FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
Ingaciite
12.04.18. 08:58
Kāzu datums: 18.08.2018
kotibe, Jā, es par to :D
laura.saulite
12.04.18. 09:08
Kāzu datums: 24.08.2018
Ingaciite, par cik mēs esam norādījuši ielūgumos, ka vēlētos, lai dāvina naudu, tad man ir doma nopirkt tādu kā stikla lādīti.
Es pasūtīšu uzlīmes stiklam, man ir dizainere, kas var sataisīt failu uzlīmēm. :) un ielikšu iekšā vēl kādu dekoru, ziedus vai ko tādu + uzrakstu dāvanas. Es tagad neatceros kur es redzēju, bet man ļoti patika šī ideja. 
Ingaciite
12.04.18. 10:31
laura.saulite man liekas es zin par ko tu runā, es arī redzēju to pašu stikla kasti, fbookā :) ļoti skaista :) diez kur tādu var dabūt?! :)
Kate K.
12.04.18. 13:05
Kāzu datums: 08.08.2018
Kādās cenās iznāca pie juveliera laulības gredzeni? Mēs domajam saveejos naakamnedel braukt pirkt:)
Kate K.
12.04.18. 13:11
Par to balto kraasu apgeerbaa-jaatziist,ka pirms daudziem gadiem es arii aizgaaju uz kaazaam baltaa,iisaa kleitaa,pat neiedomaajoties,ka taa nevareetu..tagad gan nevilktu vairs. Bet man kkaa saak skist,ka ar kaazaam viesiem nereti asocueejas tiesi gaisums,balta kraasa un kkaa neapzinati meitenes grib vilkt baltas kleitas...nezinu,kapec. Mana vedeejmaate arii kko izteicaas,ka vilks garu,gaisu kleitu,kreemiigos tonjos,par cik myms viss bus taads gaiss,bet nu man ne visai taa doma,jo viena lieta ir viesis gaisaas dreebees,bet cita ,ieta,ka blakus staaav garaa,gandriz baltaa kleitaa:D taakaa vedejmaate ir liugavainja maasa,ceru,ka vinjs maacees to sakaartot.:D
Ingaciite
12.04.18. 13:35
Man bija savs zelts, mūsu gredzeni ar visu gravēšanu izmaksāja 40 euro. Zinu, ka Jums Rīdziniecēm tādus brīnumus neredzēt, bet mums attālajās pilsētās strādā arī tādi meistari, kas savu darbu dara tik pat kā par mīlestību. :)
laura.saulite
12.04.18. 14:54
Mūsu gredzeni maksāja 613 eiro, bet samaksājām 237 jo bija savas krāmu zelts. Gredzeni mums ir diez gan lieli, 5mm, divos zelta toņos, baltā un sarkanā zelta. Pirkām jau gatavus, mēs ieraudzījām viņus un abi uzreiz sapratām, ka ir mūsu gredzeni. Par cik bija jau gatavi mūsu izmēri, tad mums nevajadzēja arī gaidīt, lai izgatavotu. :) Ja nebūtu mūsu izmērs, tad gan būtu bijis jāgaida. 
laura.saulite
12.04.18. 16:45
Meitenes, man ir jautājums, vai Jums kādai būs kāzu karogs? Un cik Jums tas izmaksā?. Man prasa a kāpēc es negribu, bet man pašai negribas, ko tādu, jo zinu, ka mājās viņu pēc tam nekur nekarināšu, man vienkārši nepatīk. Vēlētos zināt Jūsu domas par visu šo un cenas. Jo esmu atradusi ko gaumīgu karoga vietā, par 30 eiro. 
Kotibe
12.04.18. 16:59
laura.saulite vai neesi noskatījusi koka ģērboni, ar uzvārdu vai iniciāļiem? :) es arī par to domāju, fb ieraudzīju, pēc tam tādu varētu mājās pie sienas likt :)
Kotibe
12.04.18. 17:01
par to balto krāsu - jā, protams, vasara, gaišums, mīlestība.. to visu es saprotu :)) bet... ja es kā līgava pasaku, ka es NEGRIBU, lai mana vīramāte ir baltā mežģīņu kleitā, es domāju, ka to vajadzētu respektēt... pēc etiķetes uz kāzām baltu viesi nevelk vispār. Man šķiet muļķīgi, ka nevar atrast nevienu citu krāsu vai kaut gaišu toni, ko šai dienai izvēlēties. 
Kotibe
12.04.18. 17:02
vai esat drošas, ka visi viesi dāvinās tikai naudiņu? norādījāt ielūgumos?
mums ielūgumos par to nekas nav minēts, tāpēc arī negribas tādu mazo dāvanu kasti, kurā tikai aploksne ieiet..
spozasaule
13.04.18. 09:34
Kāzu datums: 30.08.2018
Ingaciite jums izklausās ļoti labs piedāvājums bijis. Mūsu gredzeni izmaksāja 260 eur. Tā kā zeltu devām savu, tad šis cipars tikai par darbu un mazu briljantiņu manā gredzenā. Bet gredzeni ļoti skaisti :)

Par balto krāsu kāzās - man nav iebildumu. Protams, ja runa nav par garu kleitu, kas līdzinās līgavas kleitai :D 

Šobrīd vēl domāju par dekorāciju aiz mums, bet tas noteikti nebūs karogs. Arī neredzu tam īsti pielietojumu pēc kāzām.

Es gan to ļoti negribēju, bet tomēr ņēmu vērā topošā vīra viedokli un kopā ar ielūgumu dosim info lapiņu, kurā būs noderīga informācja, tai skaitā arī teikums par dāvanu aploksnē.  
laura.saulite
13.04.18. 09:49
Kotibe, Jā es tieši FB ieaudzīju, ja nemaldos 7 Balck Bees šādu izdagatavo. Man arī pirmā doma bija ka pēc tam mājās smuki pie sienas varēs pielikt šādu dekoru ar uzvārdu. Mamma mana teica bērniem manotjumā :D Kā ģimenes ģērbonis. 

Mēs bijām diez gan bezkaunīgi un norādījām ar simboliem ka dāvanā gribam aploksnīti ar naudu. + mēs vēl pierakstījām, ka vēlamies ziedus sārtos toņos.. :D
Kotibe
13.04.18. 10:02
laura.sauliite tas nemaz nav bezkaunīgi, par naudiņu dāvanā...:) mani vairāk pārsteidz, ka mums praktiski visi prasa - kad sekos informācija par dāvanām? (jo mums nekas ielūgumā par to nav minēts)  man šķiet diezgan pašsaprotami, ka, ja nezini, ko kāzās dāvināt, dāvini naudu... :D bet zinu, ka būs daži, kam būs dāvana kā īsta dāvana, un man par to arī liels prieks, pat, ja viņa varbūt nebūs materiāli tik vērtīgi, bet tieši emocionāli :) 
Ingaciite
13.04.18. 10:31
Es arī domaju ka naudu prasīt nav bezkaunīgi :D es negribētu lai man uzdāvina tējkannu vai gultas veļas komplektu :D (draudzeņu pieredze iz dzīves) :D Tā kā es arī ielūgumā esmu norādījusi, ja grib mūs iepriecināt, tad lai dāvina naudu, kā pirmo iemaksu mūsu ģimenes krājkasītē. :) nu un nekas tāds kliedzoš arī tajā tekstā nav :D
Kate K.
13.04.18. 17:10
Mums arii ieluugumos noraadiita taada kaa bildite,ka daavanaa gribam naudinu celojumam kaa arii luugums daavinat tikai vienu baltu rozi,par cik pa dienu tie ziedu kleepji saviitiis un lieki teerinji vien viesiem.
Kate K.
13.04.18. 17:11
Iegāju te vietējā Golden Saga veikalā un tādibgredzeni ar sarkano un balto zeltu ar visu atlaidi sanaak 800 eiro...liekas drusku pa daudz tomeer. Meginasim meklet kko letaku.
eifeleprecos
13.04.18. 20:16
Kate.K iesaku aiziet uz veikalu Baltzelts (viens no veikaliem Duntes ielā t/c Sky&More) ļoti plaša izvēle un  arī draudzīgas cenas. Mēs savus gredzenus sūtījām tur. 15xarba dienu laikā gredzeni gatavi. 
par abiem gredzeniem sanaca apmeram 370€
eifeleprecos
13.04.18. 20:19
Mums arī ielūgumos bija gan teksts, gan ilustracija par dāvanu aploksnē. Dāvana aploksnē vispar var radoši tam pieiet. Varianti daudz - nauda, davanu kartes, spa atpūta, biļetes utt. 
aplokšņu izmēri jau arī dažādi
Ķirsīts
14.04.18. 01:21
Dāmas kādi būs jūsu kāzu auto dekori? Man nekas no internetā atrastā līdz šim nepatīk, un vispār liekas, ka man pietiktu ar lentītēm ar pušķiem pie spoguļiem.