FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
SantaM
11.06.18. 12:03
...vai!! :) Ar balto šokolādi un vasaras ogām! 
kRista
11.06.18. 12:39
SantaM,sveika!

Foršīīī,stāsti savas emocijas un piedzīvojumus par vecmeitu ballīti :) Man pašai tāds foršums ies secen,bet no sirds priecājos par visām jums,kurām šis superīgais piedzīvojums ir bijis/būs! :)

Torte-pasaka :)
SantaM
11.06.18. 15:54
Īstenībā jāsaka tā, ka esmu no sirds pateicīga savām meitenēm, ka ballīte izdevās un vispār bija, jo saņēmu info, ka bija arī pāris ekscesi tādā diez gan augstā līmenī, bet ļoti priecājos, ka cilvēciņš, kuram uzticēju ballīti rīkot, visu izstūrēja ļoti profesionāli un ceru, ka nebūs baznīcā šķībie skatieni. 
Diena sākās ar to, ka no rīta sapucējos pie frizierītes un make-up meitenes, izmēģinājām kāzu dienai make-up! Būs lieliski un par šo man iestājies mieriņš. :)
Tad man nezinot, meitenes jau pirms manas ierašanās bija atbraukušas pie manis uz vecāku mājām Jelgavā un tur kopā jau ar manu mammu mani sagaidīja. Meitenes izsniedza man atribūtus, kurus nedrīkstēju pazaudēt visas dienas garumā- balta cepure ar dimanta gredzena bildi uz tās, kičīgas brilles un arī saderināšanās gredzena balonu, ar kuru man bija visu jāstaigā kopā... :) Meitenes bija izdomājušas ļoti jauku dresscodu: es sarkanā kleitā un kediņās ar baltu cepuri un viņas bija džinsās ar baltiem krekliņiem un sarkanām cepurītēm un arī kedās. Īstenībā šādai dienai tik ļoti praktiski noderīga ideja. 
Tad man bija svinīgi jādod vecmeitu ballītes zvērests un nedaudz iestiprinoties, devāmies uz mežu, kur mēs sagaidījām fotogrāfi un tapa lieliskas bildes, par rezultātu jau esmu droša, jo fotogrāfi kā izrādās beigās pazinu. :)
Tad mums bija pilnīgi traks pasākums dāmām- izbraucām ar kartingiem un trasē saņēmu arī slepeno dāvanu no slepenā pielīudzēja. Tas bija tik jauki! :)
Pēc tam devāmies uz Mārupi, kur mūs sagaidīja "Call me sister flowers" darbnīca, kur veidojām rozītes un tad jau mūsu ceļš aizveda uz Bolderājas jahtu klubu, kur ar buru jahtu jūrā sagaidījām saulrietu.
...beigās, protams, dejas līdz rītam! :)
Emociju bumba, no kuras nespēju atgūties vēl tagad! :) 
Man ļoti žēl, ka Jūs netiekat izbaudīt vecmeitu ballītes burvību, ko īstenībā sieviešu ego vien arī nozog! :(
vinoga
11.06.18. 20:32
Kāzu datums: 28.07.2018
Paldies, kRista! Par Evu Grišāni dzirdēju labas atsauksmes, biju uzrakstījusi, bet, protams, jau bija aizņemta šajā dienā :) Bet tomēr viss nokārtojās un sarunāju izmēģinājumu pie frizieres un make-up meitenes - tomēr izdevās atrast! :) Cerams, ka viss būs forši! 
aDana
12.06.18. 14:23
Kāzu datums: 07.12.2017
Sveikas!
Man arī plānojas kāzas 7.jūlijā. Visu ko domājot laicīgi nesameklēju frizieri un tagad visi kam zvanu jau ir aizņemti. Varbūt jūs zinat kādu frizierīti Rīgā, kas ir ar mieru atbraukt pie manis sapucēt mājās līdz 14.00? Frizūra ir diezgan sarežģīta, manuprāt, un gribētos, lai izturētu pēc tam visu dienu, neizjuktu.

kRista
12.06.18. 15:55
aDana,sveika!

Apjautājies Evai Grišānei.Viņa tajā dienā pucēs mani dienas pirmajā pusē.Tā,kā varbūt pēc tam viņa var paspēt sapucēt arī Tevi :) Es arī esmu no Rīgas,tā,ka arī pa ceļam viņai būtu. Ja ,protams,viņai nav jau  citi plāni.
SantaM,nu super :) Meitenes izplānojušas un sagādājušas Tev burvīgu dienu :) Par visu padomāts :) Lasīju ar aizrautu elpu un iedomājos,cik skaisti-tāda kopā būšana,saulaina diena,pozitīvas emocijas...nu fantastiski:)
 Foršas Tev draudzenes-cepuri nost,tiesām :)
Mēs,nedēļas nogalē,bijām iepirkt bezalkoholiskos dzērienus. Kopumā 64L cola un 16L sprite un 12 pud Mežezeru.Cerams,ka pietiks.Vēl nopirksim kadas 10 pakas ar sulu.
Pārējais jau viss it kā ir,tagad tikai precizējam laikus ar fotogrāfu un video operatoru cikos viniem jāierodas uz ģērbšanos,lai iemūžinātu.Un noprecizēju ar make up meistari,ka 9:00 sākam pucēties un 11:20 mani vadītāja ģērbs :)
Uhh,jau vēderā kņud,ka tiiiik tuvu jau tā diena :)

Meitenes,man kleitas vēl nav volaaaaaa :D

Madaaa
12.06.18. 16:42
Sveikas meitenes!

padalos arī ar savas tortes bildi, tikai manai būs obmre krāsu pāreja no rozā uz baltu;)
SantaM - liels prieks par vecmeitu balli, jau nespēju sagaidīt savu;)
viniga- skatos ka mums vienā dienā kāzas- kurā galā ceremonija un svinības?

jauku visām dienu;)
kRista
14.06.18. 16:13
Sveikas,meitenes!

Tāds klusumiņš mums te atkal iestājies,visas laikam sparīgi rosās vēl pedējos darbiņus pagūt :)
Par mums: Šodien saņēmu pasūtītās dūmu sveces.Ļoti ērti,pasūtīju ,apmaksāju un saņēmu caur omnivu.Iegādājāmies trīs krāsas-violetu,sarkanu un zilu. Ar krāsu izvēli nebija viegli,bet jācer,ka bildes būs labas.:)
VIESNĪCA-ir! rezerveta
BAZNĪCA-dekorācijas sarunātas,ziedojums iemaksāts.26.jūnijā mums ir ceremonijas mēģinājums kopā ar mācītāju un vedējiem.
KĀZU AUTO-ir.Dekorācijas arī sarunāts viss.
KĀZU PIETURVIETA-Jelgavas pils,rezervēts viss un iemaksāts.Alko -ir, uzkodas ir sarunāts viss (atlicis nopirkt galdautu un paplātes uzkodām,to izdarīsim šajā nedēļas nogalē)
VIESU NAMS- dekorācijas-ir.foto stūris-ir.Ēdienkarte-ir sarunāts viss.Boles trauki ,sagaidīšanas galdam,-ir! Atlicis sastādīt guļvietu + sēdvietu plānu un nosūtīt meistarei,kas to uzliks uz molberta.,kā arī nopirkt kausiņus boles traukiem.
KĀZU DEJA -ir! (tagad tikai treniņi mājās un mēneša beigās aiziesim vēl vienu reizi pie pasniedzējas,lai atrādītu,ka neesam neko aizmirsuši)
VIESIEM DĀVANAS-galda kartes,šokolādītes-ir! 
AMATU MEDAĻAS/DIPLOMI- ir!
KĀZU GLĀZES-ir!
VIESU GRĀMATA-ir!
KĀZU ATSLĒGA-ir!
MIČOŠANA -ir! Ļoti skaists.Priekšautiņš man (+ vainadziņš man jau ir),vīram-cepure,šlipse,pīpe.Atlicis nopirkt 10 lāpas.
BEZALKOHOLISKIE DZERIENI- ir! sapirkām,domājams,ka pietiks. Nopirkām arī 10L spaini ar sīrupu,ja nu aptrūkstas limonāde,šķaidīsim to :D
ALKOHOLS-ir!
VĪRAM APĢĒRBS/APAVI -ir!
LĪGAVAS APĢĒRBS- hmmm it kā ir un it kā nav :D nakamnedēļ braucu uz mērīšanu :) Līgavai apavi-ir! :)kājas lenta-ir,zeķes-ir,rotas-ir!
OTRĀS DIENAS APĢERBS- kaut kas ir uj kaut kas vēl nav :)
MAKE UP-ir! mēģinājums arī jau bija
FRIZIERIS-ir! mēģinājums bija
KĀZU TORTE- ir!
FOTOGRĀFS-ir!
VIDEO OPERATORS-ir!
KĀZU VADĪTĀJA-ir!
MUZIKANTI-ir!
ROZĀ ĶERRA-IR!!! :D
MILIJONS BALONI-IR! :D

Kaut ko noteikti esmu palaidusi garām,bet nu šāda ir mūsu šī brīža bilance :)

Kā jums ar darbiņiem? :)
kRista
14.06.18. 16:18
Piemirsu pierakstīt,ka mums,vēl joprojām van dāvanas vecākiem un vedējiem :/
Bet to noteikti paspēsim.
ligita153
14.06.18. 21:34
Kāzu datums: 14.07.2018
Sveikas Jūlija līgaviņas,

Apsveicu jūs ar priecīgo notikumu un ceru, ka varu pievienoties jūsu pulciņam. Kāzas paredzētas 14.Jūlijā, bet ar to plānošanu un organizēšanu man galīgi nevedas, tāpēc meklējot visu internetā netīšām uzdūros šim forumam un nospriedu, ka jūs esat mana pedēja cerība :) Esmu tik izmisusi un apjukusi, ka vairs nesaprotu no kura gala man turpināt to visu plānošanu :( Zinu, ka visas jau esat aizņemtas ar savām kāzām, bet varbūt tomēr kādai atradīsies kāds ieteikumiņs kas varētu man palīdzēt :) 
Tātad īsumā ir tā, ka mums būs vienas dienas kāzas bez svinībam, jo mēs paši galīgi negribam svinības, gribam tikai skaistu ceremoniju, tad nelielu banketiņu turpat jūras krastā, jo kāzas notiks jūras kāpās pie Ragaciema, nu un tad pēc tā visa mēs gribetu darīt ko īpašu tikai mēs divi un mūsu liecinieki, nu un tur jau sākas problēma, jo es jau vairākus mēnešus domaju, kas tas varētu būt, bet tā arī neesmu neko konkrēti izdomājusi, varbūt izbrauciens ar jahtu vai gaisa balonu, bet tad kur???? :( Varbūt varat man ieteikt kā mēs īpaši varētu pavadīt šo dienu :) Un kāds vispār ir vienas dienas kāzu koncepts ? Kā pareizāk to saplānot ? 
Lietas kas jau paveiktas ir: fotogrāfs, videooperators, ceremonijas vieta un vadītajs, kleita, kāzu auto un tas laikam arī viss :( Izmisums pamatīgs :( Kur lai pasūtu kāzu torti, uzkodas banketam, krēslus ceremonijai, stāvgaldus banketam, līgavas pusķi un līgavaiņa piespraudi, meikapa meistari un frizieriti un vel visu citu ko varbūt esmu piemirsusi :( Ļoti ceru uz jūsu atsaucību, jebkas ko ieteiksiet man ļoti noderes, jo pašai vairs galīgi nav ideju un kāzas jau tepat aiz stūra :(
Laikam nedaudz aizrāvos ar savu bēdu izkratīšanu :(

SantaM
16.06.18. 13:38
ligita153, priecājos, ka esi pievienojusies mūsu pulciņam, jo tāpēc mēs te visas esam, lai vienu otru atbalstītu. :)
Manuprāt, ir divi varianti, ko šeit var darīt. Vari paspēt sameklēt kādu kāzu organizatoru un uzzināt, cik maksātu viņa pakalpojumi un, ja viņi sarīkotu to, kas palicis, bet tas nav lēts prieks. 
Attiecībā par krēsliem un līgavas pušķi, domāju, ka var apvienot. Ja ceremonijas vietu izvēlaties dekorēt, tad ļoti daudz kompānijas piedāvā arī florista pakalpojumus un dekorāciju nomu, kā, piemēram, ja nekļūdos "Whitedeco" (esmu dzirdējusi ļoti labas atsauksmes) un "Art of wedding". 
Bet lai būtu vieglāk ko pakomentēt, ligita153, vari lūdzu izstāsīt aptuveno dienas plāniņu? 

AKJ
16.06.18. 23:38
Man ar šaize.... Mana makeup meitene pateica, ka manā kāzu dienā tik būs atpakal LV.. Tā vēsi.... Nezinu, ko darīt. Tiešām laikam cita jāmeklē
Elva
22.06.18. 16:45
Kāzu datums: 21.07.2018
Sveikas, meitenes! 

pievienojos līgavu pulciņam. Manas kāzas ir jūlijā. Daudz kas ir izdarīts, palikuši tikai sīkumi - dzērienu iegāde,desertu izvēle un kūka. Mazāk kā mēnesis palicis. 
Nevaru saprast, cik litru nealkoholistu dzērienu lai pasūta uz 65 cilvēkiem. Šķiet, ka viss ir par maz. 
kRista
27.06.18. 09:48
Sveikas meitenes!

Elva,laipni lūgta bariņā :) 
Mēs vakar bijām uz laulību mēģinājumu baznīcā,kopā ar vedējiem un kāzu vadītāju. Apraudājos pat jau mēģinājumā,kas būs īstajā dienā-bail domāt :D
Vedējiem dāvana arī jau ir.Nopirkām dāvanu karti viņu ģimenei  uz Delfināriju Lietuvā,ceram ka patiks un ar prieku to izmantos.
Atlikušas dāvanas vecākiem.Ideju 0 vēl joprojām :( Kauns :(
Sestdien atlicis nopirkt saldumus (saldumu galdam) alu otrajai dienai (domājam ar 2 kastēm pietiks),kastīti plīvuram (pēc mičošanas kur ielikt). Un tas tad,laikam,arī viss :)
Viss pārējais jau ir sagādāts un sarunāts.Nākamā nedēļa paies vienā skriešanā jau,kā no pirmdienas...pedikīri,manikīri,matu krāsošana utt. Pilna paka skaistumkopšanā :D
Par kleitu-nav gatava vēl :D Piektdien braucu atkal uz mērīšanu.,Bet zinu,ka viss būs ok un šuvēja visu paspēs.Plīvuru jau ir sataisījusi-tas ir superīgs :)Šuvēja tik katru reizi ,kā aizbraucu,tā saka-ak šausmas,kas tā kāzu kleitas šuj...nu kā var tā uzšūt....gribētos redzēt to šuvēju...utt.Pēdējā reizē pateica īsi un konkrēti-rokas apcirst tiem šuvējiem vajadzētu :D
Bet nu viss kas notoek notiek uz labu...es mēģinu to arī šajā situācijā atcereties,lai vai cik bezcerīgi viss likās sākumā :) 

Rezumē: Meitenes,nebrauciet pirkt kāzu kleitas uz "Crystal" salonu Jelgavā Raiņa ielā 10!!!   tas var spēcīgi iedragāt jūsu nervu sistēmu :D 

Kā pārējām ar darbiņiem sokas? 

Meičuki,juhuuuuu pēdējā nedēļa jau palikusi :) Kā ar satraukumiem? :)
kRista
27.06.18. 09:54
Ligita 153,

Kā Tev sokas ar plānošanu? Vai esi paguvusi jau lielāko daļu izdarīt? Varbūt varam Tev kā palīdzet? :)
SantaM
28.06.18. 10:29
kRista, es arī vairs nespēju noticēt, ka mums palicis mazāk jau kā 10 dienas līdz lielajam notikumam. Satraukums sāk parādīties... :) :P
Mums lielos vilcienos viss ir izdarīts un iegādāts, palikuši mazie sīkumdarbiņi, bet zinu, ka mēs ar visu tiksim galā. Es šajā darba nedēļā uztaisīju mums ar topošo vīriņu pirts rituālu 4 lielisku stundu garumā ar visu pirtnieci un tas ļāva atvilkt elpu kāzu steigā un pabūt kopā.
Mans lielākais lepnums ir mūsu dejas, kas jau ir iemācīta un katrā treniņā nāca raudiens, tā kā jūtu, ka būs jālūdz make-up meistarītei, lai kārtīgu slāni uzliek. :D
Mums pirmdien ir mēģinājums baznīcā ar mācītāju un visa nākošā nedēļa ir traki jau saplānota.... :)

Kā citām mēneša līgaviņām iet? :) 
kRista
28.06.18. 11:07
Sveikas meitenes!

Kā jums ar pateicības vārdiem vecākiem/viesiem? vedējiemvedējiem/viesiem? Esat jau sadomājušas runu? Vai vispār nerunāsiet? :D 
Man nav nekā sagatavota vēl un tas sāk ieviest jau zināmu satraukumu.Jo runāt uz dullo uz vietas man nedaudz bail,ka uztraukumā nepateikšu visu ko vēlētos,vai kaut kāda neveikla minstināšanās sanāktu.

Ļoti gribētu dzirdēt jūsu ieteikumus un domas :)
kRista
29.06.18. 15:28
Meitenes,

Rīt mūsu līgaviņai Līgava 2018 ir lielā diena :) Turēsim īkšķus par saulainu laiku,par izdošanos,par mierīgu un mīlestības pilnu dienu! :)

Mīļā,Tev viss izdosies-jums viss izdosies :)

P.S.toe zaļie burti un "un" ir pupu mizas :) Izbaudiet šo dienu no visas sirds :)
linda b
30.06.18. 14:14
Kāzu datums: 21.12.2018
Sveikas meitenes! Es arī pievienojos burvīgajām jūlija līgaviņām! mēs taču esam pašas laimīgākās! jūsu sarunām sekoju pavisam nesen, bet tā kā par līgavu kļuvu tikai šā gada aprīlī, tad nu man nebija nemaz tik daudz laika lai gatavotos, bet lielums ir izdarīts, par cik esmu no mazpilsētas un ir vienas dienas kāzas ar 21 viesiem, tad nebija tik traki visu saplānot! Bet satraukums jau vienalga ir! mana laimīgā diena ir 21.07 un šorīt sapratām, ka tikai 3 nedēļas atlikušas! plus vēl 14 plānojas vecmeitu ballīte!
Ehz_forshaa
01.07.18. 15:50
kRista - mēs daudz neko nerunājām - vnk no sirds pateicām paldies par visu un viss.. :)