FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
Kate K.
19.04.18. 11:06
Kāzu datums: 08.08.2018
Par etiketeem runajot-kkad bija raidijums,ka labi naakot nost ar spirta zeleju taa liime.
Kate K.
19.04.18. 11:07
Gribeeju apskatities Baltzelts majaslapaa piedavajumj,bet man never valaa to lapu ne pa kam.
IKristine
19.04.18. 14:34
Kāzu datums: 11.08.2018
Sveikas! Vai etiķetēm var izvēlēties parasto līmpapīru (kuram virspuse ir kā standarta biroja papīram)? Vai nav kādai gadījies tā, ka krāsa no papīra notek vai izplūst, piemēram, pēc pudeļu norasošanas aukstumā?
līgaviņa18
19.04.18. 15:48
Kāzu datums: 18.08.2018
Sveikas!
Ieteikums kā atbrīvoties no etiķetēm- ja tukšas burciņās vai pudeles, tad ļoti laba lieta ir traukumašīna, jo karstumā tās etiķetes atlec. Tās, kurām stiprāk pielīmētas, tad var paplēst virskārtu nost un var mēģināt trauku mašīnā. Ne vienmēr nonāk pilnīgi viss papīrs(kur stiprāka līme) nost, bet pārsvarā nonāk un ir smukas tīras burciņās un pudeles.
Ja ir iespēja kaut kad uzzināt, kad jūnijā būtu atlaižu dienas Dobeles svecēm, ļoti labprāt uzzinātu. Arī plānā iegriezties tur pēc svecēm. 
Lai jauka diena!

eifeleprecos
19.04.18. 23:22
Runājot par Baltzelts. Majaslapa tiešām nestrādā, bet tur arī nekā izteiksmīga nebija. Loti sen nav laikam atjaunota ta lapa bijusi, jo cenas vēl LVL bija. Iesaku aiziet uz veikaliem un dzīvē uzmest aci. Tajā sky&more plaša izvēle bija. Vienigi bridinu, ka pārdevējas interesantas. Ne pārāk labi pārvalda valsts valodu. 
eifeleprecos
19.04.18. 23:25
Kaut kur diskusijā manīju, bet tagad ātrumā nevaru vairs ieraudzīt, kāda bija minējusi, kas Mežezera šampanieti iegādājusies bez etiķetēm. Gribētu info kā?
laura.saulite
20.04.18. 13:16
Kāzu datums: 24.08.2018
Šodien saņēmu savu līgavas kleitu. Liekas skaistāk nevarētu vēlēties :) :) :) Es esmu tādā sajūsmā, jeeeeeee! :D Nevaru sagaidīt to dienu, kad uzvilkšu viņu. :)
Ehz_forshaa
20.04.18. 13:22
eifeleprecos tā biju es :) Rakstīju uz Cēsu alu un nopirku kasti Mežezera bez etiķetēm + pat varēju izvēleties kādā krāsā vēlos foliju. Samaksa bija ar pārskaitījumu, saņēmām Cēsīs. Bet šķiet, ka bija iespējama arī piegāde.
Ehz_forshaa
20.04.18. 13:23
IKristine Taisnība- ja tiek veikta druka uz parastā papīra, no norasošanas tas var sabojāties. Ja pudeles tiek turētas sausumā, viss ok.
Es pati personīgi pasūtīju tipogrāfijā Abi2, ļoti kvalitatīva druka uz plotera, izgriež pēc formas. Joprojām ir pudeles ar etiķetēm un izskatās kā jaunas ;) 
belly
20.04.18. 20:16
Kāzu datums: 25.08.2018
Sveiki!
Sen nav nekas rakstīts.
Mums šobrīd top ielūgumi - izvēlamies dizainu. Līdz maijam būšot gatavi.
Tikāmies ar juvelieri, gaidam nākošo tikšanās reizi, lai runātu jau par dizainu, ko vēlamies utml.

Kleitas meklējumos braukšu nākošajā sestdienā. :)
Ar uzvalku iet smagi - nekur Rīgā nevaram dabūt to, ko eklējam. Bijām ar aizlaiduši uz Lietuvu (pēc paziņu ieteikumiem), arī tur neko neatradām. Nedomāju, ka bordo krāsas uzvalku garam puisim ir tik ļoti grūti atrast... veikalos, kas te Rīgā citiem liekas bordo - nav bordo - vai nu lillīgi brūni, vai spīdīgi, vai rakstaini... Žēl, jāmeklē steidzami, kur varētu uzšūt...

Ceremonija pieteikta, bet nav bijis laika aizbraukt uzrakstīt iesniegumu. Bet laiks mums ir pierezervēts tā kā viss ok.

Glāzes esam nopirkuši mums četriem (vedējiem un mums), ieraudzīju Pier veialā un nevarēju nenopirkt. - sarkanas, stikla. Bet tādas skaistas, nevis tādas parastas, kas nāk uzreiz prātā iztēlojoties sarkanas stikla glāzes :D bet nu domāju, ka varbūt vajag kaut kādas ar dizainu - smukumglāzes... hmm..

Esam sazinājušies arī ar meiteni, kas veidos man pušķi, piespraudes līgavainim un vedējtēvam, rokassprādzi vedējmātei un mašīnas dekoru. 
Bija jautājums par piespraudēm viesiem - man liekas tas nevajadzīgi. Bet, ja ir, tad tiešām, kā jau te tika minēts - bez adatām - jo tās bojā apģērbu.Tāpat arī lieka snevajadzīgas "dāvaniņas" viesiem uz galdiem, kas pēc tam tiek vai nu turpat atstātas, vai viesim nav kur likt - nomet mājās kādā kaktā... it kā jau ir tā doma "par piemiņu", bet nu... katram savs. Mums būs praktiskas "dāvaniņas", kurām klāt būs piesietas arī viesu vārds.

Par svecēm - šo mēs atstājām dekoratores ziņā, jo vēl nevaram saprast, kādas krāsas sveces labāk un kāda tipa - viņa zin ideju kā gribam dekorēt, kādas krāsas - viņa arī zinās atrast, kas tieši vajadzīgs. Lai gna droši vien iebraukšu arī jau šeit pieminētajā Dobeles sveču veikaliņā - tāpat katru dienu braucu garām tai vietai uz darbu :)

Pasūtīju arī gredzenu kastīti - mazu stikla kārbiņu, kurā iekšā būs sarkans zieds (droši vien dālija) uz kuras būs mūsu gredzeni.

Par kāzu deju - par šo neesam domājuši, bet nu te arī ir tāpat kā daudzas jau te minēja - ar citiem mākam dejot perfekti, bet viens ar otru - nekādi :D bet mē sneiesim speciāli mācīties dejot vai vēl ko iestudēt - tas nav priekš mums. Pamēģināsim mājās padejot - pierast pie tās dziesmas ritma - sajust viens otru. Negribu, ka ir saspīlēti, piedomājot, kurā brīdī kur kāju likt, vai kur roku turēt. :)

Man jautājums - vai jums būs plīvurs? ja nē - vai būs matiem kāda rota? un kādas frizūras jums paredzētas - izlaisti mati vai sasprausti?
Kate K.
22.04.18. 07:50
Mēs vakardien bijām gredzenu meklējumos un neko nenopirkām:D Šobrīd gan svārstamies starp klasisko rinķīti 3mm platu un starp vienu nedaudz savādāku. Interesanti tas,ka bijàm izlēmuši,ka šaurie ,klasiskie gredzeni noteikti nav priekš mums,bet uzlaikojot vislabāk jutāmies tieši tajos,ne i-netā noskatītajos.
eifeleprecos
22.04.18. 09:25
Par plīvuru - man tāds nebūs. Visticamāk, ka matu rota. Vēl gan nezinu kāda. 
Esmu maija sākumā pieteikusies uz kroņu darbnīcu, kur taisa dažādas galvas rotas, redzēs ko man sanāks uzmeistarot.
Kate K.
22.04.18. 09:56
Man visticamāk būs ziedu vainags,vai ziedi. Kronis būs mičošanā,mums radiniece uztaisīs
katiens
25.04.18. 13:40
Kāzu datums: 04.08.2018
Jā, plīvurs būs. Tā bija pati pirmā lieta, ko es biju izdomājusi, ka vajag. Zināju jau sen, ka gribu garu plīvuru, nevis īsos. Protams, vēl jāiet pirkt, jo man nav ne kleitas, ne plīvura, ne citu aksesuāru. :D 

Par frizūrām - biju domājusi par vaļējiem matiem, jo tās frizūras "uz augšu" šķiet diezgan sena pagātne. Labāk jutīšos, ja būs izlaisti, pie tam seja izskatīsies ne tik apaļa, he. :D Pieaudzēšu matus vai iztikšu ar clip in, kas man jau ir nopirkti un izmēģināti vairākās ballēs (nekas nekrīt laukā). 

Par rotu - neesmu līdz galam izdomājusi, jo svārstījos starp kroni vai kādām glītām matu rotām, piemēram, no With Lace. Biju iedomājusies, ka kroni varētu likt galvā mičošanā, jo man tās aubes uzdzen šermuļus. :D
belly
25.04.18. 19:52
Kāzu datums: 25.08.2018
Matus arī domāju pielikt, jo sataisot lokas garums saīsinās, bet gribu lokas savu matu garumā kā ir tad, kad ir taisni  :)

Es par plīvuru nezinu vēl - laikam atkarīgs kāda kleita būs.  Man jau gribās lai aizmugurē velkas mazliet pa zemi (kleita), bet līgavainis saka, ka labāk nevajag, jo kā fotogrāfs ir ļoti daudz pieredzējis, ka līgavām tas parasti traucē un tad vairāk uztraucās lai, ka tik nesabojātu kleitu. Bet man jau liekas - kāda starpība - otrreiz tā pat nevilks to kleitu, pārdot nedomāju pēc tam... Tā kā tur nav ko žēlot :)bet nu tad sestdien redzēs ar ko vainagosies mani kleitu meklējumi - jau šonakt sapņoju, ka neko nevaru atrast,viss izpirkts  :D

Šodien /rīt izlemsim galējo lēmumu par ielūgumiem,kā tie izskatīsies. Gaidu pēdējās korekcijas un tad jau sūtam augšā! Cik jums izmaksāja ielūgumi? Nu cik taisījāt un cik izmaksāja kopā?
Mums par ielūgumu +pieskaņotu aploksni smuks cipars. Gribu saprast, vai nav pārspīlēti. Bet vēl jau jāsūta būs galda kartes... Labi, ka viss uzreiz nav jāsūta. :D

Es arī domāju visu laiku ko mičošanā, lai liek galvā. Pēdējā doma bija prieks to pērļu kroni. Bet ko līgavainim? Kā viņam padarīt to pašu īpašu?

Kotibe
25.04.18. 22:54
belly pareiza Tev attieksme par kleitu.. man šķiet muļķīgi visu dienu stresot par kleitu... :)

Mums ielūgumi izmaksāja nepilni 30 eiro :) pamatu sūtīju Alītī, lentu un detaļas piepirku klāt, lai papildinātu tā, kā man patīk. Ielūgumi laikam 25 gb mums. 

Ehz_forshaa
25.04.18. 23:38
belly - par kleitu, precīzi! Es arī neiespringu, necēlu augšā... aste vilkās pa zemi. Aiznesu uz ķīmisko, izskatās kā jauna. Pārdod gan joprojām neesmu saņēmusi :D Lai karājas skapī. Un nosūtīju Tev PM
katiens
26.04.18. 01:07
Kāzu datums: 04.08.2018
Belly, ja par ielūgumiem, tad tie mums izmaksās 7-8 eiro par vienu. Pagaidām nezinu vēl īsto summu. Kopumā būs aptuveni 30 ielūgumi. Pati netaisu, esmu uzticējusi taisīt sava amata pratējiem (ar visu kaligrāfiju, vaska zīmodziņiem utt). Pašlaik gaidu otro maketu, jo pirmais nebija pa prātam.
Ingaciite
26.04.18. 08:09
Mums ielūgumi izmaksāja 2 eur/gb tpc jābrīnās, kur ums tādas cenas rodas, bet tas jau laikam gaumes jautājums. Es jau sen kā zināju, ka gribu to akvareļa tehniku, un trādus arī pasūtīju, pāris dienas atpakaļ pieliku punktu, un nu jau drīz ielūgumi tiks saņemti omnivā ;) 

Par plīvuru- man būs, vienmēr esmu grribējusi un zinājusi, ka man būs, kaut gan pēc tradīcijām sak, ja ir bērns, tad plīvuru netiek un baltu kleitu nevelk, jo baltā ir š''kīstības krāsa, bet es ar savu jau esmu kopā 10 gadus un mums ir 2-gadīga meita :) Frizūra man būs, ka mati uz augšu, jo man kleitai ir ļoti skaista, kaila mugurpuse, ko negribu nosegt ar matiem :)

pika.sniega
26.04.18. 09:52
Es arī gribētu, un man būs plīvurs. Gribu garu, garu, lai velkas pa zemi viena daļa un otra daļa nosedz seju, kuru man noņems līgavainis kad būšu jau pie altāra.
Par ielūgumiem tie mums izmaksāja 0,55eur gabalā.  Man ir nobildēts tikai viens gatavs varbūt vēlāk ielikšu bildi.