es domāju gan, ka panika. 18.08.2018 vispār ir datums, kas tika ātri visur rezervēts. Kurā pusē Jums ir viesu nams?
eifeleprecos
27.06.18. 10:05
Pats viesu nams kā tāds nē, bet viņi sadarbojas ar blakus esošo bistro, kas klāj arī banketus. 
stāsts tāds, ka tad kad pagājušā gada augustā rezervējām svinību vietu, tad arī septembrī sarunājām ar tiem blakus esošajiem ēdinātājiem. Tie man teica, ka, lai maijā sazinos ar viņiem par ēdienkarti utt. Tagad maijā mēgināju sazināties - nekā. uz epastu neatbild, uz zvaniem neatbild. 
Paveicās, ka maija vidū mums bija sarunāta atkārtota viesu nama apskate. Tajā tikšanās laikā daudz jaunumu - pašam viesu namam arī kontaktcilvēki mainījušies, tagad jau runājām ar pašu īpašnieku, bet tur paldies, viss tikai uz labo pusi mainījies. Un te nu fakts nāk gaismā - es sūdzējos, ka nevaru nekādi dabūt rokā banketu atbildīgo - izrādās tie mani sarunātie vienkārši tur vairs nestrādā. A mums jau paziņot nevareja, ne.  Šodien dabūju jauno telefonu no jaunajiem ēdinātājiem - mēģināsu zvanīt. It ka jau turpat esošajam viesu namam ir prioritāte, jācer, ka iepriekšēji ir nodevuši mūsu rezervāciju jaunajiem. 
Ingaciite
27.06.18. 10:09
Tieši šī iemesla dēļ, savai labākajai draudzenei sevi kāzu kleitā bildēt atļāvu, bet teicu lai bildes man nesūta, jo mazums, pārdomāšu vai kā citādi vairs nepatiks.. Tad nu katru reizi kad aizbraucu, uzvelkot, priecājos kā mazs bērns. Mana kleita + plīvurs + apakšvārks = 300 eur
pika.sniega
27.06.18. 10:13
Mana izvēlētā kleita maksāja ap 2k salonā. Man šobrīd top kleita līzīga tai. Par audumu/diegiem utt esmu iztērējusi nedaudz virs 100eur, max 120. Tad vēl josta 60 eur, kas tur bija jau kleitas cenā un maksāja ap 300eur. Pagaidām kopā ne vairāk kā 180eur. Vēl par darbu būs jāsamaksā.

Man viss bija nopirkts un kleita vēl nebija sākta šūt kad mani arī sāka mākt šaubas vai tiešām man patīk šī kleita un vai tiešām es tādu gribu savu sapņu kleitu? Bet kad kleitu sāka šūt, es tajā iemīlējos. Ir jau grūti iemīlēties kleitā, kur bildē ir 34 izmēra sieviete. :D (paraugs šuvējai, kuru atradu internetā, jo salonā bildēt neļāva). Par cik pati nēsāju stabilu 40 izmēru, tad skatijos un šausminājos, vai tiešām. :D Bet tagad zinu ka viss būs perfekti. Drīzumā braukšu uz Rīgu plīvuru pasūtīt. :)
Un pēc apmēram divām nedēļām mums būs dažas dienas, lai nokomplektētu vīru, kamēr viņš būs Latvijā. :D 
Varbūt kāda var ieteikt kur meklēt? :) Gaiši pelēku slim fit uzvalku, izskatās, ka bez vestes. Mokasīnus un lavandas/lillīgas krāsas tauriņu? 
Domājam, ka vispirms tomēr meklēsim Rīgā, ja nekā jēdzīga nebūs tad uz Lietuvu. 
Es jau tagad esmu stresā, kā lai burtiksi 3/4 dienu laikā atrod visu perfekto. :) 
eifeleprecos
27.06.18. 10:22
pika.sniega Mans drēbju skapis Cēsu ielā Barona kvartālā - plašs piedāvājums
Ingaciite
27.06.18. 10:27
Ja ir iespēja aizbraukt uz lielo Lietuvas tirgu Rietavā, tad iesaku. Mēs slim fit uzvalku, 3 daļīgu + josta + 2 krekli viens ar garām rokām, viens ar īsām= 190 eur samaksājām tur.

Draudzene drēbju skapī bikses+ žakete= 120 jau samaksāja

Cenu strapība ļoti liela
eifeleprecos
27.06.18. 10:54
Mēs līgavainim tajā drēbju skapī nopirkām:
žakete+bikses+krekls+tauriņš+zeķes = 176eiro.
pika.sniega
27.06.18. 10:55
Mēs meklējam vienkāršu gaiši pelēku lai nav spīdīgs, un lai nav rakstiem.
Man teica ka drēbju skapī tādi vienkārši neesot.. :(
Vai vērts meklēt Zara, REserved, H&M  veikalos? 
eifeleprecos
27.06.18. 10:56
Kā Jums ar dienas gaitu? 7 tilti būs? Ko darīsiet? Vai arī Jūs neziniet un būs jums pārsteigums. 
Vakarā - amatus dalīs? 
eifeleprecos
27.06.18. 11:08
pika.sniega - caur fb uzjautājiet tam skapim vai ir vai nav. 
Vēl var Branchess paskatīt vai Kokos. Zarā varētu būt. Vēl jau gan jau pašos kāzu salonos (tika cena gan jau augšā)
dižkleita
27.06.18. 11:58
Kāzu datums: 18.12.2017
Mums dienas gaita, līdz ar to arī tilti, ir pārsteigums. Par mičošanu vispār nav ne jausmas. :D mēs dalīsim amatus, manuprāt, tā ir ļoti forša kāzu padarīšana. Atribūtus arī jau sapirkām. Veselu bagāžnieku ar bezalkoholiskajiem arī sagādājām Tagad jāsameklē man garās zeķes, kas patiktu un nemaksātu neadekvātu summu :D
laura.saulite
27.06.18. 13:46
Mēs arī topošajam nopirkām visu drēbju skapi: krekls+žakete+bikses+2 tauriņi viņam un vedējam + zeķes+josta+kurpes arī, samaksājām ap 270 eiro. 
Par dienas plānu ronājot mums visu vadīs vedēji un viss mums būs pārsteigums, tai skaitā, mičošana :) 
Un par amatiem runājot, man tā padarīšana traki patīk un tāpēc mums būs amati, gribu lai mani nozog :D 
Ingaciite
27.06.18. 14:12
Mums arī viss būs pārsteigumā, zinam aptuveno maršrutu, bet ko un kā darīsim, nav ne jausmas, tieši tā pat ar mičošanu :) gribu lai viss ir pārsteigums, un tā kā mums vedēju nav, tad mums visu rīko kāzu vadītāja :)
Di- Dī
27.06.18. 22:11
Help- vai kāda zina, kur var iegādāties apakšsvārkus ar 6 riņķiem (normālā cenā)? Rakstu e- pastus vienam kāzu salonam pēc otra un no visiem saņemu atbildes, ka kuplākie pieejamie ir ar 5 riņķiem
Kotibe
28.06.18. 09:33
Meitenes, 
vai varat vēlreiz padalīties, kādas dekorācijas jums būs? man panika, ka mums nekā īpaši nav - tikai tik, cik uz galdiem...
un fotostūra arī nav... varat padalīties ar idejām?
Paldies!
ps. un kāda jums mūzika ceremonijai?
laura.saulite
28.06.18. 10:43
Dekorācijas mums nebūs nekādas īpašās, ziedi uz galdiem būs tie, ko mums uzdāvinās, izņemot uz jaunā pāra galda būs kompozīcija. Vabūt būs kaut kur pomponiņi no krepapīra, būs dāvanu kaste izdekorēta ar uzlīmi, un mums būs fotobūdiņa. Baigi uz šādām lietām neiespringstu.
Par apakšvārkiem es ieteiktu nevis kāzu salonos meklēt, bet varbūt kādu šuvēju, kas spēs uzšūt ar 6 riņķiem.

Man pašai tagad ir problēma, esmu iestrēgusi ar runu vecākiem, es nevaru atrast nevienu skaistu dejoli, kas būtu mammai un tētim veltīts. Varbūt Jums ir kāds variants?
Kotibe
28.06.18. 10:55
laura.saulite es pat neesmu domājusi par runu vecākiem.. domāju, ka runāšu "uz vietas", nebūs dzejolis... 
dižkleita
28.06.18. 11:05
Kāzu datums: 18.12.2017
Par dekorācijām- mums būs kompozīcija uz jaunā pāra galda, kreppapīra pomponiņi un viesu sadāvinātie ziedi. Arī kaste dāvanām, nopirku maximā, rakstīts, ka lukturis, bet tur tā forši var atvērt durtiņas un skaisti visu salikt :) fotostūrītis arī ar sadāvinātajiem ziediem un mūsu vārdu pirmajiem burtiem. Aaa, vēl arī paštaisītie svečturīši būs
par runu vecākiem/pārējiem- man neeenormāli nepatīk tie visi salkanie dzejoļi u.t.t, tāpēc arī pati domāšu visu uz vietas, viesiem un vedējiem arī pateicām, lai neaizraujas ar ko tādu, jo mums tas nepatīk. Manuprāt, labāk runāt no sirds, saviem vārdiem
Kate K.
28.06.18. 11:21
Kāzu datums: 08.08.2018
Mēs līgavainim par ļoti skaistu,tādu savādāku uzvaklu ,kreklu,kurpēm,jostu,kaklasaiti,vesti samaksājām 220 Manā drēbju skapī,tā kā bijām vairāk kā apmierināti par visu.