FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
belly
21.06.18. 19:43
Kāzu datums: 25.08.2018
Ak jā, un gatavosimies atsevišķi un plānoju tikties tikai ceremonijā.

Iepriekšējā naktī gulēsim atsevišķi. :)
belly
21.06.18. 19:49
Kāzu datums: 25.08.2018
Un par foto un video - man galīgi netraucēs, ka viņi skrien apkārt un iemūžina notiekošo. Esmu redzējusi abus darbībā - abi māk būt neitrāli un dara ļoti labi savu darbu. Un tā kā mans līgavainis ir fotogrāfs, zinu, ka viņiem nav laika sēdēt un pētīt - viņi ķerot kadrus  domā par labākajiem rakursiem, vietām, gaismām un daudzām citām lietām, tāpēc mani neuztrauc ka, piemēram, velkot kleitu būšu piemēram pret viņiem ar kailu muguru :D ne jau pirmā un vienīgā es tāda, ko viņiem jāfočē un jāfilmē... :) viņi tādos brīžos nevērtē - viņi strādā :) tāpēc es par tādu liet uvispār nemaz un ne cik nedomāju.
SaivaEinars
21.06.18. 20:59
Kāzu datums: 03.08.2018
Es tieši tā dabūju apakšsvārkus- sazinājos ar salonu un aizbraucu ņemot līdzi savu kleitu un kurpes. Nopirku salonā gan apakšsvārkus, gan plīvuru. 
Izpirkšana mums arī nebūs. Iespējams iepriekšējā vakarā viņš brauks pie vedējiem un satiksimies baznīcā. Vecāki pie manis un tētis vedīs pie altāra. 
Ingaciite
22.06.18. 10:23
Kāzu datums: 18.08.2018
Manu kleitu man šuva Inga Ezergale, kad mērījos, viņa man iedeva gan apakšsvārkus gan plīvuru piemeklēja un tas viss kopā izskatījās tik burvīgi, ka nevienā brīdī neiedomājos , ka man vajadzētu citu plīvuru vai kko citu.. Tā kā par kleitu problēmu man nav. Tagad tik ar jūliju būs jāsāk kāzu deja mēģināt apakšsvārkos, lai saprastu kā būs kāzu dienā, tie man skapī stāv jau no marta :)
laurensija.kalniņa
25.06.18. 00:32
Sveikas. Mēs gredzenus liksim uz labàs rokas, es saderinàšanàs gredzenu pàrlikšu uz kreisàs rokas. Mums èdinàšana 2dienàm izmaksàs 21 eiro persona iekĺauta degviela un apkalpošana. Nakti gulesim atsevišķi, vìrs dosies pie vedèjiem. No rìta viñi saposìsies un tad sakàrtos mašìnu un visas ziedu lietas, tad brauks man pakaĺ uz màjàm un kopà dosimies uz baznìcu, pie altàra kopà. Lai gan biju sapñojusi, ka mani ieved tètis vai krusttèvs, bet diemžèl abi jau ir tai saulè
eifeleprecos
25.06.18. 17:15
Kur varētu iegādāties kāzu kleitai apģērba maisu? Pēc iespējas garāku, minimums 165cm
spozasaule
25.06.18. 21:24
Kāzu datums: 30.08.2018
Vai kāda plāno uz kāzām izmantot tā saucamo izsmidzināmo iedegumu? Varbūt kāda esat jau iepriekš tādu izmēğinājusi?
Ingaciite
26.06.18. 08:07
spozasaule es arī baigi par to ādas krāsu uztraucos, jo es pēc dabas esmu aristokrāts :D gandrīz balta kā piens :D šobrīd es jau 3 nedēļas staigāju uz solāriju un turpināšu iet līdz pat kāzām, tad arī vajadzēs mazāk kosmētiku un nebīs jāuztraucas par to ka ar asarām vai sviedriem( ja nu gadās ūber karsts laiks) kkas notek no sejas...
Ingaciite
26.06.18. 08:09
 eifeleprecos mana šuvēja man maisu uzšūs no drogās nopērkamajiem maisiem. es tieši par šo viņai jautāju. Viņa teica, ka viņai drogās esot meitenes pazīstamas un tad kad ir pievedums tad viņa izpērk viņus un no diviem sašuj vienu :) tad viņš esot liels un var ieliktpat ļoti kuplu kleitu
spozasaule
26.06.18. 08:48
Ingaciite man tas pats, esmu aristokrātiski bāla :D Kaut kad mēģināju solāriju vairākus mēnešus, bet rezultāts bija tikpat kā nemanāms, tāpēc domāju kādas alternatīvas.
Ingaciite
26.06.18. 09:01
Nu man arī ir ar to problēmas. Atceros agrāk gāju ilgi un dikti, bet uz dibena pat ''pleķis'' nepalika.. Tagad mums pilsētā atvērās jauna solāriju studija, biju jau 6 reizes, super, esmu riktīgi apmierināta, beidzot es redzu, kāda es būtu ja es būtu visu laiku brūngana.. tagad līdz dabūšu riktīgu brūnumu, pēc tam iešu tikai iedeguma uzturēšanai.. :)
laura.saulite
26.06.18. 09:02
Kāzu datums: 24.08.2018
spozasaule, man ir tieši tāpati problēma, kas Jums. Es varu pagulēt saulītē 30 min un būšu apdegusi kā vēzis un pēc tam viss sarkanums pārtaps tāpat bālumā. Es īpaši arī par to nesatraucos, kā būs tā būs. Solārijs var būt vēl būtu variants, bet tā ādas apsmidzināšana man neliekas nekas labs. Nezinu kāpēc man liekas, ka tāpat tas pigments pie ļoti karsta laika smērē vai notek, un tad visa baltā kleita pagalam :/ Bet es nezinu, tā man tikai liekas, ka varētu gadīties, varbūt tie pigmenti nenotek. :D
eifeleprecos
26.06.18. 09:25
 Ingaciite - paldies par ideju, nodošu šuvējai info, varbūt sanāks kaut ko uzmeistarot. 

Par iedegumu - es gluži neesmu baltais tips, bet ne arī tāda, kura iedeg kā šokolāde. par to vispār neiespringstu. Speciāli nesauļojos, cik tāpat esmu iedegusi tik ir labi :)

Biju uz izmēģinājuma make-up un frizūru, make-up super sanāca (gribēju dabisku, bet ar akcentu, izdevās padarīt manas acis vaļējākas), frizūrai ar trešo piegājienu tika atrasts pareizais virziens, kādu taisīt īpašajā dienā. (zemā cope)
Ingaciite
26.06.18. 09:28
Man arī no tā būtu bail. Jo īpaši padusēs, 100 punkti ka paliek pleķi, padušu vietās. Es tā iedomājos, man vēl par cik ir piedurknes varbūt nebūtu tik traki, bet tām meitenēm, kurām kleitas ir bez lencēm... Paceļ rokas, a tur brūnas paduses :D

itkā joks, bet tā man liekas var gadīties...

eifeleprecos
26.06.18. 09:45
Meklēju auskarus kāzām. Tādus kā attēlā. Kur Rīgā vai tuvākajā apkaimē tādus varētu iegādāties? 

Attēls no Etsy, varētu jau tur mēģināt sūtīt, varbūt pat, ka atnāk laicīgi, bet par shipping jāmaksā vairāk kā 20 eiro :(

laura.saulite
26.06.18. 09:55
eifeleprecos, es gan neesmu nekur redzējusi šādus auskarus, bet var paskatīties parfois veikalos, nezinu vai vēl ir tāds, bet veikalā - kazene varētu būt. Un vēl mums ir LV dizaineri tādi kā Meimeli un Neta Strenge Gems, kas gatavo rotas, varbūt var pajautāt, vai viņas ko šādu negatavo. Un Tev PM :)
spozasaule
26.06.18. 10:30
Sabiedējāt mani ar to spay tan iedegumu :D Man jau arī tāpat liekas, ja nu izveidojas pleķi, tad būs panākts pretējs efekts vēlamajam. 
laurensija.kalniņa
26.06.18. 22:01
Spozasaule pùšamais iedegums ir jàveic tad vismaz menesi pirms kazàm. Mana kolèģe noputàs, sàkums bija traks, pleķaina, katrà apgaismojumà sava krasa, audums smerèjas utt, bet tagad ir skaisti, bet viñai tàpat jàstaigà uz solàriju, lai saglabàtu iedegumu, lai gan retàk, bet jàiet. Tad labàk pastaigàt tàpat uz solàriju, tik jasameklè kur ir labas lampas. Man liekas, ka jùtu problèmu ar kleitu, man vèl šuj, bet liekas, ka man viña ne ìsti ies pie sirds vairs, nezinu ko vairs darit
eifeleprecos
27.06.18. 08:30
 laurensija.kalniņa man bija līdzīgi. Uz pirmajām provēm, kad biju man ļoti patika. tagad pirms mēneša, kad biju uz priekšpēdējo - es tā uz sevi spogulī skatījos un man tā nevisai. varbūt nostrādāja fakts, ka pati biju baigā skrējienā un stresā, kā arī varb ūt tas, ka tad lēmām par to vai vajag vai nevaig piedurknes. (tai brīdī bija viena pusgara otra īsa pielikta)
 Tā kā es tagad nemaz nezinu kāda tā kleita izskatās, kad ir pabeigta. Nākamajā nedēļas nogalē braukšu mērīt pēdējo reizi ar kurpēm un tad manīs vai kaut kas traucē vai ne.. un tad jau arī ņemšu uz mājām. 

Tās, kuras šuj - cik jums izmaksā kleitas šūšana un cik vispār naudiņas ieguldīts tieši kleitā? 
laura.saulite
27.06.18. 09:14
Mana kleita bija it kā jau gatavais modelis, bet viņu šuva tieši manam augumam, kad es pasūtīju, tāpat īsti nezināju, kāds būs gala rezultāts un kā viņa beigās izskatīsies uz mani. Bet iznākums ir ļoti labs, lai gan man arī citreiz uznāk, ka paskatos bildes un liekas, ka man kaut kas nepatīk, bet tad es atceros savas emocijas viņu uzmērot un tajā brīdī viss mani apmierināja un tas man liekas ir arī galvenais. Kleita man izmaksāja - 590 eiro, ir dārgi, bet tā ir dizaineres kleita, kas ir šūta tieši man. :) 
Man māsai bija tieši tāpat, viņi līdz kāzām visu laiku domāja, ka viņai tā kleita nepatīk, bet kāzu dienā atkal uzvilka un viss bija vislabākajā kārtībā. :)