FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
SantaM
18.05.18. 12:00
Labā lieta, ka mums te sākusies rosība, bet no otras puses, nepatīkami, ka šitā te notiek. :(
Šis laiks mums būtu jāizbauda, bet te tādi krenķi. 
kRista, zinu, par kuru salonu Tu runā, pati esmu no Jelgavas. Biju dzirdējusi līdzīgu traci par vienu citu salonu Jelgavā, tāpēc es pat tur nemēģināju kleitu ņemt, jo baidījos. 
Viennozīmīgi, ja ir palikušas bildes, sarakstes vai jebkāds mazākais pierādījums, ka viņi ir nokļūdījušies, tad meties cīniņā, jo viņi vienkārši mēģina izsprukt cauri neko nedarot un novelt vainu. 
Madaaa
18.05.18. 12:47
Kāzu datums: 28.07.2018
Krista- tāds murgs! Bet ja ir pierādījumi, tad nav variantu- tu vari izcīnīt savu taisnību. Es savu kāzu kleitu nopirku tevis minētajà salonā un esmu sajūsmā- bet par tavu situāciju šokā!
kRista
18.05.18. 13:07
Es pirkšu citu kleitu,nav variantu. Šito-uz miskasti,vai aizbraukšu un atdošu viņiem atpakaļ,lai priecājas par savu kvalitatīvo superdarbu.Gan jau norīšu kaut kā tos 800eur .

kRista
18.05.18. 13:08
Negribu ne to kleitu redzēt vairs,ne ko labot tur vai pāršūt. 
Kotibe
18.05.18. 14:24
kRista, es Tavā vietā vērstos vai nu patērētājos vai nu vienkārši - zvans uz BezTabu... tā salona attieksme ir zem katras kritikas... turies! un lai izdodas atrast īsto, perfekto kleitu! 
kRista
18.05.18. 15:13
Paldies,meitenes,par atbalstu :)

Šodien mūsu Santabarbara turpinās.Dzirdēju,ka es esot nenormāla līgava :D Un ka mana attieksme esot briesmīga pret viņiem :) Sasūtīja man veselu lērumu mežģīnes,no kurām varot pāršūt man augšu kleitai,bet manis izvēlētās nav. Viņa atkal zvana man un kliedz,ka viņi piedavā visu labot,uzšūt citas mežģīnes,ka es nesaprotu ka viniem ir arī citi klienti. Es saku-bet es negribu citas mežģīnes un man nepatīk neviens no jūsu tagadējiem piedāvātajiem variantiem,es izvēlējos un samaksāju naudu par TO mežģīni.Viņa atkal bļauj-kā jūs nesaprotat,ka tagad viņiem ražošanā ir atnākusi cita partija un atšķiras tikai raksts un kāda starpība,ka nedaudz atšķiroties un tās bārkstis varot nogriezt.Ka esot ļoti līdzīga mežģīne tikai ar spīdumiem.
Es atbildu-es izvelējos TO konkrēto mežģīni,jūs man apsolījāt,ka tāda tā arī būs un par tādu es arī samaksāju naudu.Un tā galīgi nav ne mana problēma ne arī mana vaina,ka jums ražošanā kaut kas ir beidzies vai atnākušas citas partijas. Kā jūs varat man uzspiest pirkt to,ko es nevēlos,tikai tāpec,ka jums tikai tādi materiāli ir šobrīd. 
Viņa man brec pretī-ko es muļķības runājot,ka vini visu izlabos un būšot smuki un ka apakšveļu ari neviens neņemot atpakal veikalaa. ( uz manu iebildumu,ka kāzu kleita jau nu pavisam galīgi nav apakšveļa viņa vnk neko nedzird) Un ka vini darot visu ,piedāvājot man izlabot bet es pati neko negribot. Es vinai atbildu-Jā,jūsu tiesības ir man piedavat kādus citus variantus,ja nav TAS materiāls ,kuru izvelējos,bet jus nevarat man uzspiest to pirkt.Un man savukārt ir tiesības nepiekrist citam materiālam,ja man tas nepatīk.Un man NAV jāpērk tikai tas,kas viniem ir pieejams,ja man tas nepatīk.Un šādā variantā es uzskatu,ka pat runa nevar būt par pasūtījuma kvalitatīvu izpildi. Cita lieta būtu,ja kleita būtu ar manis izvēklēto materiālu un būtu tikai tie caurumi-ok,protams,tad vini to pāršuj un viss ir ok.Bet viņi jau fiziski to nevar izdarīt,jo viniem vnk NAV šis materiāls,kuru man sākotneji paši piedāvāja.Un tagad spiež mani izvelēties kādu citu.
Saruna beidzās ar to,ka viņa vēl sūtīs vakarā mežģīnes ,no kurām man izvēlēties . Un ja es negribu tad varu darīt ko gribu un vērsties kur gribu,ka viniem pilnīgi vienalga esot. 
Ir ļoti grūti komunicet ar cilveku,ja viņs vispār negrib ieklausīties un dzirdēt,bet visu laiku kliedz savu.

Es saprotu,ka visādi mēdz gadīties.Var gadīties,ka kaut ko sajauc,ka beidzas audums utt.Bet tad to var arī cilvēcīgi risināt.Sakot ar to,ka salons atzīst savu klūdu un piedāvā kādus variantus,lai šo situāciju labotu. Pateiktu-jā,atvainojiet,diemžēl tā sanāca.Varbūt varam jums puedāvāt izvelēties kādu citu mežģīni? Varbūt varam jums puedāvāt atlaidi par šādu misēkli.Nezinu...variantu un iespēju ir ļoti daudz,bet ja to risina normālā ceļā.Nevis kliedzot,ka es esot traka,ka man esot ļoti neglīta attieksme,ka pati kleitu plēšu,ka nezinu ko gribu utt...Kā jau teicu,es pat,no sākuma ,noklusēju un biju gatava arī nokluset to,ka muguras daļa ir pavisam(!!!) savādāka,ne tuvu tāda,kā runājām.Par plīvuru "noriju" to šaizi,ka pārdots citai...bet nu jau par traku iet.
Es zinu un pilnībā atzīstu arī savu vainu.Vajadzēja man pārbaudīt uzreiz tos caurumus,vajadzēja man salīdzināt mežģīnes(lai gan to izdarīju esot pie šuvejas,apm min 20 pec iziešanas no viņu salona),vajadzēja sacelt traci par muguras daļu,nevajadzēja naudu maksāt (otru daļu). Vajadzēja.... bet,diemžēl,vai par laimi,es neprecos 84.reizi,lai zinātu visus šos sīkumus un nianses. Tagad būs mācība,ka tā VAJAG darīt :( 800eur vērta mācība ,diemžēl. Un šajā brīdī,kad ta jau izdevumi ir pāri galvai,šī ir pietiekami liela "mācības" maksa :/

Ahh,traki. Bet es ceru,ka es tomer tikšu pie savas īstās kleitas un man būs tāds pats prieks par savu kleitu,kā jums visām :)

Meitenes,sorry,ka esmu te pārvērtusi mūsu čatiņu par tādu īstu gaudu ieleju :)

Kotibe
18.05.18. 18:55
kRista, es esmu strādājusi tirdzniecībā un, zini, šobrīd izklausās, ka taisnība ir pilnīgi Tavā pusē... tā situācijas ar klientiem nerisina...
Ehz_forshaa
20.05.18. 12:13
kRista - turies!!! Es atceros, cik būtiska man bij kleita! Un atceros, kā pasūtīju, kā tika šuta! Noslēdzot līgumu uz papīra tika izdrukāts viss kā es vēlos, pielikti klāt audumu paraugi, lai vēlāk nav pārpratumu! 
Tavā gadījumā - laiks vēl nedaudz ir! Brauc ar papildspēkiem uz turieni un taisi traci - ar patērētāju aizsardzības dienestu, Bez Tabu utt. Viņi noteikti palīdzēs! BET - Tev noteikti vajag kkādus pierādījumus - sarakstes, bildes utt... lai nav Tavi vārdi, pret viņu vārdiem.
Lai izdodas atgūt vismaz daļu no summas!! Un tikt pie savas sapņu kleitas!!
saldumiņš
21.05.18. 15:54
Sveikas, Līgaviņas!
Sen nebiju iegriezusies, lai uzzinātu, kā jums klājas. Bet tagad skatos un brīnos, kas tik nenotiek. 
kRista, jūtu tev līdzi. Patiešām manas problēmas ar tavām nevar ne salīdzināt. Par kleitu - vienkārši trūkst vārdu. Vai tiešām dzīvojam vēl padomju laikos, kad pārdevējam bija taisnība, bet klientam nekā? 
Tomēr iesaku tev cīnīties un nepadoties. Saprotu, ka tas izbojā visu skaisto pirmskāzu laiku, kad būtu jāpriecājas par īpašo tuvojošos notikumu, bet tā vietā tādas problēmas. Natmet cerību, varbūt tomēr viss nokārtosies un tiksi pie savas visskaistākās kleitas. Bet par šo dabūsi naudu atpakaļ un es vēl pieprasītu kompensāciju par sabojatajiem nerviem, laiku, ko jāpavada cīnoties ar nekvalitatīva pakalpojuma sniedzējiem. Turu īkšķus, lai tev izdodas.:)
Būtu es tuvāk Rigai, varētu piedāvāt uzcept parasto olu biskvīta torti. Man arī liekas, ka tā ir visgaršīgākā. 
Pati cepu tortes, bet savām kāzām saprotu, ka to nepaspēšu izdarīt, tāpēc meklēju cepēju, bet diemžēl cenas ir neadekvātas. Ap 16.00 - 20 EUR/kg, plus vēl prasa atsevišķi maksu par piegādi. 
Varbūt kāda var ko ieteikt no Rēzeknes - Ludzas apkārtnes, par normālām naudiņām, garšīgas un dabīgas tortes cepēju?
Turamies un lai sanāk izbaudīt šo skaisto gatavošanās laiku un lai mums atrisinās visas problēmas!

Ehz_forshaa
21.05.18. 18:10
saldumiņš - Ludzā gardas tortes cep Mārīte, ja vajag varu mēģināt sameklēt viņas kontaktus. Zinu, ka daudzi pie viņas pasūta tieši kāzu tortes. 
Elīza
21.05.18. 21:37
Kāzu datums: 28.12.2017
Uhh skatos, ka ik pa laikam kādam jautri iet, man jau likās, ka man vienīgajai tik tā.
Elīza
21.05.18. 21:39
Varu padalīties ar savu kleitu. Man gan jābrauc vēl augšdaļa pāršūt, uztaisīt īsas rokas, jo standartā bij garās.
kurpes ļoti veiksmīgi sanāca jau februārī nopirkt atlaidēs pa 25€
Elīza
21.05.18. 21:41
SantaM, forši, mums arī būs karameļu darbnīcas končiņas un vēl būs paštaisītas ziepes un vannas sāls ar rožlapiņām no mana saderināšanās pušķa ;) bet tas būs numuriņos uz gultām, katram pārim vai ģimenei konplektiņš. 
Vakara vadītājs arī beidzit atrasts, tad gan bija sarežģīti, bet šķiet, ka būsim atraduši īsto cilvēku. 
kRista, trakums Tev. Es biju plānojusi tieši tur meklēt kleitu, bet tā kā tik veiksmīgi sanāca Rīgā nioirkt, līdz tam veikalam nemaz netiku. Lai gan atsauksmes biju tikai labākās dzirdējusi. Bet ticu, ka beigās viss būs labi un tiksi pie skaistākās kleitas
AKJ
22.05.18. 08:41
Ārprāts, kRista.. 
tiešām jūtu līdz, bet ceru, ka tās grūtības tikai tagad tā, ticu, ka viss nokārtosies! :)
saldumiņš
22.05.18. 16:46
Ehz_forshaa, paldies, būšu ļoti pateicīga, ja atsūtisi Mārītes kontaktus.
Ehz_forshaa
23.05.18. 00:04
saldumiņš - man personīgi nav, bet pacentīšos tuvākajās dienās noskaidrot, ja es aizmirstu, droši atgādini!
Zefīrs2018
23.05.18. 11:11
Kāzu datums: 06.07.2018
Sveikas, līgaviņas :) Beidzot esmu nobriedusi gājienam pēc kleitas. Zinu, ka diezgan vēlu, bet tā ir sanācis. Man jautājums jums, kas izšiverējušas visas kleitu bodes- vai pamanījāt kādu veikalu, kurā piedāvā kāzu kleitas netradicionālās krāsās? (ceriņu, gaiši violetas, pelēcīgas utt.)? Ļoti ceru uz jūsu ieteikumiem, lai nebūtu jāapbraukās visa LV :)
Lai jums jauka diena!
Madaaa
24.05.18. 10:19
Zefirs2018 - paskaties salonu - Eminova :)
AKJ
24.05.18. 13:41
Šodien biju pēc kleitas, bet nu beigās izlēmu, ka nomāšu. Ļoti skaista, tik cik nedaudz man par mazu un jāpāršuj drusku.
Biju Jelgavā nevis tajā otrā salonā, bet pie tirgus. Cenas gan pacēluši, bet piedāvājums plašš.
kRista
28.05.18. 11:13
Sveiki,meičuki! :)

Esmu atpakaļ uz strīpas,foršā noskaņojumā un atkal apņēmības pilna :) Piektdien biju uz izmēģinājuma make up un frizūru-esmu apmierināta uz visiem 100 % :)
Par kleitu-piektdien biju pie šuvējas,kuru ieteica mūsu kāzu vadītāja.Super,es pilnīgi jūtu,ka IR :)Pārtaisīs man pilnībā visu augšu,paliks tikai svārku daļa.Zinu jau tagad,ka būs ļoti labi :) Un arī mans plīvurs būs,kā biju iecerējusi -ar mežģīnēm :)
Tā,ka viss super-dzīve atkal rožaina :)
Mums palicis ir dāvanas vecākiem un vedējiem jāsarūpē.
Meitenes,laiks TIIIIIIk ātri skrien,kas tad vairs palicis un jūlijs jau klāt.

Kā jums sokas ar gatavošanos? Vai kleitas visām jau ir?

Hip hippp sveiciens visām un veiksmītes gatavojoties :)