FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
kRista
06.03.18. 10:38
Kaiji,sveika!

Nu re,cik feini :) Kurā datumā jums kāzas un kurā pusē? Cik lielas kāzas plānojas? :) 

No pārējiem meičukiem te baigais klusums :)

Sestdien mēs brauksim vīram uzvalku pirkt.Cerams,ka atradīsim to īsto.Ļoti ceram vēl uzreiz arī kreklu,kurpes un pārējo nepieciešamo,viņam nopirkt.Tad jau būs palikusi tikai mana kleita :)

Šobrīd aktīvi meklēju,kur uzšūt tilla svārkus,ko IESPĒJAMS ,pārvilkt pec mičošanas. Mēs izlēmām-mums būs vienādas baltas maiciņas ar uzrakstiem-vīrs,sieva- ,man lavandas tonī tilla svārki un kājās (man) baltas kediņas ar lavandas krāsas lentām vai lavandas krāsas laiviņas (vakar pasūtīju divus pārus,redzēs kuras būs piemērotākas pēc toņa). Bet man ir atkal problēma-nevaru saprast kādu garumu izvēlēties svārkiem. Īsos vai garos(līdz zemei) ? Palīdziet ar padomiem,lūdzu :D Un labprāt uzklausīšu jūsu domas arī par apaviem-kas labāk piestāvētu-kediņas vai laiviņās? :)

Paldies un jauku dienu visām ! :)
kaiji68
05.03.18. 17:05
Kāzu datums: 13.12.2017
Krista. Tur jau tā lieta,ka man pašai arī liekas ne ļoti labi. Bet ir vēl ideja bikšu kombinezonu šūt. Un tad jau tonis būs pieskaņots. Šodien mana šuvējiņa no rīta bija ciemos un pati uzprasījās uzšūt.
kRista
05.03.18. 15:59
Kaija, ideja ir ļoti laba,bet manuprāt nebūs īsti ok,jo bleizeris uz koši baltā bikšu fona izskatīsies vnk netīrs :/ Es vados pēc tā,ko teica mūsu kāzu vadītāja-kleitai jābūt tādā tonī,kā vīrieša krekls(vai otrādi :) ),pretējā gadījumā,ja krekls būs koši balts,bet kleita ziloņkaula tonī-kleita izskatīsies netīra uz krekla fona.
Bet ļoti iespējams,ka es kļūdos un kopskats būtu satriecoši labs un šī toņu atšķirība pat būtu,kā īpaši paredzēta odziņa :) 

Zini ,teikšu Tev vienu,skaties pati,kā pašai sajūta ir un ja patīk-tad tik uz priekšu :)  Un neiespringsti,kā un ko citi domās :) Visi domās,ka tā tas ir bijis paredzēts :) 
kaiji68
03.03.18. 18:53
Oi. Tikai tagad padomāju, ka saprotamāk varētu būt fotogrāfija jau mājās fočētā. Tikai te nekas vēl nav gludināts.
kaiji68
03.03.18. 08:12
Jaukas brīvdienas. Lūk tāda ideja. Manos 50 gados. Bet ar tiem toņiem... Tas bleizeris pienbalts un viss pārējais sniegbalts. Palīdziet ar padomu. Derēs vai nē?
kRista
02.03.18. 15:26
Sveikas meitenes! :)

Prieks,ka mūsu pulciņš papildinās :) Man kleitas vēl joprojām nav :D Pat neesmu bijusi neko skatīties un mērīt.Bet domāju,ka laiks vēl ir,to doma ir darīt aprīlī/maijā.
Šobrīd esmu nesteidzīgos,deju pasniedzējas meklējumos.Gribas iemācīties skaistu pirmo valsi.Ipaši tā bija topošā vīra vēlme.
Kaiji,es piekrītu Jesy rakstītajam,ka vajadzētu redzet bildi,kā izskatās,jo tā grūti saprast :)
Kāzu auto mums arī atrasts. Atlicis tikai mana kleita un vīram apģērbs.
Starp citu, meitenes,pasūtīju veselu čupu ar galvas rotām no Alīša (nu jau sava labā Čainas drauga :D ) un jāsaka,ka ir pat ļoti ok :) Diemžēl tagad pa rokai nav bildes,ko pievienot,varu to izdarīt kkad vēlāk,ja kādai tas ir aktuāli. Un jā,cenas konča-aptuveni 1,50eur/gb maksāja. Te par tādu naudu saspraužamo adatu varētu dabūt,labākajā gadījumā :D
Par apaviem runājot.Esmu izlēmusi,ka baznīcā man būs kurpītes.Svārstos starp laiviņām bez papēža un laiviņām ar nelielu papēdīti (gribas ta,lai ir ērti,jo uztraukums jau tā būs pamatīgs un lai vēl nav jādomā par to,kā nepaklupt ar 12cm papēžiem :) ) Bet pēc baznīcas es pārvilkšu  kediņas.Es te jau neilgi atpakaļ liku  bildes,kādas vēlos. Neatradu jau gatavas tādas nekur tāpec izlēmu,ka meistarošu pati.Pasūtīju 2 pārus pilnīgi baltas kediņas (skatīšos,kurš modelis labāk izskatīsies) un pasūtīju kaudzi ar pērlītēm un kristāliņiem. Pērles un kristālus jau saņemu,tagad gaidu kedas un radošais process varēs sākties :) Rezultātu ielikšu jums atrādīšu :D
Kkad tagad būtu jāaizbrauc uz Depo,pēc mūsu rozā ķerras,kamēr vēl ir :D 
Laikam jau rakstīju,ka ar kāzu pieturvietu arī beidzot esam tikuši galā.Tā būs Jelgavas pils.Viņi tur piedāvā ļoti jauku programmu tieši jaunlaulātajiem. Un kas man bija svarīgi,ka arī viesi tiek iesaistīti.Mūs sagaidīs Hercogs ar Hercogieni,būs klāts galds ar uzkodām un šampanieti,būs galma dāma-kas apkalpos viesus pie galda,rakstīsim vēstuli Dorotejai-tikmēr viesus izklaidēs Hercogs ar Hercogieni uzdodot jautājumus par jauno pāri un izsniedzot smaidiņuzlīmes par katru pareizo atbildi.Būs saksafons,pirmais valsis un baložus laidīsim gaisā. Kā arī pils parkā vadītāja mums paredzējusi dažus uzdevumus. Pieļauju,ka tur tad arī tiks izmantota mūsu rozā ķerra.Ak jā,bija paredzets ,ka līdz pilij mūs aizvizinās zirga pajūgs,bet neraža...zirgs nomiris :( :D Tad varbūt defektu varētu pārvērst par efektu un zirga pajūga vietā vīrs mani ķerrā varētu aizvest :D Tā tāda mana kārtējā crazy ideja. :)

Par pārģērbšanos pēc mičošanas. Doma man ir nepārģērbties,jo gribas līdz maksimumam izbaudīt šo dienu ar kleitu :) Bet ļoti iespējams,ka tomēr būšu nogurusi un gribēsies kaut ko ērtāku,tāpec tomēr sagatavosim arī maiņas tērpus. Konkrētas idejas šobrīd nav,bet kāzu vadītāja mums ieteica variantu,kas varētu mums ļoti atbilst-vienotas personalizētas maiciņas un kediņas un man tilla svārciņi kāzu tonī( lavandas tonis). Doma,ka maiciņas varetu būt baltā krāsā ar uzrakstiem   SIEVA un VĪRS. Bet tas pagaidām līdz galam nav izlemts.
Kaut gan, kā otrs variants maiņas terpam man bija vienkārša balta mežģīņu kleitiņa.
Kā jums meitenes ar maiņas tērpiem? Pārģērbsieties vai tomēr ne? Un ja jā tad kādas ir idejas? :) Un kā ar  otrās dienas tērpu? Tam jau atkal vajag citu,vai ne? :) 

Foršu nedēļas nogali! :)
Jesy
02.03.18. 12:56
Kāzu datums: 02.06.2018
Pievieno bildes, lai redzam ;) tad varam pateikt cik labi/slikti izskatās.
kaiji68
01.03.18. 23:00
Sveikas, meitenes. Esmu panikā. Mans kāzu tērps bija domāts vasarīgs bleizeris,bikses un blūzīte. Tad nu es pasūtīju bleizeris. Saņēmu. Esmu sajūsmā. Bet kad atsūtīja bikses... Lieta tāda ka, bleizeris ir pienbalts, bet bikses un viss pārējais sniegbalts. Man dažas draudzenes saka ka nederēs. Bet dažas, ka var tā kombinēt. Es nezinu kam ticēt. Esmu apjukusi.
krāsainā_bize
28.02.18. 19:53
Kāzu datums: 21.12.2017
Čau, čau, 2018. gada jūlija līgaviņas! :)
Pievienojuos jums, lai smeltos idejas, iedvesmu, iedrošinajumu un, potams, lai varētu padalīties arī ar Jums ar savu LIELO dienu!
Tātad mana LIELĀ diena būs 21. jūlijā. 
Liekas, ka esmu jau daudzas lietas saplānojusi, bet palasot, ko Jūs esat sadarījušas, liekas, ka man vēl tālu līdz jūsu darbiem tikt :D
Mums ir norezervēta svinību vieta. Ceramonijas vietu vēl domājam. Ir sarunāti ēdinātāji un fotogrāfs. Šajā nedēļā runāju ar vienu dekorētāju, kura varētu uzņemties ņemt rūpi par visu skaosto vienu namā. Biju plānojusi, ka veidošu pati dekorācijas, bet tad sapratu, ka tas aizņems ļoti daudz laika un nemaz nezinu, vai sanāktu ļoti ietaupīt. Ir kāzu kleita. 
Vēl nesaprotu, ko darīt ar kāzu make up & frizūru. Varbūt kāda var ieteikt kadu labu meistarīti šajā jomā?
Nakošnedēļ izsūtīsim SAVE THE DATE , lai ieplāno datumu. Ar ielūgumiem vēl nesteidzamies, kaut gan vajadzētu sākt domāt :D
Vēl viena problēma, nevaram izlemt par krāsām, es gribu tādus maigus toņus - pasteļkrāsās, bet topošais vīrs vasarīgas krāsas - dzeltenu, zaļu :D Par to arī vel diskutejam. :D

Vispār kāzas ir tāds traks pasākums. Galva vien griežas iedomājoties dienu, kad viss notiks un piepildīsies. Bet līdz tam vel ir laiks, šobrīd galva griežas no darbu daudzuma, kas vel jāuzspēj. :D

kRista
26.02.18. 13:37
Sveikas meitenes!

Elīza,man īsti vispār nav saprašanas par mičošanu.Bet zinu,ka dziesmai ir jābūt :) Zinu,ka man nebūs nekādas mices vai aubes,man būs vainadziņš.Pārējais ir miglā tīts.

Meitenes,padalaties,lūdzu,ar savām mičošanas idejām :)

Jauku un ražīgu visām darba nedēļu! ;)
SantaM
19.02.18. 11:14
Elīza, mēs gredzenus taisīsim pie juveliera Jelgavā, biju jau uzzināt, cik mūsu izdomātajiem gredzentiņiem vajag zeltu, izstāstīja visas cenas. Par viena gredzena darbu prasa 40.00 Eiro.
saldumiņš
19.02.18. 10:25
Kāzu datums: 28.07.2018
Sveikas!
Par gredzeniem - skatoties, kur izgatavo, ja pie juveliera, tad sanāk dārgāk. Mēs 
pasūtījām Sudraba namā, mums klasiskie gredzeni. Nesām savu zeltu un ar to
gandrīz sedzās gan izmaksas par darbu, gan gredzeni, gan gravēšana,
tā ka sanāca piemaksāt tikai 16 EUR. Ja zelta būtu nedaudz vairāk,
tad piemaksāt vispār nevajadzētu. Izgatavo ļoti ātri, apmēram 9 dienu laikā. 
Tiešām iesaku, ja, protams, nav ļoti īpašas vēlmes.
rutuxs
19.02.18. 10:21
Kāzu datums: 20.02.1993
Elīza
Pamēģini Raiti Bērziņu. Dārgi arī nebūs.

Elīza
18.02.18. 19:53
Kāzu datums: 28.12.2017
kRista, kurā brīdī tieši izmanto to dziesmu? Kad noņems plīvuru? 

Meitenes, kādās cenās Jums sanāk laulību gredzeni. Cik būtu normāli prasīt par darbu, ja piemēram nesam savu zeltu? 
Elīza
18.02.18. 19:52
Ehz_forshaa, filmētājs izskatās tiešām foršs, bet diemžēl jau nokavēju.
kRista
16.02.18. 11:20
Sveikas,meitenes!

Ai,cik forši,ka pakustinājāt mičošanas tēmu.Mums tā šobrīd arī ļoti aktuāla.Vienu zinu pilnīgi noteikti-negribu likt nekādas mices vai aubes galvā.Man noņemot plīvuru būs vainadziņš,mices/aubes vietā.Un pilnīgi vienalga,ka tas ir oretrunā ar visām paražām un tradīcijām.:D
Mums,laikam,būs tradicionāla mičošana.Kāzu vadītāja to vadīs,visas detaļas nezinu.No manis prasās izvēlēties dziesmu.Tad nu esmu strupceļā.Nezinu kāda dziesma varētu būt tā,kas patiktu.Bet gribas,lai ir tā mīļi,emocionāli...kā saka,lai līdz kaulam paķer pat pašus nejūtīgākos :D Uz šo brīdi mums ir divi varianti "Pie Dieviņa gari galdi" un "līgodama upe nesa" (šai dziesmai nevaru atrast tieši kāzu versiju nekur netā :( ).

Meitenes,varbūt varat padalīties ar savām mičošanas dziesmām,vai pamest kādu ideju? Būšu ļoti pateicīga :)

Foršu dienu un mierīgu nedēļas nogali visām! :)
Ehz_forshaa
15.02.18. 21:43
Elīza, varu ieteikt Edgaru Grundšteinu. Filmēja mūsu kāzas, nu ļoti skaisti!! :) Un cena arī ļoti pat ok, salīdzinot ar citiem.
Elīza
15.02.18. 21:31
kRista, paldies. Tūlīt apskatīšu ;)
Elīza
15.02.18. 21:30
Saldumiņš,
Es domāju, ka mēs arī neizvēlēsimies citu pāri mičošanā, visticamāk sagatavošu kādu skaistu kasti, kurā arī likšu iekšā to visu. No tradīcijām domāju, ka gandrīz neko neņemsim. Tikai visi saka, ka obligāti jāiekļauj mammām klēpī šūpošana/sēdēšana. Bez tā nevarot
saldumiņš
15.02.18. 12:11
Kāzu datums: 28.07.2018
Sveikas, meitenes!
Elīza, jauki, mums arī 28. jūlijs būs mūsu diena, tikai Latgalē. 
Mums jau lielās līnijās viss sarunāts, pamazām iepērku dažādus sīkumus. 
Esmu apstājusies pie mičošanas tēmas. Negribu tradicionālo, bet nevaru vēl 
izlemt, ko tieši varētu darīt. Varbūt pīpēt ūdenspīpi, vai izbraukt ar laivu, ūdensmoci ...
Varbūt jums ir kādas foršas idejas?
Un kur likt plīvuru un līgavaiņa piespraudi, ja nemičo citu pāri?