FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
kRista
23.01.18. 09:26
Meitenes,

Mums ir arī kūka jau :) Vakar sazvanījos,izrunājām visu un  tika rezervēts mums mūsu datums.Kā jau rakstīju,ka pirmā vieta ar ko sazināšos būs Daces Kūkas.Tā arī bija:)Viss apmierināja un palikām uzreiz pie šīs meistares.Atsauksmes ir loti loti labas,kūku dizaino fantastiski,klāt arī pieved,kad vajag...ko vēl vairāk var vēlēties:)
Tagad tik mums jāsadomā ,kad gribam un varam braukt uz degustāciju,ko starp citu vina piedāvā bez maksas.

Eeeeeee ,meičukiiii jūs pavisam pazudušas:(
saldumiņš
22.01.18. 17:15
Kāzu datums: 28.07.2018
Paldies, noteikti būs ok, un būs ko vēlāk atcerēties:)
Veiksmi visām plānošanā un organizēšanā.
kRista
22.01.18. 16:46
Saldumiņ,

Snīpi augšā,viss būs oki :) Līgavai arī ,no sākuma gāja,kā pa kalniem un lejām,bet tagad paskat-jau pat kleita ir :)
Mēs esam iesprūduši ar pieturvietu-nekas nepatīk no piedāvātajiem variantiem,kas patīk-tas tālu :D

saldumiņš
22.01.18. 16:43
Sveiciens! Vakar biju apskatīties viesu namu. Viss it kā ir labi, bet ļoti maz vietas dejošanai. Un tas ir liels mīnuss, jo mums būs daudz dejotmīļu, tāpēc turpinām meklējumus:)
Pieņēmām lēmumu, ka jāsamazina viesu skaits, tāpēc izskatīju arī citas vietas, kur var uzņemt līdz 70 cilvēkiem. 
kRista, no tava saraksta vēl sazvanīju "Dzerkaļi", kuri brīnumainā kārtā ir brīvi. 
Tā ka būs jābrauc skatīties. Tie gan sanāk patālu, bet ja patiks un viss apmierinās, tad ņemsim.
Jautri mums iet. Tā ir, ka sāk organizēt no nepareizā "gala":)

kRista
22.01.18. 16:38
Sveikas,guļavas :)

Šodien atdevu uz drukāšanu galda kartes un ielūgumus.Nu prooootams,ar manām prasībām cena augstāka :D Ne vairs 1,50,bet gan 2 jevriki pa gabalu.Nu nekas,lai būtu 2eur,man galvenais ir rezultāts :)
Un ak jē...mana šī gada vilšanās Nr.2. kāzu izstāde WedExpo Day4You 2018 :( Fui :(
Jutos briesmīgi vīlusies...Manuprāt ir jānorāda arī reklāmās,ka izstāde tiek vadīta krievu valodā un paredzēta krievu tautības cilvēkiem (vismaz man tāds iespaids radās,jo ejot gar stendiem un uzrunājot dalībniekus,,labi ja pāris vispār saprata ,ko es vēlos)Komunikācija krievu valodā.
Piemēram šobrīd esam video operatora meklējumos,tāpēc mums bija aktuāli tieši šī pakalpojuma sniedzēji un piedāvātāji.No visiem dalībniekiem,kas piedāvāja video operatora pakalpojumus,precīzi NEVIENS nerunāja latviešu valodā :( Pat veidlapa,ko pasniedza aizpildīšanai bija krievu valodā.
Man palika vienlīdz gan skumji,gan pikti-kur mēs esam? Latvijā vai Krievijā?

Pffff....bet tas nekādi nespēs sabojāt manu prieku par gaidāmajām kāzām :) Iesim arī uz izstādi februārī ar cerību,ka tur būs labāk un izdosies atrast meklēto :)

Jauku jums visām šo balti sniegaino laiku :)
vinoga
22.01.18. 12:04
Sveikas, jaukās līgaviņas!

Arī es piepulcējos 2018. gada jūlija līgavām! Mierīgi un bez steigas gatavojamies, svarīgākās lietas ir pierzervētas - svinību vieta, vakara vadītājs (jo mums nebūs vedēji, tikai liecinieki), ēdinātāji, fotogrāfs. 
Vēl šodien pierezervēju Polaroid kameras nomu, to noteikti gribu fotostūrītim Facecook - instaxnoma.

Piektdien došos īstās kleitas medībās, cerams, ka sanāks uz atlaidēm noķert! (Salonā Abi Divi un Beautiful Day atlaižu diena). 

Kāda jums kāzu krāsas izvēlētas? Es lauzu galvu un nevaru saprast, kādus toņus lai ņem. It kā sīkums, bet tomēr gribas, lai viss ir saskaņoti :) 

saldumiņš
19.01.18. 17:30
Viesu nams, kRista, nebija tavā sarakstā, bet man to ieteica, zvanot uz citu, kurš bija aizņemts uz manu datumu. Brauksim skatīties "Aglonas Alpi".
Mežģīne par 120, nu jā... gandrīz vai kleitas cenā :)

kRista
19.01.18. 16:44
.....padalīšos savā priekā arī ar jums,foršās :) Lūk mana sapņu lenta :) Nākamnedēļ būs gatava un pie manis :)
P.S. 24 eur

Aiiii,nevaru sagaidīt:)

Un vēl-mana janvāra vilšanās. Meitene FB man par šādu (ļoti līdzīgu,bet teikšu godīgi-šī ir DAUDZ skaistāka :) )kājas mežģīni paprasīja 120eur!!! Man likās-nu nopietni? Viņu nēsājis vai šuvis pats Tramps??? Ar tādu jau bail būtu staigāt,ka nenorauj ar visu kāju :D
kRista
19.01.18. 16:29
Saldumiņ,

Prieks,ka ar viesu namu viss nokārtojies,turēsim īkšķus,lai svētdien tiekat pie līguma :)
Kuru viesu namu izvēlējāties? No manis sūtītajiem? :D
Tekstus drukāšu Bunte.lv,laikam.Vismaz uz šo brīdi viss apmierina.Par ielūguma drukāšanu viņi man pateica cenu ,aptuveni 1,50eur/gb (bet es vēl prasīju lentīti un kādu akmentiņu ,lai pieliek) un par galda kartēm 0,35eur/gb (arī lūdzu akmentiņu kādu pielikt).Iespējams,ka bez tādām kaprīzēm,par "pliku" tekstu cenas ir zemākas. Bet mani apmierina arī šādas :)
Šodien uz 18:00 solīja man atsūtīt konkrētākas izmaksas.Vēlos pēc iespējas ātrāk vienoties par tekstu un sākt drukāšanu.
Nav ne jausmas par to,kādu tekstu likt iekšā.Bet domāju,ka viņiem būs kādi paraugi un kopīgi gan jau nonāksim pie kāda risinājuma,kas patiks :)
Varbūt kāda var padalīties ar saviem ielūguma tekstiem?:)

Nākamnedēļ ķeršos klāt pie tortes meklējumiem.Uz šo brīdi mums ir doma,ka pasūtīsim no Daces Kūkas.lv,katrā ziņā tā būs pirmā vieta ar ko sazināsimies,ja viss apmierinās tad vairāk nekur arī nemeklēsim.:) Ļoti liels + ir tas,ka vini paši piegādā kūku uz vajadzīgo vietu un vajadzīgo laiku,atkrīt tā domāšana,kā vest,kas vedīs,kur uzglabāt...

Meitenes,nu jau laiks ir pagriezies uz otru pusi un pavisam drīz jau mūsu lielās dienas būs klāt :) Tagad intensīvi jādara visas lietiņas,lai uz pēdējo brīdi nebūtu jāskrien izkārtām mēlēm,bet varetu atpūsties un mierīgi izbaudīt laiku pirms lielās dienas :)

Lai mums visām viss izdodas :)
saldumiņš
19.01.18. 15:49
Sveiciens! Svētdien brauksim skatīties viesu namu, bet izskatās, ka man jau tagad patīk:)
Izpētīju netā pieejamās bildes, video, izskatās, ka būs pat ļoti labi.
Tad došu ziņu pēc apskates.
Galvenais, ka varēs arī visus izguldināt. 
Es jau arī sagaidīju ielūgumus un galda kartes no Alīša. Man arī liekas, ka par tādu cenu ir pat ļoti labi.
Kur tu kRista drukāsi tekstu, un kādas izmaksas?

kRista
19.01.18. 14:30
Buenas dieas,jaukās !

Heiiiii,šodien saņēmu savus Čainas ielūgumus un galda kartes :D BEIDZOT :) 
Jāsaka,ka neesmu vīlusies,bet patīkami pārsteigta :)
Sakontaktēju jau ar uzņēmumu,kas veic drukāšanu.Viņi sadrukās,piekabinās klāt vēl lentīti un kādu akmentiņu un būs feini :)
Tā,kā meitenes,esmu pārbaudījusi šo Čainiešu būšanu un tagad varu teikt-sūtiet ielūgumus no Alīša,tas sanāk krietni lētāk :)
kRista
18.01.18. 17:24
Saldumiņ,
Gaidam no Tevis info,kā jums sokas ar viesu namiem? :)
kRista
18.01.18. 17:22
Hello,meičuki!

Te tāds ziemīgs klusums iestājies.Ielūrēju Augusta līgaviņu sarunās,viņas stipri aktīvākas :D Ahoiii sarosamies,mīļās ,mēs nedrīkstam atpalikt :D
Tad nu vēl neliela atskaitīte no manis :)
Šodien saņēmu pasūtītās kāzu avīzes.Nu super,meitene ļoti labi pastrādājusi un vēl tik skaisti iesaiņotas :) Pasūtīju 35 gab,uz katru ģimeni pa avīzei.Izmaksāja man 1,50 gab.
Ak,jā vēl...nu jau trešā kājas mežģīne man ir pasūtīta :D Beidzot atradu tieši tādu,kādu vēlējos.Cena arī nav  maza-24 eur. Tātad šī brīža bilance man ir-trīs kājas lentes un neviena kleita :D Sāku jau apsvērt domu,varbūt ja saliktu 3 mežģīnes uz katras kājas,neviens i nemanītu kleitas trūkumu :D
Iesniedzām baznīcā izziņu un pieteicām jau ceremonijas laiku.Ceremonija mums būs 13:00.Izdomāju,ka vēlos,lai kāds dzied arī baznīcā.Atradu 4 meitenes un puisi ar instrumentu.Mūsu vēlmes ir divas dziesmas " Hallelujah" un " Andante".Šī mana kaprīze izmaksās 100eur,kas man liekas nav nemaz dārgi.
Tikāmies ar kāzu vadītāju,viņa piedāvāja ceremoniju 12:00 un pie galda 20:00.Mums tas  šķita pārāk nežēlīgi ilgi priekš viesiem,negribējām viņus tik ilgi mocīt:) palikām pie tā,ka ceremonija 13:00 un pie galda 19:30. Tagad tik dilemma par kāzu pieturvietu.Tā,kā baznīca mums ir Rīgā,bet viesu nams pie Jelgavas tad loģiski būtu ņemt kko pa ceļam.Jelgavas pils īsti neuzrunā,tāpec meklējam kādus alternatīvus variantus.Bet pieturvieta pagaidām mums ir miglā tīta :D
Šodien sasūtīju no Alīša visus "pričendāļus" viesu amatiem.Svilpes,taures,rokudzelžus,knupjus utt.Sanāk KRIETNI lētāk,kā pirkt uz vietas.Rīt plāns ir iepirkt kādas 5-6 kastes šampi un kko no stiprās šmigas. Stipro jau esam nedaudz iepirkuši,bet vajag vēl.Mēs izlēmām alkoholu sākt pirkt jau laicīgi,pa drusciņai,lai beigās nav tik lieli izdevumi,kad jāpērk viss vienā reizē.
Gredzeni uz nākamo nedēļu būs gatavi ,jāiet būs uz piemērīšanu un gravēšanu.
Pa lielam tā,kā viss būtu izdarīts.Atlikusi tikai kleita un vīram uzvalks,kurpes un citi sīkumi.(kleita nav sīkums :D )
kRista
12.01.18. 17:48
Saldumiņ,

Nu super,prieks,ka viss nokārtojās:) Un ceru,ka tas arī būs tas jūsu īstais :)

Dod ziņu,pēc apskates :)
saldumiņš
12.01.18. 16:07
Liels Paldies par plašo viesu namu sarakstu! Visus šos nebiju apzvanījusi
Viens no visiem daudzajiem uz šo datumu ir brīvs, arī cena pieņemama.
Rezervēju, tikai būs jābrauc skatīties, vai patiks dzīvē:)

kRista
11.01.18. 15:01
Saldumiņ,

Ieraudzīju,ka biji jau rakstījusi kur un cik viesiem meklē :)
Te būs kaut kas,ko man izdevās atrast.Varbūt apzvani un painteresējies.

*Viesu nams "Spāriņu kalns" ,Cēsu rajons, -(60 viesi))
*Viesu nams " Rudzupuķes" Daugavpils novads  +37120045115 (viesi 50)
*Viesu nams " Dzerkaļi" Daugavpils novads +37126182240 (viesi 60)
* Viesu nams " Zaļā sala" Rēzeknes novads +37129373015 ( ? viesi)
* Viesu nams " Rītupes stārķi" Kārsavas novads +37126378000 ( ? viesi)
* Viesu nams " Kalnu pūpoli" Daugavpils novads +37129719953 (? viesi)
* Viesu nams " Rāznas stāvkrasti " Rēzeknes novads +37129141134  (100 viesi !!!)
* Viesu nams " Silmalas" Riebiņu novads +37129101378  (100 viesi !!!)
* Viesu nams "Ūdensrozes" Rēzeknes novads +37126529872  (110 viesi !!!)
* Viesu nams "Ezerkrasti" Rēzeknes novads +37126411207  (150 viesi!!!)
* Viesu nams "Senču muiža" Dagdas novads +37126495977  (70 viesi)
Viesu nams " Rozes" Ilūkstes novads +37129197182  (110 viesi!!!)
*Viesu nams " Rāznas pērle" Rēzeknes novads +37126004040  (80 viesi)
*Viesu nams " Laivas nams" Viļānu novads +37126474968 (? viesi)
* Viesu nams "Krāslava" Krāslavas novads +37128378572 ( ? viesi)
* Viesu nams "Leiči" Rēzeknes novads +37126890616  (? viesi)

Padod ziņu,kā veicās.Ceru,ka kāds no šiem būs jūsu īstais :) Ja ne,meklēsim tālāk :)
kRista
11.01.18. 14:35
Saldumiņ,

Varētu mēģināt Tev kaut kā palīdzēt ar meklēšanu. Kurā vietā Tu tieši vēlies viesu namu? Kāds budžets? Cik cilvēkiem?
saldumiņš
11.01.18. 13:43
Paldies par atbalstu:) 
Apzvanīju visas viesu mājas, bet viss jau aizņemts. Tā ir, ka vismaz gadu iepriekš jārezervē. Nu neko darīt, domāsim citus variantus.
Ir vēl doma par lauku kultūras namu. Ja nu, kas tad ņemsim to. Vienīgi tad ir problēma ar viesu izguldīšanu.
Gan jau viss atrisināsies, galvenais, laikam nestresot:)

kRista
10.01.18. 17:31
Sveika,Saldumiņ!

Prieks,ka mūsu paliek arvien vairāk :) 
Hmmm,nu jūs tā varen' ilgi nogulējuši esat ar to svinību vietu :D Mēs savējo rezervējām jau jūnijā :D 
Ok,raudzīsim ,ko varam Tev līdzēt :)
Par Latgali gan īsti daudz nemācēšu spriest.Vienīgais man zināmais viesu nams ir Saules sēta (laikam tāds bija nosaukums).Lielas telpas,pēc bildēm likās ļoti jauki. Cenas,cik zinu,grozījās ap 1500. Lēti katrā ziņā nebija.
Es viesu namus meklēju googlē ierakstot (vajadzīgo reģionu)un skatoties visus pēc kārtas,kuri likās daudz maz ok,tos izrakstīju uz lapas un pēc tam zvanīju visiem pēc kārtas. Varbūt Tev vajadzētu darīt līdzīgi.
Bet,ja godīgi,tad tā diezgan švaki ir,ka nav viesu nama,to vajadzēja jau pirmo meklēt.Tagad atrast labu vietu varētu būt diezgan problemātiski.Jo mums gan viesu nama saimniece gan kāzu vadītāja teica,ka labus viesu namus rezervē jau pat 1,5 gadus uz priekšu. 
Bet negribu Tevi sabiedēt,gan jau viss nokārtosies :)

Dod ziņu,kā sokas ar meklējumiem,mēs turēsim īkšķus :)

Lai izdodas :)
saldumiņš
10.01.18. 14:15
Sveikas, jūlija līgaviņas! Pievienojos jūsu pulciņam.
Man problēma: kamēr domājām un plānojām citas lietas, tikmēr noskatītā kāzu svinību vieta jau aizņemta.
Tagad apzvanu dažādas citas vietas, bet visur jau aizņemts.
Laikam Latgalē visi sadomājuši precēties tieši 28. jūlijā:)
Varbūt kāda var ieteikt vietu sviībām Latgalē apmēram 90 cilvēkiem.