FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
kRista
25.08.17. 15:56
Līgava 2018,

Vai neesi apsvērusi domu likt abas krāsas kopā? Rudzu puķu zilo un sarkano? Hmmmm varētu pat būt ļoti ok. Es neesmu nekāds radošais cilvēks un man ir grūti kaut ko tā pašai izfantazēt un izdomāt,tāpēc mēs lēmām par labu profesionāliem dekorētājiem,kuri visas manas iegribas realizēs vislabākajā noformējumā :) Es vismaz tā ceru,jo viņi tā  apsolīja  :D Es ieteiktu Tev aprunāties ar kādu dekorētāju,vai apskatīt kāzu bildes,kur redzami noformējumi abās šajās krāsās. Un tad izvēlēties kura krāsa jūsu acīm ir tīkamāka :)
kRista
25.08.17. 15:52
Līgava 2018,

Mums kāzu krāsa ir maigi violets un balts. Tradicionālais,kā saka Di-Dī :) Ar šo krāsu ir tā,ka dzīvē violetais galīgi nav man krāsa,tā neuzrunā ne apģērbā ne kur citur,bet,kā kāzu krāsu salikums tieši šī krāsa šķita manai acij vistīkamākais variants :) Dekorētāji teica,ka kāzu krāsu varam vēl mainīt līdz maijam/jūnijam,ja pardomājam. Bet 90%,ka paliksim pie šīs kombinācijas.
Par viesu namu Lenkas neko neesmu dzirdējusi pat :) tāpēc par izmaksām neko nevarēšu spriest. Mūsu izvēlētais viesu nams pārsteidz ar ļoti zemām izmaksām (500eur telpas+ 70eur pirts) Tā,ka viss sakrita perfekti-vieta ļoti iepatikās un cenas arī likās pat ļoti ok. :)
Pirms tam biju "ieciklējusies" uz viesu namu "Līcīši" un ļoti vēlējos tieši šo vietu,topošais vīrs pat "norija" šīs izmaksas  un piekrita manai kaprīzei :),bet pēc tam pati sāku aizdomāties 2500eur tikai par telpām,laikam par traku. 
Bet Mūsu izvēlētais viesu nams "Zaļie atvari" nebūt nav sliktāks:) Teiktu pat mājīgāks un omulīgāks :) Un LĒTĀKS :):):)
Di- Dī
25.08.17. 13:21
Kāzu datums: 18.08.2018
Mūsu izvēlētā (vēlamā) krāsa ir piesātināti, spilgti zaļa (ja varēsim atrast audumu un šuvēju, kura uzņemsies manam vīrietim uzšūt uzvalku)...
Man šī krāsa pagaidām nepiesaista, jo būs grūti izdomāt dekorācijas, bet... 
Uz daudzām kāzām esam bijušī un īsti negribās tradicionālās krāsas- zila, violēta, sarkana, oranža... un citu krāsu nevaru iedomāties :D
bet- ja nedabūsim uzvalku- tad būs kāda no tradicionālajām krāsām.
Ligava2018
24.08.17. 19:59
Kāzu datums: 30.06.2018
Oho cik feini! vot tā ir organizēšana. 
Nu ir aizrunāts viesu nams tikai tā cena man nepavisam nepatīk , pietam neesmu Latvijā. Bet laikam jau precas vienreiz mūža ( vairāk vai mazāk ) :D 
Esmu izvēlējusies kāzu svinību vietu Lenkas. Atsauksmes labas , draugi arī pabijuši tur. Tikai tā cena tā šausmīgā cena :D Bet pa lielam, viesu nams ir, vakara vadītājs ir, fotogrāfs ir, vienīgi laikam jāmaina muzikanti jo sanāk viņiem braukt 170 km jo pirms tam bija domāta cita vieta tad nebija tik daudz jābrauc :D 
Floriste arī ir. Nav tā ka gluži nebūtu nekā. Nevaru par kāzu krāsu izlemt rudzupuķu zilais vai sulīgi sarkanais.. :D
Jums jau krāsa ir? 
kRista
24.08.17. 10:42
Sveika,Līgava2018!

Paldies un sveiciens arī Tev :) Welcome mūsu pulciņā :)Mums ar plānošanu sokas diezgan raiti,varbūt pat pārāk ātri jau visu esam izdarījuši :) Bet viesu nams,ēdināšana,muzikanti,fotogrāfs,kāzu vadītāja un dekoratori mums jau ir rezervēti. Laulību gredzenus arī esam atraduši,plānojam iegādi uz oktobri. Pa lielam,laikam atlikusi ir kleita,ielūgumi un pārējie sīkumiņi. Alkoholu esam sākuši jau iepirkt tagad,ar domu pamazām iepirkt visu vajadzīgo daudzumu,lai uz beigām izpaliek lieli tēriņi.Un pamazām pērkot arī tā summa tā nejūtas,kā pērkot vienā reizē visu. :)
Mums uz šo brīdi izmaksu tāme sastāda nedaudz virs 6000 (ieskaitot visus plānotos  izdevumus un izmaksas) Bet pilnīgi iespējams,ka beigās šī summa sanāks savādāka.Mēs arī tikai un vienīgi paši visus izdevumus sedzam.Izmaksas protams ir atkarīgas arī no kāzu lieluma,cik lielas plānojat un ko vēlaties.
Šobrīd esmu make up meistara un friziera meklējumos,vēlos atrast jau laicīgi,lai mierīgs prāts.:)
Par deju-jā,esam pieteikušies deju studijā,lai iemācītos skaistu pirmo valsi. Kā pierunāt savējo? :D sarežģīts jautājums :D Mans topošais vīrs būtu gatavs pat Gulbju deju dejot,lai tikai man būtu prieks  :D,tā ka mums tā nebija problēma,ka jāiet būs mācīties.:) ja jāiet tad jāiet un viss :D Bet,ja nopietni,viņš pats izteica vēlmi iemācīties skaisti dejot :)
Par viesu namiem-nu jau ir stipri pēdējais laiks rezervēt,jo labus viesu namus ļoti ātri " izķer".Mēs savējo rezervējām jau jūnija sākumā.Viesu namus var pameklēt arī tepat precos.lv vai aprunājoties ar kādu kāzu vadītāju( ja Jums nav savas) un vēl vienmēr pastāv variants -māte Google :)
Bet pirms galīgās izvēles izdarīšanas,no sirds,iesaku apbraukāt visas izvēlētās vietas un apskatīt klātienē,jo bildes var būt ļoti maldīgas. Saku to pēc mūsu pieredzes,kad apskatījām viesu namu internetā,viss likās tik skaisti,bet aizbraucot uz vietas apstulbu un sāku apšaubīt vai vispār bildēs redzamais viesu nams ir tas pats,kur aesam atbraukši :D

Tev viss izdosies! :)
Ligava2018
23.08.17. 20:06
Kāzu datums: 30.06.2018
Sveikas Dāmas. 
Nu ko sveicu visas nākamā gada līgaviņas :)
Cik tālu Jums plānošana?
 Man kaut kā neiet ar vietas atrašanu. Biju vienu rezervējusi pirms pāris gadiem biju pabijusi tur un tagad saprotu nē tas nav kāzām :@ Un kurzemē es nezinu laiakm nemāku meklēt :D 
Un vispār man tāds stresains periods , lasu visi ieklaujas tik mazās naudās, bet man viņa tik aug un aug.... Lai gan mums vecāki neko nesedz visu paši daram bet tikuntā. 
Un skatos visi mācīsies dejot , nesapotu kā lai savu topošo vīru pierunāju :D
inesa
22.08.17. 18:24
ssaanta Izklausās, ka mičošana Tev bijusi uz Urrā. Tas priecē. :)

Ehz_forshaa Mums jau ir doma, ka divus mēnešus pirms kāzām vēl ir jābūt iespējai iemācīties deju. Negribas uz vietas minstināties un bikli klibot. Hehe. :)
Ehz_forshaa
20.08.17. 23:41
Meitenes, pirmo valsi var iemācīties arī nedēļas laikā (tas no pieredzes)! Es esmu dejojusi, vīrs nē. Viss izdevās lieliski - bijām uz 3x 1,5h nodarbībām + mājās nedaudz patrenējāmies...
ssaanta
19.08.17. 09:15
Kāzu datums: 29.07.2017
Meitenes, mičošanai noteikti iesaku ņemt folkloras kopu, ja nav iebildumu pret latviskajām tradīcijām. Mums bija no rituali.lv, bija ļoti jauki, iesaistīja arī viesus, visi vēl joprojām atceras foršo mičošanu. Kleitu pirku salonā Jūlija, tikai tās labākās atsauksmes - liela izvēle un jauka apkalpošana. Kāzas bija jūlijā, kleitu nopirku februārī.
inesa
17.08.17. 23:52
kRista, tā gan! Parasti lielākā daļa līgavu sevi uztur labā formā, tā vajag. :) Man par mičošanu nav īsti nekādas skaidrības,ko tur dara,ko nedara, tādēļ par dziesmu vispār neko nezinu. Draudzenei bija,laikam Rasa princesīte,ja pareizi atceros. ;)
kRista
17.08.17. 15:36
Inesa,
Gatavošanās laiks ir burvīgs un aizraujošs :)
Mēs esam pieteikušies deju studijā,lai iemācītos skaistu pirmo valsi. Uz šo brīdi dziesmu esam izvēlējušies  Dona " Tepat". Bet ļoti iespējams,ka domas vēl mainās :) Par mičošanas dziesmu gan nav ne mazākās saprašanas vēl.Doma bija par klasisko " Līgodama upe nesa" ,bet neesmu pārliecināta,vai vēlos tieši šo dziesmu.
Par kāzu kleitu -esmu izlēmusi,ka pirkšu jau gatavu kleitu. Bet bail tik ātri jau nopirkt,ka arī nav tā,ka iepatīkas kāda cita. un vēl...esmu cītīga treniņu zāles apmeklētāja šobrīd,tāpēc ļoti ceru,ka ķermeņa aprises uz to laiku būs krietni mainījušās :)
inesa
17.08.17. 11:50
Par pirmo deju, nezinu.. Mēs tagad dodamies uz ārzemēm,jo paši dzīvojam Zviedrijā un atpakaļ būsim tik maijā. Vienīgais atliek mācīties no interneta. Hehe. ;) Dziesma gan izdomāta, visu laiku galvā skan. ;)

Un par mičošanu, tā vispār man ir tumša bilde, jo esmu bijusi vienās kāzās, arī līgavainis, tādēļ esam nezinīši. :(

Kāzu kleitu arī pirkšu vai šūšu, kad būšu atpakaļ maijā. Bail ,ka nopirkšu pa ātru un pirmkārt nederēs vairs vai otrkārt apniks, tad būs čābīgi. 

inesa
17.08.17. 11:45
kRista Cik skaists tas gatavošanās laiks, vai ne? :)

Rīgā, šķiet vieglāk visu saorganizēt, tur viss vairāk vai mazāk uz vietas. ;) 
Baznīca, tas ir labi, vismaz ir vērts precēties, jo lai citas neapvainojās, bet tās dzimtsarakstu nodaļas, zagsas u.c., tas šķiet nav nopietni, bet tas jau vairāk atkarīgs arī no apstākļiem un budžeta, kā arī ticības. 

Mums arī būs baznīcā, bet Valmierā, pareizticīgo, jo paši esam no Valmieras. Svinēsim viesu namā "Brūtes". Būs ap 70 viesiem, bet tas ir provizoriskais cipars. 
Tikuši galā esam ar viesu namu, mūziku, baznīcu, fotogrāfu, ēdināšanu, vēl atliek sameklēt vakara vadītāju un dekoratoru. 

kRista
17.08.17. 11:29
Inesa,

Kā Jums ar  pirmā valša un mičošanas dziesmām? Esat jau izvēlējusies? Mēs aesam pieteikušies deju studijā,vēlamies iemācīties skaistu pirmo valsi :) Tik par tām dziesmām vēl pilnas skaidrības nav :) Mums kāzas uz 60 viesiem.Cik jums lielas kāzas plānojas?
kRista
17.08.17. 11:25
Inesa,

Mēs esam no Rīgas,laulību ceremonija notiks Rīgas Mārtiņa baznīcā.Par svinību vietu izraudzījāmies viesu namu "Zalie atvari" Jelgavas pusē :)Kā ar jums? No kuras puses esat? :) Principā mums jau viss ir rezervts-viesu nams,ēdināšana,fotogrāfs,muzikanti,dekorētāji,kāzu vadītāja. Atlicis vien atrast make up meistaru un frizieri un protams-to īsto,burvīgo kleitu :) Tikai īsti nav saprašanas,kad ir jāsāk iet kleitas "izlūkos" :)
inesa
16.08.17. 18:49
Kā Tev veicās? Kurā pusē būs kāzas?
inesa
16.08.17. 18:48
kRista,tas gan,skaists datums un kā vēlēdamies,dabūjām tieši šo datumu viesu namā,jo pārējie jau bija aizņemti uz jūliju un augustu.
kRista
16.08.17. 15:56
Inesa,

Tik jauki sastapt kādu ar kuru ir kopīgs kāzu datums :) Kā Jums veicas ar plānošanu? :) 
kRista
16.08.17. 15:55
Inesa,

Paldies,sveicu arí Tevi :)
Kas īsti nav saprotams kalendārā? :) 
inesa
16.08.17. 15:32
Šķiet nesaprotu to kāzu kalendāru..