FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
krik
14.09.17. 12:33
Kāzu datums: 17.08.2017
Sveika, Ligava2018!

Pirms nepilna mēneša bija mana lielā diena. Vakaru vadīja Edgars Žukovskis. 
Viss bija ļoti labi. Ļoti atsaucīgs, atraktīvs.
kRista
14.09.17. 09:35
Līgava,

Tu būsi mana labākā padomdevēja :D Es turēšu īkšķus par Tevi unTu pēc nedēļas par mani :)
Nu re,cik labi,ka viss sakārtojies :) Ta jau saka,ka viss notiek tā,kā tam ir jānotiek :)
Jūlija līgavas aktīvākas,to es arī biju pamanījusi :D
Kā Tev ar kleitām iet? Esi jau sākusi čekot ko vēlies? :) Un vēl-kādus apavus Tu plāno vilkt kāzu dienā? Es sliecos vairāk uz bezpapēžu kurpītēm.Kkadas baltas kičīgas laiviņas.Man pilnīgi nelabi paliek jau no domas vien,kad iedomājos sevi klunkurojam augstpapēdenēs ....kuplā garā kleita,trepes,un ļumīgas kājas no uztraukuma+ augstpapēdenes :D Domāju,ka pilnīgi noteikti man sanāktu kāds seksīgs izklupiens vai amizants nošļūciens pa kāpnēm :D
Ligava2018
13.09.17. 18:18
Kāzu datums: 30.06.2018
Nu bet tad tādu var precēt. :D
Manējais katru reizi saka labi, labi, beigās pateica kuru viesu namu gribēsi to varēsi ņemt un miers :D 
Es arī gribētu :/ nu nav jau nekas briesmīgs varbūt būs nogurdinosi tās iesvētības , bet varbūt nē. 
Protams kaut kas jauns vismaz :D 
Ļoti atsaucīgs puisis, jau atsūtīja pārus kāzu plānus un ta talak un cen divreiz mazāka pa iepriekšējo, Vispār laikam viss baigi labi sakārtos dēļ datuma maiņas :D
Jap un tad teikšu kas aizgāja šķībi un ko nevajag darīt :D 
varēsu dot norādes, manai draudzenei tavā datumā kāzas :))
jap, man liekas ka pat jūnija līgavas vel nav šeit :D 
kRista
13.09.17. 17:57
Līgava,

Manējais dikti pacietīgs un piekāpīgs,gan uz baznīcu ies gan dejot ies :D 
Ehhh stress ir gan mazliet,bet vairāk jau par to,ka šīs baznīcu lietas man ir svešas,neesmu ne kristīta ne svētīta.Bet sapratu,ka laulāties tomēr vēlos baznīcā :) Bet gan jau būs ok :)
Bet dīķis arī nav slikta lieta :D Vismaz savādāk...visiem jūras,okeāni...bet Tev-dīķis,feini tak :D
Neko nezinu par Edgaru Žukovski,pat nav dzirdēts nekas par tādu.Bet tagad jau to vadītāju tik daudz,ka nav iespējams par visiem zināt :D
30.06. :) tad Tu TO izdarīsi pirms manis :D  Nedēļas starpība mums  Yeeeeeeeeeeeee:) :)
Jap,paliec vien tepat pie mums-30.06 jau tas pats jūlijs vien ir :D
Ligava2018
13.09.17. 17:46
Tagad būs 30.06.2018. 
aij man arī grūti visā iebraukt :D 
woooow ehh ka es gribētu precēties baznīcā bet nesanāks, esmu pareizticigajā baznīcā kristīta un es negribu visas kāzas krieviski un ja baznīcā visām jāliek šalles un tā tālāk. Precēšos pie dīķa. Laigan internetā tagad klejo tas brīvticība , tas man liekas kaut kas interesants. 
Kādas atsauksmes par Edgaru Žukovski? Tāds dikti aktīvs liekas arī komunikācijā? 
Es nejiešu prom tupēšu pie jūlija dāmām , tas pats gandrīz jau ir :D 
Manējais man liekas pateiktu ka esmu traka ar savām iesvētībām bet ganjau zobus sakodis ar nāktu :D
Stresiņš ir?
kRista
13.09.17. 17:30
Līgava,

Nu es esmu nesaprašanā-kurā datumā tad tagad b us jūsu lielā diena? :) Un tad paliekat Anes muižā? :) 
P.S man šodien vispār tāda crazy diena,ka grūtāk iebraukt visā :D
Un jā-es arī  gribētu,ka paliec pie jūlija līgavām,mums te dikti feins bariņš :)
Mums rīt nozīmīgs notikums-uzsākam iesvētes apmācības baznīcā.Rītvakar dodamies uz pirmo nodarbību ...un tad aidaaaaaa tā katru ceturtdienas vakaru līdz pat Ziemassvētkiem :D
Varbūt varu Tev ieteikt savu vadītāju,ja ir vēlme un nesakrīt mums datumi :)
Ligava2018
13.09.17. 16:39
Tātad mans šīs dienas smagais darbs....
Zvanu visiem čīkst un pīkst interesējos par Lenkām. Tur ēdināsana 33euro par personu un pilnīgi slikta un savā virtuvē saimnieks ielaižot tikai šos... 
Tad nu ņēmu un zvanīju savai Ānes muižai... Kad dusmas pārgājušas kas un kā un kāpēc :D
Un ..... Nomainīju datumu. Piķis viņu .... Jo no vienas puses saprotu saimnieci bija jaunieši jau gadu iepriekš rezervējuši un nākamajā dienā takā mēs nākam un nevar visu apvienot.... 
Un neko būs kā būs , man tā vieta patīk un viss pārējais ar tīri ģeogrāfiski visiem viesiem arī normāli. 
Bet es takā gribētu palikt pie Jūlija līgavām man te labāk patīk :D 
hmmmm es tieši viņai gribēju rakstīt bet tad nav jēgas..
Vienīgi es paliku bez vakara vadītāja.....
Tagad meklēšu citu.
kRista
13.09.17. 14:53
Līgava,

Woop woop nebija neviens un nu ir pat izvēle :D 
Man šaize ar makeup,nevaru atrast meistaru.Gribēju Monta Wolf,bet viņa nepieņem pierakstus tik ilgu laiku uz priekšu,bet man gribas jau laicīgi sarunāt visu nevis atstāt uz pēdējo brīdi :)
Ligava2018
13.09.17. 13:42
tikko ieraudzīju viesu namu Vāgners .... Jāņem jāzvana jārunājas 
Ligava2018
13.09.17. 13:40
Vienīgi ēdinātāji pakaļā esot :D 
Atvainojos par izteicienu. Bet nodošu hodu ka tā nevar un ganjau būs ok :D
Vai arī jamaina datums :D 
Es ņemšu kā make up - Salvija Kakse , bet matus nez, jāpapēta kas Liepājā labs atrodas... 

kRista
13.09.17. 13:13
Līgava 2018,

Nav par ko,es pilnīgi iedomājos savu histēriju tādā momentā  tfu -tfu-tfuuu  :)
Super,apskatīju-ir skaisti :) Un manuprāt tieši tas,ko vēlējies :) Tad jau atkal-tadaaaaaaaaaaa viss ir štokos :) 
Nu abas laimīgas-vienai augstie griesti otrai koks ar stabiem pa vidu :D
Šis tad nu ir atrisināts,varam pariet uz next level :D
Ko meklējam nākamo? Make up meistarus un frizierus? :D
Ligava2018
13.09.17. 12:10
Krista
Tu tak esi viens buldozers :D
Paldies par tavu apņēmību... :)
Iemetu aci, visur koks :D
Es palikšu pie svinību vietas Lenkas. Ok samaksās vairāk bet pašai patīk, līdz ar to nebūs skandālu ka viss nesmuks un briesmīgs un tā tālāk :D
kRista
13.09.17. 09:35
Līgava 2018,
Tad nu tā:
* "Vecvanagi" viesu nams Skrundas novads
*"Ūdensdzirnavas" viesu nams Talsu novads
*"Leču muiža" viesu nams Ventspils novads
*"Jāmaņi" viesu nams Kuldīgas novads
*"Zivtiņi "viesu nams Rojas novads
*"Pie ābelītes" viesu nams Talsu novads
*"Vella dzirnavas" viesu nams Ventspils novads
*"Spoks" viesu nams Nīcas novads
*"Stagars" viesu nams Engures novads
*"Pītagi" viesu nams Dundagas novads
*"Kārkli" viesu nams Kandavas novads

Apskati šos,varbūt kāds der :) Ja ne-meklējam tālāk :) Par izmaksām gan nemācēšu pateikt.

Gaidu ziņu :) Un vēlreiz-snīpi augšā,Tev viss izdosies :)
Nellija
12.09.17. 22:49
nosaukums viesunamam Vecupenieki 20 km no Rigas
Nellija
12.09.17. 22:48
Sveikas meitenes, iesaku viesu namu Babite, tik skaista vieta pie pasa ezera... loti laipni saimnieki un briniskiga pavare, kas uzklausa JUSU velmes cena loti zema par kompleksu ar gulvietam(istabinas, nummurini ar dusu un toaleti) ir verts padomat cena kompleksam atkariga no palikuso viesu skaita. galdi luza no edienu dazadibas un daudzuma. esam sajusma per so vietu!!!
Ligava2018
12.09.17. 18:44
Ānes muiža! 
Esmu tik vīlusies... Jo viesu nami ir, bet tur ir tas riebīgais koks. Šeit bija ļoti feini , tas koks gaišs neuzkrītošs. Un še Tev Aniņ. Ok pārliktu datumu uz jūniju 30 , bet kur garantija ka viņa mani vēlreiz nepiešņāks jo kāds pateiks ka ņems uz trijām dienām :@
Kurzemē :(
Un tā riebeklība ka 
* Kurzemes pērle 
* Chill inn 
* Dabaicēni
* Ventaskrasti
aizņemti jau ir, vēl kaut kas bija :D 
Un es negribu tās kāzas kokā , man nepatīk man nāk stress ok rustic stilā kur auhsti griesti un lampiņas var salikt ok vēl pieņems bet man patīk kad nav stabi pa vidu tad nav tā nošķirtības sajūta ..... 
UN ja maina datuu man pilnīgi viss jāmaiza kas man liekas nereāli.....
kRista
12.09.17. 13:19
Līgava 2018,

Oppaa opaa opaaaaa :( Tikai mieru ...nemet plinti krūmos.Saprotu,ka jūties traki,bet nekas vēl nav zaudēts :)
Nopublisko šo "burvīgo" viesu namu,lai citas uzmanās.
Davai,snīpi augšā un meklējam tālāk :)
Tatad...meklējam viesu namu ar guļvietām un aptuveni uz 60 viesiem? Vidzeme? 
Ligava2018
12.09.17. 12:37
Krista,
Nu ko, man iet ļoti slikti :D tikko mans viesu nams man reāli uzmeta :D man viss ir rezervēts, bet vietas vairāk nav! Kaut ko tādu negaidīju. Jo viņiem bija 5dien kāzas bet 6diena brīva ko rezervēja prieks manis un šorīt man atsūtīja SMS pat nepazvanīja :D ka diemžēl 5dienas viesi ņemšot divas dienas! Nu looooooti jauki piedāvāja datumus septembri! Taka tagad man ir krīze un es vairs negribu nekādas kāzas, jo vietu tagad atrast ir nereāli......
kRista
08.09.17. 09:55
Līgava 2018,

Čau,čau :) Es no Rīgas. Jā,esmu dzirdējusi arī par Montu Wolf :) Sazinājos ar viņu,gribēju pierakstīties uz izmēģinājumu.Viņa pajautāja,kad ir kāzu datums,kad pateicu nākamajā vasarā viņa atbildēja ,ka nepieņem pierakstus tik ilgu laiku uz priekšu.Jāsaka godīgi-tas mazliet apsita to vēlmi :(
Par dāvaniņām viesiem esam domājuši.Es biju vienās kāzās,kurbija tā-kāzu vadītājs pateica,ka tagad vārds būs jaunajam pārim un jaunie izgāja priekšā,pateica paldies visiem,kas ieradušies utt. Tad sauca priekšā katru pāri (kas ir pa pāriem tos kopā,kas bez pāra tos pa vienam) par katru pasakot kādu īsu notikumu no kopā piedzīvotā  un katram pateica PALDIES,ka ir kopā ar viņiem šajā dienā un dāvināja vīnu ar personalizētu etiķeti.Man tas likās ļoti jauki un jau toreiz sapratu,ka vēlos ko tādu arī savās kāzās.Jo es,kā viesis sajutos īpaši gaidīts un mīļš :) 
Tad nu mēs ar topošo vīru pārrunājām šādu variantu un viņš bija par:) Kaut gan viņš par visu ir PAR,lai tikai man būtu prieks :D
Līgava2018, Tu par to dronu arī mani uzkurināji....hmmmm varbūt mums arī vajag dronu? :D :D
Mums nākamo ceturtdien sākas baznīcā iesvētes apmācības kurss :) Un tā katru ceturtdienu no 19-21,līdz pat 14.decembrim :D 

Ligava2018
07.09.17. 21:30
Nu esmu dabūjusi arī muzikantus - VIA Sienāži. Jauni atraktīvi puiši būs labais (cerams) :D
mmm no kuras puses Tu biji? Man arī tagad jāmeklē make up un tā tālāk. :D
Esmu dzirdējusi labas atsauksmes par Monta wolf make up, kaut kas tāds bija :D Bet man ir problēma es gribu visu es gribu tagad arī video ar dronu :D 
Un dēļ tā ka es gribu visu summiņa tik aug :D 
Labi tagad janvāri jau iemaksāsim lielākās liekas, tad laikam būs jāpasktās kācipari salecas un tad jāsāk šķirot ko no visa man vajag un nē :D
Esat domājušas par mazajām tā saucamajām dāvaniņām viesiem? 
Kādas idejas?