FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
kRista
14.05.18. 15:56
Līgava,čiuuuz ;)

Man arī nebūs nekāds priekšauts :D Man būs vainags un lentu apsies ap vidu (mūsu kāzu krāsā) :)i viss :D Vīram jānopērk cepure. 
Man tagad šaize ar torti. Atteicu tai mestarei ar kuru biju sarunājusi,nepatīk man tāda komunikacija. Tagad man ir dilemma-taisīt uz statīva vai vnk stāvus vienu uz otra. 2. Ar ēdamajiem ziediem vai dabīgajiem? Kādu biskvītu,kādu pildījumu....ašššš :/  tāds jēdziens,kā PARASTAIS biskvīts neeksistē cepējām :D
Gribas klasisku mājas torti ar PARASTO :D biskvītu un pildījumā blenderētas svaigas ogas un putukrējumu(vai kā tos kremus sauc) .Nu tā lai nav trekna un pārāk salda un nav nekādas īpašās garšas-siera,jogurta,riekstu,šokolādes utt. KLASIKA,lai visiem ietu pie sirds .:)

Nu bāaaac....kā kaitina šādas lietas,kurās es neesmu nekāds super guru zinošais :/

Kādas kūkas būs jums?
Ehz_forshaa
15.05.18. 07:46
kRista - man labāk patīk tortes uz statīva, jo tad tiem, kas tortes gabals no apakšējā stāva, arī ir dekorēts un skaists.
Manuprāt to "parasto" biskvītu sauc par olu biskvītu, bet arī es neesmu guru :D Man bija medus torte, kas nebija salda un tik apēsta pirms vēl visiem tika izdalīta :D
Madaaa
15.05.18. 10:09
Kāzu datums: 28.07.2018
Sveikas foršās jūija Līgaviņas!
Apsveicu visas ar strauji tuvojošos notikumu!
Pamazām piezogas uztraukums...
Mums pa lielam visas lietas ir sadarītas, viss rezervēts, tikai neesmu vēl atradusi kleitiņas ko pārvilkt.

Skatoties  uz Jūsu izmaksām par foto, vakara vadītāju un video, šķiet esmu pārmaksājusi, bet cerams, ka tas atmaksāsies kvalitātē, lai nebūtu vilšanās.

Ļoti žēl lasīt par to, ka meitenes spēj būt tik iedomīgas un nespēj sakost zobus, lai savai draudzenei uzrīkotu neaizmirstamu vecmeitu ballīti!

Pati esmu rīkojusi - protams, neiet viegli, bet ir jāiet uz kompromisiem un jāatcerās kam par godu tas tiek darīts!
Neaizmirstulīte
15.05.18. 11:42
Kāzu datums: 13.07.2018
kRista
Paldies par centienu palīdzēt! Tu esi riktīgs spridzeklis!(Labā nozīmē, protams) :D

Brīvdienās centāmies izrunāties ar vedējtēvu, viss izvērtās diezgan dramatiski un neatrisinājās, bet ceru, ka beigu beigās viss būs labi :) 
sheherezad
15.05.18. 15:21
Kāzu datums: 27.07.2018
sveikaaaas!
lasiju par kaskiem ar ligavas masam/vecmeitan...man loti zel par to vecmeitu balliti, no sirds! 

mums pa lielam lielaka sāpe tagad ir kāzu auto :D akd, negribas domāt pat :D nezinu isti ari ko velos, :D
loti vienkarsas kazas bus, tapec nekadu biznesa klases auto negrubam. kautko ar odzinu, lai nav volga un hipijbuss :D 
un kleita man jau ir nopirkta, tilla apakša, bez apakssvarkiem, 3/4 rokas un mezgines. loti vienkarsa, skaista :) 
kurpes pasutitas atnaca par mazu ;/ 

fototgrafs ir, muziki ir, vieta ir, make up un frizieris sarunats, manikirs ir, kleita ir, edinataji sarunati, ar baznicas lietam viss skaidrs, kuuka ari ir. vel jamekle ligavainim apgerbs un palikusie viskaiutkadi sikumi. dekoratorus un floristus neizmantosim, jo darisim pasi visu :)
un micosanas mums nebus, bus kautkas cits, negribu nekadus prieksautus un cepures, kronesanu par priciem un princesem :D un to salkano sedesanu mammam klepjos, raudat gribesies :D un folkloras kopas ari negribas :D kleitu netaisos parvilkt, tapat tik maz vina bus mugura.:)

lai visam jauka diena! 
kadi jums bus kazu auto? :)
sheherezad
15.05.18. 15:22
Kāzu datums: 27.07.2018
un ieprieks kas jautaja, kads man ir brinumlidzeklis svara nomesanai - dikana dieta :)
AKJ
15.05.18. 22:26
sheherezad- mums pa vienkāršo, studiju biedrs iegādājās Mercedesu S klases, tad nu sarunāju ar viņu. Citādāk,nemot vērā mūsu kilometrāžu, kaut kur īrēt būtu pārāk sālīti.

Beidzot uzzināju cenu par ēdinātājiem, 23eur par cilvēku, plus 200eur par viesmīļiem, plus trauki, glāzes un transports vēl esot kaut kur 100-150. Tad nu kopā par 45 cilvēkiem laikam savi 1400 sanāk.
Sākumā domājām nākamajai dienai ņemt zupu vēl, bet par to prasa 5eur par cilvēku, nezinu, tagad domājam vai ņemt, jo uz brokastīm tāpat paliks kaut kāds ēdiens pāri.    
sky
16.05.18. 13:56
Sveikas, meitenes! 
Pievienojos jūlija līgavu pulciņam. Svinēsim 19.07., datums liekas tik tālu, un tajā pašā laikā - pārāk tuvu :D
Ar lielu interesi izlasīju pēdējās diskusijas, un arī sagribējās pievienoties. Man gan mazliet šķiet, ka mums kāzas tādas pa vienkāršo, bet tomēr jūtos pārliecināta, ka būs forši, tā, nu, mūsu gaumē. 
Jautājums par bērniem. Varbūt jums ir kādi ieteikumi, kā izklaidēt mazos viesu namā, kamēr gaida mūs? Mums viesu sarakstā vairāk kā 10 bērni līdz 6 gadu vecumam. Man ir dažas idejas, bet varbūt kādai ir kas foršs iesakāms :) 
Ligava2018
16.05.18. 20:38
Kāzu datums: 30.06.2018
Labs vakars. 
Hmmm Krista man ar tāda vēlme parastu garšīgu kūku :D 
bet man ar tur siera un kādas vel ne piedāvāja :D 
man ir labas ziņas saņemu savus sapņu gredzenus nu esmu priecīga :D 
moska man ar lenta jāsien man tie priekšauti riebjas :D 
Eimilija
17.05.18. 06:01
Kāzu datums: 11.12.2015
Sveikas!
Vakar bijām datumu pieteikt. :) 
Nu viss var sākties, bet, problēma ir kleitā.
Man vajag ar īsu priekšu, un garu aizmuguri, pagaidām manītas tikai divas :( 
Varbūt kāda salonos ir redzējusi ko vairāk?!
Neesmu no Rīgas, pagaidām rokos pa internetu, lai saprastu uz kuru salonu iet ir vērts, kuru ne. 
Šūt īsti nav laiks. 
Mums plānojas netradiconālas kāzas, daudz maz. 
Baigi negrivas kleitu pa 1000€, jo īsti nebūs kam parādīt. 
Sāku domāt jau par īsu un kuplu, bet tad ir divi varianti - čaka ielas, vai omīšu stils. 
Draugs saka, kāzas - nedomā par naudu, mums jau tā nebūs galdi, pilis utt. Tad var uz kleitu tērēt. 
Bet mans skopums :D 
Ehz_forshaa
17.05.18. 07:21
Eimilija - šādas kleitas esmu redzējusi Ingrida Bridal.
Un iespējams Tavā gadījumā der variants - paņemt lietotu, tad noteikti būtu cena uzreiz zem 1000 eur. Vēl - pamēģini FB "Viss kāzām" ierakstīt, ka meklē, tur pirms kāda laika viena meitene meklēja un bija daudz ļoti skaisti piedāvājumi, t.sk. jaunas kleitas par ok naudām.
kRista
17.05.18. 09:54
Sveikas,jaukās!

Man šaize pēc šaizes sākas.Vakar neuzrakstīju savu bēdu,jo vēl biju emocijās un tikko,kā atcerējos un sāku par to domat,tā atkal kamols kaklā kāpa :(
Aizvakar biju pēc savas kleitas.Baaaaaac ,uzšuvuši ar citu mežģīni,nevis to,kuru biju izvēlējusies (un tieši ar to,kuru noteikti negribēju un uzreiz to salonā pateicu),otrkārt-muguras daļa pavisam savādāka,kā bijām runājušas (bija jābūt ar izgriezumu uz muguras,bet man ir viss ar podziņām),treškārt-vēl viena bomba-manu plīvuru pārdevuši citai un atbilde mani vnk nošokēja-mēs taču visu nevaram atcerēties! (Nu NOPIETNI????) Mans plīvurs bija ar mežģīnēm un swarovski akmentiņiem (nu vimaz tādam tam bija jābūt).Toreiz pati darbiniece ieteica,ka būšot ļoti skaisti tāds un ļoti piestāvēs kleitai. Tagad saka,ka labāk būšot parastais plīvurs bez mežģīnēm,jo savādāk izskatīšos,kā Ave Maria.Protams,ko gan citu vairs teikt,ka Ave Marias plīvurs jau pārdots citai.Kleita bija par platu muguras daļā,ko vajadzēja pie viņu šuvējas nest pielabot.Sapakoja man kleitu un gāju pie šuvējas.Kad braucu pasūtīt kleitu uz salonu un iepriekš kad sazvanījos,man teica,ka vini piedāvā variantu,ka kleitu var uzglabāt pie viņiem un pirmskāzu dienā aizbraukt pakaļ un saņemt jau izgludinātu un sagatavotu kleitu vilkšanai.Tagad uz manu jautājumu,vai varēšu kleitu uzglabāt pie viņiem,atbilde bija,ka neesot vietas un jārunā ar vadītāju.Solīja man padot ziņu "kaut kad" Aizgāju pie šuvējas,tā rausta plecus par garumu-it kā varot nogriezt it kā ne,bet tad palikšot līmes pleķi.Uz manu vairākkārtēju jautājumu-kā ir ar to garumu,tas izskatās neglīti vai problēma ir tikai tajā,ka kleita pa zemi vilksies-tā arī atbildi nesaņēmu.Šuvēja lūdza mani uzgaidīt,ka ātri izlabos muguras daļu un dos kleitu atpakaļ,jo neesot vietas,kur viņiem turēt to.Ok,es vēl arī to noriju,pajautāju vai vismaz pirms kāzām varu atvest kleitu un viņi var to izgludināt uz ko man atbildēja-Bet jūs pati varat izgludināt mājās (!!!) Nu nopietni??? Es samaksāju par kleitu gandrīz 1000 eur,un šādu attieksmi nebiju gaidījusi.Braucu mājās un visu ceļu balsī raudāju-nu baaaaac,par ko man taa???
Vakar aizbraucu pakaļ otrai savai kleitai,kuru šuva man šuveja. Nu jopcik,tā vispār izskatījās it kā telti būtu uzvilkusi.NENORMĀLI par lielu,nezinu kādiem izmēriem šūta.Solījās līdz 5dienai izlabot.
Šovakar braukšu ar visu kleitu pie savas kāzu vadītājas,vilksim mugurā un skatīsimikes,kas jādara ,kas jāpielabo utt.
Katrā ziņā man šobrīd ir zudis jebkāds prieks par kāzām,kleitu (negribu pat domāt par to kleitu).

Jauku dienu visām!

Madaaa
17.05.18. 11:01
Krista- tu nevari atteikties no kleitas ar nepareizo mežģīni? Jo tā ir 1000 % ne tava vaina! un tās vietā labāk ja nepietiek laiks jaunas šūšanai, vienkārši nopirkt jaunu?;)
kRista
17.05.18. 11:46
Madaa, es pat nezinu.Viņi man apgalvo,ka ta esot tieši tā mežģīne,kuru es izvēlējos. Bet tā NAV. Man pat ir bildes,kuras viņiem sūtīju.
Eimilija
17.05.18. 11:57
Kāzu datums: 11.12.2015
Ehz_forshaa - lietotu neko negribu, draugs uzreiz pateica NĒ.
Tajà salonā arī ir mana favorīta kleita, tagad ar atlaidi, laikam nav ko daudz domāt un meklēt, jāņem to kas tiešām patīk, ne to kas lētāka, bet nav sirdī.:)
Ekanomējam uz viesiem, galdiem utt, netaupam uz kleitu :D
Kotibe
17.05.18. 12:14
kRista ak, šausmas :( izsaku līdzjūtību par kleitu! tas tiešām ir murgs! :( kurā salonā tas notika?
Neaizmirstulīte
17.05.18. 12:22
Kāzu datums: 13.07.2018
kRista
Zinu, ka tas nepalīdzēs, bet tomēr virtuāli samīļoju! Turies!
Ligava2018
17.05.18. 22:41
Kāzu datums: 30.06.2018
Krista ja Tev ir bildes ko sutiji utt, vienkārši sacel skandālu un lai ņem kleitu atpakaļ ja vel mugura nepareizi iešūta tad vispār. kam Tev kleitu pa 1000 euro ko viņas klukstes sabojājušas. Nevajag Tev nopirksi citu kas Tev patīk. Vot visu to dusmu arī velti viņam par nelaipnu apkalpošanu un kleitas sabojāšanu, zosis ne cilvēki. Jutu līdzi. Iesim kopa pirkt ckatrai savu :) 
Ehz_forshaa
17.05.18. 23:58
Eimilija - es ar uz kleitu neekonomēju! :D Vīrs šajā jautājumā vispār neiesaistījās, teica, ka varu pirkt kādu gribu. Tik mamma teica, ka tā diena ir mana un esmu pelnījusi būt tādā kleitā, kādā vēlos :) 

kRista - turies! :) Un cel traci!! Tas tiešām nav normāli, un tiešām - kurā salonā tā notika?
kRista
18.05.18. 11:45
Meitenes,

Vakar biju pie savas kāzu vadītājas uz salonu,lai uzvilktu kleitu un apskatītu vai garums ir ok. tad nu tur atklājās,ka kleitas mežģīnē ir caurumiņi ,kā arī poga trūkst. Zvanīju uz salonu,kur pirku kleitu ( "Crystal "kāzu kleitu salons Jelgavā),kur izteicu savas pretenzijas un vēlmi atgriezt kleitu un saņemt atpakaļ naudu. Atbilde bija sāda-kleitai viss bija kārtībā,jūs pati viņu esat sabojājusi,jo gribat naudu dabūt atpakaļ.  Nu nopietni??????
Es viņai jautaju-vai gribat teikt,ka esmu šizofrēniķe kkāda,kas nopērk kleitu pa 800eur ,lai pēc tam mājās to plēstu???
naudu man neatdošos,jo pēc viņu saprašanas kleita ir šūta uz pasūtījumu un uzšūta ļoti kvalitatīvi. Un vispār pateica,ka šovakar viņai neesot laika ar mani runāt,jo esot jau 20:00 vakarā,ka rīt sazināsies.Kaut gan es iebildu sakot,ka manuprāt pasūtījums NAV izpildīts,sākot jau ar to,ka mežģīnes ir citas,muguras daļa savādāka,par plīvuru vispār bez komentāriem :/

Šodien zvanot atkārtoti saruna izvērtās šādi,ka viņi ir ar mieru paņemt kleitu un izlabot-uzšūt par jaunu augšu.Bet tās mežģīnes,ko es izvēlējos nav. Un ,pēc viņas domām,nav starpība vai tur ir puķīte vai nav. 
Un bārkstainas malas esot VISĀM mežģīnēm,kaut gan tas bija pirmais par ko es teicu,ka nevēlos tādas pilnīgi kategoriski un toreiz viņa man solīja-jā,nav problēmu,būs bez bārkstiņām.
Tagad viņa man apgalvo,ka nav bez bārkstīm un ka varot viņi vnk nogriezt tās bārkstis.
Aaa un vēl bomba-telefonsarunā viņa man saka-vajadzēja pārbaudīt uz vietas visu. Es saku-ok,mana klūda,bet vai Jūs man teicāt,ka man ir jāpārbauda vai kleita nav caura??? Man pat prātā neienāca,ka man ir jāpārbauda kleita,vai ir caura,ja es pērku to salonā,JAUNU! Es taču nepērku humpalās.
Viņa man saka-labi atbrauciet atvediet kleitu,paskatīsimies. Es saku-ok,es paņemšu kleitu un kopā ar kāzu vadītāju aizbrauksim pie jums un tad jau visi kopā ,arī ar jūsu šuyvēju,skatīsimies,cik un vai kvalitatīvi kleita ir uzšūta. Uzreiz asa atbilde-NĒ,nekādus vadītājus jūs neņemsiet līdzi,NEDRĪKST. Es jautāju-kāpēc??? Kādā sakarā jūs man uzstādat tādu aizliegumu ar ko es drīkstu vai nedrīkstu ierasties kopā???
Atbilde bija-NĒ un viss,mums te ir pašiem savi cilvēki/eksperti.
Es atbildēju-nu protams,jo jus vnk baidaties,ka būs līdzi ciklvēks,kurš saprot no šīm lietām :)

Ehhh,meitenes,nezinu ko darīt,jo man nav vispār nekādas garantijas,ka pāršujot tur būs labāks rezultāts :(
Šodienas sarunu beidzām ar to,ka viņa man atsūtīs vēlreiz mežģīņu paraugus un pirmdien man esot jāved kleita.
Bet ,ziniet,pat negribas vairs,ne tur braukt ne kaut ko vēl šūt tur vai labot.Un visvairāk šī attieksme sāpināja,kā arī es viņai šodien pateicu-kā vispār var atļauties klientam ko tādu pateikt-ka es pati plēšot kleitu.
Nezinu,ko lai dara un kā lai atgūst naudu. Jo viņi piedāvā tikai labošanas variantu.

Skumji :/