FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
laura.saulite
09.05.18. 08:36
Kāzu datums: 24.08.2018
eifeleprecos, Es tieši pirms sāku lasīt pēdējās ziņas, pie sevis nodomāju, ka man visu laiku ir sajūta, ka esmu kaut ko svarīgu aizmirsusi. :D
Bet izejot cauri atkal un atkal sarakstam, liekas, ka viss ir piefiksēts.
Matu rota un auskari man ir jau gatavi, vairāk arī neko nevilkšu/nelikšu klāt, jo manā skatījumā kleita pati par sevi ir ļoti grezna un kas par daudz tas par skādi :) 

pika.sniega
09.05.18. 09:37
Kāzu datums: 18.08.2018
Es arī rotas esmu noskatījusi jau pieminētajā https://www.instagram.com/nela_strenge_gems , arī rokassprādzi un auskarus, jo mana kleita ir tikpat bez kakla izgriezuma, tā kā tur neko ne redzēt varēs un vēl traucēs iepinoties mežģīnē. Vakar vēl ar vedējmāti runājām par rotām no 6.septembra. Tagad atkal esmu dilemas priekšā, bet lidz tam vēl ir laika.
Mums ir sarunāts
ielūgumi - bet izdalīti tikai tuvākajiem
fotogrāfs
video
mācītājs/baznīca
kleita šujās
kūku rīt mammas dzimšanas dienā testēšu, bet visdrīzāk tur arī sūtīšu
pašlaik runāju ar restorānu par uzkodām/to cenām
ar muzikantiem arī šobrīd runāju, bet izskatās ka šie ar būs jāņem
juvelieris, pie kura taisīsim gredzenus, jāgaida topošais mājās no Norges, lai varam iet nomērīt pirkstus
makeup/frizieris
rīta halātiņš
ceļojums
floristi

Vēl jārunā/jārezervē
telts, ja nu laukā ir nesmuki laikapstākļi,bet ceru ka tas ir un paliks tikai ka rezerves variants
jāpasūta caurspīdīgie lietussargi
rotas
apģērbs, kurpes līgavainim
kurpes un aksesuāri līgavai
dāvana vecākiem un vedējiem
jānoprēk šampanietis

Gan jau ka kaut ko vēl aizmirsu pierakstīt,bet šeit ir +/- lielos vilcienos. :) 

pika.sniega
09.05.18. 09:47
Vēl šobrīd intensīvi meklēju veļu, kas zem kleitas izskatītos labi, un kas bez kleitas izskatītos labi. :D Zem kleitas vajag bezvīļu bez mežģīnēm un cakām un bez lencītēm, jo savādāk kleitai lencītes spīdēs cauri un cakas un mežģīnes spiedīsies cauri un neizskatīsies smuki. :D
Laikam būs jābrauc uz Rīgu, tur lielāka izvēle drošvien, jo vietējos veikalos ar to sortimentu ir kā ir.. 
Ingaciite
09.05.18. 10:05
Mums ir sagādāts:
viesu nams
ēdinātāji
muzikants
fotogrāfs+video
deju vēl mācamies
gredzeni
dzimtsarakstu nodaļā iesniegums uzrakstīts, viss samaksāts
floriste
kāzu auto
vakara vadītāja
ielūgumi (tikai nav izdāvāti)
alkohols un visa veida uzdzeramie
minerālūdens otrai dienai
visāda veida bezalkoholiskie dzērieni- šampji un vīni
kleita praktiski gatava
kurpes ir gan man gan topošajam
makeup un frizieris pieteikt
manikīrs pieteikts
tērps otrai dienai
visas dāvanas vecākiem
mičošanas ietērps

Vēl vajag:
uzvalku
viesu grāmatu
un pa pusei arī dāvaniņas viesiem+galda kartes (puse ir, puse nav)
vēl arī vajag ātrāk apprecēties, lai viss šitas stress ir aiz muguras :D
SaivaEinars
09.05.18. 14:54
Kāzu datums: 03.08.2018
Mums ir sagādāts/sarunāts:
ielūgumi (paši sataisījām)- nav iedoti
baznīca
gredzeni (uzdāvinājām sev zienassvētkos)
fotogrāfs
muzikants
ēdinātāji
kāzu auto (nenormāli noveicās Čaiku dabūt pa lēto maigi izsakoties)
valsis pilī- deja nedaudz jāpamācās- to atliksim uz jūniju/jūliju
šodien atsūtīja bildes, ka kāzu kleita uzšūta- pēc 11 dienām būs pie manis. Bildēs izskatījās ļoti skaista- pat ar skaistāku muguras daļu kā biju iedomājusies.
frizieris, make up pieteikts
Tērpu otrai dienai izdomāšu, jo mājās kleitu daudz- varbūt ņemšu to pašu kas būs vecmeitu ballītē
meitai kleita
torti mums dāvinās- jāsarunā tik kā izskatīsies

Vēl vajag
meitai kurpes
dēlam visu (bet iespējams būs tas pats, kas uz bd izlaidumu- tik krekls vēl jānopērk :D )
pieteikt manikīru
līgavainim visu
auskarus un mazu, smalku kakla rotu, plīvuru, apakšsvārkus, kājas lenti
vecākiem par dāvanām ir gatava tikai ideja- nav kas aiziet un pasūta :D
dāvaniņas+ atrībūti spēlēm, ja vēdējiem ko vajadzēs palīdzēt dabūt
iesniegums jāuzraksta beidzot :D
alkohols+ šampanietis+ sulas + plastmasas šampanieša glāzes (??? nezinu kur lēti dabūt 50gb)
salvetes
jāsataisa dekorācijas galdam un fotostūrim + ja vēl kādas dekorācijas izdomāsim
otrajai dienai alus muciņa
iesvētīties (15.07. iesvētības)
Braucu svētdien uz baznīcu un iekšā jau bija stress- pilnīgi redzēju sevi tajā dienā.

Es noteikti raudāšu :D :D :D Nesaprotu kā lai to nedara.... ir vēl kāda kā es bez maz vai pataloģiska bimbātāja kāzās :D :D :D Kā jus ar to tiksiet galā? Ok balsī jau neraudu, bet asaras toč tek...

SaivaEinars
09.05.18. 14:55
Kāzu datums: 03.08.2018
Ā un šodien pasūtīju ģimenes karogu  un šampanieša glāzes mums.
Ehz_forshaa
09.05.18. 16:21
SaivaEinars Lētas glāzes bija PROMO bāzē, bet es beigās tāpat nopirku stikla cenuklubā :) Sanāca +/- tā pati cena.
Par alus muciņu - vai Jums tajā viesu namā ir dzesētājs? Ja neesat jautājuši, iesaku precizēt, jo savādāk tas sanāk dikti dārgs prieks + vēl vešana utt. Mēs sākumā gribējām arī alus mucu, lai ir izlejams... beigās nopirkāsm Alus tirgū pudeļalu kastēs (vismaz varēja normāli atdzesēt :)

Ehz_forshaa
09.05.18. 16:22
Par raudāšanu - esmu ļoti emocionāla, raudu pie filmām, pie uzvarām utt... bet kāzu dienā kkā savaldīju, ik pa laikam skatījos griestos :D Video to var pamanīt, bet labāk tā, nekā sarkanas, noraudātas acis :D
pika.sniega
09.05.18. 17:04
Es arī esmu raudulīga, nezinu kā būs, bet esmu 1000% pārliecināta ka es raudāšu, citreiz jau iedomājoties vien uznāk bibulis.. Domāju ka jāiepērk nomierinošie, zinu gan ka ar visiem tiem būs jāraud. :D Par cik alko nelietoju tad nekāds atslābums man neistāsies, bet cerams apbreibšu no laimes.. :) 
Kotibe
09.05.18. 21:16
šampanieša glāzes var nopirkt depo! mēs tikko iepirkām - 12gb par nepilni 5 eiro! bet stāv viņas nevis pie visām glāzēm plauktos, bet bija atsevišķi izliktas pie piknika/vienreizējiem traukiem... es vēl brīnījos, vai tiešām stikla :) par tādu naudu super, nebūs žēl, ja plīst :D 
Kotibe
09.05.18. 21:17
es domāju, ka es arī raudāšu... bet es plānoju no rīta iešaut antistresu :D alko nedzeršu, jo negribu, lai sarkani vaigi paliek :D
Kotibe
09.05.18. 21:17
Meitenes, padalieties, kādas Jums kāzu kleitas būs? :)
dižkleita
09.05.18. 21:43
Kāzu datums: 18.12.2017
Lasu, cik visas cītīgi gatavojas un paliek neērti, jo pagaidām pavisam neiespringstu. Laikam pēdējos 2 mēnešos iešu no prāta nost, jo pa lielam dekorācijas taisīsim paši :D
Mums sagatavots:
Ielūgumi (jau izdalīti)
Viesu nams (viņi arī ēdināšanu nodrošina)
Kūka
Alkohols
Fotogrāfs
Man kleita, kurpes, rotiņas
Otrai dienai kleita pasūtīta
Līgavainim uzvalks arī pasūtīts
Baznīca sarunāta
Floriste
Mašīna
Friziere +make up
Dāvana vedējiem
Dāvana vecākiem ir izdomāta, bet to jāpērk pēdējā nedēļā
Gredzeni

Vēl jāsapērk bezalkoholiskie dzērieni, jānopērk konfektes viesiem, kuras jāsatin arī specializētajos papīrīšos, līgavainim kurpes un vēl daži sīkumi.
Par mičošanu un dažādām piemiņas lietiņām mums atbildīgi vedēji. Lasu, ka daudzām nepatīk aubītes- man gan nekādu pretenziju, liekas forši, klasiski. :)
dižkleita
09.05.18. 21:45
Kāzu datums: 18.12.2017
Par raudāšanu- es arī esmu nenormāli emocionāla, cerams savaldīšos :D Šampi gan plānoju iemalkot, kamēr friziere darbosies. Centīšos izbaudīt dienu pilnībā :)
Minčuks
09.05.18. 22:36
Kāzu datums: 11.08.2018
Iesakat lūdzu dāvaniņas viesiem (nedārgas vai arī pašiem pagatavojamas) ... bij doma par bišu vaska svecītēm -  pati šodien gatavoju, bet vasks ir par tumšu jāmeklē alternatīva un  50 gab uztaisīt ar vienu formu ir vairāku garu dienu darbs .... pfff...nezinu pat ko domāt ... :/
Minčuks
09.05.18. 22:37
Lieki piebilst, ka 1 dāvaniņa un galda karte 2in1 būs mini burciņas ar medu .
eifeleprecos
09.05.18. 23:57
SaivaEinars mēs K-senukai nopirkām vairākas kastes ar stikla šampanieša glāzēm (gabalā bija 0,59eiro centi) 
plastmasas glazes gemosā redzēju pa 2,50 apmeram un tikai 6 gb iekšā laikam, sanak dārgi. Skaistak stikla glāzes.
eifeleprecos
10.05.18. 00:02
Mums ir tā, ka pats pirmais pēc datuma nolikšanas bija suvenīru(dāvaniņu)pasūtīšana jau pagājušā gada augustā. Pildspalvas ar mūsu iniciāļiem un kāzu datumu. Pildspalvas vienmēr noderīga liega. Noderes ari vakara gaitā. 
Minčuks
10.05.18. 00:36
@eifeleprecos tieši jau no vakardienas čekoju par pildspalvām - ideja laba . nezinu ko teiktu draugs.
laura.saulite
10.05.18. 08:40
Kāzu datums: 24.08.2018
Par raudāšanu es Jūs visas tik ļoti labi saprotu. Es arī citreiz iedomājos par to dienu un nobirst man kāda asariņa. Bet es vairāk satraucos par to, ka man varētu palikt slikti, man ir diez gan smagas problēmas ar veselību un man kaut mazliet vairāk satraucoties, paliek slikti un reibst galva. Bet es ļoti ceru, ka sviļnojums un laimes sajūta ņems virsroku un man slikti nebūs šajā dienā! Es jau kopš februāra cīnos ar šo problēmu, bet brīžiem liekas viss bezcerīgi. 

Kotibe, mana kleita ir no Ingida Bridal jaunās kolekcijas, Selena, šūta tieši manam augumam.

Par dāvaniņām viesiem, par cik mums būs 80 viesi, es meklēju, ko ļoti nedārgu, redzēju ideju par mēģenēm ar kafijas pupiņām iekšā, mums būs maziet savādākas pudelītes ar korķi, kur iekšā būs iepildīta sarkanā tēja un klāt piesietas klāt galda kartes.