FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
laurensija2018
03.06.18. 10:43
Kāzu datums: 18.08.2018
Es pati Rēzeknes pusē.....
man arī nekā nav no tā visa ko rakstījāt, jo mani palīgi vēl pēdejos metrus raksta maģistra darbus un tad jau teicās, ka pieslēgsies, visvairāk mani satrauc svinību zāles dekorēšana.
pārejais man liekas ir pārpārēm sagādāts
laurensija2018
03.06.18. 10:45
Un mums nav daudz svarīgu lietu ne gredzenu, ne kleitas, ne kurpju, ne uzvalka nekā. stresiņšssssss piezogas šat tad jau
laura.saulite
04.06.18. 08:21
Kāzu datums: 24.08.2018
laurensija2018, par dekorēšanu, mēs atkal par šo tik ļoti nesatraucamies, mums ielūgumos bija rakstīts, ka priecāsimies ja priekšroku dos ziediem sārtos toņos, tad mēs šos ziedus saliksim arī uz galda, kaut kur salikšu krepapīra pompniņus un uz galda būs burciņas kas ir ar mežģīni un sarkanu bantīti.
Baznīcā arī nedomājam neko dekorēt, jo Mārtiņa baznīca pati par sevi ir ļoti pašpietiekama un skaista. 
No dekorācijām man būs stikla dāvanu mājiņa uz kuras būs uzlīmēta uzlīme ar paldies par Jūsu laba vēlējumiem un dāvanam un iekšā es domāju ielikt kādus ziedus vai ko tādu, lai krāšņāk un uz tā galda kur būs šī mājiņa būšu izkārtojusi mūsu iniciāļu gaismas burtus un ja nebūs pa daudz, lampiņu virteni. Galvā iztēlojos liekas ka varētu būs skaisti, bet kad kārtošu tad redzēšu, ja būs kas par daudz, tad noteikti ņemšu nost. 

katiens
05.06.18. 15:09
Kāzu datums: 04.08.2018
Mums būs kāzu ceremonija Madonas pusē, svinības - Lubānas. 
Dāmas, kā ar kāzu deju jums iet? Paši dejosiet pa savam vai pie kādas pasniedzējas mācīsieties?
laura.saulite
05.06.18. 16:06
Katiens, Mums palīdz mana draudzene, kas ir tautas deju skolotāja. Pa abām esam izdomājušas dejai skeletu, tagad mums ir cītīgi jāmācās un pēc tam skatīsimies ko vēl pamainīt un ko nē. Tā mēs speciāli neko negatavojam, negribās vēl lieko naudu maksāt. 
Kate K.
06.06.18. 12:15
Kāzu datums: 08.08.2018
Mums būs Valmieras pusē viss:)

Es ar esmu atslābusi,jo daudzkas ir izdarīts,bēēt vēl daudz jādara,bet šobrīd ir kkāds atslābums. Viss svarīgais ir izdarīts,nopirkts,pieteikts jau sen,visiem viss iedots u.t.t.,tagad tik jāiepērk alkohols,kurpes man,veļa un tādi nieki,jāizdomā par savām rotām kārtīgi viss,ā un dekori jāsāk taisīt. Bet es nepārdzīvoju vairs,jo to visu var izdarīt arī dažu dienu laikā:D
Kate K.
06.06.18. 12:19
Ā un deju laikam vnk padejosim mājās un tad tur,jo gribas tā dabiski,lai notiek visa tā dejošana. Par dziesmu vēl domāju,jo tādas speciāli mūsu dziesmas nav,tādēļ domāju piemeklēt kko,kas vnk mums patīk,neskatoties uz to,cik piemērota,vai dzirdēta/nedzirdēta būs dziesma. Šobrīd no latviešiem tas varētu būt kkas no Dona,vai Prāta vētras,jo tie mums mīļi mākslinieki,jebšu kkas tomēr no ārzemju izpildītājiem.
Kate K.
06.06.18. 12:25
Un viesiem mums būs medus maziņās burciņās,apsiets ar lentīti un uzlīmīte virsū.ļoti simboliski.
Ingaciite
06.06.18. 13:13
Mēs tieši svētdien pabeidzām savu deju, tagad deja ir, tikai jāpieslīpē un 29 jūlijā jāaizbrauc atrādīt :) tagad gandrīz divu mēnešu darbs ar sevi un viss čiki ;)
laurensija.kalniņa
06.06.18. 23:12
Mès ar deju màcìsies pie mùsu tautisko deju skolotàjas. Dziesmu ìsto vèl domàjam
LauraP
07.06.18. 10:56
Kāzu datums: 09.08.2018
Sveikas! 
Varbūt kādai ir zināms, kad ir atlaižu dienas Dobeles sveču veikalā, Dobelē, šomēnes? 
laura.saulite
07.06.18. 11:07
Sveikas meitenes.
Rakstu tām kurām nav vēl pirmās dejas dziesma.
Man ļoti tuva un mīļa dziesma ir Māras Zālītes dziesma - Un tūkstoškārt no izrādes Toago, ko dzied A.Skrastiņš. (Iesaku kat vai tikai noklausīties, sapratīsiet par ko es runāju.)
Nu man šī dziesma ir tik mīļa un tuva, vienmēr, kad klausos šo dziesmu, liekas pat asariņa nobirst.
Es ņemtu šo dziesmu, bet mums vienam pārim no ģimenes jau bija šī dziesma kā pirmais kāzu valsis, tāpēc negribam atkartoties, mums ir dziesma, kas mums abiem ir ļoti tuva un mīļa dziesma Busulim - Miglas rīts. 
Zinām ka šī dziesma noteitki ir daudzmiem, bet nu tā ir 100000000% par mums, citu variantu nemaz nebija. Dziesma ir grūta un deju salikt arī bija grūti. :D
laura.saulite
07.06.18. 11:11
Aaa un mums būs mičošanas dziemsma - Ingus Pētersons - Ar Mīlestības Pinekļiem, lai viesiem ir viegli padziedāt līdzi. :D
Man vispār ļoti patīk latviešu dziesmas. :) :) :)
Kate K.
07.06.18. 11:50
laura.saulite- piekrītu,ļoti skaistas dziesmas! Manam līgavainim arī patīk Miglas rīts,bet priekš mums šī dziesma tomēr šķiet par "saldu", bet tā pat ļoti,ļoti skaista.
Ingaciite
07.06.18. 11:52
Mūsu kāzu deju arī bija grūti iestudēt, jo tas nav valsis, bet fokstrots (kā teica pasniedzēja no dziesmas ritma).

Mūsu dziesma Ivo Fomins- Putni bez spārniem - akustiskā versija :)
dižkleita
07.06.18. 13:51
Kāzu datums: 18.12.2017
Mūsu deju domāju pati, esam iemācījušies veselu minūti :D cerams paspēsim noslīpēt, bet ja kas-improvizēsim. Smejamies, ka galvenais smaidīt un baidīt mirkli, ja ko sajauksim, tad vienkārši apskausimies un sabučosimies :D
eifeleprecos
07.06.18. 19:52
Par deju. Dziesma it kā ir, dejas nav. Mēģināsim kaut kā paši kaut ko uzmeistarot, neesam nekaďi dejotāji, diemžēl. Pa visu savu kopā būšanas laiku neesam vispar kā pāris dejojuši. 
eifeleprecos
08.06.18. 08:12
Kā Jums ar tradīcijām un to iekļaušanu savā kāzu dienā. 
Man atsūtītas visādas idejas zvērestiem utt. (neesmu īpaši starā par to, ka man, kas tāds būtu publiski viesu klātbūtnē jārunā. Vairāk biju domājusi to darīt klusībā, esot divatā ar jauno vīru). 
Šķiet, beidzot, jāpievēršanas nopietnām sarunām ar saviem lieciniekiem. 
Tad vēl mičošanā jārunā par pēcnācējiem - var jau būt, ka tā pieņemts, bet man šķiet, ka tas īsti neatbilst mūsu esībai, tādēļ jādomā alternatīva. 
Kate K.
08.06.18. 12:41
Parunājat gan,jo mēs arī uzreiz mūsu vadītājai un arī lieciniekiem pateicām,ka negribam nekādas publiskās sentimentālās sarunas,banalitātes u.t.t.,jo tās ir mūsu kāzas un būs tā,kā gribam mēs,nevis tā kā pieņemts. Ja nejutīsieties ērti skaļi runājot svērestu,tad nedariet to. Es arī negribu neko tādu,jo tad tas manās acīs zaudē intimitāti un nozīmi. Pietiks jau ar to,ko teiksim mācītājam.
LLauvene
11.06.18. 09:30
laura.saulite mēs ar šo dziesmu no Tobāgo - Un tūkstoškārt dzīvojam jau gandrīz 5 gadus, nebija pat citas domas, lai pirmajai dejai izvēlētos ko citu :)