FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
Ligava2018
03.10.17. 17:06
Kāzu datums: 30.06.2018
evijza apsveicam un laipni lūgta bariņā :))
Es laikam esmu vienīgā kas domā ka so procesu nu nemaz ta nevar izbaudīt :D :D 
Jo ja kaut kas misējās tad viss kā domino krīt :D :D man jau pieredze ir ar visu kāzu datumu mainīšanu , es gribu atrāk visiem samaksāt un visu apstiprināt uz visiem 1000 ar dekorētājiem utt visu kopā apskatīt un miers :D Un tad nāks baudāmā daļa kleitas un visi pārējie prieki bet ganjau arī tur man būs problēmas jo nebūs tādas kleitas kā es gribu tad nauda būs žēl un tad vēl kaut kas :D :D :D 
Bet visas pārējās līgaviņas gan mums šeit ir optimistes :D
evijza
03.10.17. 12:52
Sveikas,
Ko lai saka, ik pa brīdim "iemetu" acis šajā sarakstē un nolēmu, tad arī pievienoties. :)
Kāzas mums ir paradzētas 07.07.2018. Sākām visu ar vedēju izvēli, pēc tam protams ar viesu namu. Uz doto mirkli, esam rezervējuši viesu namu - par ēdieniem un kūku mēs  sāksim domāt decembrī,/janvārī - tā vismaz mums ieteica darīt viesu namu pārstāve, ka esot pats labākais laiks, kad doties uz dekustācijām un saprast ko tad tieši mēs vēlamies redzēt uz kāzu galdu....
Un jā, varat apsveikt, esmu jau nopirkusi kleitu - tiesa gan, pašā sākumā domāju, ka kleitas pirkšanu atstāšu uz daudz vēlāku laiku, bet līgavaiņa mamma pierunāja vienu reizi aiziet uz kāzu salonu - un ar mani bija cauri :D - procesā iekritu un atradu kleitas stilu, kurš man patīk un pagāšnedēļ nopirku :))) Esmu ļoooti apmierināta  un laimīga! Tagad līgavainis sāks savus meklējumus :)
Ceremoniju plānojam brīvā dabā, tāpēc tagad vēlamies atrast to īsto vietu, lai 6 mēn. pirms kāzām varam iesniegt iesniegumu atbilstošajā dzimstsarakstu nodaļā.....
Tagad mums aktuāli ir jautājumi arī par vakara vadītājiem un pirmā deja. Esam pirms tam gājuši deju nodarbībās - valsis, ča ča, samba, tango utt., bet ar to nepietiek, no visas sirds gribās pirmo deju nodejot skaisti, tāpēc priekš pirmās kāzu dejas arī speciāli dosimies pie pasniedzēja... :)
Kaut kā tā - protams, bildes, google, pinterest - viss ir topā un idejas šaujās nepārtraukti!

Visām veiksmi, skaistus mirkļus un gavenais to visu izbaudīt! :))))
Ligava2018
02.10.17. 21:23
Di dī  neesmu gan dzīvē redzējusi internetā cik nu.
Tagda manas pulveris jānoraksta vai pašai jāizmeģina :D
Paldies ka pateici :)
Kristaa - Iemet mātē google tā pasaka visu bet re ka viens štrunts vien ir :D
Klau par Tiltiem runājot Tev būs ja ? Man jau ar gribas bet man liels jautājums cik tas reali aptuveni aizņem laiku? Jo man gribētos ceramoniju 14:00 vai 15:00 ja jāierēķina ka jaunam pārim jābildējas vēl tad man liekas ka nekādi tilti man nespīd :D
Jo grinas vismaz kaut ko tradicionālu jo mičošana tā nebūs :D
Ja protams ka mums būs stilīgi vainadziņi iedomājies cik skaistas būsim :)) Omes gan drošvien to nesapratis , mana drauga ome točna prasīs kas tas pa spoka izgājienu :D
Vai die ku tev feini 4 brāļi tad toč tas der :))
Nu re kālaiks skrien jo decembris pienāks ļoooti ātri :))
Hmm nu es vispirms kleitu atradīšu un tad domāsu pa zeķēm, bet vīriem tici man ies pie sirds seksīgās zeķes , tik mūsu kedas bišķu nositīs visu tās ātri jānorauj nost :D 

kRista
02.10.17. 09:57
Sveikas,meitenes :)

Līgava, juhuuuuuu welcome back rudenīgajā realitātē :D
Di-Dī,par deju pasniedzēju , nu man ir čē pē,nevaru vairs messengerī atrast šo pasniedzējas saraksti un kontaktus. Vāks :D Bet esmu apņēmības pilna vēlreiz rakties cauri visām sarakstēm un atrast,pašiem tak arī jāiet būs macīties,jopcik :D.Kā saka-vajag tikai rakt :D Tiklīdz atradīšu,tā nosūtīšu Tev kontaktus :)
Meičuki,kas tas par zvēru-Dzintara pulveris? Jūtos,kā tumsonis,pirmo reizi tādu dzirdu,bet es JAU arī tādu gribu :D
Līgava,par vainadziņu-heiii,būsim abas ar vainagiem un satrieksim visus pieņemtos standartus :D Man no mičošanas vēl joprojām tik vien ir skaidrs,kā tas,ka man būs vainags un viss:D Par dziesmu "mēs zaudējam brāli" ir baigā doma,pārrunājām ar kāzu vadītāju,viņa padomāšot,kā to skaisti "iepīt". Un vēl,manam topošajam vīram ir četri brāļi,tā,ka ir kam raudāt :D Mana spožā ideja ir kaut kādā veidā iesaistīt šajā priekšnesumā visus brāļus. Lai raud :D Un vēl,mainot tēmu,par tiltiem runājot-esmu Depiņā jau noskatījusi rozā ķerru.To noteikti izmantosim uz kāda no tiltiem.To,kurš kuru stums,vēl izmēģināsim :D
Šobrīd cītīgi apmeklējam iesvētes apmācības baznīcā,katru ceturtdienu :) 26.decembrī iesvētības -woop wooop :)
Meitenes-vai esat jau domājušas par tādām sīkām detaļām,kā zeķes vai zeķbikses kāzu dienā? vai vispār bez? :) Es sliecos uz zeķēm . Un vēl-kurpes BEZ papēža.Kaut gan,mēs ar Līgavu jau nonācām pie secinājuma,ka mēs mierīgi varētu ierasties arī kičīgās kediņās :D

Čiuzzz ;)

Di- Dī
01.10.17. 21:44
Kāzu datums: 18.08.2018
Hmmm... vai reāli dzīvē esi kādreiz redzējusi kā izskatās... vai pati bērusi Dzintarpulveri ugunī?
Pēc apraksta, kad lasīju (un noskatījos video Dzintarpulvera izplatītāju mājaslapā) šķita- būs kaut kas tiešām foršs un īpašs... Nopirku... biju ļoti vīlusies... 
Ligava2018
29.09.17. 22:13
Helllo ladys :))
Es biju atvaļinājumā baudīju sauli. :D 
Tagad atkal ar visām četrām iekšā hi hi .
Tātad jā protams Piekrītu ka 1000 eiro vakara vadītājam ir par daudz..... 
Par mičošanu redzēju reāli labu video kur visi gāja pāri oglēm , bet mana vedējmāte pateica - Aizmirsti. 
/:D
Es gribu vēdējiem uzlikt nastu- močošanā lasīt zvērestus bet nejau mīlēšu mūžīgi. piemēram : Tev nebūs savas netīrās zeķes pa māju mētāt. nu sadzīviski smieklīgo. Tad man patīk ideja par dzintara putekļiem. 
Un domāju kādu deju nodejo, mices galvā nelikšu neko nezinu man patīk Kristas ideja vainadziņš :D
Es kelitu pirkšu decembrī. vispār biju laikot jau pirms tam man nebija tā šito es gribu šitā mana :D 
Ievuci - pilnībā piekrītu par tām kāzām lielas un lētais nu neiet man arī kopā, nē nu ir mākslinieciskās dvēseles kas māk piemēram izdekorēt tas ietaupa naudu protams bet takā es pat cilvēku nemāku uzzimēt vai es pat nezinu apli normālu tad man tas neiet pie sirds :D 

Di- Dī
29.09.17. 07:43
Sveika, Krista :)
Vai varbūt vari atsūtīt kā varu atrast FB to personu, ar kuru komunicējāt par deju ;) 4 nodarbības- tas ir pēc vidējās statistikas? :D 
Par kleitu- ziema lkm tiesam ir lētāk, bet es gan negribu riskēt vēl tik ātri ar kleitas izvēli, lai tiešām nav tā, ka grūti iespīlēties vai arī izskatās kā uz pakaramā :D :D :D protams daudzas kleitas ir ar korseti, bet tik un tā var redzēt vai tas ir īstais izmērs vai nē... un vēl- galvenais, lai ir ļoti ērti kusteties...
par kūku- vēl neesam neko runājuši un meklējuši, kur cept... tik pamazām i-netā meklejam vizuālo izskatu kādu gribētu, bet ar to arī neveicas viegli... jo katra ir aizvien skaistāka un īpatnējāka :D
Kāda tipa, vizuālā stila kūku vēlaties jūs?
kRista
28.09.17. 10:06
Sveika,Di-Dī ;)

Deju studijas nosaukums gan ir izskrējis no galvas,bet adrese ir Dzirnavu iela.Sakomunicēju ar pasniedzēju FB,tur arī atradu šīs deju studijas reklāmu. Ja ir interese varu noskaidrot sīkāk :) Viena deju nodarbība maksā 20eur.Kā teica pasniedzēja tad vajadzīgas esot 4 nodarbības. Pieļauju,ka mums tas varētu aizņemt arī visas 5 vai 6 nodarbības :D Un vēl-noteikti pirms pašām kāzām vēl paņemsim vienu nodarbību,lai atsvaidzinātu iemaņas :)
Par kleitu-Tev taisnība,man arī bail par to svaru.Kaut gan ļoooti ceru,ka tas tikai uz leju mainīsies :D Bet kāzu vadītaja iesaka kleitu pirkt jau ziemā,jo tad esot krietni zemākas cenas.Bet man jau arī ir bail par to,ka man domas var mainīties un pēc tam var iepatikties kāda cita un ko tad ?:D Bet doma ir decembrī/janvārī braukt izlūkos un izbraukāt vairākus salonus.Atradu jaukus saloniņus arī ārpus Rīgas-Jelgava,Tukums.Noteikti plānoju arī tur iegriezties.
Kā jums sokas ar tortes cepēju meklējumiem? Tas ir tas,ko vēl neesam atraduši. Mums ieteica Daces Kūkas, kā ļoti labas un garšīgas. Sazinājos ar viņu,jautāju vai piedāvā arī degustācijas iespējas.Jā, piedāvājot. Tad šobrīd esam it kā palikuši pie šī varianta un jābrauc būs lūkoties pie viņiem.Par cenām gan īsti neko nemācēšu pateikt. Bet īsti nav saprašanas kad tas būtu jādara? tagad nebūtu par ātru jau tortes cepēju runāt?

Di- Dī
28.09.17. 09:25
Tā, tas ir gan, ka bieži šeit neiegriežos, jo ir sacies pēdējais semestris skolā :) Kaut kā jau tas maģistrs jāpievar :D
Varbūt vari padalīties- kurā studijā izvēlējāties apmācības un kāda ir cena par nodarbību?
Cik forši, ka ir jau dziesma izvēlēta- mums arī dziesmas izvēle ir problēmiņa :D :D :D un arī dejas stilu nevaram īsti izlemt, bet īstenībā jau laikam jāpiekrīt Tavam rakstītajam... 
Tas katram individuāli, bet, pāc maniem uzkatiem- ir vēl par ātru meklēt kleitu (nezinu kā Tew, bet man vēl n-tās reizes svars var kristies un palielinaties :( )
kRista
27.09.17. 12:08
Sveika,Di-di,sen nemanīta  ;)

Te vispār tāds rudenīgs klusums iestājies :)
par kāzu pirmo deju esam domājuši.No sākuma bijām pārliecināti,ka vēlamies,ko jestru,no vairākiem gabaliem saliktu dziesmu.Nu tādu mazdruzciņ paākstīšanos :D Bet pārrunājot šo mūsu ideju ar kāzu vadītaju,sapratām,ka tomēr nē.Viņa mums ieteica tomēr izvēlēties vienu dziesmu,kas mums ir īpaša un ,kas vienmēr paliks,kā mūsu dziesma.Kuru varēsim kādā ballē palūgt atskaņot,vai kāzu jubilejās utt,un tad varēsim dejojot ,atcerēties mūsu pirmo valsi,un tā būs mūsu īpašā dziesma,kas vienmēr atsauks atmiņā šo skaisto mirkli :)
Nu kaut kā tā :)
Bet mūs tas ļoti aizķēra un tagad esam nonākuši pie stingras pārliecības,ka mums būs skaists valsis,ko dejosim pie mūsu izvēlētās dziesmas Dons " Tepat". Bet iesim mācīties,lai ir tā riktīgi pa skaisto,jau esam atraduši deju studiju un pasniedzēju,kas mums iemācīs skaistu valsi :) 
Un to trakulību aizstāsim ar kādu skaistu pacēlienu valsī :)
Gribas,lai ir tā skaisti,līdz asarām :)

Es šobrīd esmu dillemmas priekšā-esmu nolūkojusi jau kāzu kleitu,kura ļoti patīk,bet mokos nesaprašanā,vai tik nav par ātru vēl pirkt. :)
Di- Dī
27.09.17. 09:46
Sveikas, dāmas :)
Vai jūs jau esiet domājuši par 1.deju (dejas horeogrāfiju)?
Ja ja- kādu dejas stilu plānojiet ņemt par pamatu?
Vai plānojiet kaut kur iet īpašo deju mācīties?
ievucis.precos
15.09.17. 17:53
jaa, zinu ,izklausas sausmigi sitaada schiksteshana.. haha, taaka atvainojos.
Krista, mums ir aptuveni tadas pasas izmaksas , taka ,jaa - tad jau vel pienjemamas,
bet info par kleitam gan - liels paldies, mazliet iepriecinaaji... kautkaa biju iedomaajusies divreiz dargaku!
nu,kaa jau teicu- cikstesana jaizbeidz"
Visaam ligavinjam jauku ned nogali!
uz tiksanos!
kRista
15.09.17. 17:13
Ievuci,

Par kleitu cenām īstas un konkrētas skaidrības man nav,zinu tikai aptuvenās cenas-tās svārstās no 150eur-600eur. Prooootams ir arī dargākas.Es savai kleitai esmu rēķinājusies +/- uz 500eur.Bet redzēs,kā sanāks,ja nu tā īstā un visskaistākā,kas iekritīs sirdī,maksās 700eur...ehh,lai tad iet arī tie 700 :D
Par finansiālo pusi runājot. Man vienmēr ir bijis uzskats-ja taisa tad taisa,ja netaisa tad netaisa. Respektīvi-ja vēlas lielas kāzas tad arī jārēķinās ar diezgan lielām izmaksām,bet tad ir viss pa šiko-izdekorēta baznīca,kāzu vadītājs,izdekorēta svinību vieta,skaistas arkas un ziedi,rožlapiņu salūts utt utt.,Ja ir skaidrs,ka nevar to pavilkt tad labāk ir sarīkot pavisam nelielas kāzas,tikai ģimenes lokā ar jauku pasēdēšanu pēc ceremonijas.Tas katrā ziņā ir daudz labāk,nekā sarīkot lielas kāzas "pa lēto". Bet tas tikai mans subjektīvais viedoklis :)
Konkrēti par mūsu kāzām-mums kāzas plānojas uz 60 viesiem.Mums būs kāzu vadītāja,kas piedalās arī kāzu plānošanā( izmaksas 500eur+transporta izmaksas).Būs fotogrāfs (kas izmaksāja diezgan lēti 350eur+transporta izmaksas),dekorētāji ,kuri dekorēs gan baznīcu(ar balto paklāju un ziedu kolonnām,ziedu pušķi pie soliem utt) gan auto,gan veidos līgavas pušķi un piespraudes,galda kompozīciju,un dekorēs viesu namu (ar drapētu sienu,krēsli ar lentām,ziedu kolonnas ar LED izgaismojumu,augstās vāzes ar ziedu kompozīcijām un LED izgaismojumu uz viesu galdiem,Pārsteiguma balona (pirmā valša laikā no balona,kas piestiprināts pie griestiem,izbirs 100 baloni un rožlapiņas),tortes galdiņa dekorācijas,terases dekorēšana utt)-dekorētāju tāme iekļaujot visus ziedus ir 1000eur.
Viesu nams mums izmaksāja-650eur (ar iekļautu pirti),ēdināšana 22eur/pers (mēs rēķinam uz 1500eur)
Baznīcas izmaksas-200eur.Muzikanti-500eur
Nu,aptuveni šādas izmaksas.Nezinu dārgi vai lēti-manuprāt ļoti pieņemamas izmaksas. Bet tas viss protams atkarīgs no tā,ko vēlas :)
ievucis.precos
15.09.17. 16:51
.un jaa, piekriitu par slaveniem skatuves - vakara vadiitajiem! laikam jau taa ari ir- ka visas acis ir tad uz to slavenibu nevis uz jauno paari!
ievucis.precos
15.09.17. 16:31
.mjaa..runajot par kleitam!! es pilniigaa nezinjaa!!! un atkal- atgriezoties pie CENAM!! Lai ari neesam skopulji- bet atvainojos- mums tas naudinjas kokos neaug! nedz mes esam kada miljonara berni! :( diemzel!
nu ,luk! tad ir kada ideja kaadas cenas ir salonos??
un ,micosanas ideja- izklausas jauki- vainadzins galvaa nevis taa mices... bet,ja, laikam jau kaa tu saki- nevis vainadzinju uzliek- bet novelk! hihi.,

kRista
15.09.17. 16:05
Sveikas meitenes :)

Ieva Kristy,laipni lūgtas bariņā :)

Līgava,vakar bijām uz pirmo iesvētes mācības nodarbību,baznīcā.Nebija tik traki :)Vismaz ir sajūta,ka tas  kāzu process ir sācies :) Kleitas vēl mērījusi neesmu,pagaidām tikai čekoju salonus un viņu piedāvājumus netā.Esmu sataisījusi kompī vairākas mapītes,katram kāzu salonam sava,un tur sametu tās kleitas,kas man patīk,lai tad,kad braukšu izlūkos man būtu jau gatavs plāns,kuras kleitas vēlos apskatīt pirmās :)
Par kedām0starp citu man pat bija tāda crazy ideja nopirkt kādas kičīgas baltas kediņas un vilkt kāzās,manam trakajam raksturam tas ļoti labi piestāvētu :D Topošais vīrs šo manu superīgo ideju īsti negribēja atbalstīt un palūdza mani neierasties kedās vai gumijas zābakos :D
Pastāsti savas idejas par mičošanu:) Man nekas nav skaidrs ko un kā gribu un vispār kādas varētu būt iespējamās versijas.Šobrīd man ir tikai prātā dziesma "Mēs zaudējam brāli",kuru gribu kkur "iebāzt" tikai nezinu kur  :D Doma +/- ir,ka šo dziesmu varētu iekļaut mičošanā,BET..... visi raudās tikai par brāli,a kas raudās par mani? :D:D Tā,ka man ideju par mičošanu principā ir 0 :D Aaa,un zinu vēl,ka nevēlos nekādas mices vai aubes galvā,ļoti vēlētos vainadziņu,bet atkal BET-laikam jau pareizi ir tā,ka mičošanā to "vainagu" noņem nevis uzliek :D Tā,kā uz šo brīdi mana mičošana izskatītos šādi-visi raud par zaudēto brāli un man uzsprauž vainagu galvā :D

Meitenes,par kāzu vadītājiem aktieriem u.c slavenībam-esmu iz dzīves dzirdējusi atsauksmes ,ka vakars izvēršas tāds,ka visi atplestām mutēm skatās uz vadītāju un jaunais pāris paliek šīs slavenības ēnā,tā,ka visa uzmanība no viesiem tiek veltīta vadītājam nevis jaunajam pārim :) Es tā negribētu pilnīgi un noteikti :)
Par vadītāju izmaksām-tas ir atkarīgs no vadītāja,mūsu kāzu vadītāja nav no dārgākajām,bet protams izvēloties kāzu vadītāju tās būs papildus izmaksas ar to ir jārēķinās,jo tas taču ir viņu darbs un diezgan atbildīgs :)
Katrā ziņā mēs nežēlojam ne centu savām kāzām,jo vēlos,lai viss ir pasakaini skaisti un pašiem prieks.Vēlos savas sapņu kāzas pārvērst realitātē :) Lai jums visām  tas izdodas :)

Meitenes,padalaties ar idejām -dāvanas vecākiem un vedējiem :)

Lai forša diena un jauks gatavošanās laiks :)

EdgarsZuk
15.09.17. 12:39
Sveikas līgaviņas! Tā kā mans vārds figurēja šajā forumā, atļaušos uz īsu brīdi ielauzties jūsu sarunās. :) 
Esmu kāzu vadītājs Edgars Žukovskis. Nenodarbošos ar pašreklāmu, bet būdam kāzu vadītājs zinu cik un par ko prasa kāzu vadītāji. 1000 eur pat nav no tiem lielākajiem honorāriem par vakaru. Ja gribās ļoti zināmu uzvārdu, tad cena var būt pat 2x augstāka. Vadītāji, kas nevar lepoties ar slavenības statusiem, prasa 700 - 1000 eur pa vakaru, kas manuprāt, arī ir diezgan "steep". Bet var atrast labus, foršus vadītāju par zemākām summām. Un meitenes atcerieties, ka cena nevienmēr iet roku rokā ar kvalitāti. :) Lai nenodarbotos ar reklāmu, sevi nereklamēšu, bet piebildīšu, ka arī es esmu "saprātīgs izmaksās un superīgs kā vadītājs".
Ja ar meklēšanu neveicās, labprāt ieteikšu kādu, arī ne sevi, par saprātīgām naudām. Tāpat, ja gribās kādu padomu, neskopošos.. Kāzu bagāža ir liela! :D Lai viss izdodas! :)
ievucis.precos
15.09.17. 11:58
citreiz ,skjiet ,ka tik ilga plaanosana ir laika izmeshana ,jo varu saderet- tapat vel kautkas mainiisies lidz lielajai dienai!
varbut visu saakt plaanot- meenesi ieprieks!! haha., parasti saka -uz bui dui forsak viss sanak! haha.,
aatri kleitu nopirkt... tas jau fiksi- ieskrien salonaa- un hops- kleita rokaa!!
tad viesu nams... nu tas mazliet varbut japameklee, bet man skjiet, visi viesu nami ir kautkaa sarunajusi par cenam un visiem daudz maz liidziigi!!
plusaa eedinaasana- arii lidzigas cenas ...
un vispar- runajot par cenam- rokas ari nokaras ko mekleet un ko darit!
bija man te meitene florste, taa ar cenam speele- citreiz nesaprotu- no sakuma teica varot pa 500 eur... haha, tad ,kad nojautaaju varbut varam pa 300 eur sarunat- meitene piekrita! haha.,
tad mums bus tris rozes pa visu zaali pa 300 eur )(haha,, ceru, ka ne!! )
ievucis.precos
15.09.17. 11:47
Labrit Jaukaas!!

Nu nezinu ko lai saka- haha 1000 eur pa vakara vadiishanu lai saka!! tad jau tur zeltam manuprat jakrit no griestiem taja vakaraa un jadzer zelta shampis par taadu naudu! u pasham vadiitajam uz galvas jastav.. haha., man tas liekas mazliet pa daudz...
Kristy.
14.09.17. 23:27
Kāzu datums: 14.07.2018
Sveikas, foršās līgaviņas! Drīkstu pievienoties pulciņam? :) Mums pagaidām aizrunāts tikai viesu nams, par pārējo varu teikt, ka ir bardaks.. ir visādas idejas, bet nezinu no kura gala lai sāk..