FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
kRista
31.01.18. 17:09
SantaM, mēs vēl esam kāzu auto meklējumos. Uz šo brīdi pieņemamākais (un iespējams īstais ) variants ir glauns Mercedes.Uz visu dienu izmaksas ir aptuveni 180eur(šoferis un degviela iekļauti cenā). Bet laiks jau vēl ir loti iespējams,ka vēl "uzpeldēs" kāds labs piedāvājums. :)
Par kāzu auto es tā ļoti neiespringstu, vēl pietiekami daudz laiks.:)

Ielūgumus jau esam izsūtījuši (kam bija jāsūta) un atdevuši rokās (tuvākajiem).Tas tad nu ir padarīts :)
Kā pārējām ar plānošanas darbiem sokas? Heiiiii, meičuki,mostamies, augusta līgavas mūs jau ir apsteigušas sarunās :D Sarosamies, mīļās :D
SantaM
31.01.18. 12:37
kRista, nemācēšu Tev pateikt,kādās ir reālās izmaksas, jo sanāk mēs no draugiem tāda tipa busiņu dabūsim, bet lēts prieks tas neesot. :(
kRista
29.01.18. 15:04
SantaM,

Woow,jums stilīgais busiņš būs :) Super :) Mēs arī skatījāmies tādu-rozā :) Bet kaut kā tomēr mani vairāk velk pie glaunajiem meršiem un bmw :D Bet īsti neko neesam izlēmuši.Šobrīd vēl ir variants-vecā volga. :) 
Santa,cik jums sanāca par busiņa nomu? Viņi trakoti dārgi ir 40eur/h. Mums visai dienai tāds normāls cipars sanāk.:(
SantaM
29.01.18. 15:00
kRista, kā es Tevi saprotu, man liekas, ka ja pati darbojas par un ap kāzām, tad gribās jau izsapņot savas kāzas skaisti. :)
Jā, aizmirsu vakar arī pierakstīt, esam arī norezervējuši kāzu auto, man šī ideja traki patīk jau, kaut arī sākumā nedaudz pretojos.
kRista
29.01.18. 14:40
SantaM,

Paldies :) Es šajā gatavošanās procesā tiešām ielieku sevi visu un piedomāju pat pie vissīkākās detaļas un akmentiņa :) Es ticu,ka daudziem "palīgiem"-dekoratoriem,drukātājiem utt ,esmu jau apnikusi ar savām kaprīzēm,bet...sorry,mīļie,es vēlos savas sapņu kāzas :D

Meitenes,padalaties ar savām "ne etiķetes" idejām,kas būs Jūsu kāzās ;)
SantaM
29.01.18. 14:36
kRista, Tu esi baigais malacis, tiešām interesantas un radošas idejas. :)

vinoga, jā, mēs arī ēdienkarti vēl precizēsim, bet tāds kā saka mazs skeletiņš jau ir uzmests pēc mūsu vēlmēm, kā arī mēs nolēmām, ka iztiksim tikai ar fotogrāfu.

vinoga
29.01.18. 12:51
Kāzu datums: 28.07.2018
Wow, meitenes, man liels prieks, ka esat tik ašas organizētājas un neatlieciet visu uz pēdējo brīdi! :)

SantaM - Mums būs ēdinātāji Silva. Saņēmām ļoti labas atsauksmes un arī visa saziņa ar viņiem ļoti veiksmīga izvērtusies. Ēdienkartes precizēšana gan vēl mums ir procesā. 

Es piektdien tiku pie savas ideālās kāzu kleitas! Atradu tieši tādu, kā biju izsapņojusi. Iesaku salonu Abi Divi / Beautiful Day (tur ir vieni īpašnieki). Salona saimniece ir ļoti jauka un rada īpaši jauku atmosfēru. 

Runājot par operatoru - mums nebūs, jo neredzam vajadzību, pilnībā pietiks ar mūsu fotogrāfu. Ja kādai ir nepieciešams vēl, varu ieteikt Tomu Rubīnu - bija operators draudzenes kāzās. 
kRista
29.01.18. 12:02
Sveikas,foršās! :)

Prieks,ka te manāma lielāka rosība :)
Mūsu ielūgumi un galda kartes jau gatavi :) Grūti nācās,bet tomēr izdevās dabūt tieši tādus,kā biju izsapņojusi :)
Šonedēļ saņemšu savu trešo un īsto,kājas mežģīni :D Kaut kā jāsaņemas un jādodas kleitas izlūkos.Uz šo brīdi mani favorīt' saloni atrodas Jelgavā.Cik pēc bildēm noskatīju,tad man ļoti patika viņu piedāvātās kleitas.Tā,kā noteikti mans pirmais brauciens būs no Rīgas uz Jelgavu :)
Par apaviem-esmu nolēmusi,ka vēlos kičīgas kediņas(tās pārvilktu pēc baznīcas). Tā,kā mēs abi ar vīru esam tādi ļoti aši,jautri un atrakstīvi,tad mums  īsti neder tādas smalkās kāzas no A-Z ,viss pēc tradīcijām un etiķetēm :) Un lai kaut nedaudz piešautu šim pasākumam savu stilu,tad izlēmām,ka mums būs nevis klasiskā līgavas nešana pāri tiltam,bet gan līgavas stumšana koši rozā ķerrā :) Tas tāds tjūnētais sievas nešanas variants :) Tilts būs,kā tradīcijas prasa,bet tikai nedaudz savādāk.Skats varetu būt diezgan amizants-vīrs stumj sievu ķerrā un sievai kājās kedas :D 
Paskatījos netā cenas un izlēmu,ka uzmeistarošu pati.Pasūtīju (,nu jau pie saviem Čainas draugiem :D ) baltas kediņas un veselu lērumu pērlītes un akmentiņus un atlasa kurpju lentas.Mēģināšu meistarot,redzēs,kā sanāks :) Ceru,ka nevajadzēs vairāk,kā 3 piegājienus taisīt tam :D
°Padalieties meitenes,varbūt kādai no jums arī būs kas "ne pēc etiķetes" ? :D
SantaM
28.01.18. 21:35
Sveikas, meitenes.
Tiešām pagājis ļoti labs laiciņš, kad pēdējo reizi šeit ar Jums sazinājos, bet man ir tik liels prieks palasīties,kā Jums sokas ar organizēšanu.
Varu arī jau pastāstīt,kā man sokas ar padarītajiem darbiņiem:
-esam norezervējuši kāzu ceremonijas laiku baznīcā, pieteikušies uz laulāto tikšanās kursiem un arī esam norezervējuši viesu namu, mūsu izvēle krita par labu viesu namam tepat Rīgas tuvumā, Ķekavā. Tā kā mums plānojas uz aptuveni 70 viesiem, tad viesu nams mums ir pašā laikā.
-esam norezervējuši ēdinātājus un kāzu tortes meistarus un arī ēdienkarte jau ir gandrīz gatava, par šo mums parūpēsies firma Silva no Jelgavas. Ļoti labas atsauksmes par viņiem esam saņēmuši.
-arī mūsu "zelta komanda" jau sarunāta: bārmenis, dekoratore, friziere, vižāziste, mūziķi vakara daļai, vakara vadītājs un DJ. 
-rīt jau arī tikšu pie savas kāzu kleitas, kas tiek šūta,iegādājos par ļoti labām svētku cenām- būs motivācija turēties formā līdz lielajai dienai. 
-top jau arī ielūgumi un to ideja jau gatava.
Kopumā laikam kaut kā tā, ar katru dienu mazais uztraukums piezogas aizvien vairāk.

saldumiņš
28.01.18. 14:53
Sveikas, Līgaviņas!
kRista, man prieks, ka izdevās sarunāt video. Tev būs pirmajai, tad varēsi padalīties, kā patika.
Man arī prieks.Beidzot tikām pie viesu mājas, jeee:) Ir gan dažī mīnusiņi, bet gan jau būs labi.
Vieta skaista, plaša, saimnieki atsaucīgi. Tagad varam droši plānot tālāk.
Kaiji68, manuprāt, 13. datumam nav ne vainas, galvenais neticēt un nebūt māņticīgiem.
Man māsīca arī precējās 13. datumā un nekas, dzīvo labi jau 20 gadus:)
kaiji68
27.01.18. 10:38
Kāzu datums: 13.12.2017
Sveikas visas jūlija līgaviņas. Nu arī es esmu jūsu pulciņā. 31 datumā iesim rakstīt iesniegumu. Dzīvojam jau 14 gadus kopā. Nobriedām beidzot. Mums ceremonijas nevajag, tikai mani uztrauc datuma izvēle. Tieši jūlijā iekrīt 13 piektdiena. Vai ir vēl kāda, kas šajā datumā plāno sarakstīties?
kRista
26.01.18. 14:52
Saldumiņ,

Super,liels paldies :) Es tikko sazinājos ar Andri Koemecu,un viņš būs video operators arī mūsu kāzās :)
Bet ar Andri ir stāsts tāds,ka meklējot video operatoru biju ievietojusi sludinājumu FB,atsaucās ļoti daudzi operatori.Bet atceros,ka vienam bija īpaši laba cena.Bet tā,kā nolēmām,ka apmeklēsim kāzu izstādi,tad nolēmām  aplūkot arī izstādes piedāvājumus un tad izlemt.Izstādē neko neatradām.Tad nu tagad ieraugot,Tavu ieteikumu,nolēmu apskatīt un uzrakstīt šim operatoram.Un....skatos,ka esmu jau sarakstījusies ar šo puisi/vīrieti un tieši viņš bija tas,kurš piedāvāja labāko cenu :) Tad nu tas bija 2min lēmums-IR jāņem :) Vienojāmies,ka viņš filmēs mūsu kāzās:)
saldumiņš
26.01.18. 14:04
Sveikas! 
Vīnoga, jā, man arī būs zaļais tonis - ābolu zaļais, diezgan spilgts, bet man patīk. 
Dekorēt man ir pieteikusies māsa. Viņa tad arī domā, ko un kā. Paļaujos uz viņas gaumi.
Video mēs sākumā domājām, ka neņemsim, bet es izdomāju, ka tomēr vajag.
Sarunāju operatoru, kuram nav liela pieredze, bet, apskatoties viņa veikumu, man patika.
Ja kas, var apskatīties Facebook (Andris Koemecs). Izmanto arī dronu.
kRista
26.01.18. 11:26
Sveika,Vīnoga! ;)

Zaļais tonis ir arī Saldumiņam,no šeit esošajām līgavām .Vari ar viņu pakonsultēties,varbūt.:)
Ar darbiņiem jums ļoti raiti iet,malači :)
Mums ir sarunāts viesu nams (jau pag.gada jūnijā),ēdināšana (to piedāvā pats viesu nams).vakara vadītāja,muzikanti,fotogrāfs,esam izņēmuši izziņu no dzimtsarakstu nodaļas,esam iesnieguši izziņu baznīcā un rezervējuši ceremonijas laiku,sarunāts kvartets,kas dziedās baznīcā,dekoratori,kāzu avīzes jau gatavas,amatu medalas(diplomi,šokolādes,pudeļu etiketes,glāzes,atslēga,viesu grāmata) viss jau tapšanas procesā,gredzeni 02.02. būs gatavi jau,ielūgumi un galda kartes ir atdoti drukāšanā-solījās uz šodienu būt gatavi,rezervēta kūkas cepēja,grimma meistare/friziere,esam iepirkuši visu vajadzīgo daudzumu šampanieti un kādu daļu jau no stiprās "šmigas",pasūtīti ir līgavainim tauriņš un bikšturi (lavandas tonī),iegādāti lietussargi,caurspīdīgie un man kāju lentas (3 gab!!!) un halāti kāzu rītam arī 3 gab :D  

Ceru,ka kko neesmu piemirsusi :) Tā,pa lielam,mums laikam visi darbi ir apdarīti,atlikusi ir kleita un aoavi man,kā arī uzvalks un apavi līgavainim.Ak,jā....esam vēl video operatora un kāzu auto meklējumos.

Kā jums ar kāzu auto un video operatoru? Un kas jums būs dekorētāji?
vinoga
26.01.18. 10:10
O, lavandas krāsa ir ļoti, ļoti skaista! Mēs vēl esam īstās krāsas meklējumos, bet tiecos uz zaļo, tikai jāizdomā, kādu toni tieši ņemt un kādā salikumā. 

No padarītajiem darbiem - ir rezervēta svinību un ceremonijas vieta, dekorācijas, ēdinātāji, fotogrāfs, vakara vadītājs, kūku meistare, grima meitene. Tagad svarīgs darbiņš būs februārā beigās, kad brauksim uz dzimtsarakstiem iesniegt iesniegumu. Pēc tam jau arī ielūgumus taisīsim, es gribētu pati taisīt kopā ar līgavaini, tā kā mums patīk visādas radošas lietas. Ir forši, ka ir daudz laiks, un visu var mierīgi lēnā garā darīt. 

Un jā, šodien iešu ar labāko draudzeni īstās kleitas meklējumos! Redzēs, kā veiksies :) 

Kā Tev, kRista, sokas ar gatavošanos? :) 

kRista
25.01.18. 14:30
Vīnoga,

Es atcerējos,ka jautāji par kāzu krāsām.:) Mums būs maigi violets(lavanda) ar baltu. Šis krāsu salikums manaj acij likās vistīkamākais,kā kāzu krāsu salikums :)
Kā Tev sokas ar gatavošanos? Cik daudz jau sadarīts un kas vēl palicis? :)
Pārējās meičas mums tādas klusas palikušas,bet domāju,ka drīz jau sāksies aktīvāka rosība arī te :)
vinoga
25.01.18. 14:01
Par caurspīdīgajiem lietussargiem runājot - ir arī lielajās Maximās ir pieejami ar dažādu krāsu rokturīšiem, piemēram, lillā. Izturīgi, kvalitatīvi. Pirku pirms laika, kad biju vedēja kāzās. 
kRista
24.01.18. 17:38
Meitenes,

Šodien nopirku 2gb caurspīdīgos lietussargus.9eur/gab ,pilnīgi jauni iepakojumā. Tam čalim vesela kaste ir ar lietussargiem.Varbūt kādai ir aktuāli uz kāzām? Caurspīdīgi ar baltu rokturi.Manuprāt ļoooti lēti tas ir.
Ja kādai ir interese uzmeklējiet FB Aleksejs Rutkovskis 
kRista
23.01.18. 17:07
Vīnoga,

Jāāāāāa,man arī tas bija vienīgais prieks par žurnālu :D
vinoga
23.01.18. 16:38
kRista - pilnībā piekrītu Tev pat  WedExpo Day4You 2018 izstādi! Totāla vilšanās! Ātri vien tinu makšķeri prom no turienes, jo sapratu, ka mēŗka auditorija tur ir tikai viena - glamurnās kāzas ar spīguļiem un pilnīgi citai mentalitātei :) Vienīgais prieks, ka Precos.lv žurnālu varēja par brīvu saņemt.