FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
laura.saulite
11.06.18. 11:35
Kāzu datums: 24.08.2018
 LLauvene, saki Tev ir izdevies atrast šo dziesmu normālā formātā? Es vienkāši nezinu, kur šo dziesmu dabūt, lai gan viņa mums nebūs kā pirmais valsis es noteikti gribētu ielikt savā plylistē. Vari lūdzu padalīties? :)
Savādāk youtube nav nekā. 
Un Es Jūs mazliet apskaužu, bet labā nozīmē, noteitki Jums būs ļoti skaista pirmā deja. 
eifeleprecos
12.06.18. 16:33
Kāzu datums: 18.08.2018
Dāvanu epopeja
Tā kā mums ielūgumos norādīts, lai dāvanas iesaiņo aploksnēs, tad rodas jautājums, kur tās ielikt.
Dāvanu galdam īpaši nebūtu nozīme (vieta arī jātaupa).
Bija doma par stikla lādi/kasti *attēlā taču atradu par 50eiro un vienai reizei par dātrgu, bet uz nomu ņemt arī negribas, jo tā ir Rīgā un nekādi nesanāktu laiks paņemt un pēc tam atvest atpakaļ. 

Kā vispār notiek tā dāvināšana? Pasniedz rokās un pēc tam novieto "kaut kur vai uz davanu galda" ?

P.S.Jūtos tā kā no plaukta nokritusi. :D
eifeleprecos
12.06.18. 17:44
Varbūt šeit jau tika jautāts vai runāts par to, bet vai Jums būs arī video filmētājs kāzās
Cik ilgi? No kura brīža līdz kuram? 
kristaaash_
12.06.18. 22:00
Kāzu datums: 03.08.2018
eifeleprecos  runājot par dāvanu aploksnēm - nu man šķiet, ka ir tā, ka laulību ceremonijas vietā pasniedz ziedus un tad, kad viesi ierodas svinību vietā, kur arī ir šis dāvanu galds, tad viesi tur arī aploksnes saliek :) bet varbūt ir arī kādai padomā kāds cits variants! 

Un par filmētāju. Mums būs filmētājs. No rīta - gatavošanās brīža līdz pat pirmajai dejai!
Ehz_forshaa
12.06.18. 23:28
eifelprecos - par dāvanu aploksnēm ir divi varianti:
1) ir galds, uz kura stāv kaste, kur viesi var likt dāvanas... atceries, ka aploksnes nav tikai aploknes, daudzi draugi var izdomāt pasniegt naudu oriģināli - balonos, grāmatās, ķiegeļos utt...
2) mūsu un ne tikai - pirms došanās pie galdiem, mēs ar vīru nostājāmies skaistā vietā, blakus vedēji - visi viesi nāca pie mums, pateica apsveikuma vārdus, nodeva rokās dāvanu, nobildējās un devās pie galdiem... aiz muguras bija galds, kur vedēji nolika lielāka formāta dāvanas un vedējmātei rokās bija skaista kastīte (lādīte), kur tie, kam dāvanas izmērs atbilda, ielika to tur. Uzreiz pēc sveikšanas, visas dāvanas tika aiznestas uz mūsu numuriņu uz ieslēgtas... bijām dzirdējuši gadījumus, kad uzrodas negaidīti "ciemiņi" (zagļi)
Ehz_forshaa
12.06.18. 23:29
paar video - mums bija no manas pucēšanās beigām.. praktiski, kad ģērbu kleitu un spoguļojos, līdz pirmajam tostam parkā... kkādas 4 stundas. 
Ingaciite
13.06.18. 10:02
Sveikas. Es savu kasti iegādājos internetveikalā precies.lv - veikals- 4 lapa- socker stikla kaste aploksnēm., maksāja vien 16 euro, ļoti aipna sieviete mani apkalpoja pa telefonu, ieskaitīju naudu un mana kolēģe pa ceļam uz Rīgu iebrauca viņai pakaļ :) šo te lietu man pameta tepat no foruma laura.sauliite :) paldies tev vēlreiz :). 

Tas pat sanāk lētāk nekā īrēt. Turklāt mana draudzene strādā dizaina veikalā/studijā, viņa man to kasti apcakos :)

Par filmētāju- man būs fotogrāfs un filmētājs vienā personā, zinu, ka tas izklausās ļoti nereāli, bet viņš teica, ka tas ir iespējams, tādēļ viņam kā profesionālim uzticos un domāju, ka viss būs ok :)  
eifeleprecos
15.06.18. 09:04
Paldies laura.saulite par informāciju, kur iegādāt stikla "kasti" priekš dāvanām. Nu man īpašumā skaista stikla siltumnīciņa. Domāju kā skaisti viņu izdekorēt. Gribētu uz sāna uzlīmēt tekstu. Vai kāda zin, kur varētu pasūtīt uzlīmes, bet tikai kā tekstu bez fona?     
laura.saulite
15.06.18. 09:51
eifeleprecos - es pasūtīju uzvelckreklu.lv uzlīmi, bet diez gan padārgi sanāca, bet es zinu, ka kvalitāte tur ļoti laba :) + uzlīmei, man būs arī led lapiņas pie stikla kastītes, nezinu kā tas izskatīsies, bet uz vietas es improvizēšu, kad dekorēšu. 
kristaaash_
15.06.18. 18:33
Kāzu datums: 03.08.2018
Sveiciens piektdienā! :)
Kā sokas ar gatavošanas darbiem?

Varat ieteikt kādu tirdzniecības centru vai vienkārši veikaliņu, kur var atrast skaistas kurpes kāzām.. Aizbraucu uz Rīga Plaza.. - izstaigāju visus apavu veikalus, nebija ne krāsa, ne izmērs  (vajag ivory krāsas apavus)
Paldies jau iepriekš par ieteikumiem
eifeleprecos
15.06.18. 18:58

kristaaash_ iesaku aiziet uz SiSi free store, @SiSiFreeStore (FB)
Jesy
15.06.18. 20:10
Kāzu datums: 02.06.2018
Piekrītu , SiSi free store taisni SiSi dienas tagad viņiem ( apavi par 10,20,30,40 eiro) Vakar biju un ļoti skaistas kāzu kurpītes.
belly
16.06.18. 22:40
Kāzu datums: 25.08.2018
Mums būs video operators. No gatavošanās vietas līdz pat mičošanai - visu dienu.

Dāvanās - tām droši vien būs sagatavots dāvānu galds. 
Par to mums parūpēsies dekorētāja ;)

laura.saulite
17.06.18. 13:41
kristaaash_  Es savas kurpes nopirku euroskor veikalā, ļoti labas Vācu ražotās Gabor kurpes, zinu, ka viņas mani nepievils tajā dienā, jo papēdis ir augsts bet sajūtas kā čībiņās, baltas tonis ir tieši tāds kādu vajag. Maksāja ap 60 eiro. Kurpes laikam ir tas uz ko es taupīt negribēju, jo ar viņām ir jāstaigā visu dienu, un nevajadzētu, lai viņas noberž vai nospiežu utt. 
Kate K.
18.06.18. 12:08
Kāzu datums: 08.08.2018
Mani māc bažas par filmētāju-vai nebūs tā,ka traucēs....es esmu no tiem,kas mulsīs  jau vien no viesu uzmanības tajā dienā un drusku baidos,vai manu saviļņojumu un emocijas fotogrāfs un vēl video čalis nepadarīs tādas nekādas. Ka man tur pa priekšu maisīsies un traucēs visu izbaudīt:D
eifeleprecos
18.06.18. 14:29
Kate.K fotogrāfam un video puisim būtu jābūt neredzamam. Viņiem jāsaplūst ar pārējiem. Izņemot, protams, kopbildes u.tml. 
Man ir it kā sarunāts. Tikai tagad domāju, kā tas būs. Sarunāts jau ka iemūžinās arī kā mani grimē un frizuru taisis, ka kleitu koriģē u.tml. tās ir rupji rēķinot 3stundas. Vai tad to visu laiku tiešām man kāds blakus stāvēs ar kameru? Spokaini būtu. 

Vakardien dabūjām pasakainu vietu, kur pavadīt laiku pirms ceremonijas, kur varēs arī ģerbties un pucēties. Dvīņumājiņa. Abi ar līgavaini zem viena jumta, bet katrs savā mājas pusē aiz slēgtām durvīm. Respektīvi ieiesim ikdienišķi un tad būs tas wow efekts, kad abi būsim sapucējušies un atvērsies atšķiršanas durvis. 
dižkleita
18.06.18. 14:47
Kāzu datums: 18.12.2017
Meitenes, ja nav noslēpums, padalieties, cik jums izmaksā ēdināšana uz vienu cilvēku? Kā arī cik pudeles bezalkoholiskā šampja ņēmāt? Mums tas plānots tikai pie baznīcas, jo pēc tam jau sulas, morsi u.t.t
Ingaciite
18.06.18. 15:37
Mums ir 28 eur no personas, kopējā summa uz 50 viesiem 1400 eur
eifeleprecos
18.06.18. 19:30
Vai kādai būs polaroid fotoaparāts? Kur jus papīrus dabūjat? Šodien sūtīju no ebay, bet 3x nokancelēja :(
eifeleprecos
18.06.18. 20:20
Par gredzeniem. 
tagad ikdienā visu laiku valkāju saderināšanās gredzenu uz kreisās rokas zeltneša. Kā ir kāzu dienā? Var palikt vai noņemt? Laulību gredzenu vilks labās rokas zeltnesim..?!?