FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
Ingaciite
03.05.18. 11:50
Kāzu datums: 18.08.2018
Tām kurām ir aktuāli!!! Atradu superlīdzekli, kas noņem līmi kas paliek no etiķetēm. Mani jau brīdināja ka ar mežezeru esot vistrakāk un tā arī bija 4 diennaktis mērcēju bet pat stūrīši neatlipa.. Tad papīru nokasīju un līmi noņēmu ar breikklīneri (bremžu tīrītājs), domāju ka visiem puiši sapratīs kas tā par štelli. Es nekad mūžā nebiju redzējusi tādu iedarbību..iepriekš izmēģināju visu pat celtniecības krāsas noņēmēju, vaitspirtu, acetonu utt... un nekas neņēma pat gripatiņu nost, ar fleksi pulēju gan ar mīksto ripu, gan ar drāšu ripu, nenāca nost, a te 5 min laikā ar breikklīneri viss nonāca :)
Kate K.
03.05.18. 12:03
Kāzu datums: 08.08.2018
Es domāju,ka vīram būs pīpe,vai kas tāds-simbolisks,bet paliekošs.
laura.saulite
03.05.18. 15:06
Kāzu datums: 24.08.2018
Mums mičošanu vadīs vedēji, esmu arī pateikusi, ka nevēlos nekādas aubes. Tā vietā man būs ziedu vainags.
Vīram noteikti būs hūte un pīpe, vismaz es tā domāju, neko vedēji vairāk par to nav teikuši :D

Ingaciite, paldies par ieteikumu, man tas viss vēl priekšā. Man draugs, kas taisa visas mūsu ģimenes mašīnas noteikti zinās, kas ir jānopērk :D 
Ehz_forshaa
03.05.18. 23:38
Ingaciite - super! Forsi, ka izdevas atrast. Es jau ieprieks zinot, kada kjepa gaidama, vnk nopirku pudeles bez etiketem :D
Minčuks
04.05.18. 00:10
Kāzu datums: 11.08.2018
Mums plānā ir tās goda lentes ar uzrakstiem (vismaz tas līgavainim patīk) . Ziedu vainadziņs neder jo tas cairak jaunām meitenēm,bet sievām domātas aubes,bet tā kā es nevēlos aubi un priekšautu,tad domājam kko citu .
Ehz_forshaa
05.05.18. 00:23
Minčuks - tad varianti - kronis, mini cepurīte (tādas kā izmanto Keita Midltone), skaista matu rota, vnk nekas uz galvas un tikai lenta :) 
Kotibe
07.05.18. 09:13
Meitenes, man bēda :(
biju pie šuvējas, man ir jau nopirkta kleitas augšpusei mežģīne, vajag pieskaņot apakšaudumu un svārku audumu... un tagad izrādās, ka tā mežģīne tomēr ir pārāk bēšīga, un visa kleita, lai būtu harmoniska, būs konkrēti bēša/šampanieša krāsā, kas ir tieši tas, ko es negribēju! :(( es negribēju auksti baltu, gribēju smuku ivory, bet tā mežģīne (nenormāli skaista, un tāpēc dubulta bēda) neiet klāt... :( 
pilnīgi asara nobira, jāsāk viss no sākuma, jāmeklē mežģīne, audumi... :( un tā mežģīne sūtīta, LV tādas nav, ļoti neparasta.. otrreiz sūtīt neriskēšu, jāmeklē tepat uz vietas, bet pat negribas šobrīd.
Kā jums ar kāzu kleitu? ir vēl kāda, kurai nav iegādāta vai uzšūta?
SaivaEinars
07.05.18. 13:22
Kāzu datums: 03.08.2018
Kotibe
Man ir stress un daudz murgu, jo izlēmu riskēt (nenormāli patīk kleita)- man šuj uz maniem izmēriem nopirktu kleitu caur ebay. Šonedēļ jābūt gatavi un saņemšu bildes. iekšā sajūta ka viss būs kārtībā, bet prāts ir nemierīgs, jo nekad nevar zināt kā būs.
Noriskēju, jo vedējmātei savās kāzās izdevās nopirkt kleitu pa 70 euro ļoooti skaistu, kas pie mums salonā maksā 10x dārgāk (foto viņa atrada salona mājas lapā un precīzi tādu paši foto ebay). Galvenais, ka kvalitatīva un tieši kā bildē. Ceru ka man arī būs tāds veiksmes stāsts :D

Ingaciite
07.05.18. 14:54
Mums mičošanā pavisam vienkārši, uzliks man un vīra kungam speciāli izšūdinātus priekšautus. Vadītāja jau teica, ka var kronēt kā grib, var gan kā kuģa kapteini ar savu sievu, var kā karaļvalsts karalieni un karali, viņā teica, ka var saistīt ar kkādu hobiju- mums patīk gatavot, tādēļ mums būs priekšauti, sarkanā krāsā ar uzrakstiem sieva, vīrs 18.08.2018, pasūtīju fbookā Ideju Šarms
Kotibe
07.05.18. 20:44
SaivaEinars pēc tam padalies, kā veicas ar kleitu, bet turu īkšķus, lai viss ir skaisti :) 
belly
08.05.18. 11:07
Kāzu datums: 25.08.2018
Uzvalku joprojām nevaram atrast. Izstaigājām H&M, tur bija pat  gaiši rozā, bet bordo nebija. :(
Bijām suitsupply, bet tur bija, bet ne priekš līgavaiņa, tāds vairāk casual stilā.

Branchess - tur sazinājos, bet viņiem uz vietas ir tikai viens liels izmērs. 
Esmu jau izmeklējusi Google visās malās... Vienīgi variants sūtīt no interneta, kas ir ļoti riskanti, vai šūt jaunu. Pie kā lai šuj??? Uzvalku jau manuprāt jāmāk šūt, to nevar darīt parasta šuvēja...

Kotibe - man kleitai pamata tonis ir cits un pāri baltas mežģīnes - skaisti. Varbūt, ja tev pamats balts un mežģīnes nedaudz citā tonī - varbūt viņas arī izceļas tieši vairāk? Nevaru iztēloties, bet varbūt ir smuki? Es spriežu vienkārši pēc savējās, ka man pamats ir citā krāsā un tieši tāpēc tās skaistās mežģīnes tiek izceltas vēl vairāk :)

Mēs par mūsu juvelieri dzirdejam ne pārāk labas atsauksmes un tagad brauksim runāt ar vēl vienu juvelieri. Labi, ka vēl neatdevām jau savu zeltu viņam taisīt.

Man draudzenei kāzās mičošanā viņus kronējām par karali un karalieni - viņiem tas iederējās stilā, jo uzvārds tieši tā arī tulkojas, tāpēc visur varēja izdevīgi apspēlēt to tēmu... :)

Bet nu domāju, ka šo arī atstāšu pa lielam vedēju ziņā - lai izpaužas. Man nav iebildumu ne pret ko :) 
pika.sniega
08.05.18. 12:41
Manas kleitas pamatne nepavisam nebūs standarta krāsā. Bet pa virsu ivory mežģīne. Tā skaisti un sapņaini. :) 

Lai gan iepriekš zināju, nu vismaz man likās, ka zināju :D,  ka man būs koši balta princešu kleita ar korseti un ļoooti kupli apkakšu. Vispār neklausījos nevienā kurš man ieteica uzmērīt kleitas kas nav baltas, bet krēmīgas, pūderrozā utt. Man bija stingra nostāja ka līgavas kleitai jābūt baltai, tikai un vienīgi. :D Tagad pašai smiekli nāk. Kleita ko biju iedomājusies ir "standarts". Es negribēju un mums arī nebūs "standarta" kāzas. Līdz ar to kleita pavisam nav kupla, pavisam viegla, nav balta un vispār pilnīgs pretstats iedomātajai "ideālajai" kleitai. :) 

Arī mana kleita tikai top, bet es nesatraucos. Man vienu dienu vispār pilnīgi viss mierīgi un mamma šķiet streso vairāk kā es. Citu dienu man uznāk "tik maz laika-tik daudz darāmā" un tad es iekrītu stresa mākonī.. Nezinu kas nu beigās sanāks.

Gribētu dabūt kādu dekorētāju, vai radošu cilvēku, ar kuru aizbraukt un apskatīt visu, kas varētu man dot padomu, ko vajag ko varbut ne. Jāpaskatas, varbut manā paziņu lokā ir kāds tāds, jo brīžiem liekas, lai nebūs visa par daudz, brīžiem ka varbūt tomēr dekorācijas par maz.. Izmisums  :D Gribas pašai sataisīt, jo tomēr tik vienkāršas lietās arī ir tik daudskaistuma. Negribas tērēt milzum daudz naudas dekorācijām priekš 4-5h pasākuma. :) 
SaivaEinars
08.05.18. 13:42
Kāzu datums: 03.08.2018
Sveikas.
Lūdzu, padalieties ar info tās, kurām bus lina karogs- kur pasūtījāt?
viktorijagib
08.05.18. 13:45
Belly varu rekomendēt aizbrautk uz Viļņas tirgū. Mēs 28.04 tur līgavainim nopirkām uzvalku, kādu gribējām un Rīga nekur nevarējam atrast un par ļoti labu cenu. Tur tieši uzvalkiem ir liela izvēle un bordo krāsa uzvalkus redzējam. 
pika.sniega
08.05.18. 14:24
viktorijagib 
Kādas tur cenas uzvalkiem? Un vai Slim FIt piedāvājums arī ir? 
Un tur katru dienu strādā? :) 
belly
08.05.18. 14:33
Pika.sniega jau uzdeva manus jautājumus... :)

Mans drēbju skapis arī bija bordo krāsas uzvalki , bet tie bija spīdīgi, rakstaini, ar violetu nokrāsu. Mēs esam iztēlojušies kaut ko tik vienkāršu kā attēlos. Arī slim fit uz gara auguma vīrieti  :)

Mēs bijām jau uz Šauļiem aizbraukši pēc ieteikuma - tur visādi esot, visādas krāsas, milzifa izvēle  - tā mums teica. Aizbraucām un tur reāli viens veikals tik un visi uzvalki pārsvarā zili....

viktorijagib
08.05.18. 15:42
Protams tur arī zilos bija daudz vairāk nekā citā krāsa. Bet tur nav viena vieta, bet vairākas ar uzvalkiem, tāpēc izvēle ir. Mēs gribējam pelēka krāsa bet lai būtu ne pārāk tumša un ne pārāk gaiša kaut kas pa vidu, Slim Fit un ne spīdīgu. Mēs īstenība kādu stundu staigājām un bija daudz smuku uzvalku, bet nebija to īsto, es jau sāku pārdzīvot bet toties atradām tieši to ko gribējām. Jā, slim fit uzvalkus tur ir daudz. 
Mēs savu nopirkām pa 135 eiro, visur kur prāsījam cenas bija 120-200 eiro diapazona. 
Tirgu mājaslapā ir tādi darbalaiki:
Monday
CLOSED
Tuesday
2.30 am - 2 pm
Wednesday
5.30 am - 2 pm
Thursday
3 am - 2 pm
Friday
5.30 am - 2 pm
Saturday
4.30 am - 4 pm
Sunday
5.30 am - 4 pm
Piparsz
08.05.18. 15:51
Kāzu datums: 11.08.2018
es pie tām līgavām, kurām joprojām nav kleitas, bet man pilnai laimei nav arī vēl ielūgumu, un izskatās, ka tik ātri arī nebūs - tā mana vienīgā škrobe, jo ši jau ir otrā vieta, kur pasūtīju. Pirmajā nepatika attieksme, ka maketu solīja atsūtīt tai pašā dienā, bet tā vietā atsūtīja pēc 2 nedēļām(un arī netādu, kā bijām runājušas). Otrais iēlzvētais variants arī pagaidām top stipri lēnāk kā no sākuma bija solīts. Reāli nesaprotu, kas pa problēmu, nav gluži kaktu kantori, cenas arī normālas..reāli uzvilkos par šo tēmu :D 
eifeleprecos
08.05.18. 20:13
Rezervēts/Sarunāts:
*viesu nams
*ēdinātāji
*kūkas meistare
*vakara vadītājs
*fotogrāfs
*DJ
*videomeistars
*dekoratore
*šuvēja(kleita tapšanas procesā, sola līdz jūlijam būt gatavai)
*meikapa&frizūras meistare

Izpildīts/iegādāts:
*ielūgumi
* uzvalks
*gredzeni
*personalizētās etiķetes
*piemiņas magnēti
*līgavas kurpes
*suvenīri viesiem

Jāiegādājas:
*kurpes līgavainim
*alkohols
*matu rotas(?) Un rotas kā tādas..
*&viss pārējais, kas aizmirsts...

man pat šķiet, ka esmu visu ko lieku varbūt iegādājusi, bet par kaut ko svarīgu gan jau esmu aizmirsusi.. 
kā Jums meitenes ar rotām? Liksiet auskarus vai kaut ko ap kaklu? Nevarj saprast ko un kā izvēlēties. 
gaidu ieteikumus
belly
08.05.18. 20:22
Par rotām - man iepatikās instagram https://www.instagram.com/nela_strenge_gems

Domāju tur pirkt smalku rokassprādzi un auskariņus.