FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
pika.sniega
26.04.18. 09:58
Kāzu datums: 18.08.2018
Aizstīpoju info, ko visiem navajag zināt :D Bet domu var saprast. :)
Prieks92
26.04.18. 16:35
Kāzu datums: 21.09.2018
pika sniega--jauki ielūgumi. :) Man tieši tādi paši taurentiņi no alīša uz ielūgumiem..:) vispār forši, ka tas alītis mums ir..:)
laurensija.kalniņa
26.04.18. 16:50
Sveikas. Mums ielūgumi gatavi un izmaksàja 2.70 gb pasutìti tika 43gb Plīvurs man nebùs, jo ir jau 3gadìgs dèlèns. Plìvura vietà likšu svaigos ziedus. Šodien beidzot bijàm dzimtsarakstu nodaĺà pèc izraksta... vakarà dosimies pie priestera.
belly
26.04.18. 21:08
Kāzu datums: 25.08.2018
Mums ielūgumus taisa Anna Kande. Līgavainis gribēja ar ziediem dizainu, es - jau šeit minēto akvarēlu pludinājumu - ja pareizi saprotu to domu. Annai izdevās lieliski šos abus apvienot un reultāts izcili skaists. Un mums abiem kompromiss. + pieskaņota aploksnīte. Ielūguma aploksne būs aizzīmogota ar vaska (?) zīmogu uz kura būs virsū mūsu uzvārda pirmais burts. To gan pati taisīšu. Kad būs rezultāts, tad bildi ielikšu parādīt :) es nevaru jau sagaidīt.

Jautājums - kādas garšas kūkas jums būs?
katiens
27.04.18. 00:54
Kāzu datums: 04.08.2018
Mums būs sarkanā velveta kūka, ko taisīs Amanda Freiberga (Kūkas gardas). Pagaidām neesmu izdomājusi kūkas noformējumu. Vien zinu to, ka būs stāvos, bet ne visa vienā gabalā, bet uz statīva, jo mums būs tālu jāgādā tā kūka.
katiens
27.04.18. 01:24
Es esmu atkal no tām jocīgajām līgavām, kura uzzīmējusi savu izsapņoto ielūgumu dizainu un nodevusi to ielūgumu meistarei (man ļoti patīk pašai papīrlietas, floristika un visādi rokdarbi) .:D Sākumā es zīmēju uz a4lapas, tad nodevu, laikam kaut ko īsti no maniem brīnumiem neuzķēra, tad es nolēmu zīmēt paintā (kā mazākajās klasītēs:D). Tagad gaidu, kas no tā visa būs sanācis. Būs tā doma uzķerta vai nē. :D Noteikti, ka meistari padomās, ka es pilnīgi sviestā ar šito eju, bet man ir ļoti svarīgi, lai rezultāts būtu lielisks. Manos wanna be ielūgumos ir ģeometriskas figūras, ziedi, kaligrāfiskie burti, daži izcelti zeltā. Fons ir balts un šosezon aktuālais marble (marmors). Marmors plānojas būt rose gold vai blāvs rose gold. Un tad vēl aploksnīte ar ziedu/lapu fonu, kā arī vaska zīmogs.
katiens
27.04.18. 01:27
Esam pārdomās par kāzu avīzi (vajag, nevajag, kādu vajag - lielizmēra, A 4 klasisko). Jautājums: Ko Jūs domājat par kāzu avīzēm? Pašām būs kāzu avīze? :)
laura.saulite
27.04.18. 08:48
Kāzu datums: 24.08.2018
Sveikas visas!
Kūka mums būs šokolādes ķiršu no ceputortes.lv, garša vienkārši pasakaina.
Ielūgumus arī man taisīja Anna Kande, rezultāts ir pasakains, es esmu ļoti apmierināta, kopā mums bija 40 ielūgumi, viens rupji rēķinos mums maksāja 3 eiro. Man ļoti daudzi viesi ir teikuši, ka šis ir skaistākais ielūgums, ko līdz šim ir saņēmuši.
Man būs plīvus, man ir kleitai ir šlepe aizmugurē, man mamma arī satraucās, par to ka kleita būs netīra vai kas, ka man būs grūti, bet es par to vismazāk satraucos, man šajā kleitā ir ērti un plīvurs man ir arī ļoti, ļoti garš, viņš pat ir garāks par to šlepi kleitai. :D Man jau salonā teica, ja baznīcā es precos, tad tas izskatīsies ļoti skaisti. :) 
Matos man būs With Lace matu rota un būs arī viņas auskariņi, esmu saņēmusi jau viņas rotas, es esmu ļoti apmierināta, tik skaists un kavalitatīvs darbs. Tiešām iesaku :)
Par mičošanu un aubi, es vedējmātei pateicu, ka aubi noteikti nevēlos, līdz ar to man cik es sapratu, būs ziedu vainags aubes vietā. Bet te arī mana mamma kko pukst, jo viņa teica, ka tikai neprecētām ir vainagi galvās :D 
Ehz_forshaa
27.04.18. 09:29
katiens 
Mums bija kāzu avīze, ko izveidoja draugi! Pati tagad daudziem pāriem veidoju avīzes, foršāk, ja to dara vedēji, draugi, radi utt. Resp, lai nevis Jūs esat galvenais organizators, bet kāds cits un kāzās Jums ir pārsteigums! :) 

Par to, vai vispār vajag... atkarīgs no Jūsu kopējās tematikas, viesu daudzuma utt. Ja viesi aktīvi piedalās avīzes tapšanā, dalās foršos piedzīvojumos utt. - tā sanāk super lieta un visiem ir iespēja iepazīt Jauno pāri no dažādiem aspektiem. Bieži arī Jaunie viens par otru uzzin kko jaunu un interesantu :) 
Ehz_forshaa
27.04.18. 09:30
Un par Tavu ielūgumu - varu iedomāties, ko esi izsapņojusi, un ceru, ka izdosies!! 
belly
30.04.18. 13:06
Kāzu datums: 25.08.2018
Es beidzot atradu savu kleitu!
Kolosāla.
Ar visu iedoto atlaidi 150eur, sanāca dārgāk kā plānots. Bet nu. Ir tā vērta. :)
Tagad tik jāizdomā par plīvuru - vajag vai nevajag :)

Par kāzu avīzi - domāju, ka mums nebūs. Nu, ja kā pārsteigums būs sataisīta - tad ok, būs forši. Bet, ja nebūs, tad pilnīgi un galīgi neko tas nemaina un nepārdzīvošu - pati arī netaisīšu un nemeklēšu nevienu, kas taisa. Man no pāris kāzām, kur bijām kā viesi, ir palikušas avīzes - tā arī stāv skapī lieki kaut kādā papīru kaudzē. Tāpēc neredzu jēgu īsti :) 

Mums kūka būs trīs stāvos, ar baltu kremu + sarkanu un zelta akcentu + uz mazākā stāva būs dažas tumši sarkanas dālijas. Redzēju ideju kūkai pinterestā - iepatikās. Skaista savā vienkāršībā - tieši tāpēc mums iepatikās.  Tik nevaram saprast kādu garšu. Patīk tās musa kūkas, bet viņas, diemžēl nevar likt stāvos. Tad nu līgavainim jūnijā ir dz.d. - sūtīšu kādu veidu nogaršošanai :) Patīk arī jau šeit pieminētā red velvet - arī apsvērām ideju par tādu... Bet laikam jau vairak par to pirmo variantu :)

Ielūgumus arī atsūtīja jau gatavus maketus - devām vakar akceptu drukāšanai. Gaidām kad redzēsim dzīvē :)

Tagad tuvākie darbi - jāatrod, kur šūt uzvalku un aizbraukt pie juveliera aizvest savu zeltu un izrunāt pēdējās ianses priekš gredzeniem :)

Vispār, meklējām visur  bordo uzvalku un nekur nav. Tad pa tv3 redzēju reklāmā Zeltiņš reklamēja "Izklausies redzēts" un viņam bija mugurā sarkana žakete - tieši tik vienkārša kā gribam. Domāju paskatīšos raidījuma beigās, kur rāda parasti titrus, kas tad ir atbalstītāji un varbūt varēs saprast, no kurienes tad Zeltiņam tā žakete, bet neko nerādīja. Tad teorētiski- ja viņam nesen bijusi mugurā tādas krāsas žakete, tad jau no kaut kaut kurienes viņam ir iedots priekš raidījuma... Un ta snozīmē, ka kaut kur Rīgā tāda ir jābūt. Kā, lai noskaidro? :D
eifeleprecos
30.04.18. 18:31
Belly - sazinājos ar vienu paziņu un uzjautāju par Zeltiņa žaketi, kad atbildēs došu ziņu. Taču televīzijas zvaigznes (vīriešus) ģērbj Mans drēbju skapis.
eifeleprecos
30.04.18. 18:39
belly - Branchess - vai šeit bijāt?
eifeleprecos
30.04.18. 20:24
Belly - Zeltiņam žakete no H&M.
Minčuks
02.05.18. 01:16
Kāzu datums: 11.08.2018
Sveikas līgaviņas.
1kārt sveicu visas ar gatavošanos šiem svētkiem. :)
Lielos vilcienos arī mums tiek viss gatavots . Kāzas rustic stilā. Kāzu tonis g.zaļš un lillā.

Pirms mēneša saņēmu viesu grāmatu GulbeArt ar gatavo tekstu viesu grāmatā (teikšu godīgi , vnk nav vārdu par to cik burvīgi viss sagatavots :) ) , kā arī vecākiem dāvanā dāvināsim foto albumus, kkur vēlāk varēs iemūžināt skaistākos šī pasākuma foto. Glāzes pasūtīju ar gravējumu pie Kristīne Bože - Cine. Ielūgumi no AgiiDizains (3,50eur /gab). Ģimenes ģērbonis pasūtīts un iegādāts veikalā "PA DIVI". Šampanieša pudeļu uzlīmju dizains - Silvija Grišanova .
Pati izgatavoju deko burciņas- svečturi, koka uzraksti, dziesmu grāmatas , bērnu krāsojamas grāmatas utt.. Mans līgavainis taisa visi no koka (svečturi, dāvanu kaste, krājkase utt.) Kleita jau iegādāta , plīvurs gan nebūs , jo ir dēls 5 gadiņi, būs ziedi matos :)

Jautājumi - kur lētāk iegādāties alkoholu kāzām un cik īsti vajag +/- 50 viesiem .

Minčuks
02.05.18. 01:35
Kāzu datums: 11.08.2018
Kāda Jums plānojas būt mičošana ?
Pašiem gribas kko netradicionālu, jo nepatīk tās aubes un priekšauti . Tapēc ir plānā pasūtīt lentes ar uzrakstiem . Bet ko talāk darīt i nezinam :D
Ehz_forshaa
02.05.18. 12:52
Minčuks - par alko - atkarīgs ukādu vēlaties, uz ļoti labām cenām var trāpīt PROMO bāzē, it īpaši, ja tur ir atlaides. Šampi paši pirkām RIMI, jo bija atlaide + 15% atlaide (vārda dienas). Sanāca ļooti lēti. 
Bez visām atlaidēm lēts alko ir "Bez uzcenojuma"  *viens no veikaliem atrodas pretī Vienības gatves Maximai.
Par daudzumu - mēs rēķinājām šādi:
Katram čalim ~ 0,7l viskija (jo visi dzer pārsvarā tikai viskiju
Meitenei - 0,5l ruma
Vecāka gada gājuma cilvēkiem - 0,5l šņabja vai brūnā izlejamā 
Plus uz katru pieaugušo - puedele šampis, jo vakarā uz galda mums nebija vīns, bet no vieglajiem tikai šampis Boska (ņēmām balto, rozā un zelta)
Kate K.
02.05.18. 14:18
Kāzu datums: 08.08.2018
Ļoti labi ir tie alko kalkulatori,vnk ieliec googlee. 
eifeleprecos
02.05.18. 19:00
http://alkoutlet.lv/calculator tas par to alko rēķināšanu. Šodien pati izmantoju, lai zinātu cik jāpērk šampanieša.  Uz pārējo alkaholu neiespringstu. Plānotas bija bezalkaholiskās kāzas, jo tikai līdz pusnaktij un bez nakšņošanas. Šampanietis tostam un kāda vīna pudele. "Iztikas minimums". Draugiem un gimenei jau pateicām, ka ja grib, lai paši ņem līdzi. 

MIČOŠANA karājas uz jautājuma. Kuram tā ir jāvada? Mums būs tikai liecinieki, kuri, protams, pavadis mūs visur utt. Vai viņiem jālūdz mičošanu vadīt? Gribetu to kā kronēšanas ceremoniju. Kur man uzliek galvā pērļu (vēl nav precizēts) kroni. Vienigi nezknu kā, lai vīru pagodina. Nekādas salmu vai kovboja cepures neakceptē. Kas tā labi saietu kopā ar kronīti?
Ehz_forshaa
02.05.18. 23:29
eifeleprecos - mums mičošanu vadīja vakara vadītājs, bet liecinieki asistēja - noņēma, uzlika, padeva utt.
Par vīra kungu - varbūt viņam var kādu zīda šalli uzlikt uz pleciem... ne gluži kā meitenēm, bet tādu stingru, kā velk kungi pie smokingiem. Man draudzenes kāzās vīram tāda tika piešķirta.