FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
kRista
31.01.18. 17:09
SantaM, mēs vēl esam kāzu auto meklējumos. Uz šo brīdi pieņemamākais (un iespējams īstais ) variants ir glauns Mercedes.Uz visu dienu izmaksas ir aptuveni 180eur(šoferis un degviela iekļauti cenā). Bet laiks jau vēl ir loti iespējams,ka vēl "uzpeldēs" kāds labs piedāvājums. :)
Par kāzu auto es tā ļoti neiespringstu, vēl pietiekami daudz laiks.:)

Ielūgumus jau esam izsūtījuši (kam bija jāsūta) un atdevuši rokās (tuvākajiem).Tas tad nu ir padarīts :)
Kā pārējām ar plānošanas darbiem sokas? Heiiiii, meičuki,mostamies, augusta līgavas mūs jau ir apsteigušas sarunās :D Sarosamies, mīļās :D
kRista
01.02.18. 14:39
Meitenes ,

Varu padalīties savā priekā ar jums :) Šodien saņēmu savu ilgi gaidīto un meklēto kājas mežģīni :) Esmu sajūsmā :) Nē,tās emocijas pat nav aprakstāmas,kad tu turi rokās kaut ko no sava sapņa :)YESSS...tieši šādu lentu es biju iedomājusies un meistare to realizēja uz visiem 100% :) He,ne velti ir teiciens-trīs lietas labas lietas :D Nu man ir trešā mežģīne un šī būs īstā :)

kRista
02.02.18. 16:07
Sveikas,foršās ;)

Šodien biju pakaļ mūsu gredzeniem :) Viss forši,viss patīk :) Kopējās izmaksas abi gredzeni+brilijants+gravešana+kastīte=630 eur . Manuprāt ļoti laba cena.Katrā ziņā vislabākā,ko mums izdevās atrast :)

Meitenes,es jau sāku justies jokaini...it kā runatu pati ar sevi :D
kRista
02.02.18. 16:07
Ups...aizmirsu pievienot bildīti :) Te būs...
Grace's secret
02.02.18. 19:48
Kāzu datums: 28.07.2018
Sveikas! Vai kada varetu ieteikt DJ Liepājas pusē? Viesi nebus daudz (ap 30), bet būtu jauki ja man nebūtu jāsatraucas par mūziku savā kāzu dienā. Meklēju interneta, bet neko sakarīgu neuzgāju.
kRista
05.02.18. 14:18
Sveika,Grace!

Laipni lūgta mūsu pulciņā :)

Diemžēl par Liepājas pusi neko nemācēšu pateikt un ieteikt.Bet varbūt te kāda līgaviņa ir zinošāka un varēs Tev palīdzēt ;)
Kā Tev ar plānošanu? :)

Lai izdodas!
saldumiņš
05.02.18. 17:16
Kāzu datums: 28.07.2018
Sveikas, meitenes!
Mēs jau arī esam diezgan tālu tikuši. Beidzot ir rezervēts viesu nams, ēdinātājs, foto un video, vadītājs un muzikanti. Arī pie gredzeniem esam tikuši. Topošajam vīram ir uzvalks, krekls un apavi, vēl tikai jāsameklē zaļa kaklasaite. Man jau ir atnākuši pasūtītie 2 kurpju pāri, diemžēl vienas par lielu, otras mazas. Būs jāmeklē trešās:)
Varbūt kādai aktuāli: ir šampanieša krāsā 40. izmērs, un zaļas - 38 izmērs. Jaunas, tikai uzlaikotas (katras pa 38 EUR).
Man vēl jāiegādājas kleita un apavi. Otrās dienas kleitu jau esmu nopirkusi.
Tagad esmu dāvanu vecākiem, krustmātēm un vedējiem meklējumos. Kā jums ar šo iet? Es gan sākumā domāju neko nedāvināt, bet mamma uzstāja, ka obligāti vajag. Nu tad viņai par prieku gādāšu dāvaniņas. 

kRista
06.02.18. 10:19
Saldumiņ,sveika!

Nu malači jūs esat ,prieks,ka jums tik raiti visu izdevās saraut :)
Par kurpēm-man,diemžēl nebūs aktuāli,es gaidu savas kedas un pērļu kalnus :D Līmēšu spīguļus pati uz kedām :). Kleitas man arī vēl nav un kurpes baznīcai arī vēl nav. :D Ir tikai kājas lentas 3 gab ,3 vai 4 halaatiņi un kedas 2 paari :D 
Ak jā,varbūt kādai ir aktuāls halātiņš kāzu rītam? ;)
Par dāvanām-nav nekas vēl iepirkts ne vedējiem ne vecākiem :/ Un arī ideju trūkst.Vedējiem ir doma uzdāvināt atpūtu SPA.Viesiem dāvināsim šampanieša pudeles ar personalizētām etiķetēm.Etiķetes jau ir tapšanas stadijā,gaidam,kad būs gatavas.
Kā pārejām sokas ar gatavošanos?
Ausaine
06.02.18. 11:20
Kāzu datums: 20.07.2018
Sveikas!Varat padalīties, cik jums izmaksā florists - dekorators?paldies
kRista
06.02.18. 11:27
Sveika,Ausaine!

Mums dekorētāji piedāvāja divas tāmes,izvēlējāmies dārgāko variantu. Kopējā summa bija 830 eur (precīzi neatceros cents centā) un florists + 225eur. Bet tur ietilpst pilnīgi viss-sākot no baznīcas/auto  dekorēsanas lidz viesu namam,terase,lapene...utt. 
Bet cenas ir atkarīgas no tā,ko jūs vēlaties.Mūsu dekorētāji sastādīja tāmi pēc mūsu vēlmēm.Un jāsaka godīgi,mums nebija tās pieticīgākās :) Bet,kā viņi teica,viņi ieklaujās jebkādā budžetā,ko viniem atvēl.Respektīvi,ja pateiksiet,ka jums ir limits 300eur dekorēšanai-viņi piedāvās maksimāli visu,ko var izdarīt par 300eur. :) Esmu ļoti apmierināta ar mūsu izvēlētajiem dekoratoriem,jūtos,ka cilvēki tiešām no sirds cenšas un jūtos,kā svarīgs un vajadzīgs klients :)

Iesaku šo kompāniju :) AlonDecor, arī fb viņus var atrast un apskatīt viņu darbus :)

Zefīrs2018
09.02.18. 14:35
Kāzu datums: 06.07.2018
Sveikas, līgaviņas! Pievienojos jūlija līgaviņu sarunām- mūsu kāzu datums 13.jūlijs, piektdiena (neesam māņticīgi :) 
Pirmais jautājums par ielūgumiem- izpētīju LV piedāvājumu, salīdzināju ar Aliexpress. Esmu vīlusues, jo lielākā daļa LV piedāvājuma ir Ali produkti, tikai ar n-to reižu sadārdzinājumu. Vai tiešām katrs Ali kartiņu pircējs tagad drīkst saukt sevi par dizaineri?
Bet nu pie lietas- nolēmu netērēties LV, bet pasūtīt ielūgumus Ali. Plānoju iegādātis papīru, sagatavot tekstu un kaut kur izdrukāt. Kāda jums pieredze ar ielūgumiem un drukāšanu?
kRista
09.02.18. 17:33
Sveika,Zefīrs2018!

Laipni lūgta bariņā ! :)
Manu pieredzi ar Alīša ielūgumiem vari palasīt tepat augstāk.īsumā vēlreiz-es biju izsapņojusi savus ielūgumus,bet lv saskāros ar problēmu,ka nekur nevarēju atrast tieši tādus,kā vēlējos,kā arī piedavātajiem cenas-kosmoss.Sāku pētīt Aliexpress piedāvājumus.Un volāāāa atradu savus sapņu ielūgumus.Cena 30eur par 60gb.Papētīju atsauksmes-viss čiki :) Nolēmu riskēt:) Pasūtīju.Saņēmu ļoti ātri(aptuveni 3 nedēļās).Ielūgumi fantastiski,kvalitāte ļoooti laba,pat teksta drukātāja uzslavēja cik skaisti un kvalitāte vienreizēji laba.Komplektā pat kartiņas uz kā tekstu līmēt.Tad nu saņēmu ielūgumus un atlika sameklēt,kur sadrukāt tekstus.Mūsu kāzu vadītāja ieteica Bunte.lv.Sazinājos ar viniem,aizvedu savus ielūgumus.Tekstu pati piemeklēju un sagatavoju,idejas atradu netā.
Sadrukāja skaisti mūsu ielūgumus.Es palūdzu arī "piemontēt" bantīti un swarowski akmentiņus(kā manos izsapņotajos ielūgumos :) ).Viss sanāca ideāli :) Par drukāšanu samaksāju 120eur (ielūgumi un galda kartes).Mums bija 35 ielūgumi un 80 galda kartes.Cena mums sanāca augstāka,jo es vēlējos papildus fīčas-bantes,swarowski... :) Ja taisa vienkāršākus,tad arī cena ir zemāka.
Mūsu ielūgumi jau viesiem izdalīti/izsūtīti. Nebija neviena vienaldzīgā,visiem ļoti patika un izteica komplimentus par ielūgumiem,pat vīrieši :):)

Pievienoju bildīti ar mūsu ielūgumiem un galda kartes. Ak,jā galda kartes arī sūtīju uzreiz no Alīša,kopā ar ielūgumiem.Atnāca gandrīz vienlaicīgi.Arī galda kartes drukāja un noformēja Bunte.lv.

Lai izdodas ! :)

P.S pielikumā arī bildes,kādi bija ielūgumi un galda kartes-vēl nedrukāti.
Zefīrs2018
09.02.18. 19:51
Paldies, kRista! Izlasīju tavu story par ielūgumiem. Ievērojot to, ka mūsu kāzas būs ģimenes lokā,ar pašiem vistuvākajiem, ielūgumu skaits nepāsniegs 10. Plānojam individuālu vizīti pie katra, lai personīgi ielūgtu piedalīties mūsu svinībās. Man tas šķiet ļoti mīļi un personīgi.

kRista
12.02.18. 13:46
Sveikas!

Zefīr,mēs arī visiem(cik bija maksimāli iespējams) iedevām ielūgumus rokās.Saplānojām un apciemojām mūsu viesus un pasniedzām ielūgumus.Mums arī tas škita tā mīļi un jauki un šķita,ka tas būs personīgāk :)Tiem,kas nedzīvo lv ielūgumus sūtījām ar pasta starpniecību,ierakstītā vēstulē,lai drošāk,ka nenoklīst un adresāts saņem tieši rokās.

Lai mums visām viss izdodas ! :)
Zefīrs2018
12.02.18. 15:11
Sveikas, līgaviņas! Plānošanas darbi rit pilnā sparā.
Šodien noprecizējām datumu- 6.jūlijs. Viesu nams ir rezervēts, šonedēļ noslēgsim līgumu.
Procesā ir ielūguma dizaina saskaņošana un pasūtīšana- izvēlējos tomēr LV dizaineres piedāvājumu (nolēmu, ka taupīšu laiku un nervus, domājot- kāda kvalitāte būs Ali ielūgumam, kur atradīšu atbilstošu papīru+ vēl teksta gatavošana un drukāšana- man tas ir par daudz). Tā kā ņemu savus vārdus atpakaļ par LV dizaineriem :)
Viesu saraksts ir sastādīts, svētku krāsas apmēram skaidras, kleita internetā noskatīta- jādomā kā pie kleitas tikt- šūt vai pirkt kaķi maisā (jo neredzu ne kvalitāti ne to, kā man tā izskatās un der).
Pamazām top dienas scenārijs (galvā), jāsagaida ielūgumi, jāuzrunā liecinieki un tad jau process būs sācies pa īstam :)
Kā jums ar sagatavošanās darbiem iet?
kRista
13.02.18. 13:44
Zefīr,sveika!

Forši, ka esat atraduši savus īstos kāzu ielūgumus - ar to arī apsveicu, jo zinu cik tas ir grūti :)
Jūs ar gatavošanos esat stipri novilcinājušies,vai arī mēs esam stipri paskrējuši :D
Tad nu atkal atkārtošos,bet īsos vilcienos....
Viesu namu norezervejām jau pagājušā gada jūnijā,muzikantus,fotogrāfu,kāzu vadītāju arī.Gredzenus nopirkām janvārī.Kūkas cepēju arī esam rezervējuši°,kāzu avīzes jau gatavas,tapšanas stadijā ir pudeļu etiķetes/diplomi/amatu medaļas/atslēga/glāzes...Pieturvieta arī jau zināma un rezervēta,rezervets video operators un dekorētāji/floristi.
Zini,laikam vienkāršāk būs pateikt,ko neesam vēl izdarījuši :D Neesam vēl iemācījušies kāzu deju,neesmu nopirkusi sev kleitu/apavus un neesam iegādājušies vīram uzvalku/apavus.Un pati lielākā šaize-neesmu vēl ne gramu notievejusi :D

Bet tas mani stresā nedzen,vēl ir laiks :)
Elīza
13.02.18. 23:22
Kāzu datums: 28.12.2017
Sveikas meitenes, esmu priecīga pievienoties Jūsu pulkam. ;)
paldies Santa, ka ieteici. ;)

skatos visas cītīgi rosās, laikam varu teikt, ka turu līdzi.
kRista
14.02.18. 11:54
Sveika,Elīza! 

laipni lūgta bariņā,pie mums te dikti forši ,tikai šobrīd tāds klusums iestājies :)Bet es ticu,ka tas ir tikai uz šo brīdi un tūliņ atkal meitenes te čivinās un dalīsies ar pieredzi un padomiem :)
Elīza,kad ir jūsu lielā diena? Kurā pusē būs kāzas? Pastāsti ,kā jums notiek gatavošanās darbi ?:)

Forsu dienu visām ;)
SantaM
14.02.18. 13:16
Elīza, patīkams pārsteigums, ka esi šeit mūsu bariņā un tiešām liels prieks Tevi te redzēt.
Man tas ir netipiski būt šādos forumos, bet šim gatavošanās laikam tas ir tieši laikā. 

Es sāku aptvert visu patieso notikumu realitāti, mēs jau šonedēļ sākam apmeklēt laulāto kursus, tāds patīkams saviļņojums iekšā turās, jo tā diena tuvojas. 
Februāra beigās tiksimies ar vakara vadītaju, dekoratori un bārmeni, kā arī esmu atradusi, kur iegādāšos savu kājas lentu. 
Sāku pirkt jau pamazām visus izplānotos sīkumiņus.
Un arī kāzu kleita jau ir nogādāta mājas. :) 
Elīza
15.02.18. 11:01
Kāzu datums: 28.12.2017
Mums kāzas būs 28.07. ;) 
esam no Jelgavas, bet svinības būs Bauskā Rožmalās. ;)

nu laikam jau mums tā salīdzinoši viegli viss notiek. 
Saderinājāmies tikai pirms 2 nedēļām, bet esam jau daudz kk sarunājuši. 

*vieta sarunāta
*kāzu auto ir
*fotogrāfe ir
*make up/frizieris sarunāts
*dekorators ir
*mūzikālā daļa arī ir

tagad cītīgi meklējam filmētāju un skaistu vietiņu ceremonijai