FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
AKJ
04.06.18. 12:04
Kāzu datums: 28.07.2018
Čau, dāmas! Esmu pabeigusi universitāti beidzot un varu tagad pilnīgi atdot sevi kāzu plānošanai :D Bet skatos, ko esat jau paveikušas un saprotu, ka esmu pat par floristu aizmirsusi...

lai viss izdodas! :)
Zefīrs2018
04.06.18. 12:37
Kāzu datums: 06.07.2018
Ak, jēziņ, jau jūnijs klāt.  Man panesies darbošanās maratons- dekorācijas, spēles, atrakcijas, kūkas meklēšana, nu pilna galva! Kā jums ar darbiem, viss jau gatavs lielajai dienai?
Ehz_forshaa
04.06.18. 19:50
kRista - tirgū vai uz Čaka ielas... es domāju tur visreālāk atrast kko min cakainu. Vēl variants ebay.
Zefīrs2018
04.06.18. 21:51
Nu tā, mīļās! Izskatās, ka ar torti arī  viss veikmīgi būs atrisinājies
kRista
05.06.18. 12:55
Zefīr,sveika!

Super,vēl viens ķeksītis pie padarītajiem darbiņiem,malacis :) Un skatos,ka Tu pirmā(no aktīvajām līgaviņām,kas te čatojas)  iesāksi mūsu kāzu mēnesi :) Japp,drīz,jau pavisam drīz skanēs mūsu kāzu zvani :)
Neaizmirstulīte
05.06.18. 16:07
Kāzu datums: 13.07.2018
Sveikas, meitenes!
Mani ir pārņēmusi taaaada panika! It kā laiks vēl ir, bet šķiet, ka neko nepaspēsim. Kā iedomājos, kas vēl jāpaspēj, rokas sāk trīcēt :D
Jāsāk tikties ar visiem pakalpojumu sniedzējiem beidzot, bet tas man rada šausmīgu stresu, jo beidzot nāksies pieņemt svarīgos lēmumus un beidzot tā diena būs pienākusi :D 

Ja par foršo- uzzināju, ka man būs vecmeitu balle :) Kaut kā biju iedomājusies, ka man tādu nevajag un nebūs, bet ļoti, ļoti patīkami, ka meitenes cenšas :)
kRista
05.06.18. 16:14
Neaizmirstulīte,heiii :)

Mieru,tikai mieru,viss būs labi un jūs abi ar visu tiksiet galā :) Tādas stressa lēkmītes piemeklē visas līgavas :)
Paskat' uz mani-sēžu bez kāzu kleitas,bez mičošanas kleitas,bez otrās dienas kleitas,bez naktskrekla kāzu rītam ,i viss forši :D Vainags ir un biksītes ir-viss :D Nu ko-skaisti kopā :D

Neaizmirstulīte
05.06.18. 16:46
Kāzu datums: 13.07.2018
kRista,
kā vakar gāja pie šuvējas?
Man no visa Tava saraksta ir tikai kleita, neviena aksesuāra, ne apakšveļas, nekā nekā man nav :D AAAAAA :D
Zefīrs2018
05.06.18. 18:02
kRista! Man  vēl nav kurpes, apakšveļa, otrās dienas tērps uc miljons sīkumi
Zefīrs2018
05.06.18. 18:05
Man arī nav aksesuāru... Kur jūs pirkāt kurpes un aksesuārus? Izstaigāju Alfu, tur nu galīgi nekā, kas man piestāvētu koptēlam. Kur ņēmāt aksesuārus? 
Madaaa
06.06.18. 08:28
Sveikas jaukās līgaviņas!

Kaut kā ļoti ātri tas laiciņš tuvojas!

Lielās lietas sadarītas, atlikuši sīkumiņi - galvenais nevaru saprast kā labāk saorganizēties, lai tonnu ar mantām nogādātu uz viesu namu...

Man arī nav apakšveļa, naktskrekls, zeķubikses un laiviņas, kā arī ne sēdvietu ne guļvietu plāni. Bet zinu, ka mierīgi visu paspēšu :)

Jauku dienu!
SantaM
06.06.18. 09:32
Labrīt, foršās jūlija līgaviņas! :)
Tik interesanti palasīties, kā nju kurai iet un kā ir gājis, bet pati klusēju. :D
Arī man mazais stresiņš sāk piezagties, bet esmu atklājusi labu veidu, kas nomierina. Arī brīžos, kad ir laika trūkums, tik un tā turpinu doties pie sava trenera tās divas reizes nedēļā un tur visu satraukumu izlādēju un atstāju, nav ko līdzi visu laiku staipīt. :D
Laikam īsumā jāmēģina pastāstīt, kā sokas ar darbiņiem. :)
Dienas plāns mums ir izrunāts un plānojam izbraukt ar vedējiem maršrutu, lai paskatītos, kas mums ar laikiem sanāk. Vakar tikos ar ēdinātājiem, kopumā viss ir izrunāts, palikušas mazas nianses. Arī turpinām ar vakara vadītāju pievilkt pēdējos darbiņus- dalām amatus, top arī amatu piespraudes, bet tās mums būs neordināras, tieši tāpat kā ielūgumi bija. Mičošanā sākumā biju nolēmusi, ka būs man vainadziņš un priekšautiņš, bet tā kā mammai ir palicis viņas komplektiņš no kāzām un viņa man to uzdāvināja, tad šoreiz mums būs kas tāds, kas sāks iet no paaudzes paaudzē. Nesen tika piemērīta kleita un nolēmu, ka aptuveni ap 25.jūniju uzmērīšu vēlreiz, jo jau uz doto brīdi kleitu būs jāved iešūt, lai tomēr "sēž"  uz mani, jo citādi nejūtos ērti, kad ir par lielu. Kurpes ir sagādātas, kājas lentes, halātiņš un naktskrekls ir un rotas arī ir jau sagādātas. Es savas rotiņas par saprātīgām cenām nopirku "Nela Strenge Gems". Vīriņam palicis sagādāt kreklu, kurpes, siksnu un tauriņu, uzvalks mums jau ir. 
Vakar izcīnijos ar sēdvietu plānu, trakākais vēl priekšā, gulēšanas plāns- tur būs ko noņemties, jo vakar jau nedaudz iesāku. :D
Jātiekas drīzumā arī dekoratori un muzikantiem,kas spēlēs baznīcā. Alkohols mums ir gandrīz viss sapirkts bāram, palikuši sīkumi. Mēs izlēmām, ka mums būs bārmenis, jo nevēlamies, lai alko stāv uz galda. Ir dzirdēta pieredze, tad redzēs kā ies mums. Arī atradu no kurienes sagādāsim glāzes. :P
Esmu ļoti lepna par savu topošo vīriņu, jo mums jau ir 20 sekundes no pirmās kāzu dejas un viņš cītīgi tajā iesaistās, prieks skatīties.
Kopumā laikam nedaudz pastāstīju, īsi nesanāca. :D
Tikai saprota vienu, sīkums ir sīkuma galā visu laiku šajā pēdējā mēneša skrējienā. :D

Lai Jums visām izdevusies dieniņa. 
kRista
06.06.18. 12:37
Sveikas foršās līgaviņas ! :)

SantaM,mums lielā diena abām vienā datumā :) Kurā pusē jūs būsiet? Varbūt pa ceļam izdodas uzmāt "čau" :)
Man pie šūvējas bija runāts,ka bija jau 04.jūnijā jābrauc mērīt,bet viņa nebija paspējusi vēl pabeigt.Sarunājām,ka braukšu 19.junijā,jo viņa tagad uz 2 nedēļam aizlidoja.Bet apsolīja,ka pilnīgi noteikti paspēs man kleitu pabeigt un apsolīja,ka būšu skaistākā līgava :) Tā,kā es jūtos mierīga,neskatoties uz tām trakajām vilšanām kādas jau piedzīvoju saistībā ar kleitu.
Par maiņas kleitu pēc mičošanas-arī sarunāju,ka tā pati šuvēja man uzšūs manis iecerēto kleitiņu.Tagad man tikai jānopērk audums un 19tajā,kad braukšu jāaizved viņai.Par naktskreklu -man jau rokas nolaidušās,goda vārds-nu nav nekur :( Tāpēc arī izdomāju-nopirkšu audumu un mežģīnīti un palūgšu,lai tā pati šuvēja uzšuj.Tas taču nav nekas sarežģīts :)
Mēs šo sestdien braucam uz viesu namu kopā ar vadītāju,tur vēlreiz izstaigāsim un visu izskatīsim,izdomāsim galdu izkārtojumu un izdomāsim guļvietu plānu.Kā arī izrunāsim ēdienkarti ar saimnieci.Gribam jau iemaksāt avansa summu par galdiem.
Vakar nopirkām manis izsapņoto rozā ķerru :D Tagad tik jāpatrennējas tā veikli un ar glanci tur iesēsties un pēc tam arī tik pat smalki izrausties ārā no tās :D 
Šajā nedēļas nogalē mumsplāns ir sapirkt arī visus bezalkoholisko dzērienus.
Aizvakar saņēmām savu pasūtījumu ar amatu medaļām,diplomiem,šokolādītes,glāzes,atslēgu,pudeļu etiķetes,viesu grāmatu,apliecības vāciņus. Salīmējām etiķetes uz šampanieša pudelēm un vīniem.Izskatās ļoti labi,it īpaši šampji :) Šampjiem vēl uztaisīja pielīmējamas bantes uz kakliņa,pa šiko :) Mums bija 4 veidu etiķetes-"Mīlas dzirkstošais","Sievastēva eliksīrs", "Vīramātes drapītes" , "Vecpuiša asaras" un "Vecmeitas sapnis" .Un otrā pusē etiķete ar brīdinājumu un tilpumu,tur tādi jautri tekstiņi :)Plānā bija līmēt gan uz stiprajiem alko arī,bet tagad sākām domāt,ka tomēr ni.Sākām domāt,ka izskatīsies pēc krutkas :D Oriģinālās etiķetes stiprajam alko tomēr izskatās labāk (pēc mūsu domām). Tāpēc izlēmām,lai foršās etiķetes neiet zudumā aplīmēsim ar tām visus vīnus,bet stipro šmigu atstāsim,kā ir ar oriģinālajām.
Meitenes,kā jums ar baznīcas dekorēšanu? Mums būs divas kolonnas ar orhideju kompozīcijām,tas būs priekšā noliktas mums blakus,uz altāra būs ziedi jau ko baznīca būs uzlikusi (balti). Bet man nedaudz dilemma ko darīt ar soliem.No sākuma bija doma taisīt lentas un ziedu pie katra sola galā piesiet.Bet tagad sāku domāt,ka labāk varbūt pat izskatītos vnk lentas lielas sasiet,bez ziediem? Kā jūs dekorēsiet? Mēs tiekam baznīcu dekorēt jau piektienas vakarā,tā kā vismaz to bez steigas varēs izdarīt. :)

Jauku dienu visām :)
SantaM
06.06.18. 13:13
kRista, no rīta topošais vīriņš brauks mani izpirkt uz vecāku mājām Jelgavā, tad mums ceremonija ir 14:30 ir katoļu baznīcā pie Rimčika, tad šampānietis un uzkodas ar visiem un tad ar vedējiem brauksim pielikt atslēdziņu Pasta salā. Jelgava man ir ļoti mīļa, tāpēc nolēmām, ka jāpieslēdz tur. Un tad brauksim vedēju organizētā braucienā un svinības mums ir Vimbukrogā, "Svētku pilī". 
Attiecībā par baznīcu, to mums dekorēs no baznīcas cilvēki, mums pie katra otrā sola būs bantītes ar ziediem un arī dekori uz altāriem. Ar baznīcas dekorēšanu baigi izlēmām nepārsteigties. :D 
kRista
06.06.18. 13:33
Eiiiii,Santaaa ,mums arī Jelgavā pilī un Pasta salā būs :D Mums ceremonija 13:00 Rīgā Mārtiņa baznīcā,pēc tam braucam uz Jelgavas pili ap 16:00 pēc plāna ierodamies pilī-tur programma jaunlaulātajiem un viesiem,ko pils piedāvā+ šampis un uzkodas,pēc tam dodamies uz Pasta salu -tur vadītāja iecerējusi dažas izdarības :)
Pēc tam viesi dodas uz viesu namu "Zaļie atvari" uz 18:30 tur paredzets ierasties viesiem. Mēs paliekam  ar vedējiem/fotogrāfu/video operatoru un sarīkojam fotosesiju,pēc tam virzamies uz viesu namu,kur pa ceļam ir ozolu aleja,kur ar dūmu svecēm pabildējamies.Un 19:30 mēs ierodamies viesu namā.

Nu re,mēs pilnīgi reāli saskriesimies (nu vismaz redzēsim viena otru) :D Tu skaties,kur redzi rozā ķerru,tad zini,ka es tur esmu :D
Zefīrs2018
09.06.18. 18:51
Sveikas! Padalieties- kāda jums būs kāzu torte? Es neesmu spečus tortu jautājumā, bet tūlīt jau jāpasūta torte... Tikai kāda?

vinoga
10.06.18. 23:02
Sveikas, meitenes! 

Ik pa laikam sekoju līdzi sarunām šeit un apsveicu visas, kurām vismaz visi lielie darbi jau ir sadarīti! 

Man ir viens sauciens pēc palīdzības. Ir tā, ka rezervēju make-up meistari un frizieri, izmēģināju martā un viss bija ok. Visa saziņa norisinās caur make-up mākslinieci, viņa arī frizieri vestu uz pie manis uz mājām, kura ir no šī paša salona, kur strādā meistari. Visa saziņa notika Facebook, un gribēju precizēt dažas detaļas un paprasīt telefona numuru ātrākai saziņai. Nu lūk, un meistare atbild ļoti izvairīgi, numuru nesūta, un vēl pateica, ka izbraukumā netiks un vai varu atnākt uz salonu kāzu dienā. Varēt jau varu, bet šis viss man kaut kā rada sajūtu, ka nevaru uzticēties meistarei un rada šaubas, vai viņa vispār ieradīsies noteiktajā dienā... :( 

Uzrakstīju vairākām citām meistarēm bet visām šis datums jau ir aizņemts, loģiski. Un tagad nezinu, ko darīt. Vēl neesmu atcēlusi iepriekšējo, bet labprāt atrastu kādu uzticamāku meistari, jo urda nemiers, jo, manuprāt, tas nav normāli, ka atsakās pat sūtīt savu telefona numuru.

Varbūt jūs varat ieteikt kādu labu frizieri un make-up meistari no Rīgas / Jelgavas? Datums 28. jūlijs. 

vinoga
10.06.18. 23:05
Zefirs2018 - es pasūtīju šādu variantu - maza kāzu kūka + kapkeiki. No šejienes - https://www.facebook.com/HannaAnnaPastry/ iesaku, ir ļoti garšīgas kūkas un atsaucīga kūku meistare. 
kRista
11.06.18. 09:18
Vīnoga,sveika!

Pielikumā mūsu izvēlētā torte.Copy paste gluži nebūs,bet +/- šāda.
Par frizieri-es arī meklētu citu,pilnīgi noteikti,jo šī nav tā reize,kad var riskēt. Es šādi nomainīju arī kūkas cepēju,jo sapratu,ka mums ar iepriekšējo cepēju kkā īsti nevedas tā komunikācija,kā es vēlētos. Nomainījām un tagad viss ok,i dzīvot vieglāk palika :D
Iesaku Tev parunāt ar Evu Grišāni (FB) ,varbūt viņai Tavs datums vēl ir brīvs.Fantastiska meistare vizāžiste-friziere vienā personā.Man ļoooti patika izmēģinājums,esmu sajūsmā :) Un zinu par visiem 10000%,ka viņa izdarīs savu darbiņu arī kāzu dienā :)

Mēs sestdien bijām uz viesu namu,it kā nedaudz mainījušies nosacījumi,kopš pagājušās vasaras,kad rezervējām,bet ok,tas ir pārdzīvojams :)
Izrunājām un izvēlējāmies ēdienkarti,iemaksājām avansu,izrunājām pārējās detaļas. Tagad i viss,gaidam lielo dienu :)

Kā jums ar pēdējiem darbiņiem sokas? 

SantaM
11.06.18. 12:02
Sveiki, meitenes. :)
Vecmeitu ballīte aizvadīta, tagad jāturpina rosīties ar kāzu sīkumiņiem. :)
Pieliku arī bildi ar savu kāzu torti, tikai viņa visa būs balta un ar rokām.