FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
Madaaa
28.05.18. 15:12
Kāzu datums: 28.07.2018
Sveiciens pirmdienā!

Prieks, kRista, ka tev viss ir nokārtojies!
Mums ir dažādas dekoratīvās lietiņas palikušas, - piemēram nevaram taisīt guvietu plānu un sēdvietu plānu, jo visi nemaz nav vēl apstiprinājuši savu ierašanos... Bet to noteikti paspēsim pa jūliju sataisīt.
Jūnija beigās man arī būs izmēģinājuma makeup un frizūra - jau nevaru sagaidīt!
Kleita man jau kopš ziemas ir :) 
Pamazām piezogas patīkams satrukums par tuvojošos notikumu

Lai skaista visām diena!
kRista
28.05.18. 16:34
Sveika,Madaaa!
Paldies,juuuuu esmu laimīga,kaut gan kleita vēl nav gatava,piektdien tik aizvedu un atstāju.Bet jūtu,ka viss būs lieliski :)
Šodien kāzu vadītāja atsūtīja man dienas plānu,lasīju un sapratu-ak,tā diena taču jau tik tuvu :)
Šodienas piedzīvojums.Domājot par kāzu rītu nevarējām saprast,kā labāk saorganizēt tā,lai līgavainis gan neredzētu mani pirms baznīcas,kā arī lai fotogrāfs un video operators varētu iemūžināt arī viņa ģērbšanos.Tad nu izlēmām par labu pirmskāzu nakti un rītu pavadīt viesnīcā,noīrējot abus numuriņus maksimāli tuvu vienu otram.Domāts darīts,norezervējām DeLUX numuriņu un Standarta numurinu,izrunājam visas detaļas ar meiteni no recepcijas.Viss forši,laimīgi gaidam savu kāzu dienu,jo tur viss čiki :)
Sodien mani kaut kāds nemiers dīdīja,domāju-jāuuzvana vēlreiz uz viesnīcu un jāpārliecinās vai tur viss kārtībā ar mūsu rezervāciju. Sazvanu,jautāju un man atbild-jā,viss ir kārtībā,bet rezervācija ir nevis uz 07.jūliju,bet gan uz 07.JŪNIJU (!!!).Heijāaaa,Anniņ,beibe sajaukusi mēnešus recepcijā un pierezervējusi mums mēnesi ātrāk :) Nu ,pa lielam,kas tad tur,mēnesis šur vai tur :D
Man plaukstas jau slapjas un trīcošā balsī jautāju-uz 07.07 vēl ir brīvi tie numuriņi?  Man atbild-Jā! Pārliku jums uz 07.jūliju! :) 
Heisaaaaaa,tas izklausījās,kā melodija manām ausīm :D 
Paldies foršā meitene,Tu izglābi mani no nervu sabrukuma:D 

Tagad metīšos iekšā mičošanas "pričendāļu" sarūpēšanai :D Vadītāja teica,ja vēlamies lāpas tad jāsarūpē tās,ja sveces tad arī tās jāsapērk. Bet ko mēs vēlamies-velns viņu zina :D Pēc šitiem visiem piedzīvojumiem,man jau šādas dillemmas šķiet mazsvarīgas,kaut vai avīzes tur dedzina. :D

Meičuki,kādas jums paredzētas mičošanas? Kādi "pričendāļi" vīra kungam un kādi pašām? :) Man ir vainadziņš jau iegādāts ...un uz šo brīdi ar to mūsu mičošana arī beigtos:D

Madaaa
28.05.18. 18:40
krista - kurā viesnīcā paliksiet? Mums bija tieši tā pati problēma,- nevarējām izdomāt kā noorganizēt rītu un beigās mēs arī paliksim viesnīcā, kas manupràt ir perfekts risinājums;)

par mičošanu daudz neko nezinam, jo uzticamies vedējiem;)
Madaaa
28.05.18. 18:50
Krista, bet ja tev kāzas ir 07.07, vai tad nevajadzēja rezervēt uz 06.07?
kRista
29.05.18. 15:14
Madaaa,sveika!

Mēs izvēlējāmies Hotel Bellevue. Mūsu numuriņi atrodas 10.stāvā-ar fantastisku skatu pār Rīgu. Viesnīcu izvēlējamies arī ērtās atrašanās vietas dēļ-pirmkārt tā atrodas tuvu  mūsu mājām,otrkārt tā atrodas 2min braucienā no baznīcas :)
Jā,viss pareizi,mums vajadzīgs ir 06.07,tā arī ir rezervēt,ka mēs varam ievākties numuriņā jau piektdien 15:00 un sestdien līdz 12:00 mums ir jāizrakstās. Perfekti,jo mums 13:00 jau ceremonija sākas baznīcā.
Ak meitenes,un vēl...mums Delux numuriņā ir iekļauta arī SPA zonas apmeklēšana un sauna....ehhh relaksēsimies ar topošo vīru pirms lielās dienas :) Vispār tāds riktīgi feins pasākums sanāks,mēs bijām domājuši kaut kur kopīgi pavakariņot pirms lielās dienas,tad nu tagad mēs varēsim baudīt spa procedūras un romantiskas vakariņas un izbaudīt mierīgu (cik nu tas varēs būt mierīgs,ja vēders kņudēs no satraukuma pirms kāzu dienas) vakaru divvientulībā ....ehhhh feini :) 

Madaaa,kura viesnīca ir jūsu izvēlētā? :)

Un ko pārējās tā apklusušas? Ku kūuuu beibītes,sarosamies,pēdējie metri mums palikuši :D
Madaaa
29.05.18. 15:50
kRista- neticēsi bet tieši tā pati viesnīca ar fantastisko spa piedāvājumus;)
kRista
29.05.18. 16:13
Madaaa,super :) 
Es pēc tam uzrakstīšu atsauksmi Tev,kā tur bija :)

Kā Tev ar pārējo gatavošanos? :)

Madaaa
29.05.18. 16:39
kRista- noteikti, būs interesanti uzzinàt kà Jums gàja;))
mums diez gan mierīgi, jo daudzas lietas būs kà pàrsteigums no vedèjiem. Atlikušas vien dažas ar dekori saistītas lietas  un tikšanàs ar video operatoru un fotogràfu;)

kà tev?;) 
Ehz_forshaa
29.05.18. 17:11
saldumiņš - es atradu Mārīti - Facebook atrodama kā marite.ludza
kRista
29.05.18. 17:16
Mums viss raiti iet,ja neņem vērā manu šaizi ar kleitu :D Tā,kā kleitas man vēl nav,kā citām normālām līgavām :D Šobrīd es daru pēdējos darbiņus-iepirku lentas viesu mašīnām,meklēju saldumus saldumu galdam,sarunāju dekorus baznīcai(vairāk gan to,kas aizvedīs,kad dekorēs utt) ,noprecizējam dienas plānu ar vadītāju,plānojam viesu sasēdināšanu pa mašīnām (kuri ir bez),precizēju pieturvietas uzkodu daudzumu ar cepēju un saņemšanas laikus,apgūstam kāzu deju deju skolā,sastādam viesu sēdvietu plānu pie galdiem utt. Un mājās jau visu pakoju pa kastēm,lai visu ērtāk var aiztransportēt uz viesu namu.
It kā viss lielums jau ir sarūpēts un saorganizets.Atlicis iegādāties dūmu sveces fotosesijai,bezalkoholiskos dzērienus,lāpas mičošanai (bet neesam vēl izlēmuši lāpas vai sveces vēlamies).
09.jūnijā ar vadītāju brauksim atkal uz viesu namu,lai nu jau pēdējo reizi visu izskatītu,izplānotu galdu izkārtojumu,izrunātu ēdienkarti,izplānotu viesu guļvietas un sastādītu sarakstu (kurš kurā istabiņā,mājiņā),kā arī izrunātu pārējās detaļas ar viesu nama saimnieci.
Mums ceremonija ir plkst 13:00 baznīcā,pēc tās mēs braucam (kopā ar viesiem) uz Jelgavas pili,tur viņi piedāvā speciālu programmu jaunlaulātajiem un viesiem(esot interesanta,labas atsauksmes),pēc tam nedaudz "pašiverējam" pa pasta salu (tur vadītāja izplānojusi dažas aktivitātes),pēc tam viesi brauc uz viesu namu (plānots,ka viesi tur ierodas 18:30),bet mēs ar vedējiem un fotogrāfu un video operatoru laižam pabildēties (kur nezinu,to vēl jāizrunā ar fotogrāfu),un pēc tam arī mēs dodamies uz viesu namu (mūsu ierašanās plānota 19:30). Tad sveikšana un 20:00 sēžamies pie galdiem.Un apm  21:00 mums ir pirmā deja. Pēc tam visi ballē uz pilnu klapi :) tad mičošana un kūka. Pēc tam turpinās ballīte līdz rīta gaismai :D Nu kaut kā tā.
Tāds tas plāns,bet cik ļoti precīzi mēs iekļausimies tajos laikos nezinu :D
Jelgavas pilī mums būs uzkodu galds,kur būs groziņi ar vārīto krēmu un augļiem,pīrādziņi (2 veidi) un šampanietis/arī bezalk. 
Viesu namā viesu sagaidīšanas galds paredzēts lapenē (kamēr viesi mūs gaida).Par uzkodām vēl nezinu,to izrunāšu ar viesu nama saimnieci 09.kad brauksim.Bet ,kā dzerienu vēlos boli.tas manuprāt vasarai ir ļoti atbilstoši-viegls,ar augļiem,atspirdzinošs un viegli alkoholisks. :) Ceru tikai uz to,ka viesu nams uzņemsies šo brīnumu mums uzmeistarot (apņemos pat piegādāt recepti viņiem un visas vajadzīgās sastāvdaļas) :)

Kādi ir jūsu kāzu dienas plāni? :)  Varbūt varat padalīties un kādai noderēs kāda ideja :)
Zefīrs2018
30.05.18. 14:44
Kāzu datums: 06.07.2018
Sveikas līigaviņas! Mums IR laulību gredzeni, bet kleitas un līdz ar to kurpes man joprojām nav. Nekur nevaru atrast pat līdzīgu savai iedomu kleitai Ceru, ka atradīšu līdz laulībām :)
Jāsāk domāt par dekorācijām... Laiks tik ātri skrien...

kRista
30.05.18. 16:04
Zefīrs2018,sveika! :)

Kāda ir Tava izsapņotā kleita? Varbūt mēs varam palīdzēt ar idejām,kur meklēt ;) Nuuu,es jau it īpaši būšu labākā padomdevēja ,visas atceras manus murgus ar kleitu :D Bet ,ja nopietni,iespējams,ka pa visām tiešām varam kko saštukot ;)
Zefīrs2018
01.06.18. 07:05
Sveikas! Viss ir ok- atradu, ko meklēju un kleita uz jūnija vidu būs gatava. Tagad vēl kurpes mana vajag un būsim apģērbti. Turpinu ar dekorāciju iegādi. Ak šausmas- jau 1.jūnijs!.....
saldumiņš
01.06.18. 16:32
Sveicieni!
Paldies, Ehz_forshaa par kūkas cepējas kontaktiem! Sazinājos un pieteicu. Arī šis nu ir saplānots.
Liekas, ka daudzmaz viss ir pieteikts, sagatavots un iegādāts, palikuši tikai dažādi sīkumi un viss jāsaplāno. Liekas, ka laika vēl ir pietiekoši, bet tajā pašā laikā - tikai nepilni divi mēneši.
Prieks kRista, ka tev viss pozitīvi atrisinājās. Mums arī nepārtraukti ir šķēršļi, plānu maiņas, bet tas nekas, es jau to uztveru ar smaidu un paļaujos, ka viss atrisināsies un notiks vēl labāk nekā sākotnēji bija domāts.
kRista
01.06.18. 17:10
Saldumiņ,heii :) Pārējās meitenes-heiiii :)

Forši,ka Tev ar kūku viss sakārtojies :) Mums arī jau kūkas cepeja sarunāta,arī avansu jau iemaksājām pusi.Mēs visu esam centušies jau samaksāt tagad,līdz kāzām,tā lai pēc tam nepaliek nekādas nenomaksātas astes.Palikuši ir burtiski tādas mazas atlikušās summiņas visiem(fotogrāfam,muzikantiem,video,dekoratoriem),lielāko daļu visiem jau esam samaksājuši.Varbūt pārgalvīgi,bet es tomēr vēl joprojām uzticos cilvēkiem un ticu,ka visi izdarīs savus darbiņus pēc labākās sirdsapziņas :)
Pirmdien man jābrauc pie šuvejas uz kleitas mērīšanu,tads patīkams satraukums jau :)
Bet mums nav vecākiem un vedējiem dāvanas :/ Ideja ir,bet realizēta vēl nav.Bet to noteikti izdarīsim.
Kas mums vēl palicis neizdarīts? Hmmmm? Jāaizved vīra uzvalks pie šuvējas,lai atšuj nedaudz bikses,(tur pat arī reizē ar manu kleitu vīram uzvalku sagludinās un sagatavos jau gatavu vilkšanai).Jānopērk vīram apģērbs,ko pārvilkt pēc mičošanas.Jāsapērk bezalkoholiskie dzērieni un saldumi(mums būs arī saldumu galds). Kas vēl? hmmm...hmmmmm? Ā,jā -man nav naktskrekla kāzu rītam :D Halāts ir,ļoti skaists,bet naktskrekla nav.Nu divi ir,kas bija domāti kāzu rītam,bet saņemot sapratu-ni nīīī,ar tādiem tikai pie vīra uz gultu var,nevis gorīties svešu cilvēku priekšā :D
Noteikti jau tomēr kaut ko esmu aizmirsusi pierakstīt no neizdarītajām lietām,jo nevar būt,ka tik maz neizdarītais tik :D
Ak,jā-es pasūtīju mums mičošanas komplektus,jo tā arī mums nebija.Izņemot manu vainagu,par kuru jau gadu atpakaļ viss bija izlemts :D Tad nu mums būs -man priekšautiņš ar uzrakstu SIEVA (ļoti skaists ar mežģīņu maliņu un kabatiņu-tāds ciku caku :) ) un galvā..nu prooootams vainadziņš :D Vīram būs hūte ar mūsu krāsas lentīti un kaklasaite ar uzrakstu VĪRS,un pīpe (kas man ne īpaši patīk,liekas tā vecmodīgi.Mans variants būtu pīpes vietā labāk cirvi,tv pulti vai ko citu,bet vīrs izvēlējās pīpi,nu lai jau tiek viņam :D ) Viss komplekts mūsu kāzu krāsā.Komplekts solījās būt gatavs uz 08.06.
Šodien mūsu papīra lietu rūkītis man deva ziņu,ka varam braukt pakaļ galda kartēm un ielūgumam .Mēs taču sūtījām klāt vēl dažas galda kartes un vienu ielūgumu,jo viesu skaits nedaudz pamainījās un daži viesi pienāca klāt. Tas nu protams ir bomba tā pēdējā brīdī iedot ielūgumu,bet viņiem jazu mutiski ir paziņots un tagad iedosim arī ielūgumu,lai nav tā pavisam neglīti.:)
Vakar izdrukāju arī mičošanas dziesmai vārdus,ko viesiem izdalīt.
Ziniet,visu gadu ir dzīvots sajūtā-tas jāizdara,tas jārezervē,tas jāsarunā...utt utt,ka tagad nešķiet normāla un pieņemama tā sajūta,ka viss varētu būt izdarīts :DVisu laiku liekas-nu nēeee,nevar būt,ka viss jau ir izdarīts. Bet,ja tā padomā-nu kaut kad taču tam "viss" ir jāpienāk,vai ne? :)
Meitenes,kā jums ar saldumu galdiem?Būs,nebūs? Ja būs,tad ko plānojat likt uz tā?

Foršas brīvdienas,jaukās :)
Zefīrs2018
01.06.18. 20:24
Tiko apjautu, ka mums nav sarunāta kūkas cepēja... Nu visīstākā šaize... Varat ieteikt ar ko sazināties?
P.S. Man piezogas pēdējā brīža stress...............Tik daudz vēl jāpadara. Bet zinu, ka viss būs labi.
Zefīrs2018
01.06.18. 20:26
Meitenes! Kā sastādījāt sēdvietu sarakstu (pie galda)? Jau otro dienu ņemos, grozu tā un šā, bet visu laiku šķiet, ka nav tā, kā jābūt.
Madaaa
02.06.18. 09:22
zefirs2018 - Kā kūkas cepēju varu ieteikt Zane Valaine - paskaties facebook viņas darbus
Ehz_forshaa
02.06.18. 10:36
Zefīrs2018 - es varu ieteikt majaskukas.lv vai Kūkas Gardas! VIENKĀRŠI izcili gardas un loti skaistas! Vienā ņēmu kāzu torti, otrā jubilejas! Abas no Siguldas, bet ir piegāde (majaskukas.lv mums veda uz Cēsīm).

kRista
04.06.18. 09:40
Zefīr,mums kūku ceps Natalija Rogova no Dobeles. No sākuma bija domāts,ka sūtīsim no Daces Kūkas,kūka ļoooti garda bija,bet nevedās komunikācija tā,kā gribētos.

Ar sēdvietu plānu,man tas pats.Fiksi jāsataisa un jāsūta uz drukāšanu.
sarunāju četrus lielos boles traukus,tos mums iznomās paši dekoratori.Izdomājām,ka vēlamies ,kā sagaidīšanas dzērienu viesu namā,( viesu sagaidīšanas galds viesu namā,ar uzkodām un dzērieniem,ko viesiem baudīt kamēr gaida mūs)sagatavot punšu. Alkoholiskos divus un divus bezazlkoholiskos.
Jūlijs...zemenes...arbūzi,ogas...ledus gabaliņi...dzirkstošs...atsvaidzinošs...mmmm manuprāt ideāls vasaras ballītei.

Meitenes,iesakiet,kur var nopirkt baltas laiviņas? Bez rakstiem un ciku caku,vnk baltas laiviņas.Būtu ideāli,ja lakotas (nu tadas viegli lakotas,ne gluži,kā čigānam) :D

Šodien braucu pie šuvējas uz kleitas mērīšanu.

Foršu un izdevušos dienu,foršās,jaukās,skaistās  :)