FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
kRista
13.09.17. 13:13
Līgava 2018,

Nav par ko,es pilnīgi iedomājos savu histēriju tādā momentā  tfu -tfu-tfuuu  :)
Super,apskatīju-ir skaisti :) Un manuprāt tieši tas,ko vēlējies :) Tad jau atkal-tadaaaaaaaaaaa viss ir štokos :) 
Nu abas laimīgas-vienai augstie griesti otrai koks ar stabiem pa vidu :D
Šis tad nu ir atrisināts,varam pariet uz next level :D
Ko meklējam nākamo? Make up meistarus un frizierus? :D
Ligava2018
13.09.17. 12:10
Kāzu datums: 30.06.2018
Krista
Tu tak esi viens buldozers :D
Paldies par tavu apņēmību... :)
Iemetu aci, visur koks :D
Es palikšu pie svinību vietas Lenkas. Ok samaksās vairāk bet pašai patīk, līdz ar to nebūs skandālu ka viss nesmuks un briesmīgs un tā tālāk :D
kRista
13.09.17. 09:35
Līgava 2018,
Tad nu tā:
* "Vecvanagi" viesu nams Skrundas novads
*"Ūdensdzirnavas" viesu nams Talsu novads
*"Leču muiža" viesu nams Ventspils novads
*"Jāmaņi" viesu nams Kuldīgas novads
*"Zivtiņi "viesu nams Rojas novads
*"Pie ābelītes" viesu nams Talsu novads
*"Vella dzirnavas" viesu nams Ventspils novads
*"Spoks" viesu nams Nīcas novads
*"Stagars" viesu nams Engures novads
*"Pītagi" viesu nams Dundagas novads
*"Kārkli" viesu nams Kandavas novads

Apskati šos,varbūt kāds der :) Ja ne-meklējam tālāk :) Par izmaksām gan nemācēšu pateikt.

Gaidu ziņu :) Un vēlreiz-snīpi augšā,Tev viss izdosies :)
Nellija
12.09.17. 22:49
nosaukums viesunamam Vecupenieki 20 km no Rigas
Nellija
12.09.17. 22:48
Sveikas meitenes, iesaku viesu namu Babite, tik skaista vieta pie pasa ezera... loti laipni saimnieki un briniskiga pavare, kas uzklausa JUSU velmes cena loti zema par kompleksu ar gulvietam(istabinas, nummurini ar dusu un toaleti) ir verts padomat cena kompleksam atkariga no palikuso viesu skaita. galdi luza no edienu dazadibas un daudzuma. esam sajusma per so vietu!!!
Ligava2018
12.09.17. 18:44
Ānes muiža! 
Esmu tik vīlusies... Jo viesu nami ir, bet tur ir tas riebīgais koks. Šeit bija ļoti feini , tas koks gaišs neuzkrītošs. Un še Tev Aniņ. Ok pārliktu datumu uz jūniju 30 , bet kur garantija ka viņa mani vēlreiz nepiešņāks jo kāds pateiks ka ņems uz trijām dienām :@
Kurzemē :(
Un tā riebeklība ka 
* Kurzemes pērle 
* Chill inn 
* Dabaicēni
* Ventaskrasti
aizņemti jau ir, vēl kaut kas bija :D 
Un es negribu tās kāzas kokā , man nepatīk man nāk stress ok rustic stilā kur auhsti griesti un lampiņas var salikt ok vēl pieņems bet man patīk kad nav stabi pa vidu tad nav tā nošķirtības sajūta ..... 
UN ja maina datuu man pilnīgi viss jāmaiza kas man liekas nereāli.....
kRista
12.09.17. 13:19
Līgava 2018,

Oppaa opaa opaaaaa :( Tikai mieru ...nemet plinti krūmos.Saprotu,ka jūties traki,bet nekas vēl nav zaudēts :)
Nopublisko šo "burvīgo" viesu namu,lai citas uzmanās.
Davai,snīpi augšā un meklējam tālāk :)
Tatad...meklējam viesu namu ar guļvietām un aptuveni uz 60 viesiem? Vidzeme? 
Ligava2018
12.09.17. 12:37
Krista,
Nu ko, man iet ļoti slikti :D tikko mans viesu nams man reāli uzmeta :D man viss ir rezervēts, bet vietas vairāk nav! Kaut ko tādu negaidīju. Jo viņiem bija 5dien kāzas bet 6diena brīva ko rezervēja prieks manis un šorīt man atsūtīja SMS pat nepazvanīja :D ka diemžēl 5dienas viesi ņemšot divas dienas! Nu looooooti jauki piedāvāja datumus septembri! Taka tagad man ir krīze un es vairs negribu nekādas kāzas, jo vietu tagad atrast ir nereāli......
kRista
08.09.17. 09:55
Līgava 2018,

Čau,čau :) Es no Rīgas. Jā,esmu dzirdējusi arī par Montu Wolf :) Sazinājos ar viņu,gribēju pierakstīties uz izmēģinājumu.Viņa pajautāja,kad ir kāzu datums,kad pateicu nākamajā vasarā viņa atbildēja ,ka nepieņem pierakstus tik ilgu laiku uz priekšu.Jāsaka godīgi-tas mazliet apsita to vēlmi :(
Par dāvaniņām viesiem esam domājuši.Es biju vienās kāzās,kurbija tā-kāzu vadītājs pateica,ka tagad vārds būs jaunajam pārim un jaunie izgāja priekšā,pateica paldies visiem,kas ieradušies utt. Tad sauca priekšā katru pāri (kas ir pa pāriem tos kopā,kas bez pāra tos pa vienam) par katru pasakot kādu īsu notikumu no kopā piedzīvotā  un katram pateica PALDIES,ka ir kopā ar viņiem šajā dienā un dāvināja vīnu ar personalizētu etiķeti.Man tas likās ļoti jauki un jau toreiz sapratu,ka vēlos ko tādu arī savās kāzās.Jo es,kā viesis sajutos īpaši gaidīts un mīļš :) 
Tad nu mēs ar topošo vīru pārrunājām šādu variantu un viņš bija par:) Kaut gan viņš par visu ir PAR,lai tikai man būtu prieks :D
Līgava2018, Tu par to dronu arī mani uzkurināji....hmmmm varbūt mums arī vajag dronu? :D :D
Mums nākamo ceturtdien sākas baznīcā iesvētes apmācības kurss :) Un tā katru ceturtdienu no 19-21,līdz pat 14.decembrim :D 

Ligava2018
07.09.17. 21:30
Nu esmu dabūjusi arī muzikantus - VIA Sienāži. Jauni atraktīvi puiši būs labais (cerams) :D
mmm no kuras puses Tu biji? Man arī tagad jāmeklē make up un tā tālāk. :D
Esmu dzirdējusi labas atsauksmes par Monta wolf make up, kaut kas tāds bija :D Bet man ir problēma es gribu visu es gribu tagad arī video ar dronu :D 
Un dēļ tā ka es gribu visu summiņa tik aug :D 
Labi tagad janvāri jau iemaksāsim lielākās liekas, tad laikam būs jāpasktās kācipari salecas un tad jāsāk šķirot ko no visa man vajag un nē :D
Esat domājušas par mazajām tā saucamajām dāvaniņām viesiem? 
Kādas idejas?
kRista
05.09.17. 12:28
Līgava 2018,

Tadaaaaaaaaaa,superrr ,man prieks par Tevi/par jums:):):) Tā visas vietas un lietas pašas atrod mūs :) Es jau teicu,man arī bija kategorisks nē pret guļbūvēm un stabiem zāles vidū,bet guļbaļķi ar visiem stabiem paņēma manu sirdi :D 
Par ceļojumu super ideja-jāpaštuko kkas interesants :) Kā mazās medusbrīvdieniņas :D
Par muzikantiem-man arī bija nosacījums,lai spēklētu līdz pēdējam kritušajam :D Mums būs grupa Jūrkant,viss apmierina pagaidām.Bet no muzikantu sacītā-vienmēr visi domā,ka dejos līdz rītam,bet pēc prakses esot tā,ka maksimums līdz trijiem iztur pat vislielākie lēcēji :D Bet mums ir opcija 50eur piemaksāt un muzikanti spēlēs vēl,ja nu būs kāds īpaši aktīvs un nenogurdināms dancotājs vēl :D
Es tagad esmu iebuksējusi ar make up un frizieri. Gribas jau tagad atrast un izmēģināt, bet apzinot izmēģinājumu izmaksas sapratu,ka baigi izvēlīgai nedrīkst būt,jo izmēģinājuma make up un frizūra maksā 50eur. Un gluži 20x mēģinājumus taisīt,laikam,būs par traku :D Varbūt ir kādi ieteikumi,kur varētu trāpīt uz īsto jau ar pirmo mēģinājumu? :)

Sanya-laipni lūgta,mums te forši :)
Ligava2018
04.09.17. 19:45
Krista.
Ahhhhh Tu neticēsi man ir vieta kas nemaksā kosmosu :D 
Tātad tā mana plānotā bija dārga 2500euro tikai par vietu, bet sapratu ja neko neatradīšu palikšu turpat un norīšu krupi :D
Un te pēkšņi viet atrada mani, sēdēju netā lasīju glupības un tur viņa pēkšņi parādās uz pusi mazāka naudiņa un viss būs ok :D 
ha haaaaa jā lai osta :D 
nē tikai uz pāris bildēm lai pasvilina. 
Nu ja ceļošana tad tik ver maciņu vaļā un meklē kur varat aizbraukt kopā neko viņam nesakot :D
Un kāzu dienā to pasniegt interesanti... 
Ta kaut vai uz Igauniju tur skausti. nerunāju pa Maldīvām :D
Bet mana problēma sākas ka muzikanti atkal jāmeklē citi :D :D 
Dēļ vietas maiņas, un vispār gribās atrast kaut ko tādu kas paņem viesus lai dancātu līdz 06:00 :D 
Sanya laipni lūgta bariņā :)
sanya
04.09.17. 17:37
Sveiciens visaam! Arii es drosi varu pievienoties Juusu barinam. Mums jau viesu nams, ceremonija, fotografs, florists,vadiitajs, rezervets viss! :) Krasa- fuksiju Roza! Meklejam muzikantus, ir ko varat ieteikt? :)
kRista
04.09.17. 12:31
Līgava 2018,

Stāsti,kā veicas ar viesu namiem? Ir beidzot atrasts tas īstais ?:) Es vēl joprojām turu īkšķus par Tevi :)
Es neko nesapratu par to Tavu pārsteigumu vīram :D Dedzināsi riepas pie viesu nama? :D joks :) 

Man pazibēja doma par dziesmu,kā īpašu veltījumu vīram,bet  domāju,ka laikam labāk būtu nešokēt viesus un pasaudzēt viņu ausis :D Tā nu vēl neesmu nekur tālāk tikusi ar to pārsteiguma ideju.
Mums hobiji kopīgi-ceļošana. :) Līgava 2018,pamet kādu ideju :D 

Saulīte Princesīte, welcome bariņā,prieks par katru no jums un lai jauks gatavošanās laiks :)

Ligava2018
02.09.17. 22:45
p.s Šodien netīši uzgāju kādu citu viesu namu ar visu koku :D Gaidu atbildi un izcenojumu .. Tur varētu Vintage stilā. Bet ja cena atkal kosmoss palieku pie vecā :D
Ligava2018
02.09.17. 22:43
Sveicieni ar jauko notikumu SaulītePrincesīte :) 

Krista.
Nu man piemēram būs kaut kas ar mašīnām tik kā parasti viss ko daru neiespējamā misija :D
Nu man būs saistīts kaut kas ar sirdslietu.
Vajag sameklēt riepu kūpinātājus.
Kādi viņam hobiji vai aizraušanās? :)
SaulītePrincesīte
02.09.17. 11:33
Kāzu datums: 19.07.2018
Pievienojos musu datums 14.07.2018
kRista
28.08.17. 11:48
Meitenes,

Man no sākuma arī bija nostāja-negribu nekādas guļbūves un nekādus stabus zāles vidū. Bet es dabūju pilnu komplektu-guļbūvi ar stabiem pa vidu :D
Bet šī vieta ļoti iepatikās ar visiem guļbaļķiem un stabiem :D
Par pārsteigumu vīram-biju par to domājusi,bet nav nekādu ideju. Jums ir kādas idejas kāds varētu būt šis pārsteigums?
Di- Dī
25.08.17. 22:28
Kāzu datums: 18.08.2018
Mums arī šķiet, ka koši zaļu uzvalku vairāk nekad dzīvē nevar atļauties uzvilkt kā tikai savā īpašajā dienā... Pie etiķetes ir japieturas, bet ar savu izdomu un pieeju... ja godīgi- biju šokā, jo to izdomāja mans topošais vīrs, lai gan ikdienā viņu īpaši neuzrunā košās un piesātinātās krasas... :D
tā kā- ja kāda kaut kur redz vai atrod, kur normālās summās šuj uzvalkus, vai ir milzīga audumu izvēle- lūgums- padalieties ar info ;)
Ligava2018
25.08.17. 19:43
Man liekas zaļš uzvalks tā teikt būtu bomba , jo tiešām tādu bieži neredz... Diezgan feini varētu būt. 
Man mīnuss tiem viesu namiem ir tas ka ienīstu koku. es nevaru viņu izturēt :D Ja viesu namā koks paldies, visu labu, laigan piemēram šķūņa tipu varētu tas man liekas savādāks, un vēl man riebjas ja telpā ir kaut kur kaut kādi stabi :D
Es dzīvoju vietā kur Koks tas ir wooooow koka grīda , koka sienas, koka griesti. tieši šādā vietā pati arī dzīvoju i ne redzēt negribu un tas laikam ir tas kas mani atrunā no ļoti daudzām vietām :D 
Ohooo tad Tev tiešām patīkama cena viesu namam :))) 
Es laikam savu kupri esmu norijusi jo mana tad jāizvēlas vai nu paciestu koku vai paciest cenu :D 
Jūs gatavosiet kādu pārsteigumu savam vīriņam kāzu dienā?