FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
laura.saulite
19.06.18. 08:46
Kāzu datums: 24.08.2018
Mums viesu namā maksās 30 eiro no personas, kopā 61 pieaugušais un 20 eiro bērniem un personālam kas klāt ir 14 cilvēki. Kopā sanāca 2110 eiro, tas arī mums ir dārgākais. 
eifeleprecos, man saderināšanās gredzens ir uz labās rokas zeltneša, kāzu dienā es viņu pārlikšu uz kreisās rokas zeltneša, un laulību gredzens mums būs uz labās rokas zeltneša.
Zinu, ka citās valstīs ir pieņemts nēsāt uz kreisās rokas gan laulību, gan saderināšanās. Bet Latvijā it kā ir pieņemts abus uz labās. Nu vismaz es neesmu līdz šim redzējusi, ka nēsā kreisajā rokā. 

pika.sniega
19.06.18. 09:50
Kāzu datums: 18.08.2018
Zinu vienu pāri kam laulības gredzeni ir uz kreisās rokas, jo tuvāk sirdij. :) To patiesībā var izlemt pēc saviem uzskatiem, bet lielākā daļa protams to liek uz labās rokas.
Man saderināšanās gredzens stāv uz labās rokas. Nezinu vai pati pārlikšu, vai vīrs, varbut abus uz viena likšu. :) Mums vēl nav gredzeni tāpēc nevaru piemērī. :) 
dižkleita
19.06.18. 09:53
Kāzu datums: 18.12.2017
Man arī saderināšanās gredzens uz labās rokas, kāzu dienā samainīšu, laulību gredzenu vilkšu labajā rokā :)
Ingaciite
19.06.18. 10:23
Man arī saderināšanās gredzens ir uz labās rokas zeltneša, drošvien kāzu dienā pārlikšu uz kreiso roku un laulības gredzenu likšu uz labo roku, abus uz viena pirksta nevaru uzlikt, jo saderināšanās gredzens ir 4 mm, laulībnieks 6 mm, bišķi tā kā par daudz priekš viena pirksta :D
laura.saulite
19.06.18. 10:57
Ingaciite, man ir tas pat. :D Ja es likšu abus uz vienu pirkstu neizskatīsies labi, jo saderināšanās gredzens ir plats + dzeltenā zelta un laulību gredzens mums ir 5 mm un baltā un sarkanā zelta salikums. Es pat sāku domāt ka saderināšanās gredzenu vispār varbūt nelikšu. 
Ingaciite
19.06.18. 11:01
Es noteikti, vienkārši, nēsāšu uz otras rokas pirkstu, bet to gredzenu, kas uz kreisās rkas palielināšu, lai varu uz citu pirkstu vilk. Katrā ziņā, man pēc kāzām būs pamatīga gredzenu rotācija pa pirkstiem :D
eifeleprecos
19.06.18. 17:08
Nu jā, man saderināšanās gredzens  ir sudraba. Tad jau redzēs, gan jau vispār nelikšu. Gaidīs to mirkli, kad uzvilks laulību - tas man būs baltā un dzeltenā (laikam) zelta apvienojums 3mm
Kate K.
20.06.18. 13:00
Kāzu datums: 08.08.2018
Njā,es jau ar uztraucos vairāk tieši par to filmēšanu gatavošanās laikā-tur tā jau sanāks padaudz cilvēki,plus vēl tas brīdis,kad iešu pie "altāra"-negribu,ka mani pavada kamera vienā un otrāpusē.
Kate K.
20.06.18. 13:02
eifeleprecos-forša izvēle pucēšanās vietai!:) Mums būs Parka apartamenti-līgavainis pucēsies otrā telpā ar vedējtēvu,es vienā ar vedējmāti. Nakti pavadīsim atsevišķi,jo līgavainis teica,ka grib mani satikt tikai ceremonijā.
Kate K.
20.06.18. 13:03
Uh, 7 nedēļas palikušas un būs kāzas jau!!!
Kate K.
20.06.18. 13:06
Ā un par cenām-mums apmēram 1800 par ēdināšanu 65cilvēkiem. Viesu nams izgāja pa  lēto-800eiro,jo ļoti laicīgi jau visu norezervēju.
Ingaciite
20.06.18. 13:33
Ir te kāda tāda, kura ar savu topošo paliks vienā vietā gan pa nakti, gan visu rītu pirms ceremonijas pavīs kopā? Lasu un visas eat ieplānojušas visu atsevišķi. 

Man sanāk viss laiks pavadīt kopā līdz pat ceremonijai. Varbūt gan gribētu es citādu to visu, bet ja iespēju nav, tad nemaz tik slikti arī nav... 
laura.saulite
20.06.18. 15:56
Ingaciite, Mēs nakti noteikti pavadīsim kopā, vismaz es tā domāju. Kāzu rītā agri, agri ceļamies un dodamies katrs uz savu pusi. Es braucu pie mammas, kur mani pucēs un kur es viņu sagaidīšu, kad viņš atbrauks mani izpirkt maniem vecākiem.
Tad mēs kopā dosimies uz baznīcu ar vedējiem, bet pie altāra iesim atsevišķi. Mācītājs ar līgavaini un vedējiem ieies iekšā un tad es ar tēti.
Mācītājs gan laulību kursos mums teica, vai ir jēga tā darīt, ja reiz kopā jau esat atbraukši, tad jāiet kopā. Ja ejam atsevišķi, tad aptuveni jābūtr tā - iepriekšējā vakarā kā atvadijāties tā tikai laulību ceremonijā satiekamies.
Bet mums īsti nav tādas iespējas palikt vienam no otra šķirti, un  mums nav sarunāta pat viena kāzu mašīna, kur nu vēl atrast ar ko es aizbraucu uz baznīcu un ar ko līgavainis aizbrauc uz baznīcu. :D
Man nav vajadzīgs, lai līgavainim ir pārsteiguma moments ieraugot mani pie altāra, viņam tas būs ieraugot mani pie vecākiem. Man svarīgākais kāpēc baznīcā es gribu iet atsevišķi, jo mani ir svarīgi, lai mani ieved tētis, tas ir vienīgais un galvenais iemesls, kāpēc mēs baznīcā iesim atsevišķi. Es nevēlos tētim liegt šo iespēju ieves savu meitu baznīcā. Tas viņam būs tikpat saviļnojoši cik man, ja ne vairāk. 
Ingaciite
20.06.18. 16:20
Nu redz, man būs pavisam vienkārši, abi kopā gulēsim, abi no rīta celsimies, varbūt viņš brauks kaut kur darīšanās saistībā ar mašīnu, jo 8 jau pie manis būs frizieris, iespējams ka viņš pat tajā laikā kad es ģērbšos būs mājās. Uz zagsu dosimies kopā, un pie altāra viņš mani aizvedīs.. Es domāju ka man nav jēgas darīt tā kā ir pieņemts tikai tādēļ ka tā ir pieņemts. Protams, es iespējams tā gribētu, gribētu redzēt to saviļņojumu utt, bet es tak nevaru viņu izmest no mājas ārā.. Tādēļ ļaušos tam kā tajā brīdī notiks, protams, kleitu mugurā viņš man redzēs tikai tad kad iznākšu apģērbusies, tas jau vairs neko nemainīs vai pie altāra vai mājās ar 2-3 stundu starpību... :)
laura.saulite
20.06.18. 16:42
Ingaciite, Es tev pilnībā piekrītu. Nevar izmest vienu vai otru no mājas :D Jo ne visiem ir iespēja palikt pie kāda. Un tomēr man liekas, ka nakti pirms tik skaistas dienas, kas noteikti būs satraukumu pilna,  nomieriāt var tikai abi viens otru. :) Tā būs maģiska nakts. Vai arī būsim galīgi pārguruši un parubījušies. :D Jo viesu namu mēs braukt varam dekorēt tikai 23.augustā no 18:00 līdz 22:00, izmantosim katru minūti. Tas nozīmē ka mājās būsim tikai ap 23iem un noteikti pārguruši, tāpēc labi vien ir ka varēs gulēt viens otra apskāvienos. 
dižkleita
20.06.18. 22:32
Kāzu datums: 18.12.2017
Mēs arī abi paliksim kopā nakti pirms kāzām. Man jau tā ir grūti aizmigt bez viņa, kur nu vēl pirms tik lielas dienas :D No rīta viņš brauks ģērbties pie saviem vecākiem un tad jau brauks uz izpirkšanu. Lai arī dosimies kopā uz baznīcu, man liekas, ka tas tāpat ir ļoti saviļņojoši- redzēt, kā pie altāra nāk tava topošā sieva un apzināties, ka tūlīt teiksiet viens otram "jā" :)
Ingaciite
21.06.18. 10:30
Man arī izpirkšanas nebūs :D
Di- Dī
21.06.18. 15:22
Mums arī izpirkšanas nebūs. Nakti pavadīsim atsevišķi. Tiksimies tikai ceremonijas vietā.
Dāmas- griežos pēc padoma... Kleitu šuvu pie šuvējas... Tik tagad ir tāda problēma, ka nezinu- apakšsvārkus ar cik riņķiem un kāda stila meklēt... Manuprāt- nav forši ieiet kādā kāzu salonā ar savu kleitu un prasīt uzmērīt visus apakšsvārkus pēc kārtas... un- ja nevieni nepatīk??? Vai cena kosmiska???
Varbūt kāda zina kādu šuvēju, kurai būtu pieejami vairāki varianti, kurus varētu uzmērīt? Doma tāda- atrodu vispiemērotākos un tieši tādus arī meklēju un iegādājos...
laura.saulite
21.06.18. 16:30
Di-Dī, es Tev varu ieteikt kāzu salonu Arfa, tur bija ļoti labi apakšsvārki, šķiet tie derētu pilnīgi visām kleitām. Ja man atmiņa neviļ, tad bija viens riņķis un svārkiem bija apšūts tills apkārt. Tas padarīja kleitu kuplāku un sēžoties, kleita nerāvās uz augšu, tas viens rinķis ir ļoti ērts. Man draudzene arī nopirka kleitu citur un apakšsvārkus gāja pasūtīt tur. Viņi uzšūs speciāli tev. 
Es no sākuma biju pārliecināta, ka man kleita būs no tā salona, bet tad es iemīlējos pavisam citā kleitā no IngridaBridal, šai kleitai man apakšsvārki nav vajadzīgi. Bet ja man būtu bijusi vajadzība pēc apakšsvārkiem es noteitki ietu uz Arfu. Salons atrodas Dzelzavas ielā 70, Rīgā. ;)
belly
21.06.18. 19:40
Kāzu datums: 25.08.2018
Man patreiz saderināšanās gredzens ir uz labās rokas zeltneša.
Kāzu dienā pārlikšu uz kreiso roku. Laulību gredzenus liksim uz labās rokās. Kaut kā pat neapsvērām likt uz kreisās. Bet jā - visur pasaulē liek uz kreisās rokas, jo tuvāk sirdij - saistīts kaut kā ar asinsvadiem laikam bija tur kaut kas. Uz labās likt gredzenu mums Latvijā jau ir palicis no krievu laikiem, jo tās tautas pārstāvji savās valstīs liek uz labās rokas. Bet man principā ir vienaga uz kuras rokas, galvenais, ka ir :)
Pēc tam plānoju likt abus gredzenus uz vienas rokas - laulību + saderināšanās= uz labās rokas zeltneša. Laul'biu gredzens man 5mm, saderināšanās, šķiet bija 2,5-3mm. apmēram pie juveliera saliku abus kopā - likās, ka būs ok. Ja tomēr liksies par biezu - atstāšu saderināšanās uz kresās rokas :)

Par ēdināšanu - mums sanāk uz ~ 65 cilvēkiem, ļoti rupji rēķinot 1650eur. Bet domāju, ka summa būs mazāka, jo bērniem gan jau būs lētāka ēdienkarte. Kā arī neesam tikušies izrunāt, ko tieši galdā likt, līdz ar to tur varētu mazliet cena staigāt vēl... un, kas zin, tā kā pazīstami - varbūt kādu atlaidi iedod... :)

Mums visdārgāk arī sanāk ēdināšana un viesu nams.

Es beidzot atradu frizieri!!! kāds atvieglojums. Tagad tik jūlijā būs jāaizbrauc uz izmēģinājumu :)

Par apakšsvārku ar stīpu - es arī domāju - vajag vai nē. Veikalā mērot kleitu vilku ar vienu riņķi (vairāk arī nemaz nevajag), bet tagad domāju, ka varbūt nemaz nevajadzēs. Tā kleita vizuāli vispār nemaina izskatu - ir apakšvārks vai nav. Stāv kā stāvējusi - skaisti. Bet no otras puses - tā vieglāk iet - ja pūš vējš, tad apakšsvārki neļuj pūst kleitu starp kājām... tāpat arī par plīvuru vēl odmāju - kādu un vai vajag.

Nevaram izdomāt, ko dāvināt vecākiem...