FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
Konca
01.11.17. 19:35
Kāzu datums: 21.07.2018
Jaa...Būs kautkas jāizdomā ar kūku...Lai nav tā ka,ka beigu beigās pat ēst viņu negribas...
Ehz_forshaa
01.11.17. 22:50
Konca - laiks vēl ir... daudzās vietās piedāvā degustāciju. 
Cena ļoti ir atkarīgā no kūkas izskata, vai vēlaties ar ziediem, mastiku, kādu īpašu formu utt. 
Santhaa
02.11.17. 15:59
Sveikas, skaistās dāmas! 

Sirsnīgi sveicu visas ar tuvojošos skaisto notikumu :)
Esmu kāzu plānošanas procesā, sakiet lūdzu, kur jūs smeļaties idejas? kā jūs izvēlaties, kam uzticēt dekorēšanas darbus- vai izmantojat kādas aģentūras? Kur meklējat? 

Gribētos tam visam atdoties, tikai nezinu kur/kā meklēt. 
Konca
20.11.17. 19:32
Foršās līgaviņas! Kad Jūs domājat pirkt kāzu kleitu? Šogad, vai atliksiet uz nākošo gadu? Cik skatos, tagad daudz kur sākas atlaides, bet īsti nevaru izlemt, vai pirkt tagad vai gaidīt pavasari.
kRista
21.11.17. 15:59
Sveikas meitenes,

Konča,šis jautājums nomoka arī mani :) Jā,atlaides ir vilinošas šobrīd.Kāzu vadītāja ieteica kleitu pirkt tagad ziemā,jo uz pavasari cenas būs x3 vismaz,un nekas jau īpaši savādāks nebūs. Kā saka,tie paši vēži tikai citā kulītē :)

Man plāns ir decembrī vai janvārī braukt kleitas izlūkos ;)
Konca
22.11.17. 09:45
Krista,Es laikam tā ar darīšu. Jo cik paskatās tagad izpārdod 2017.gada kolekcijas. Kāzu salonā Jūlija ir fināl izpārdošana. Ir dzirdētas visādas atsauksmes par šo salonu,bet man ļoti patīk viņu kleitas.Vai kāda ir tur bijusi?
Kotibe
22.11.17. 09:48
Es gan neesmu jūlija, bet augusta līgava :) arī skatījos uz tā fantastiskajām atlaidēm... ir kāda bijusi dzīvē skatīties?
kRista
22.11.17. 12:23
Meitenes,

Man arī bija padomā salons Jūlija,bet papētot salonus man acīs iekrita Crystal salons Jelgavā. Tur kleitas izskatās vnk fantastiskas un ļooti greznas ;) Tā,ka mans pirmais brauciens būs uz Jelgavu :) Vēl doma,pa ceļam, ir paķert Tukuma salonu Charlin ;)
Di- Dī
22.11.17. 21:25
Kāzu datums: 18.08.2018
Es biju Tukumā- biju šokā- salonā bija tikai 6 veidu kleitas un viss... :(
kRista
23.11.17. 14:17
Sveika,Di-dī,

Tu mani satrieci :D Tu biji tajā Charlin salonā? :( Hmmm...tad jau nav ko man klumburoties uz turieni nemaz :( Paldies Tev ;)
Ligava2018
23.11.17. 19:50
Kāzu datums: 30.06.2018
Sveikas dāmas. Kā Jums klājas?
Esmu nonākusi strupceļā - kā parasti :D
Kur lai pasūta ielūgumus? 
Kur Jūs sūtīsiet?
Un vai kādai ir kāda nojausma arī par pudeļu etiķetēm?
Kā Jums sokas ar plānošanu?
Krista - Tu jau drošvien esi visus darbus sadarījusi ne? :))
Di- Dī
23.11.17. 22:31
Kāzu datums: 18.08.2018
Sveika, Krista :)
Jā- tieši tajā salonā ;)
protams, neapšaubu, ka kadai līgavai iepatīkas un atroda savu īsto kleitu no salonā piedāvātajām... Katram savādāka gaume un stila izjūta... Mani personīgi- vispār neviena kleita pat neuzrunāja.... kur nu vēl runājot par vēlmi uzmērīt.
kRista
24.11.17. 13:45
Ahoiiii,beibes ;)

Meičuki, jūs jau ielūgumus sūtāt? Mēs plānojam ielūgumus sūtīt kkad janvārī,kad būs skaidrs konkrēts ceremonijas laiks baznīcā un būsim salikuši konkretu dienas plānu ar kāzu plānotāju.Bet pa mazlietiņam jau sāku apzināt,kur varētu pasūtīt tādus,kā esam iecerējuši-ciku caku ar briļukiem :D
Līgava,Tu kļūdies, mīļā,man ir iestajies kkāds ku-kū periods,neko nedaru,tupu uz vietas :D
Meklēju arī pudeļu etiķetes, šokolādes un amatu medaļas, kkā iestrēgu un tā arī palika tas :D
Bet O, laba doma,vismaz to es varētu tagad izdarīt,savā pasīvajā periodā :)
Man pat sporta zāle beidzās ar nopirktu abonamentu un precīzi vienu apmeklējumu :D

Ligava2018
19.12.17. 19:26
Domāju ka būšū visu iznteresanto palaidusi garām , bet skatos, ka ziemīgais miera laiks iestājies :D
Es meklēju kas man varēs ielūgumus uztaisīt. 
un man ir kleittaaaa :)))
p.s un tādām atlaidēm dabūju ka pašai prieks :D :D :D 
un vispār kā man izgāja tātad neesmu Latvijā uz vietas, biju atvaļinājumā un protams sāpīgā Tēma Zakss :D
Nopirk kukulīti...
Reāli tagad sanāca 6 mēneši un 15 dienas ātrāk nu reāli nu vai tiešām nelaus uzraksīt ...
Aizbraucām un tur bija ļooooooti nelaipna priekšniece un protams ka klints neko nedos tas oficiāls dokuments lido mājās vai brauc uz vēstniecību (1000km) man sanāk :D
Bet pašās beigās vviņa nemaz nelaulā tur , skaitās jelgavas rajons nu sūta mūs uz citu vietu,.
Kukuli nedevu :D
Iegājām iekšā iedevu kukulīti un tik super sieviete!!!
Visu sadarījām bez nekādām problēmām..
Hi hi hi. 
Krista - es nezinu es arī meklēju cītīgi kas nu uztaisīs ne pa 10euro gabalā manus ielūgumus :D
kRista
20.12.17. 08:32
Līgava,sveika ;)

Prieks,ka Tev viss tā nokārtojās :) Bet man ir jau putra konkrēta galvā saistība ar Tavām kāzām :D Tad dīķis nebūs ,bet būs zagss?:D Tev varen jautrs tas plānošanas pasākums :D
Eeeeeee,stāsti par kleitu :) Kur pirki,kādu utt? :) Vari atsūtīt man ,pa kluso,kādu bilžuku :)
Es tagad atradu ,kas man uztaisīs amatu medaļas un diplomus,kā arī pudeļu etiķetes. Un tūliņ jau jāsāk meklēt,kas izgatavos ielūgumus...ne gluži par milijonu :D
Ligava2018
20.12.17. 17:03
Tātad mums būs izbraukuma ceremonija, bet tāpat visi papīri jātaisa :D
Pie mums braukss zakss uz dīķi :D
Pirku Jūlija. Bijām arī Jelgavā vienvārdsakot šausmas, 
Bildes man nav :D
Vedējmāte nobildēja un atteicās sūtīt jo tad es visu laiku petīsu un sākšu meklēt kas man nepatīk :D
Īsumā princešu kleita, bet rokā un lencītēm :D
Es meklēju vēl ielūgumus kas man taisīs man galīgi ar to neiet :D ā un vēl problēma ir gredzeni :D
Kāds bija Tavs limits gredzeniem? :D

kRista
22.12.17. 10:17
Līgava,

Ielūgumu lietu esmu veiksmīgi atrisinājusi (vismaz es ceru,ka veiksmīgi :D) Tam,ko es vēlējos,lv nevarēju atrast,kas uztaisītu,Jā bija uz to pusi,bet ne tādi,un cenas svārstījās no 2,50-3,50eur:) Es tada cimperlīga ar to kāzu padarīšanu palikusi,gribas,lai ir tā ,kā esmu iedomājusies un kaut beigts paliec :D Un vēl-lv cenas kosmoss,goda vārds.Man tikai par teksta drukāšanu paprasīja 5eur/gb,tas ir BEZ paša ielūguma :(. Tad nu es nospļāvos un nolēmu riskēt,pasūtīju no Aliexpressa.Bildē jau 1:1 mani sapņu ielūgumi.Arī atsauksmes ir tīri ok,cilvēki pat ļoti apmierināti :)Un neticēsi-0,50 eur gabalā sanāca :)Pasūtīju arī galda kartes pieskaņotas. Par 60 ielūgumiem  30eur samaksāju :) Lv man šis prieks izmaksātu ap 200eur,ielūgumi + 90eur galda kartes.Uz šo brīdi man izmaksas ir 30eur ielūgumi(60gab)+ 7 eur galda kartes (100gb). Starpība ir iespaidīga,vai ne? :)Vēl pasūtīju dažnedažādas pērlītes un akmentiņus,izdomāšu ,kā sakabināt klāt un i viss gatavs :) Šodien saņēmu epastu,ka mani ielūgumi jau izsūtīti...gaidu,gaidu,gaidu :)Ja ielūgumi tiešām būs tādi,kā bildē,tad turpmāk visiem ieteikšu sūtīt tikai no "Alīša",nevis te maksāt kosmosu.
Ā,un vēl,atradu  firmu bunte.lv,kuri tekstu drukā ielūgumos par 0,50eur/gb :) 
Par gredzeniem,mēs atradām juvelieri,kas abus gredzenus izgatavos pa 560eur (laikam tāda tā cena bija,precīzi neatceros,bet 500+ bija :) ).
Mana šī brīža sāpe ir kleita,sajūta,ka visām ir ,es tik tāda līgava bez kleitas :D

IKristine
27.12.17. 12:31
Kāzu datums: 11.08.2018
Sveikas, Jūlija Līgaviņas! :)

Varbūt kādai no Jums noder, ja vēl nav atrasta īstā svinību vieta -

Ir atbrīvojusies rezervācija sestdienā 28.07.2018. viesu namā Saulgoži, Sējas novadā. Paši plānojām savas kāzas šajā viesu namā, taču būtiska kāzu viesu skaita samazināšanas dēļ nākas izvēlēties citu vietu. Tādēļ lai nezaudētu mūsu iemaksāto drošības naudu, drīkstam šim datumam atrast kādu citu laimīgo pāri :)

Viesu namā ir burvīga lielā zāle ar augstiem griestiem, pie kuriem vasaras sezonā ir sakārtas simtiem smaržīgu lauku ziedu slotiņas (brīvi var uzņemt 100 viesu), kā arī pieejamas papildus divas mazākas pirts mājas ar zālēm un guļvietām. Pieejamas arī naktsmājas gan kā atsevišķi numuriņi, gan telpas ar vairākām gultām. Viesu nams ir ļoti skaists īsti latviskā garā, piedomāts pie katra sīkuma, līdz ar to pat īpaši nekādas dekorācijas nav nepieciešamas (kā mēs paši arī bijām plānojuši). Ļoti piemērots tradicionālām latviešu kāzām.

Ja ir kādi jautājumi, droši variet sazināties arī ar mani – 25861020.
Ligava2018
28.12.17. 19:43
Krista
Tu esi spridzeklis :O 
Es arī gribu vienus bet tādi tikai alītī nez moška jānoriskē laigan atradu meiteni 3euro par ielūgumu un kopumā par modelēšanu viņa man prasa 20 euro :D
Kas laikam ir smiekla nauda. Protams nav tādi kā bijuiedomājusies bet vienalga , šītas variants ar būs ok, melns ar sarkanām pukēm jo kāzu krāsa tak sarkana hi hi :D
un uztaisīs ar pudeļu uzlīmes un galda kartes. 
Tagad domāju ko varētu viesiem kā dāvaniņas dot :D 
Gredzeni man būs dārgie :@
es biju atradsi savus tos sapņu kad sapratu ka tik dārgi domāju ok meklēšu citus un Tu neticēsi :D
Mans līgavainis pateica ka citus negrib un šie jau no sākuma abiem patika. Nu neko ja jau ģimenes galva tā saka tad klausīsim :D

hmmm esi bijusi jau kleitu meklējumos?
kRista
29.12.17. 15:51
Līgava,

Paldies,bet tas manā stilā,sēdēt,sēdēt un tad vienā rāvienā saraut visu iekavēto :D
Forši,ka esi atradusi ielūgumus,prieks,ka ar šo lietu vismaz jau konkrēta skaidrība,skatos Tev tagad viss tā ļoti smuki un raiti rit uz priekšu :) Malači :)
Man jau vēl jāsagaida mani brīnumielūgumi,kas ceļojuši no Čainas :D Varbūt būs tādi,ka jāsūta atpakaļ un labi tālu :D
Par kleitu....viiiii sāpīgā tēma :D Esmu vēl tievēšanas procesā.Šī brīža atskaite ir -esmu zaudējusi precīzi 0 gramus :D Man klasiskais variants-viss no jaunā gada toč sākšu tievēt :D
Bet skaidrs ir viens,ja līdz martam/aprīlim atskaite nebūs pavirzījusies ne pa gramu uz priekšu (pareizāk sakot atpakaļ) ,tad pirkšu vien tāpat kādu baltu telti,kas noslēpj riepas un kunkuļus, un raušu mugurā :D

Laimīgu jauno gadu,mīļā :) Un laimīgu arī visām pārējām  līgaviņām:)