FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
Konca
01.11.17. 19:35
Kāzu datums: 21.07.2018
Jaa...Būs kautkas jāizdomā ar kūku...Lai nav tā ka,ka beigu beigās pat ēst viņu negribas...
Ehz_forshaa
01.11.17. 08:32
Un mīļās līgaviņas, ja kādai ir kādi jautājumi, da par jebko - rakstiet droši PM. 
Esmu jau laimīgi precējusies 2 gadus, esmu pabijusi vairāk kā 10 kāzās... savām kāzām organizēju, meklēju un pasūtīju visu pati - dekorācijas, ielūgumi utt. Protams, ka pa šo laiku ir daudz kas mainījies, bet tā kā aktīvi sekoju arī kāzu aktualitātēm, tāpēc centīšos palīdzēt :) Arī par vecmeitu ballītēm... ;) 
Ehz_forshaa
01.11.17. 08:26
Konca - jā ar tortes cenām tā ir, pat līdz 25 eur/kg prasa un vairāk.
Mēs pasūtījām mājaskūkas un samaksājām kā par parasto torti, ne kāzu. Jo teicu, ka man nevajag mastiku, nekādus pārlieku dekorus, nekādas figūras utt. Tikai skaistu naked kūku ar zemenēm. Uz 75 cilvēkiem samaksājām ~ 130 eur ar piegādi.
kRista
27.10.17. 11:47
Heii,Konča! ;)

Prieks sagaidīt te jaunas līgaviņas,prieks,ka mūsu pulciņš top kuplāks :)
Par tortēm nekas vēl nav skaidrs,doma ir pirmo kastingu veikt ar Daces kūkas,jo ieteica,kā ļoti labu esam un paši arī piegādā torti uz vajadzīgo laiku vakarā. Kūku degustēšanu atstāsim uz janvāra/februāra mēnesi.
Konca
26.10.17. 16:03
Kāzu datums: 21.07.2018
Čau Jūlija līgaviņas!
Prieks pievienoties Jūsu pūlciņam.
Mums ar viss palēnām sāk plānoties.
Kā Jums ar kāzu torti?
Vēl laiciņa daudz bet palēnām jāsāk interesēties.
Cik prasu vienā vietā sākot no 15.00eiro/ kg,citā 17.00 eiro/kg.
Vai tiešām visur tādas cenas?

kRista
26.10.17. 09:22
Līgava,čiuzz :)

Paldies,prieks palīdzēt :) 
Par pirmo deju runājot,šobrīd esam izvēlējušies Dona "Tepat" .Kkā ļoti iekrita sirdī un abiem ļoti patīk.Domājams,ka tā arī paliksim pie šīs dziesmas.Vismaz uz šo brīdi esam izlēmuši,ka būs tieši šī dziesma :)
Bet ar mani jau  visādi var būt,arī tas,ka pārdomāju pēdējā brīdī :D Bet nu...domāju,ka nepārdomāšu :)
Kā jums ar mičošanas dziesmu? Mums nekā nav,pat ideju nav. Sēdēšu ar vainagu galvā un skatīšos uz vīra lillā zeķēm...i ķišina visapkārt :D Arī sava veida romaaanķika :D
Ligava2018
25.10.17. 21:28
Kāzu datums: 30.06.2018
Krista - Tu tak esi viens zelts ne sievišķis! :))
Papētīšu, paldies. 
Esat jau izlēmušas par pirmās dejas dziesmu? Man ļoti patīk Prāta Vētra - Tavas mājās manā azotē. bet īsti nezinu :D
kRista
25.10.17. 09:39
Līgava,haiduk ;)

Es braucot mašīnā klausos radio "Skonto" un tur šobrīd,no rītiem, ļoti reklamē kkādu viesu māju /atpūtas namiņu. Miķeļi vai Miķeļpirts...kaut kāds tāds nosaukums bija.Nu katrā ziņā kkas ar Miķeli tur bija :D Cik stāstīja,izklausījās ļoti jauka un mīlīga vieta,kur varētu baudīt rudens/ziemas romantiku :)
Ligava2018
25.10.17. 00:00
Krista - nu citur piemēram var jau tagad rezervēt vienkārši laiku un dienu. Bet Jelgavā tā nedara tikai 6 mēnešus iepriekš oficiāli pirms tam neko nevar izdarīt :D 
Mna jābrauc uz vēstniecibu un jāsūta tas pieteikums, tas sauvas kratis 800 km un lūdz dievu ka normāls laiks būs brīvs un tikai pēc tam varu sākt kaut ko darī tālāk. Ibio Rio :D
Nu mana vedējmāte teica ka Jāņos nebūs īsti nu ballītes visi Jāņos un ganjau ka visas meitenes negribēs beeeee klapatas vien bet tad teicu ka es vau arī 3dienā :D 
Man vienalga kura diena :D 
Būs būs dīķis bet man gribas to laiku precīzi zināt bet velns viņu zin nu kaut kas jādomā. 
Nē nu klau Tev gan čilīgi :D
Klau neviena tā arī neatbildēja, ir Latvijā iespējams izīrēt kādu namiņu kur kamīnišš? Tādu mazo romantiku noķert? 
laikam jau ka nē, vismaz es neesmu tādā bijusi :D
kRista
24.10.17. 14:33
Sveika,SantaM :)

Paldies un welcome bariņā ;) Un dubultsveiciens-mums viens kāzu datums :)  07.07 līgaviņas sāk kļūt vairāk ,prieks :)
SantaM
24.10.17. 14:18
Sveiciens nākamā gada jūlija līgaviņām! :)
Pievienojos arī es Jūsu bariņā! :)) 
kRista
24.10.17. 11:59
Līgava,pag Tev nebūs dīķis tomēr? :D  
kRista
24.10.17. 11:58
Heisaaaa,meičuki ;)

Līgava-ahoi,daraguša ;)
Es nevaru iebraukt,kas ar to Jelgavas zagsu? Kā tas ir nevar rezervēt? Tad sanāk tā,ka kāzu dienā jābrauc un jājautā-Hei,mūs var kāds sarakstīt,ir kāds brīvs brītiņš? :D 
Un es tieši gribēju rakstīt,nekas,ka čābīgs plānošanas laiks,tas nozīmē,ka lielā diena būs lieliska :) Ar dubultu kaifu izbaudīsi :)  Jāņos ar nav slikti-dubulti svetki :D Vismaz vienu gadu Jāņi svādāki un visus nākamos atcerēsies vecmeitu ballīti :D Un varbūt pat nākotnē Tev un meitenēm tie nebūs Jāņi,bet Tavas ballītes gadadiena :D Un vēl + ,vnm datumu atcerēsies :D

Man vēl joprojām raslabona periods,kad liekas viss ko vajadzēja jau izdarīts,bet pārējam vēl par ātru. :DLaikam ķeršos klāt ar jaunu sparu,pēc Jaunā gada . Bet ir tā,ka nekas nav skaidrs,idejas izbeigušās.Bet palieku tikai pie tā,ka man būs vainags mičošanā un topošajam būs violetas zeķes,un vīra brāļi mums dziedās popielas variantu  "Mēs zaudējam brāli" :D Viss kas man skaidrs no kāzu dienas uz šo brīdi :D Āaa un vēl tilts,kur mani vedīs pāri rozā ķerrā :D I viss :D
Ligava2018
23.10.17. 16:35
Labas dienas dāmas. 
Kā Jums klājas rudenī?
es kā vienmēr strupcelā :D
Parliekot kāzu datumu, vecmeitu balīte sanāk, kad Jāņos ibio rio pasaulīt, nu vienmēr iebraucu kaut kādās reālās ziepēs :D 
Ka arī Jelgavas zagsā nevar rezervēt datumu un laiku bet es visu rīkoju no ārvalsts teiksim tā :D
reāla takā nevaru izzīlēt vai mans datums būs brīvs neko nevaru tālāk darīt , nu ka sman ir ar tām kāzām ka neiet. Bet ok plānošanas laiks čābīgs īstā diena būs perfekta :D
Di- Dī
13.10.17. 14:39
Kāzu datums: 18.08.2018
Sveikas :)
Krista- mūsu izvēlētā krāsa ir balts un koši, piesātinati zaļais tonis... hmmm... beigas palikām pie šīs krāsu izvēles, jo uz tādu krāsu salikuma kāzām vēl neesam bijuši :D 
ievucis.precos
12.10.17. 17:35
japiebilst gan, es gan neuzskatitu par bernu 15mit gadnieku! hihi.,

teiksim taa bernus no beebisa vecuma lidz 6iem gadinjiem es padomatu kautko interesentu, varbut kadu krasojamo gramatinju uz galda ar kriitinjiem, vai baloniem, varbut kadu mazu mikstu mantinju- nu taa lai taas blausanas varbut mazinaatu! hihi :) kapec ne? idejas daudz un dikti! :)
ievucis.precos
12.10.17. 17:33
Sveikas Daamas!

Krista, izlasiju Tavu jautajumu padoma par kazaam bez berniem...

Gribeju pateikt, ka mes bijam uz tadam kaazam, jo jaunais paris taa veelejas. Isteniba viss bija tiesam kaa Tu saki- neviens neskraideleeja, nebljaava.. un neraudaaja! itkaa visi bija apmierinati un ari vecaki jutas atputusies no saviem mazulljiem!
 -protams, tas ir personigs jautajums un kaa jau mineji -taas ir TAVAS kazaas un TAVI noteikumi! kapec ne?? Kada starpiba ko kads domaa??? tam nav nozimes,

Mums bus berni :), jo pasiem ir berni haha., bernus majas atstat nebus svetki ne mums ne berniem saja diena!
, katram tak savas idejas un domas!
kapec ne??
kRista
10.10.17. 12:54
Meitenes,

Mums šobrīd ir kļuvis ļoti aktuāls jautājums par bērniem kāzās.Ja skaitam visus bērnus,tad mums sanāk ap 25 bērni.Vecumā no 6mēn līdz 15 gadiem. Būšu godīga-tās ir papildus izmaksas,kā arī otrs-mēs tomēr nevēlētos savas kāzas pārvērst par bērnu ballīti.Bet nevēlamies arī būt nepieklājīgi un aizvainot kādu.Nekā personīga,nekādu pretenziju pret bērniem,bet...tās tomer ir mūsu kāzas,un es nevēlos šo dienu pavadīt skatoties un klausoties bļaujošos un skrienošos bērnos. Es saprotu,ka iespējams izklausos riebīga ,kā tāda kaķu vecene :D
Pārrunājot ar kāzu vadītāju,šo mūsu domu-draugus un tālākus radus aicināt bez bērniem-viņa teica,ka ļoti bieži jaunais pāris tā darot.Ielūgumā norādot nevis Bērziņu ģimenei,bet gan konkrēti Jānim un Ilzei.

Kā jums ar šādu situāciju? 
kRista
10.10.17. 12:23
Sveikas ;)

Di-Dī ,paaaldies :D Jā,tas violetais tonis ir tāds viens no klasiskākajiem,laikam :) Bet manai acij šis krāsu salikums likās vistīkamākais,tieši kā kāzu krāsas :) Kaut gan dzīvē lillā krāsa nebūt nav manu favorīt krāsu topā :)
Bet,kā man teica dekorētāji,līdz maijam mēs vēl varam pārdomāt. Kaut gan zinu,ka noteikti paliksim pie šīs krāsas.:)
eitenes,kā ar jūsu kāzu krāsām? Kaut gan jau rakstījāt,vismaz lielākā daļa,bet slinkums tagad skrollēt un meklēt :) Atceros,ka Līgavai laikam bija zilais un sarkanais,nevarēja saprast kuru labāk,tad ieteicu likt abas kopā  :) ? Sorry,ja kko jaucu :D

Meičuki,un kā jums ar gredzeniem? Jau iepirkti?
Mums vēl nav,bet esmu atradusi,kur pirksim. Sobrīd mums pilnā sparā rit remonts dzīvoklī,nu jau pēdējie metri līdz finišam :) Tad ar jaunu sparu atkal metīšos iekš kāzu lietām :)

Saulains sveiciens rudenīgajā otrdienā ;)
Di- Dī
08.10.17. 20:49
Kāzu datums: 18.08.2018
ou... Krista- Tu nu gan dod!
esi vnk.spridzeklis (labā nozīmē ;) )
Lillā krasa, manuprāt, supper izskatās- ļoti viegli ar dekotacijām un sīkumiņu aksesuāriem ;)